Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Romantický

plakát

Nezapomeň na lásku (2013) (TV film)

" Občas to vypadá, že se kometa ztratí, ale pak se vrátí na oběžnou dráhu a vědci pochopí, že není vůbec ztracená. Je nalezená."

Kill Your Friends (2015)

"Úspěch je gang bang, gely, lubrikanty, péra kam se podíváš. Neúspěch je osamělý úchylák schovaný v křoví." ッ

Jako ty (2015)

"Pamatuj si ten pocit. Jen si pamatuj, jak se cítíš." ...Nicholas Hoult je zvláštní & zajímavý týpek, který už konečně začíná "vyzrávat" a tahle role mu sedla.

Hledání (2016) (TV film)

Bezva parta gay sympaťáků a jedný hetero šoumenky mi přirostla k srdci už v seriálu, takže jsem se moc těšila na jejich další společný párty terapie a ono to nakonec vyšlo tak jak jsem si přála = "Občas musíš něco nechat za sebou, aby ses mohl pohnout dál." ッ

plakát

Srdeční záležitosti Michala Pavlíčka (2016) (TV film)

Pány Pavlíčka & Střihavku bych mohla poslouchat donekonečna. Na Michala Pavlíčka mám dodnes vzpomínku z jednoho letního rockfestu, kde já sedící v trávě s noční hvězdnou oblohou nad hlavou jsem se nechala unášet jeho úchvatnou kytarovou orgií. Nezapomenutelný to zážitek. 🎸 "Začínám si hrozně vážit těch nástrojů. Krásná kytara to co mi dává při tom hraní a to že na ní hrábnu, že jí prohrábnu ty struny, že se s ní pomazlím, že prostě na ní zařvu, zakvílím, tak když ta kytara je opravdu kvalitní a nese tě, tak ti vlastně podává ruce přitom hraní." Michal Pavlíček 🎸 👍 👍 👍 👍 👍

Desi Boyz (2011)

Jejich revírem jsou ložnice osamělých, znuděných žen. Jejich tempo je nekonečné. Supermani z DB se umí fajně vlnit. ♪ ♫ ♪ 👍 ッ

Kick (2014)

"Dávám ti povolení, k pobytu na mém rameni." ...Potížista má před sebou další výzvu = zásadovou doktorku Psycho. 😊

plakát

Belmondo (2015) (TV film)

"Už 50 let společně běžíme stovku." - Alain Delon ...Odzbrojující úsměv & nekonečný šarm & přirozenost, která ho dělá tak jedinečným. Příjemná projíždka a posezení s Belmondem a jeho přáteli ze světa filmu..."Přemýšlím o něm někdy jako o tátovi." Jean Dujardin

Gabbar is Back (2015)

"Zlomit vaši hrdost je mnohem zábavnější, než lámat kosti." ...Gabbar byl fajnovej týpek, takovej indickej "Bruce Lee" v akci. ッ Další role ušitá na míru pro charismatického Akshay Kumara.

Brothers (2015)

"Poslední zápas, Učiteli. Nenech se příbuzenstvím svést z cesty k vítězství na cestu k porážce." ...Sidharth Malhotra & Akshay Kumar = 👍 ♪ ♫ ♪ Brothers Anthem = 👍