Hellbilly

Hellbilly

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 11.11.2013  23:22

Zvonár je medzi filmami štúdia Disney tak trochu výnimočný. Je totiž až nezvykle temný a dospelý, a zaoberá sa témami (vražda, hriech, zatratenie, náboženské pokrytectvo, chtivosť), ktoré by ste od Disneyho rozhodne nečakali. A sudca Frollo síce nedosahuje úlisnosť Hádesa, manipulatívnosť Scara ani čistú zlobu Maleficent, ale je to rozhodne najprepracovanejší a jeden z najlepších záporákov v histórii tohto štúdia. O to viac zamrzí, že film je jednoducho "prepesničkovaný"-osobne mi pesničky v Disneyho filmoch nikdy neprekážali, ale tu je ich priveľa a taká Court of Miracles či Guy Like You sú úplne zbytočné a len kazia dojem z epických Bells of Notre Dame alebo Hellfire.

• 11.11.2013  22:55
    Herkules (1997)

Jedna z najvtipnejších disneyoviek, hlavne vďaka úžasnému Jamesovi Woodsovi v roli Hádesa.

• 11.11.2013  22:27

Moja najobľúbenejšia disneyovka ešte od detstva. Humor (som zvyknutý na slovenskú verziu-mimochodom, musím pochváliť dobrý dabing, takže musím povedať že Mushuovi tie hlášky išli dobre aj po slovensky), akcia, impozantný záporák, hudba (motivačná I´ll make a man out of you je podľa mňa jeden z najlepších Disney songov ever), dej tak akurát na hodinu a pol. Všetko je vydarené a jasne odrážajúce dôkladnosť, s akou tvorcovia pristupovali k detailom a k stvárneniu čínskeho prostredia. Pre mňa najlepší Disneyho kúsok druhej polovice 90. rokov.

• 27.6.2013  00:09
    WrestleMania XXIX (TV pořad) (2013)

V posledných rokoch to začína vyzerať že Wrestlemanie s nepárnym číslom sú vždy slabšie než s párnym... Po podarenej 28ke prišla ťažko priemerná 29ka.

• 13.5.2012  23:33
    BloodRayne (2005)

Narozdiel od takého Alone in the Dark (kde mi bolo dopredu jasné že Tara Reid nevie hrať a Slater sa v podobnom béčku asi snažiť nebude), z obsadenia BloodRayne to chvíľu vyzeralo že by sa v Uweho filme mohol vyskytnúť aj herecký výkon. Lenže chyba! Najlepší výber bola Kristanna Loken, a aj to vďaka jej krivkám. Pri Michelle Rodriguez si ani neviem vybaviť, akú postavu hrala, Madsen pôsobí strašne unavene a uschnuto a Kingsleymu asi zabudli priplatiť za mimiku, pretože jeho Kagan sa okrem otrasného účesu vyznačuje aj žulovo nehybným ksichtom z ktorého som chytal záchvaty smiechu. Film samotný nestojí za reč, keďže Uwe si už tradične nelámal hlavu s tým aby repliky dávali zmysel, aby akčné scény vyzerali aspoň trochu realisticky, a aby jeho výtvor celkovo pripomínal film, a nie škôlkárske divadlo za 25 melónov. Odpad ako vyšitý.

• 12.5.2012  19:46
    Halloween (2007)

Zombie poňal svoj Halloween iným spôsobom ako originál, čo je rozhodne dobré, ale na druhej strane, tu väzí aj môj hlavný problém s filmom. Psychologická prvá časť filmu je v žánri netypická, ale neviem, či je to práve pri tejto látke vhodné-Mikea Myersa som mal vždy zafixovaného ako stelesnenie čistého zla, a Zombie sa mu rozhodol dať tvár, backstory a motiváciu, čím premenil nadprirodzeného démona na konfekčného vraždiaceho maniaka. McDowell je obsadený výborne, a film je svižný a zručne natočený, vidno že Rob sa v horore vyzná a cíti ako doma, ale jeho uchopenie látky proste nie je podľa môjho gusta. Preto 3*, hoci sú to silné 3.

• 22.1.2012  01:06

Začnem menším negatívom, kvôli ktorému som nedal Nadanému žiakovi 5*-stopáž je možno trochu prepálená a film sa občas jemne vlečie, hlavne v prvej polovici. Ale McKellen a Renfro film ťahajú vysoko. Z atmosféry mrazí, a koniec, so svojim skrytým posolstvom o nezničiteľnosti zla mrazí zo všetkého najviac.

