rockwoman

rockwoman

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 4.2.2017  11:35
    Nezapomeň na lásku (TV film) (2013)

" Občas to vypadá, že se kometa ztratí, ale pak se vrátí na oběžnou dráhu a vědci pochopí, že není vůbec ztracená. Je nalezená."

• 15.1.2017  20:07

"Úspěch je gang bang, gely, lubrikanty, péra kam se podíváš. Neúspěch je osamělý úchylák schovaný v křoví." ッ

• 8.1.2017  23:17
    Jako ty (2015)

"Pamatuj si ten pocit. Jen si pamatuj, jak se cítíš." ...Nicholas Hoult je zvláštní & zajímavý týpek, který už konečně začíná "vyzrávat" a tahle role mu sedla.

• 15.8.2016  22:21
    Hledání (TV film) (2016)

Bezva parta gay sympaťáků a jedný hetero šoumenky mi přirostla k srdci už v seriálu, takže jsem se moc těšila na jejich další společný párty terapie a ono to nakonec vyšlo tak jak jsem si přála = "Občas musíš něco nechat za sebou, aby ses mohl pohnout dál." ッ

• 6.8.2016  21:40

Pány Pavlíčka & Střihavku bych mohla poslouchat donekonečna. Na Michala Pavlíčka mám dodnes vzpomínku z jednoho letního rockfestu, kde já sedící v trávě s noční hvězdnou oblohou nad hlavou jsem se nechala unášet jeho úchvatnou kytarovou orgií. Nezapomenutelný to zážitek. 🎸 "Začínám si hrozně vážit těch nástrojů. Krásná kytara to co mi dává při tom hraní a to že na ní hrábnu, že jí prohrábnu ty struny, že se s ní pomazlím, že prostě na ní zařvu, zakvílím, tak když ta kytara je opravdu kvalitní a nese tě, tak ti vlastně podává ruce přitom hraní." Michal Pavlíček 🎸 👍 👍 👍 👍 👍

• 31.7.2016  17:16
    Desi Boyz (2011)

Jejich revírem jsou ložnice osamělých, znuděných žen. Jejich tempo je nekonečné. Supermani z DB se umí fajně vlnit. ♪ ♫ ♪ 👍 ッ

• 25.7.2016  23:12
    Kick (2014)

"Dávám ti povolení, k pobytu na mém rameni." ...Potížista má před sebou další výzvu = zásadovou doktorku Psycho. 😊

• 12.7.2016  00:33
    Belmondo (TV film) (2015)

"Už 50 let společně běžíme stovku." - Alain Delon ...Odzbrojující úsměv & nekonečný šarm & přirozenost, která ho dělá tak jedinečným. Příjemná projíždka a posezení s Belmondem a jeho přáteli ze světa filmu..."Přemýšlím o něm někdy jako o tátovi." Jean Dujardin

• 11.7.2016  00:28

"Zlomit vaši hrdost je mnohem zábavnější, než lámat kosti." ...Gabbar byl fajnovej týpek, takovej indickej "Bruce Lee" v akci. ッ Další role ušitá na míru pro charismatického Akshay Kumara.

• 5.7.2016  00:18
    Brothers (2015)

"Poslední zápas, Učiteli. Nenech se příbuzenstvím svést z cesty k vítězství na cestu k porážce." ...Sidharth Malhotra & Akshay Kumar = 👍 ♪ ♫ ♪ Brothers Anthem = 👍

• 20.6.2016  23:59

"Určitě jí jednou políbíš. Podle toho budeš soudit ostatní polibky a zjistíš, že takové už nikdy nebudou." ...Působivé vyprávění o návratu do vzpomínek na první přátelé z dětství, na chuť prvních polibků, na nezapomenutelné setkání, které otevřelo oči a nechalo do nich vstoupit budoucnost. Forever Young Anton Yelchin இڿڰۣ-ڰۣ

• 6.6.2016  19:49
    Zabijáci (2014)

Zlomená princezna přichází vyrovnat účty a definitivně tak spálit svou minulost. Další zajímavý případ z oddělení Q, které se rozrostlo o dvě nové kočky... "Kdo dělal kafe? Rosa. Sláva!" ッ

• 3.6.2016  19:22

Žena v kleci odstartovala "první oťukávání" dvou povahově sehraných detektivů z oddělení Q (aspoń já to tak během sledování cítila). Cesta k uspokojení šéfa opravdu dobrou kávou bude nejspíš zdlouhavá...no a já už jsem zvědavá na jejich další společný případ.

• 26.5.2016  18:03

"Jednoho dne Andyho Laua požádám, aby ti zazpíval. To určitě." ッ ...Provokativní frajírek & roztomilá přemýšlivka z Klubu odkopnutých společně kují pikle obvyklé i neobvyklé. Pohodová záležitost. ッ

• 14.5.2016  00:02

Osobní zpovědi, pocity jejich věrných fanoušků, úryvky z nezapomenutelných songů a předevšim oni = Roxette. Je mi smutno z toho, že po třiceti letech tato skvělá kapela definitivně končí a Per Gessle to jinde moc hezky okomentoval: „Ve světě jsme způsobili hotové šílenství, které jsme si nepředstavovali ani v těch nejdivočejších snech... Ze všeho nejvíc chci poděkovat úžasné Marii, bohyni skvělého rockového projevu, svobodné a úchvatné interpretce mých soukromých slov a hudby, vděčím jí za tento nádherný let na létajícím koberci, který nás vynesl na vrcholy všech kopců. Můj bože, jaký nádherný výhled jsme měli! Ta bláznivá jízda je už ale za námi...“ Listen To Your Heart ~♡~ Spending My Time ~♡~ It Must Have Been Love ♪ ♫ ♪ 🎸

• 29.4.2016  22:56
    Alice Cooper (2014)

"Když jsem poprvé stál na pódiu a zpíval "Je mi osmnáct a líbí se mi to", měl jsem dost blízko k osmnácti a věřil jsem tomu. A pak procházíte tím neuvěřitelným peklem, vrátíte se na místo, kde jste měl 18 let a milujete to znovu. A můžete pozvednout berlu a říct " Vyhrál jsem!".

