piserius

Jakub Knap

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3 4
    • 6.3.2010  14:11

Nehorázná a naprosto totální s........a u které člověk nemůže ani spát, jak moc je to špatné, po 40minutách tento film mizel z mého PC a již nikdy se nenavrátí zpět, leda bych potřeboval, aby se mi počítač sám rozmlátil na milion kousků.

• 11.11.2009  22:08

Jedná se defacto o druhou sérii seriálu Zero no tsukaima. Světem zmítá válka a Luise a Saito jsou povoláni královnou, aby jí pomohli válku vyhrát.

• 5.11.2009  22:45
    Psychic Academy Aura banshō (TV seriál) (2002)

Jedná se o sérii krátkých (7-8 minutových) dílů. které vykreslují život 3 hlavních hrdinů na Psychické akademii, kde jsou speciální žáci, kteří mají různé schopnosti, které používají pomocí své aury. Jejich aura určuje, kdo jakou schopnost bude mít.

• 22.10.2009  14:16

Defacto se jedná o druhou řadu 3x3 Eyes, která navazuje tam, kde předchozí skončila a ukazuje pokračování příběhu, který nakonec také ukončuje.

• 26.8.2009  12:50

Za Schumachera a Zidana, zbytek byl žalostný.

• 21.7.2009  17:10

Škoda jenom, že to nemá s původním Blood: The Last Vampire krom názvu a hlavní hrdinky nic společného. Nedoporučoval bych ten film, pokud máte rádi původní mangu a seriál.

• 2.7.2009  19:13

Na to jaký to měl být boom, tak mne to docela dost zklamalo. No uvidím, jestli to režisérská verze vylepší.

• 28.6.2009  15:34
    Samantha Darko (2009)

Jak mohl někdo posrat tak super film tím, že natočí rádoby druhý díl? Toho člověka by měli vykastrovat, rozčtvrtit a upálit zaživa.

• 20.6.2009  10:19

Kdo stvořil tuhle kravinu, ten by zasluhoval pořádně namlátit. Se Street Fighterem to nemá téměř nic společného, pominu-li jména. Takové hodnocení, které bych tomu rád dal tady ani není.

• 23.5.2009  08:17
    Sengoku basara (TV seriál) (2009)

Docela zajímavě postavená manga. Škoda, že je zatím jen 6 dílů, takže časem možná budu hodnocení také upravovat dle kvality seriálu jako celku. V současné době je velmi těžřké říci, zda-li zůstane stejně kvalitní jako je teď.

• 21.2.2009  17:55

tak já ten film asi nepochopil... film, který se snaží stavět na 25 let starém filmu, který mi ani tak nepřišel nijak zázračný... pokus o stejné scény, akorát s herci, kteří nejsou vtipní a nic... prostě děs a hrůza... pokud se na tento film budu chtít někdy dívat znovu, tak mi dejte rovnou kulku do hlavy... z milosti...

• 30.1.2009  16:18
    BrainStorm (TV film) (2008)

Další český film, který opravdu stojí za to vidět. Scénář je téměř dokonalý, herecké role rozděleny mezi nejlepší české herce současnosti. Dokonce si zde jednu malou roličku zahrál i Pavel Liška, který je opravdu perfektní herec v každé roli.

• 30.1.2009  07:31
    Duch boje (2008)

Příběh je zde sice prostý, ale plně dostačující. Je docela s podivem, jaké kousky zde představitelka Zen předvádí. A když vezmete v potaz to, že zde nejsou žádní kaskadéři, kteří v nebezpečných scénách zaskakují za aktéry, tak si ten film snad musí užít a pochválit skoro každý.

• 17.1.2009  17:09

Bohužel musím říct, že Bruce má svá nejlepší léta asi za sebou. Další béčko béčkových filmů, které se snaží být vtipné (přiznám, jednou jsem se zasmál). Asi by bylo nejlepší už nic netočit, pokud to bude pokračovat tímhle strmým pádem.

• 17.1.2009  14:44
    Ip Man (2008)

Filmy o bojovém umění se mi prostě líbí. Donnie Yen opět dokazuje, že v tomto směru je velmi dobrým hercem. Tento snímek není však jen o bezmyšlenkovitém mlácení lidí, ale má také příběh, který je celistvý a velmi vydařený. Herecké výkony jsou dobré, hudba taktéž, takže jestli máte rádi historické filmy odehrávající se během 2. světové války a akční filmy, tak vězte, že tento film je ten pravý pro vás.