• 22.1.2012  00:13
    Postal (2007)

Nikdy by som nemyslel, že filmu Uweho Bolla dám iné hodnotenie ako odpad, ale to je naozaj asi jeho najlepší film. Dokázal si spraviť srandu aj sám zo seba (scéna s autorom hry), a tentokrát má veľkú výhodu v hlavnom predstaviteľovi (v ostatných komentároch sa to už vyskytlo mnohokrát, ale Zack Ward je strašný sympaťák a Dudeovi akoby z oka vypadol). To že je to najlepší Bollov film ale neznamená že je bohvieak dobrý. Dej je chabý a tempo dosť slabé. Napriek tomu v porovnaní s jeho minulou produkciou palec hore, aspoň za pár narážok na hru (mačička).

• 21.1.2012  23:54
    Číslo 9 (2009)

Z vizuálnej stránky naozaj krásne, s výborne spracovaným postapokalyptickým svetom s jasným vplyvom steampunku. Pod týmto krásnym futrálom je...nič. Väčšinu filmu sa uteká, občas sa handráčci vzbúria aby dostali na prdel od mašín, a tak sa to nejak doplazí až do konca. Veľká škoda, že tento nádejne vyzerajúci projekt zabíja sterilný a vyprázdnený scenár.

• 16.10.2011  12:55

Príbeh muža, ktorý v ringu dokázal odolať každej rane, no v súkromi ho rany od okolia aj od seba samého nakoniec položili. Božský De Niro. Jeden z najlepších filmov o boxe a jeden z najlepších filmov o športe vôbec.

• 29.8.2011  15:07
    WWE SummerSlam (TV pořad) (2011)

Síce to nebolo až tak super ako MITB, ale som rád že WWE nám poskytla ďalšie veľmi kvalitné PPV. Predovšetkým main eventy boli zápasy ako sa patrí, aj undercard bol slušný, návrat Edgea a Nasha. Len tak ďalej, WWE.

• 27.7.2011  13:22
    WWE Money in the Bank (TV pořad) (2011)

PPV roku. Keď prehliadnem Divas (ktoré ale ako vždy zožrali len málo času), všetko bolo dokonalé-SD MITB bol nabitý akciou, každý sa predviedol, pekná práca s rebríkmi, nečakaný víťaz Daniel Bryan, ktorému som to veľmi prial, aj keď som tipoval na výhru Barretta, Mark Henry vs. Big Show bol až prekvapivo zaujímavý (nikdy by som nečakal, že by ma zaujímal zápas ktorý má v sebe Marka Henryho, ale jeho heel turn je veľmi podarený), RAW MITB bol taktiež skvelý, viac storytellingu, víťaz očakávaný, ale s Del Riom problém nemám, Christian vs. Orton-aj keď najlepšie zápasy medzi nimi boli ten hneď prvý a odveta na Over the Limit, títo dvaja proste vedia, a navyše Christian konečne vyhral (pri tom flusanci som si bohvie prečo spomenul na Carlita), Cena vs. Punk-tento zápas by si sám o sebe zaslúžil 5*. Úžasná atmosféra, najlepšie publikum aké som videl po veľmi dlhom čase, to aké dostal Punk ovácie bolo neuveriteľné, skvelá akcia, momenty, obaja sa predviedli (Punk očakávane, ale Cena prekvapil-vedel som, že občas zo seba vie dostať veľa, ale toto som fakt nečakal), obrovská dráma, a ten koniec, s Punkom odchádzajúcim s titulom cez hľadisko... Najlepšie PPV po veľmi dlhom čase (možno až od Wrestlemanie 23).

• 4.7.2011  15:11
    WWE: Capitol Punishment (TV pořad) (2011)

Nič moc. Väčšina zápasov nebola vyslovene zlá, ale proste otrasne priemerná alebo recyklovaná už po tisíci krát (Ziggler/Kingston, Punk/Mysterio, Orton/Christian). A priestor ktorý mohol byť venovaný zápasom zožral ten stupídny Obamov dvojník. Na papieri toto PPV vyzeralo slušne, aj hype bol OK, takže som sklamaný.