• 27.4.2016  18:09
    Most - Série 3 (série) (2015)

Blondka k sobě dostala nového parťáka, který je chápavý a kdykoliv k dispozici. ッ Thure Lindhardt & Sofia Helin k sobě dokonale pasují. Snad ještě bude nějaké další příště...

• 26.4.2016  00:27

Robert De Niro je pořád frajer, vo tom žádná, ale spojení s prkenným Efronem zdá se mi poněkud neštastné. Těžko se mi to píše milý Bobe, jinde jsi býval mnohem vtipnější a ještě to mělo tu správnou jiskru.

• 17.4.2016  23:28
    Sense8 (TV seriál) (2015)

"Takže myslíš, že naše spojení je nějaký druh zázraku? Kdybych se snažila popsat tenhle pocit, to, jak cítím teplo slunce, zatímco ve stejnou chvíli moknu v lijáku ve venkovní kavárně, tak bych řekla, že "zázrak" je docela vhodné slovo." ...Jiní a přesto tak stejní...

• 7.4.2016  00:26
    Bod zlomu (2015)

Adrenalinu je tu požehnaně, ale to je tak asi vše. Hoši z devadesátek se mi líbili mnohem víc.

• 28.3.2016  18:25
    Senna (2010)

"Kdo je, nebo byl jezdec, proti kterému jste nejraději závodil? Musel bych se vrátit zpět do roku 1978, 1979, 1980, kdy jsem jezdil na motokárách. Přijel jsem poprvé do Evropy, abych soutěžil mimo Brazílii. Jmenoval se Fullerton. Byl velmi zkušený a jízdu s ním jsem si užíval, protože byl rychlý, byl konzistentní. A bylo to čisté závodění. Nebyla tam žádná politika, ani žádné peníze."

• 14.3.2016  22:25
    Je3ui sarang (2015)

"Can you break love into three kinds? First... A woman who is crying... Second... A man who wipes her tears off... Third...third..." ...V reálném životě se pohádkové konce konají jen zřídka. Smutno-krásné to bylo.

• 8.3.2016  15:53
    Japonsko, má láska (TV film) (1992)

"Když znáš jejich jazyk, poetičnost, tak tu zemi prostě nelze nemilovat. A ty krásný dívčí vlasy."- Martin Vačkář

• 7.3.2016  22:55
    Boseuga dallajyeotteoyo (TV seriál) (2011)

"Vážně jsi mi uvízla uvnitř. Do amygdaly limbického systému mozku mi pronikl mimozemský šutr.".. vskutku originální vyznání lásky. :) ...Akční psycho Popelka + úzkostný zamilovaný X-man z DN Group + rázná slečna Zápasnice + uplakaná Zmrzlina + zamilovaný Božský říďa = zábavná sestavička. 😊

• 4.3.2016  17:11
    Omangwa pyungyeon (TV seriál) (2014)

Mohl to být den jako každý jiný, kdy ona odjíždí do školy a její malý bratr jí doprovází k autobusu. Bohužel od toho okamžiku kdy se spolu rozloučí, už nikdy nic nebude jako dřív. Korejci tentokrát zabrousili do prokurátorských vod a dali dohromady pár zajímavých lidských osudů, které se díky neštastným náhodám vzájemně propletou. ..." Šéfe, myslel jsem, že dokážu žít život, aniž bych spáchal zločin. Myslel jsem, že je to velký ďábel, který nás rozdělí. Nemám pravdu? "

• 24.2.2016  15:24
    Bogoshipda (TV seriál) (2012)

"Na chvilku zapomeň, co se včera stalo. Vytvoříme si krásné vzpomínky."

• 12.2.2016  21:39
    Geu gyeowool, barami boonda (TV seriál) (2013)

"Není to těžké, když se nemůžete vidět v očích toho, koho milujete? Vždycky jsem se cítil tak, jako by mě viděla." Jižní Korea mi dávno učarovala a já díky ní objevila dalšího pana Božského.

• 7.2.2016  16:58

"Čas letí, ale plamen hoří dál." ...Strange Fruit se mi dnes trefili do nálady a zpříjemnili mi tak nedělní odpolko. Rockeři sympaťáci a jak pravila Karen: Já miluju jejich muziku. Chci stát někde v šeru a vidět co ta hudba vzbuzuje v lidech. Filmy jako tento jsou mým šálkem kávy, mou krevní skupinou. Rock´n´roll forever ♪ ♫ ♪ 🎸

• 4.2.2016  00:12
    Den blbec (2014)

Kdyby Till nepotkal Nappa, neochutnal by albánskou medicínu, neprobudil by v sobě bojovnýho ducha a dál by se nudil v bance. :) Pohodová záležitost a stojí za to nechat ty dva cvoky dojet až do závěrečných titulků. Moritzův úsměv je jako vždy nepřehlédnutelně nepřeslechnutelný. :)

• 13.1.2016  00:22
    David Bowie (TV film) (2002)

"Moje parketa je být tvrdohlavý, obskurní, polemický, dělat všechno po svém a řádně si to užít." - David Bowie ...Zajímavý dokument o zajímavém člověku - umělci, který tu po sobě zanechal nesmazatelnou stopu. "David mě vzal do náruče a ten pocit, že se vznáším mi zůstal dodnes." - Iman

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17