Slimak

Slimak


Náramný elegán

12 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 25.8.2009
  The Black Torment (1964)

  Urozený pán Richard Fordyce se vrací na své panství po boku své novomanželky. Děje se zde však něco velmi neblahého. Dozví se totiž o fámách, které o něm kolují. Měl se tajně vrátit již dříve a spáchat v okolí několik vražd. Ale ani po jeho nynějším příjezdu nepolevuje nebezpečný vrah ve své agresi. Jeho zlověstné oči se blýskají po okolí a jeho kroky jsou slyšet všude po zámku. Každá nadcházející noc je čím dál nesnesitelnější.

  • 6.8.2009
  Ocelový meč (1987)

  Nacházíme se kdesi v budoucnosti, kdy se ze světa stala pouze suchá pláň. Oceány již neexistují a jezera jsou vyschlá na prach. K posledním existujícím pramenům pitné vody se stahují přeživší lidé a budují kolem nich města. Jednu takovou osadu však vykořisťuje proradný Damnil a jeho skupina banditů a zabijáků. Jejich studny totiž rychle schnou a potřebují vodu správců osady za každou cenu. Ale do města v ten čas přichází osamělý válečník s dlouhým mečem na zádech, který se před bandity odmítá sklánět. Damnilově skupině začíná být jedinou překážkou v cestě a nekompromisní výzvou k boji.

  • 7.6.2009
  Once Upon a Scoundrel (1973)

  Malá vesnice kdesi v Mexiku na samém počátku 20.století. Seňor Refucio (Zero Mostel) je bohatý vyžírka, kterého se chce celé městečko zbavit. Proto hned všichni chytí dábelskou aktivitu se zařízením pohřbu, když to vypadá že je na smrt nemocný. Když upadne do bezvědomí je rychle uložen do rakve a v cuku letu pohřben. Není vžak mrtev a z provizorního hrobu se dostane...

  • 28.4.2009
  Pověrčivost (1982)

  Do starého domu u jezera se nastěhuje rodina Leahyových. Jsou však přítomni i policisté. Je to totiž velice problematické místo. Dochází zde k napadením a vraždám. Místní vyšetřovatel zjišťuje, že na místě byla kdysi odsouzena a popravena jistá žena pro čarodějnictví. Vzduch začíná houstnout a ač se to zdá absurdní, vraždění má na svědomí dotyčná bosorka navracející se ze záhrobí. Je proto třeba ji nadobro zničit.

  • 28.4.2009
  Wizards of the Lost Kingdom (1985)

  Zámek krále Tylora je napaden vojsky jeho nepřítele Shurky. Je to krutý čaroděj, který si přišel pro kouzelný prsten. S jeho pomocí by se stal nejmocnějším čarodějem na zemi. Prsten je však dobře ukryt a navíc zloduchovi skříží cestu síly dobra. Je tu totiž mladý kouzelník Simon a dobyvatel Kor.