• 26.5.2011  15:15
    WWE Over the Limit (TV pořad) (2011)

Over the Limit sa tento rok fakt nevydaril. Svetlých momentov bolo len pár, menovite Mysterio konečne prehral čisto (R-Trutha som nikdy nemusel, ale jeho heel turn je dosť zaujímavý a táto výhra ho ešte viac nakopla), Chavo Guerrero vs Sin Cara (jednoznačný zápas večera, aj napriek viditeľne botchnutému koncu pri La Místice, a Chavo dostal konečne trochu priestoru aj na PPV), Divas (toto som fakt nečakal, ale normálne ma bavilo sledovať divas zápas) a celkom slušný zápas Orton/Christian (aj keď podľa mňa nedosiahol úroveň ich zápasu zo Smackdownu). Ostatné bola poväčšine nuda a šeď, a main event bola nechutnosť najvyššieho kalibru. Bolo síce jasné, že Superman nikdy nepovie "I Quit", ale spôsob akým ho nechali zosmiešniť Miza bol otrasný, a navyše mi WWE už lezie na nervy ustavičnými reštartmi main eventov. Dúfam že Capitol Punishment zdvihne latku.

• 3.5.2011  23:15
    WWE Extreme Rules (TV pořad) (2011)

Pre mňa boli Extreme Rules kvalitným PPV (zápasovo o triedu lepšie než Wrestlemania ktorú ťahal len Undertaker vs Triple H). Z Last Man Standingu som mal dobrý pocit, aj keď ma mrzí že WWE zas pretláča svojho zlatého chlapca Randala namiesto talentovanejšieho a (omnoho) charizmatickejšieho Punka. Ako heel bol Randy v pohode, ale teraz ma nudí a lezie mi na nervy. Tables match bol pekný, Kofi aj Sheamus zápasiť vedia, ale neznášam zápasy ohlásené až v deň PPV. Country Whipping match-škoda reči, ten feud mal skončiť na Wrestlemanii. Falls Count Anywhere-ďalší dobrý štandard, Codyho mám rád, takže ma mrzí výsledok. Divas-Kharma! Som rád že to čakanie na Awesome Kong sa vyplatilo. Ladder match bol zápas večera, korunovaný emotívnym momentom keď Christian vyhral WH titul. Myslím že v WWE nebol nikto kto by si to zaslúžil viac. Steel cage triple threat mal svoje momenty. Najviac si toho vytrpel asi Miz, ten pád na krk pri superplexe musel riadne bolieť, Morrison zas predviedol svoj parkúr, Cena bol najslabším článkom. Koniec s ním po asi miliónty krát vyhrávajúcim titul ma teda dosť znechutil, to by som už skôr prežil keby to vyhral ten gymnasta Morrison, aj keď som si želal obhájenie Miza.

• 10.4.2011  23:42
    WrestleMania XXVII (TV pořad) (2011)

Najväčšia show WWE počas celého roka, Wrestlemania, je za nami. Problémom tak trochu je, že na to že to bola Wrestlemania, tam až na pár zábleskov nič špeciálne nebolo. Bez návratov legiend, výborného technického zabezpečenia (ohňostoje, trony, tá veľká kocka nad ringom), a faktu, že to bolo "vo veľkom", by mi to pripadalo ako nanajvýš nejaký Summerslam. No, ale začnem pozitívami: Taker/HHH, nie je čo riešiť, zápas večera, skvelý No Holds Barred, a tiež super entrancy (Takerov je klasika čo nikdy nesklame, a HHH má vždy na WM pripravené čosi špeciálne), Rhodes/Mysterio, Cody ukázal čoho je schopný, z neho fakt niečo bude, má všetko čo hviezda potrebuje, konečne bol zas na obrazovke Zack Ryder (ak sa WWE nespamätá a nedá mu slušný push, začnem pochybovať o ich súdnosti, ten chlapec má viac talentu než 90% rosteru), The Rock zabával tak ako to vie len on, a tiež sa mi veľmi páčil ten video package pre Miza. Negatíva:Bryan/Sheamus na poslednú chvíľu presunutý na dark match, WHC zápas ako hneď prvý (zápas bol dobrý, ale mať zápas o svetový titul s víťazom RR ako otvárak je hanba), 8 man tag team match-strata času, Cole/King bol strašne natiahnutý, a Snooki síce prekvapila, ale to nemení fakt že tam nemala čo hľadať. Slabé 4 alebo silné 3, nakoniec som sa rozhodol pre 4*.