• 16.1.2009  22:24
    V temnotě (2008)

Tak musím uznat, že tohle je opravdu velmi povedený snímek. Holt zase se někomu jednou něco povedlo. Super příběh a ještě lepší zakončení celého přéběhu.

• 1.1.2009  13:12
    Karamazovi (2008)

Velmi netradiční pojetí kalsické hry, která v sobě skrývá podobnost dnešního života s životem literárních postav, jak je vepsal do svého díla Dostojevsky.

• 1.1.2009  01:02
    Zrcadla (2008)

No byl jsem zvědav, co to zase jednou bude za film. No asi nemusím říkat moc to své hodnocení, snad bude stačit, že jsem se na tento film díval zhruba od 21:00 až do 1:00, takže se mi to zrovna moc nelíbilo. Bylo to takové nudné, nějak mě to nenadchlo. Jediné, co se mi zamlouvalo, tak byla manželka hlavního hrdiny a samotný konec.

• 31.12.2008  09:24
    Populace 436 (2006)

Musím říct, že jsem čekal od tohoto filmu pěknou blbost, takže jsem byl docela příjemně překvapen, když tomu zas tak moc nebylo. Film to je docela slušný. Hodně se mi líbil ten samotný nápad, který v tomto filmu figuruje. To že je to nekrvavý film je také pravda, ale zase ta atmosféra, která se ke konci příjemně rozvíjí je také velice uspokojivá. Akorát ten konec je trochu víc očekávatelný, ale to nic nemění na kvalitách tohoto snímku...

• 26.12.2008  18:50

Je to docela příjemná oddychovka... Akorát je škoda, že jsem neměl možnost to shlédnout v 3D provedení, ale v klasickém. Domnívám se, že díky 3D technologii by tento film mohl býti opravdu zajímavým zážitkem.

• 14.12.2008  08:03
    Ong-bak (2003)

No co k tomu napsat? Příběhově tento film nestojí ani za zlámanou grešli, ale co do akčních scén je to nádhera. Navíc pokud vezmete v potaz, že Tony Jaa nebyl zaskakován žádným kaskadérem a všechny scény jsou jenom s ním, tak musíte smeknout stejně jako já.

• 12.12.2008  00:35
    Disturbia (2007)

Docela zajímavý koncept, i když ne bůh ví jak originální, ale i tak je to snímek, který nikoho neurazí.

• 25.11.2008  00:09
    Mamma Mia! (2008)

Hrozný film, skupinu ABBA mám docela rád, ale tyhle předělávky jsou prostě strašné... A jak by jeden můj kamarád schrnul tenhle film - Řecký ostrov, svatba holky co nezná otce. Pozve 3 chlapy, s nimiž její máti spala. A začne - jsi můj táta, jsi můj táta, jsi můj táta? No prostě děs film.

• 22.11.2008  22:13
    Bolest (2006)

Strašně pomalý rozjezd a když se to rozjede, tak je najednou i konec.

• 20.11.2008  21:16
    Black Blood Brothers (TV seriál) (2006)

Další z řady mangy. Příběh je docela dobrý, i když podle mého by to chtělo trochu víc rozvést minulost hlavních postav, protože takhle se v tom člověk tak trochu ztrácí.

• 20.11.2008  08:05
    Claymore (TV seriál) (2007)

No Japonci dokazují, že mnoho z jejich děl jsou mistrovské kousky a to jak do ucelenosti a zajímavosti příběhu, ale také do zpracování - jak animace, tak také hudební doprovod...

• 17.11.2008  14:59

Zajímavý pohled na několik dvojicí, které si spolu užívají. Pohledy jsou ze strany dobrých kamarádů, páru, ex-páru a páru po prvním rande a každý pohled je zcela jiný...

• 9.11.2008  16:12

Hodně chabý film. I když co se dá očekávát od stárnoucího Wesleyho, který má svá nejlepší léta dávno za sebou?

• 8.11.2008  08:24
    Pitevna (2006)

Bohužel jsem očekával trochu víc od tohohle filmu, ale již od počátku byl velmi předvídatelný a téměř ničím nepřekvapil.

• 26.10.2008  23:25
    VALL-I (2008)

Perfektní film, super příběh, perfektní zpracování, nemám co dodat, prostě nádhera

<< předchozí 1 2 3 4