Brána temnoty (2015)

Překvapivě slušná cageovina kde zřejmě aspoň někomu ze štábu záleželo na tom aby to nějak vypadalo. Kamera ujde, herecky víceméně každej dělá svoje a i několik ošklivejch lekaček se najde (jednu jsem čekal a přesto jsem se skoro posral). První půlka je bohužel nesrovnatelně lepší než ta druhá kde se to rejžovi tak trochu rozsypalo pod rukama.

The Legacy of a Whitetail Deer Hunter (2018)

Myšlenka filmu je hezká ale nepřináší to nic novýho ani nic co by vás posadilo na prdel. Pokud nemáte rádi děti ve filmech tak se tomuhle vyhněte jinak spácháte sebevraždu před půlkou filmu.

Another WolfCop (2017)

Je to plný vidláckýho humoru ale přesto to baví, k tomu tři prdele cameo rolí (banda Astron 6 v úvodu :)), víc prostoru pro sympatickou titulní postavu a sem tam srandovně tromácký gore. Já od hororový komedie víc nechci.

The Domestics (2018)

Je to takový post-apo pro děti. Postavy jsou hloupý (existuje film kde se Kate Bosworth nechová jako kráva?) a jednaj vždy v rozporu s přežitím. Připomínalo mi to Purge a to hlavně tim promarněným potenciálem kdy to má bejt jakože hodně násilný a hodně drama a selhává to na obou frontách. Dávám hvězdu za občas slušný kostýmy ale jinak to nestojí ani za zjebanou grešli.

Rallye smrti 4: Anarchie (2018)

Od toho průseru z roku 2008 je tohle nejlepší Death Race. Už si to na nic nehraje a vydalo se to cestou zábavnýho béčka alá 80's kde každej vypadá jak kdyby právě dotočil Mad Maxe. Vyvarovalo se to trapnýho CGI takže drtivá většina bouraček a explozí vypadá slušně a né komicky jak v předchozích dílech. Peníze se ovšem šetřily kde se dalo a tak je prostřední část filmu silně vatová, i tak se tam ale najdou akčnější scény a filmy nikdy nepřijde o svižnější tempo. Kamera je taky slušná na nízkorozpočťák. Herci jsou takový nijaký, hlavní hrdina je necharismatický dřevo, Danny Glover už je uplně v prdeli, Danny Trejo je Danny Trejo a nejlepší byl asi Frankenstein kterej se z nevýraznýho nudnýho klaďase stal celkem slušným záporákem. Neni to nic extra ale já se bavil.

Tiché místo (2018)

Líbilo. Už si ani nepamatuju kdy naposledy mi film tak rychle utekl, natož film kde se nemluví a postavy si nemůžou ani prdnout aniž by nepřiběhl monstronaut jim vynadat. To je jedna z věcí co se mi na filmu líbila hned ze začátku, člověk je zvyklej že ve filmech podobnýho ražení postavy udělaj omylem nákej zvuk načež se zatváří jakože OOPS a chvíli se vyčkává co bude načež se nestane nic a vy jako divák si řeknete UFFF TO BYLO TĚSNÝ. Zde to tak nefunguje a příšery přijdou vždy a pokaždý jsou dost neodbytný. Zároveň mě i potěšilo to že jsem si párkrát u filmu říkal jak by byl dobrej nápad udělat to a tohle a následně to postavy fakt udělaly. O tom jak fungujou fiktivní příšery nebudu spekulovat, samozřejmě by se daly položit otázky jako jak reagujou monstra na zvuky co vydávaj samy, případně jak může bejt většina planety v prdeli a zda někoho nenapadlo použít vzdušnou obranu nebo atomovky. Ale o to ve filmu nejde a je to uplně jedno. Celou dobu je to hodně dusný, obzvlášt díky tomu že drtivá většina filmu se odehrává během jednoho dne a je to skoro jedna souvislá scéna kdy se postavy dostávaj do dalších a dalších průserů.

Starship Troopers: Záchrana Marsu (2017)

Neurazí. Animace je taková půl napůl, někdy jsou efekty dobrý (většina exteriérů) a někdy vypadaj jak animace z PS1 hry (všechno ostatní). Je vidět že v tom maj ruku japíci neboť to z toho filmu uplně srší, hlavně to jak si představujou americký mariňáky je typický zrovna pro ně. Příběh je takovej o ničem ale to se asi nedalo čekat nic extra a ve srovnání s Pěchotou 2 a 3 je tohle mistrovský dílo. Na jedno podívání dobrý. LIVINGDEAD tradičně uplně mimo.

Vadí nevadí (2018) odpad!

Smál jsem se jak kráva už od začátku. Přistupujte k tomu jako k Nezvratný osud a čumte na to jen kvůli smrtím který jsou srandovní jak svině. A ty face morphy alá Aphex Twin byly strašný. Zbytek filmu je jen stokrát viděná šeď kde banda velmi hloupejch dospělejch teenagerů umírá jeden po druhým a chovaj se jak blbci od začátku do konce. Příběh nepřekvapí a nedává smysl. Je to jen blbá rutina. Zasmát a pryč. Nejvíc mě pobavilo jak je ten frajer musel nalákat do kláštěra aby přenesl tu kletbu jelikož to bylo pravidlo a na konci když vysílaj na Youtube tak se kletba přenáší na všechny diváky a najednou v tom klášteře bejt nemusí :)))

Rampage Ničitelé (2018)

Nakonec přesně taková krávovina jako jsem čekal. Kdyby z toho udělali videoherní film, bylo by to lepší než tahle povrchní sračka s rádoby přesahem o ochraně životního prostředí a o tom jak jsou pytláci ošklivý lidi. Herecky to zachraňuje jen Morgan, Deathstroke se ve filmu zdrží asi 3 minuty, The Rock hraje zase tu samou roli jako vždycky a nejhorší je na tom to zlý duo záporáků který mi připomínali ty dva hnusáky z Hudson Hawk. Efekty v poslední bitce samozřejmě dobrý ale začíná mě unavovat karikaturovost takovejch filmů kdy se vždycky musí čekat jen a pouze na tu poslední část filmu. Kong: Skull Island byl stokrát lepší monster movie. Tohle je stejně blbý jako vaše řadový Megažralokonádo vs. Plejtvákopus.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Vizuálně jeden z nejlepších filmů poslední doby, bohužel příběhově naprosto dementní krávovina která přestane dávat smysl v momentě kdy nad tim začnete byť jen trochu přemejšlet. Závěrečnej monolog to celý pohřbil.