• 21.2.2011  23:27
    WWE Elimination Chamber (TV pořad) (2011)

Kvalitné , aj keď nechutne predvídateľné PPV od WWE. Kingston vs Del Rio ma trošku nudil, niežeby to bol zlý zápas, ale čosi tomu chýbalo. Každopádne OK zahájenie, a opäť sa ukázalo že Del Rio potrebuje na promá lepšie texty, a nie len stále to isté, lebo talent podať to jednoznačne má. SD Elimination Chamber bola paráda, zápas večera. Wrestleri toho predviedli veľa, pekné (a dosť drsné, hádzanie oproti plexisklu a na oceľovú podlahu určite nie je sranda) momenty aj regulárnu wrestlingovú akciu, Kane bol výborný, konečne opäť dominantný, a skvelý bol aj Drew so svojou hyperagresivitou. Christian a Trish potešili, aj tá Kelly Kelly, aspoň sa môže vrátiť do storylinu medzi Drewom a Edgeom (kiežby z toho bol po Wrestlemanii feud o WHC). Miz vs Lawler bol prekvapujúci, čakal som priemer, dostal som celkom zábavný zápas, na to, že v ňom bol šesťdesiatnik sa nemajú za čo hanbiť. RAW Chamber bol ako zápas o trošku slabší než Smackdown Chamber. Hlavné hviezdy boli Sheamus a Punk, Punk je skvelý herec, to ako si robil srandu z Ortona bolo na nezaplatenie. Morrison je to, čomu v brandži hovoria "spot monkey" a ako správna cvičená opica sa postaral o pekný moment, keď z vrchu skočil na Sheamusa, inak sa väčšinu zápasu venoval nekonečnému opakovaniu svojho Flying chuck kicku. Nezaškodilo by sa naučiť pár nových techník. Orton potrebuje heel turn, ako klaďas je neskutočne nudný. Čo dodať k SuperCenovi? Opäť vyhral a siedmy raz v rade headlinuje Wrestlemaniu. Kto to nečakal?

• 16.2.2011  19:50
    WWE Royal Rumble (TV pořad) (2011)

Pomerne podarené PPV, z ktorého ale mám zmiešané pocity, ale k tomu sa dostanem. Hneď otvárak Edge vs Ziggler bol zápas večera, Edge je starý harcovník a Zigglera sledujem pozorne už dlhšie, takže žiadne prekvapenie. Orton vs Miz-slušný zápas, nie je veľa čo povedať. Divas bola klasicky výplň, Eve tam bola pridaná sčista-jasna, dúfam že je to len spôsob ako dostať opasok na Awesome Kong, ktorá má debutovať. Royal Rumble match-ako začať... Asi pozitívami. Bryan-Punk-Regal naraz v ringu, skvelé, kto vie akú majú za sebou históriu ocení to ešte viac. Úžasné Punkove herecké schopnosti, návrat Bookera T a Diesela, aj keď som o tom veľa čítal, potešilo to ohromne. Sheamus Broguekickujúci Hornswoggla z ringu, krása (hlavne po tých príšernostiach čo dovtedy Hornswoggle vyvádzal). Víťazstvo Del Ria, chvalabohu že to nie je Cena, a myslím že to bolo dobré rozhodnutie. Negatíva-SuperCena nabehol do ringu, do minúty z neho povyhadzoval celý Nexus, a už po miliónty krát spravil z tejto skupiny debilov. Bahenný vrchol prišiel keď sa dal do tímu s Hornswogglom a spolu začali pochovávať kariéry (doslova som videl, ako ide kariéra Tysona Kidda do hajzlu v momente, keď mu Hornswoggle dal AA). Pridajme ďalšieho dominantného trpaslíka, Mysteria, ktorý mi čím ďalej tým viac lezie na nervy, a tentokrát ho dokonca nechali vyradiť Kanea, ktorý ho v lete porazil ľavou zadnou. Ako vravím, rozporuplná akcia.

