Road Trip (2000)

Dosť možno najlepšia teen komédia. Skvelo obsadená (Meyer, Scott, Costanzo, Green, Qualls), aj dobre zahraná. Môžem to vidieť aj 20x a stále sa budem baviť.

Batman vs. Red Hood (2010)

Veľmi solídne. Dobrá temná atmosféra, vcelku prepracované postavy, poňatie v štýle Nolanovej série a skvelo vygradované finále. Joker je cool ako vždy, aj keď zamrzí že ho už nedabuje skvelý Hamill. 4*

Batman - Gothamský rytíř (2008)

Ťažko sa mi to hodnotí. Prišlo mi to tak nejak o ničom, a priznávam, že som to ešte počas "In Darkness Dwells" vypol, lebo som sa tak nudil, až som zaspával (za bieleho dňa). Okrem obsahovej roztrieštenosti tomuto filmu extrémne škodí animácia, pre ktorú nemám iné slovo než hnusná. Možno som v súvislosti s Batmanom príliš navyknutý na animačný štýl napríklad takého Mask of Phantasm alebo Under the Red Hood, ale ten japonský štýl proste Batmanovi nesmierne ubližuje, a korunu tomu nasadzuje "Field Test", kde Bruce Wayne vyzerá ako androgýnna buznička. A to som sa na tento animák tešil...

WWE TLC: Tables, Ladders & Chairs (2010) (pořad)

Silný kandidát na PPV roku. Otvárací zápas Ziggler/Swagger/Kingston, ktorý mal v sebe 3 z mojich najobľubenejších mladých hviezd, bol dobrý, škoda malého množstva času a toho WTF finiša, ale bol to dobrý otvárák. Divas prvýkrát po dlhej dobe predviedli naozaj dobrý zápas, Natalya a Beth proste vedia, Michelle je v ringu slušná a Layla sa fakt snaží, takže spokojnosť. Tag team match bol trochu zbytočný, ten čas mohol byť využitý na predĺženie otváracieho zápasu. Morrison/Sheamus, jeden z vrcholov večera, spočiatku som sa do toho nevedel dostať, ale po chvíľke to už bolo v pohode. Veľká pochvala, obaja dokázali perfektne predať svojho súpera (Morrison Sheamusa ako monštrum, a Sheamus Morrisona ako bojovníka). Tables match s Ortonom a jedným z mojich favoritov Mizom, slušný zápas, som spokojný. Vrcholom večera bol pre mňa TLC Fatal 4-way, stoly praskali, ľudia lietali z rebríkov (alebo do rebríkov) tak ako to má byť, a všetko to korunoval 10 násobný šampión Edge. Cena/Barrett nebol rozhodne zlý, ale nemal to byť podľa mňa main event, na druhej strane je jasné koho Vince považuje za svoju top hviezdu, takže sa ani nečudujem.

WWE Survivor Series (1987) (pořad)

Od Survivor Series som čakal trochu viac, a aj keď Bryan/DiBiase, Kaval/Ziggler, Morrison/Sheamus boli kvalitné zápasy (dokonca aj divas sa dali zniesť), oba main eventy boli však dosť neuspokojivé (Edge/Kane mal stupídny finiš a celkovo som čakal viac, no a Barrett/Orton bol čistý storytelling, ktorý bol síce zvládnutý na výbornú, ale samotná akcia v ringu za veľa nestála). Survivor Series by bola na silnejšie 3, no kvôli tomu, ako to všetko dokázalo WWE využiť nasledujúci večer v RAW, dávam 4*. RAW bol jeden z najlepších v dlhej dobe.

WWE Bragging Rights (2010) (pořad)

Aj napriek výbornému úvodnému zápasu Bryan/Ziggler to je to bohužiaľ slabšie než predchádzajúce PPVs Night of Champions a Hell In a Cell. 3*

Kat (2004)

Punisher je látka dávajúca potenciál na temný, drsný a depresívny akčný thriller. Toto je klišoidný a nie veľmi podarený pokus to dosiahnuť. O Travoltovi sa radšej nezmieňujem, aj keď jeho výkon nedosahuje bahenné rozmery Bojiska Zem, stále je to na zaplakanie. Thomas Jane je dosť veľké drevo, ale aspoň je typovo dobre vybraný, a pár scenáristických nápadov je dobrých. Priemer.

Hříšná láska (2001) (seriál)

Jedna z dvoch telenoviel, ktorým dávam lepšie hodnotenie než odpad, hlavne kvôli Fabianovi, najlepšiemu telenovelovému záporákovi akého som kedy videl.

WWE Hell in a Cell (2010) (pořad)

Vyzerá to, že WWE v poslednej dobe urobila krok vpred s kvalitou svojich PPVs. Hell in a Cell predčil moje očakávania, ktoré neboli priveľké vzhľadom ku krátkemu build-upu. Submissions Count Anywhere Triple Threat bol výborný, rovnako ako prvý Hell in a Cell, ktorý, až na krv, mal všetko čo má zápas bez pravidiel v klietke mať. Swagger a Edge bola len chuťovka na doplnenie, nutno ale povedať že veľmi chutná. Cena-Barrett veľmi dobrý, Barrett je lepší než mu ľudia priznávajú a Cena napriek dosť obmedzenému movesetu dokáže mať dobré zápasy, takže ďalšia spokojnosť, a na tých šokovaných ľudí a hlavne detičky po Cenovej prehre sa parádne dívalo. Vyvrcholenie večera v podobe Brothers of Destruction bolo finále aké si večer zaslúžil. Kane a Undertaker nám síce už trošku zostarli, ale to im stále nebráni predviesť skvelý zápas v stavbe ktorá je taká slávna vďaka nim. S výsledkami som spokojný, s čistým srdcom dávam 5*.

10 000 př. n. l. (2008) odpad!

Zosobnená filmová lobotómia. Jedna recenzia nádherne vystihla celý obsah tohto filmu: Lovec beží a divák trpí...