Nevyřízený účet (2013)

Jedna z těch lepších stathamovek poslední doby, nevim zda to je kvůli Slyovo scénáři ale konečně to neni tak debilní jako například nedávnej Crazy Joe což byla nekoukatelná sračka.

Tokarev (2014)

Obvyklý dementní béčko s trapně přehrávajícím Cagem kterej zde předvádí svoje klasický losing his shit. Akce je strašná a to jak si zde každej hraje na drsňáka je až k smíchu. Drsná irská mafie o čtyřech lidech vs. drsná ruská mafie vedená týpkem co má přes záda vytetovanej obří Kreml. No týýjo. Film stál tak 20kč.

Urban Explorer (2011)

Taková klasická německá kravinka s hroznejma hercema.

Památkáři (2014)

Škoda že je to rádoby komedie. Myslel jsem že se to bude brát víc vážně.

Pompeje (2014)

Film celkem o ničem a samozřejmě jde hlavně o druhou část filmu kdy se v Pompejích trochu ohřeje. O trochu lepší mi ale přišel i zápas v aréně což byl slušnej masakr. Kefír Šutrland si to dával jak kráva a Jon Sníh zde taky předvedl trochu víc než jen hlídkování u Zdi. Digitální průměr. Doporučoval bych rejžovi držet se špatnejch adaptací Resident Evilu a přenechat tyhle historický velkofilmy Spielbergům a Scottům.

Já, Frankenstein (2014)

Taková kravinka která mi hodně připomínala Underworld (první dva díly, ne ty kraviny potom). Celej ten nápad s chrličema a démonama byl šíleně debilní a jak se dalo čekat s Frankensteinem to má společný možná tak jméno a pár jizev na těle hrdiny aby vypadal jakože sešitej (což fakt moc nevypadá). Znova už to nedám.

Robocop (2014) odpad!

NE. Tohle je totální zkurvení původního Robocopa a všeho co ho dělalo kultovním filmem. To že sem nacpali původní theme song film nezachrání. Tupá kravina která se snaží napodobovat humor původního Robocopa tim že tam je show s L. Jacksonem která je hroooooooozně hihi vtipná. Do toho Jay Baruchel kterej opět hraje toho svýho debila jako ve všech flmech. Celá zápletka jako by vypadla z Beverly Hills a dějová linie s rodinou tak škodí jak nejvíc to jde. Přestřelenou brutalitu zde taky nehledejte. Jeden z nejhorších remaků vůbec.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Platí zde to samý co jsem napsal u Míle. Pokud vás Shawshank nebaví tak by vám měli zakázat filmy navždycky.

Zelená míle (1999)

Jeden z těch filmů co prověří zda jste člověk a nebo bezcitná tupá svině co jde s hvězdičkama nízko.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Už nevim co k těm všem hobitím filmům psát, každej film je prostě fantasy jak má bejt a pro žánr znamená tolik co Hvězdný války pro sci-fi svejch dob. Humor zde pomalu ustupuje a film přesedlal na vážnější notu což ale neznamená že se sranda nenajde (při Bomburovo sólovce jsem skoro brečel smíchy). Jen ten Legolas se moc nepovedl protože vypadá spíš o 60 let starší než mladší. Těšim se na poslední díl jak kráva.