• 28.1.2011  16:28

Mám rozporuplné pocity. Spracovanie je temné, pochmúrne (pôvodná verzia bola v niektorých ohľadoch až príliš nablýskaná), scenár je na televízne pomery dobre vygradovaný a Suchet hrá ruženec zvierajúceho Poirota úžasne. Na druhej strane, môj dojem kazí stopáž, ktorá nedá vyniknúť samotnému vyšetrovaniu a nedá šancu budovať okolo neho dusnú atmosféru (u detektívky dosť vážný nedostatok). Navyše, samotné vyšetrovanie nie je ťažiskom-tým je morálna a náboženská dilema. Samotná vražda je len kulisa pre moralizovanie a dialógy o Bohu. Posledným klincom do rakvy je (s výnimkou Sucheta a Jonesa, pre ktorého mám od Infamous slabosť) otrasné, nesympatické, necharizmatické, poväčšine zle typovo zvolené (Greta Ollson, Bouc, ale hlavne Foscarelli), typicky televízne (to sa týka aj hereckých výkonov) obsadenie. Suchet sa síce snaží zachániť čo sa dá, ale nedostatočná stopáž, nevyvážený scenár a nešťastný casting tohto spracovania ma stále nútia uprednostniť pôvodnú verziu zo 70. rokov. EDIT: Zhliadnutie mnohými zatracovanej verzie z roku 2001 ma len utvrdilo v správnosti môjho hodnotenia. Keď porovnám dva pokusy o odlišné spracovanie notoricky známej predlohy, zasadenie do modernej doby u mňa predčilo preklopenie detektívky do filozofickej kecačky (a navyše tam ma z obsadenia nikto nerušil, čo sa tu povedať nedá.)

• 19.1.2011  00:06
    Duna (1984)

Dunu som čítal, takže som bol zvedavý. A ostal som sklamaný. Lynch sa očividne sústredil na hranie sa s obrazmi a štylizáciou (všetci Harkonneni sú ryšaví, mentatské načechrané obočie, srdečné zátky, barón ma miesto nadľahčovačov akýsi takmer steampunkový lietajúci oblek atď.), len mu bohužiaľ neostal čas na dej. Dôležité časti vyhodil, všetko sústredil okolo fremenskej mystiky a úchylnosti Harkonnenov, a aby som nezabudol, herecké výkony sú príšerné, herci, aj keď celkom dobre obsadení, sú hrozne drevení a strnulí. Jediné, v čom tento film predčí predlohu je asi koniec, ktorý bol podľa mňa dobrý nápad. Slabá 1*.

• 3.1.2011  19:47
    Road Trip (2000)

Dosť možno najlepšia teen komédia. Skvelo obsadená (Meyer, Scott, Costanzo, Green, Qualls), aj dobre zahraná. Môžem to vidieť aj 20x a stále sa budem baviť.

• 27.12.2010  22:35

Veľmi solídne. Dobrá temná atmosféra, vcelku prepracované postavy, poňatie v štýle Nolanovej série a skvelo vygradované finále. Joker je cool ako vždy, aj keď zamrzí že ho už nedabuje skvelý Hamill. 4*

• 27.12.2010  22:26

Ťažko sa mi to hodnotí. Prišlo mi to tak nejak o ničom, a priznávam, že som to ešte počas "In Darkness Dwells" vypol, lebo som sa tak nudil, až som zaspával (za bieleho dňa). Okrem obsahovej roztrieštenosti tomuto filmu extrémne škodí animácia, pre ktorú nemám iné slovo než hnusná. Možno som v súvislosti s Batmanom príliš navyknutý na animačný štýl napríklad takého Mask of Phantasm alebo Under the Red Hood, ale ten japonský štýl proste Batmanovi nesmierne ubližuje, a korunu tomu nasadzuje "Field Test", kde Bruce Wayne vyzerá ako androgýnna buznička. A to som sa na tento animák tešil...

