• Krátkometrážní

Sajonara icuka (2010)

"V momentě smrti, se někteří ohlížejí na ty, kteří je milovali. Zatímco někteří se ohlížejí na ty, které milovali oni." ...V momentě loučení na letišti jsem si v duchu přála... V momentě setkání po letech jsem doufala...

Plačící muž (2014)

Stejně jako v Nebezpečných známostech, kde hrál roli svůdníka, tak i tady v roli zabijáka byl Jang Dong-Gun opět nepřehlédnutelný.

Radši kluci než kytky (2009) (seriál)

Je možné si F4 a Lotosový květ neoblíbit? :-) Lotoska si mě získala okamžitě svou upřímností a spontálností. Korejci umí vytvářet poutavé příběhy & správně zacházet s emocema & vkládat chytlavé songy & vybírat si zajímavé herce a herečky.

Bokura ga ita: Part 2 (2012)

"Tenkrát jsme dokola opakovali ty samé chyby, ale i tak jsme pořád běželi vpřed a věřili v nesmrtelnost. Jednoho dne, když najednou přestaneme běžet, pro nás, kteří již vědí, že není žádná nesmrtelnost, naše minulá já navždy budou lidé, kteří tehdy tolik zářili."

Bokura ga ita (2012)

"To zvládneš! Jak asi?" ...S pomocí roztomilé & vytrvalé & občas dětinské praštěnky by to mohlo vyjít. :-)

Odsouzení (2010)

"Vědomí, že si tam venku mi hrozně moc pomohlo. Vědomí, že mě máš tak ráda." ...Přečetla jsem si pár článků o skutečném příběhu těchto sourozenců. Pouhých šest měsíců svobody za více jak třetinu lidského života stráveného ve vězení za něco, co člověk nespáchal. Osud je někdy pěkný prevít....

Nejdelší jízda (2015)

Neustále jsem měla pocit, že sleduji Clinta Eastwooda za mlada. Scott Eastwood je skutečně věrnou kopií svého slavného otce. Náhodná & nečekaná & osudová setkání, která mění životy. Vzpomínky & zkušenosti uchované pro další generaci. A pořád platí to samé = bez vzájemných kompromisů se těžko žije v jakémkoliv vztahu.

Láska a pomsta (2011) (seriál)

"Čas hledá těla, aby se projevil. Láska ne, ta prahne po duši a proto je věčná." ....Mezi Annou a Alessandrem to neustále jiskřilo. Poutavý & napínavý seriál.

Gladiátor (1992)

"Dělej že si slabej, když máš sílu." ...James Marshall tentokrát vyměnil motorku za boxerské rukavice a střihnul si roli týpka - tichá voda břehy mele. Příběh, který mě nenudil + pěkný songy + pro Twin Peaksácký kluky mám slabost = Jamesi máš to u mě za **** rockový. ♪♬♫ We Will Rock You ♪♬♫

Miss Bala (2011)

Ocitla se ve špatný čas na špatném místě a její sen rázem nabral úplně jiný směr, než jaký si představovala. Mexické vystřízlivění do reality s nechtěnou korunkou v ruce. Zajímavá herečka v hlavní roli.