Určitě, možná (2008)

Dobrý nápad nudně zpracovaný, díky Bohu s pěknými slečnami v hlavních rolích.

Kopačky (2008)

Russell Brand rulez!

Město duchů (2008)

Za Gervaise a britské dialogy 4*, film spíš tak za 3*.

Hostel II (2007)

Děti hrající fotbal s hlavou, byli skutečným zlatým hřebem celého filmu. Proto tak vysoké hodnocení.

Teachers. (2006) (seriál)

Hodně nudný sitcom, doporučuji britské Teachers

Look Around You (2002) (seriál)

Zajímavý nápad a provedení. První série velmi zdařile paroduje vědecko-populární naučné pořady ze 70. let. Osmi-minutovými epizodami provází velmi zdařile Nigel Lambert. Parodie samozřejmě zahrnuje i oldschool grafiku, hudbu, zvuky... Druhou sérií provází skvělí herci jako Peter Serafinowicz či Olivia Colman a je možné vidět třeba i Kevina Eldona. Jednotlivé epizody nahlížejí do budoucnosti, např. jak bude vypadat hudba v roce 2000. Rozhodně se jedná o Jeden z nejoriginálnějších pořadů za poslední roky.

Two Pints of Lager and a Packet of Crisps (2001) (seriál)

Jednodušší, mainstreamový britský sitcom o bandě kamarádů, kteří se scházejí v hospůdce nad pivkem, rozebírají vztahy, sex a prožívají své problémy. Něco jako jednodušší Coupling. Z celkového pohledu to není tak špatné a po první sérii nemáte nic proti tomu shlédnout i tu druhou, otevřít si třeba onen "Lager" a prostě se pobavit. Takže dávám 3 a 1/2 spíše 4 *.

Peter Serafinowicz Show, The (2007) (seriál)

Solidní sketch show s Peterem Serafinowiczem, kteý je směšný už jenom svým "solidním" výrazem obličeje a charakteristickým hlasem ala "Do you want me to come, Fran?". Některé nápady jsou docela dobré, např parodie na známého milionáře "Heads or Tails". Uvidíme po pár epizodách...