• 22.12.2010  14:15

Silný kandidát na PPV roku. Otvárací zápas Ziggler/Swagger/Kingston, ktorý mal v sebe 3 z mojich najobľubenejších mladých hviezd, bol dobrý, škoda malého množstva času a toho WTF finiša, ale bol to dobrý otvárák. Divas prvýkrát po dlhej dobe predviedli naozaj dobrý zápas, Natalya a Beth proste vedia, Michelle je v ringu slušná a Layla sa fakt snaží, takže spokojnosť. Tag team match bol trochu zbytočný, ten čas mohol byť využitý na predĺženie otváracieho zápasu. Morrison/Sheamus, jeden z vrcholov večera, spočiatku som sa do toho nevedel dostať, ale po chvíľke to už bolo v pohode. Veľká pochvala, obaja dokázali perfektne predať svojho súpera (Morrison Sheamusa ako monštrum, a Sheamus Morrisona ako bojovníka). Tables match s Ortonom a jedným z mojich favoritov Mizom, slušný zápas, som spokojný. Vrcholom večera bol pre mňa TLC Fatal 4-way, stoly praskali, ľudia lietali z rebríkov (alebo do rebríkov) tak ako to má byť, a všetko to korunoval 10 násobný šampión Edge. Cena/Barrett nebol rozhodne zlý, ale nemal to byť podľa mňa main event, na druhej strane je jasné koho Vince považuje za svoju top hviezdu, takže sa ani nečudujem.

• 24.11.2010  15:10
    WWE Survivor Series (TV pořad) (1987)

Od Survivor Series som čakal trochu viac, a aj keď Bryan/DiBiase, Kaval/Ziggler, Morrison/Sheamus boli kvalitné zápasy (dokonca aj divas sa dali zniesť), oba main eventy boli však dosť neuspokojivé (Edge/Kane mal stupídny finiš a celkovo som čakal viac, no a Barrett/Orton bol čistý storytelling, ktorý bol síce zvládnutý na výbornú, ale samotná akcia v ringu za veľa nestála). Survivor Series by bola na silnejšie 3, no kvôli tomu, ako to všetko dokázalo WWE využiť nasledujúci večer v RAW, dávam 4*. RAW bol jeden z najlepších v dlhej dobe.

• 27.10.2010  23:39
    WWE Bragging Rights (TV pořad) (2010)

Aj napriek výbornému úvodnému zápasu Bryan/Ziggler to je to bohužiaľ slabšie než predchádzajúce PPVs Night of Champions a Hell In a Cell. 3*

• 21.10.2010  15:08
    Kat (2004)

Punisher je látka dávajúca potenciál na temný, drsný a depresívny akčný thriller. Toto je klišoidný a nie veľmi podarený pokus to dosiahnuť. O Travoltovi sa radšej nezmieňujem, aj keď jeho výkon nedosahuje bahenné rozmery Bojiska Zem, stále je to na zaplakanie. Thomas Jane je dosť veľké drevo, ale aspoň je typovo dobre vybraný, a pár scenáristických nápadov je dobrých. Priemer.

• 18.10.2010  15:24
    Hříšná láska (TV seriál) (2001)

Jedna z dvoch telenoviel, ktorým dávam lepšie hodnotenie než odpad, hlavne kvôli Fabianovi, najlepšiemu telenovelovému záporákovi akého som kedy videl.

• 5.10.2010  14:59
    WWE Hell in a Cell (TV pořad) (2010)

Vyzerá to, že WWE v poslednej dobe urobila krok vpred s kvalitou svojich PPVs. Hell in a Cell predčil moje očakávania, ktoré neboli priveľké vzhľadom ku krátkemu build-upu. Submissions Count Anywhere Triple Threat bol výborný, rovnako ako prvý Hell in a Cell, ktorý, až na krv, mal všetko čo má zápas bez pravidiel v klietke mať. Swagger a Edge bola len chuťovka na doplnenie, nutno ale povedať že veľmi chutná. Cena-Barrett veľmi dobrý, Barrett je lepší než mu ľudia priznávajú a Cena napriek dosť obmedzenému movesetu dokáže mať dobré zápasy, takže ďalšia spokojnosť, a na tých šokovaných ľudí a hlavne detičky po Cenovej prehre sa parádne dívalo. Vyvrcholenie večera v podobe Brothers of Destruction bolo finále aké si večer zaslúžil. Kane a Undertaker nám síce už trošku zostarli, ale to im stále nebráni predviesť skvelý zápas v stavbe ktorá je taká slávna vďaka nim. S výsledkami som spokojný, s čistým srdcom dávam 5*.

• 2.10.2010  20:35
    10 000 př. n. l. (2008)

Zosobnená filmová lobotómia. Jedna recenzia nádherne vystihla celý obsah tohto filmu: Lovec beží a divák trpí...

<< předchozí 1 2 3 4 5