esopesokeso

• 25.12.2017  17:35
    Dunkerk (2017)

Chyba tomu príbeh.

• 20.10.2016  14:12

Historky divoké. O čom je reč? O pomste...tento film je o pomstách. Pomsta nás ženie do varu, udržuje pri živote..je to náš kyslík. Keď si ju berieme za milenku, sme tak krásne živý. Alebo mŕtvy, alebo neživý a živý zároveň. Tuna sme však diváci a môžeme rozdávať rozumy.... len to sa zas nedá :D Tuna každý vyjebáva s každým a všetko má svoje následky... jak vo filme. Alebo skôr v živote... poznáte to, ktosi vás zabije, vy ho za to zabijete dva krát... Divoké historky servirujú ten krásny striedavý prúd, ktorý vás nakopne jak hergota pátera do prdele.

• 17.7.2016  13:24

Deň nezávislosti po 20 rokov? Trošku depresívne. Ved pred 20 rokmi som sníval, že ja som ten chalan, ktorý letí v stíhačke a nakopáva ufo do riti, zachráni celý svet nejakým geniálnym nápadom a vďaka tomu sa stávam primárnym objektom na reprodukciu. Avšak teraz? Som trošku starší ako hlavní hrdinovia, takže už nemôžem optimisticky snívať. Toto je také veľké mínus, ktoré sa nedá odlepiť počas sledovania filmu. Podobne ako hviedzna pechota atd... starneme, starneme a ku hviezdam asi už v tomto živote nepoletíme :)

• 8.5.2016  23:43

"Ameno amenosto, dorime dorime, ochh aach, ezare perüme..." No ktorý fanúšik Návštevníkov by nedostal orgazmus už len ked to počuje? Prichádza Godfrua udatný a jeho pes neverný ŽakChuj..a ja k ním nakoniec tiež (zmýlil som si sálu a zistil som to až po desiatich minútach:) Návštevníci 3 dosiahli chválabohu kvalít predošlých dielov. Český dabing je úplne perfektný, film vtipnými scénkami nešetrí, konečne komédia, čo podráždi bránicu jak sa patrí. Ešte natočiť štvorku, ok?

• 28.2.2016  17:42

Pekná vizuálna fantazy hovadinka, na ktorej si občas treba zgustnúť. Mňam. Pár krát som sa veľmi dobre zasmial. "Řekni lovec čarodejnic." "Lovec čarodejnic" :D

• 29.1.2016  10:27
    Sám doma (1990)

Jedného temného dňa (dnes) ma znova prefuckal obrázok Macaulaya Klaunšulina, a tak ma napadlo, že aký boli vôbec tvorcovia Sam Doma vtedy nadčasový! Že vlastne ani nemožno nič vyčítať rodičom malého Kevina, že nechali doma takého smrada!

• 30.9.2015  06:37

Čo to tu kurva je?

• 2.8.2015  20:26

Perfektný horor. Všetko funguje ako má: zvuky, strih, kamera a hlavne posadnuté postavy vyzerajú "dôveryhodne". Tento typ mysterioznych filmov, ktorý je založený na tom, že existuje niečo aj mimo nášho reálneho sveta, o ktorom nemáme potuchy je presne to, čo vyhľadávam. Keby som mal tak desať rokov, tak by som sa dnes bál zhasnúť :)

• 24.7.2015  19:10
    Divoká budoucnost (TV seriál) (2002)

Každému dospelému človekovi musí byť jasné, že predpovedať budúcnosť na mnoho milionov rokov dopredu je nezmysel. O tom to je...že takéto niečo by "mohlo" byť. Ked to takto zoberieme, tak je to veľmi zaujímavé. Chcem ešte niečo podobné..

• 18.7.2015  21:44

20€ v prdeli, ale neľutujem. Po dni zúčtovania je to asi najlepší Terminátor. Nové časové paradoxy, skvelá akcia... John Connor bol perfektne zahraný..akosi to všetko fungovalo dobre. Teda asi. Priznávam sa, že som vypil jeden aj pol litra monster energy drinku, v kine som sa smial ako šialený a nohy som mal tajne položené na operadle podomňou, čo umocnil môj filmový zážitok. Paráda.

• 23.5.2015  20:49

Po veľmi dlhej dobe som si pustil komédiu a smial som sa ako kôň. A hlavne ten trápny humor, čo ináč nemám moc v obľube bol tuna skvelý :D Jim Carrey je skrátka kokot z povolania, ale robí to setsakramentsky dobre.

• 17.5.2015  19:41

Div sa niektorí neposerú a nedajú aj desať hviezdičiek, keby sa dalo. Tento strih je zavádzajúci, nič nevraví, len ukazuje kravy v maštali. Vysvetlite mi prosím tie vaše vysoké hodnotenia, prosím, lebo ja som asi sprostý.

• 11.5.2015  18:57
    Nula (2010)

Nikdy som neveril na osud, ale vždy som si pokladal otázku, či nie je už niekto hneď po narodení odsúdený na tragický trápny zánik. Mnoho úspešných vraví , že každý je strojca vlastného šťastia, a tvrdí to hlavne ten, komu sa darí veľmi dobre. A dobrý mrav káže, že každému treba nadeliť podľa zásluh: dobrému aj zlému. No, a hlavne tomu zlému, hlavne zlému, veru zlému! Takému, čo ma na čele napísané "udri si". A pri tom všetci chceme byť tí dobrí, ale musíme predsa na niekoho nadávať, aby sme nemuseli na seba. Potrebujeme to! Sme hovada a je mi to občas veľmi ľúto. Ale zas mi to nemôže byť ľúto až príliš, aby som nemusel byť zákonom džungle zjedený jak chudák Ježíš alebo Lenin, ktorého nakoniec vypchali. Ako nám ukazuje tento kraťas, tak netreba dávať všetko na klinec, lebo aj nula, ktorá si je svojej nulovosti vedomá, môže zmeniť svet.... Trebárs jedného dňa sa hodiť na granát, aby ma zachránila...hlavne nestrácať nádej!

• 12.4.2015  08:44

Veľmi osviežujúce. Krátky, za to pútavý film. Kto by sa chcel náhodou pri filme hrať so slimákom, má na to len pol hodiny. Potom radšej pauznuť film .... a potom pokračovať.

• 3.4.2015  20:41

Stane sa občas, že sa mi v kapse nožík otvára kvôli nejakému kreténovi. Žiaľ (ešteže tak) ten nožík sa neotvorí, bo by som mohol mať problémy so zákonom, alebo by som mohol dostať po držke. Kvôli týmto bezmocným momentom musím na chvíľku odbehnúť do svojho imaginárneho sveta, v ktorom sú moje obete mučené vykrúcaním bradaviek, uší, nosa a penisu predovšetkým. Potom sa ich pýtam, či im mám odrezať nohu, alebo haxňu. Varlatá im tuningujem vo zveráku, kotlety im prehadzujem z jedného ucha na druhé....tieto predstavy ma veľmi uspokojujú, a hneď mi po nich naskočí úsmev sladký ako med. Také peklíčko by sa pridalo aj v reáli, ale predsa len dlho mučiť týchto baranov by po čase omrzelo... ale také psychické mučeníčko, to je zas iná šálka kávy! Pekne krásne každý deň... až by si obeť priznala svoju vinu : "Tak mi treba, zaslúžim si to, nemal som "ho" štvať! =( " Cítite to? Tu úľavu? Cítite ten krásny pocit zadosťučinenia? Pre mňa je to zaujímavá téma, takže film som celkom pekne strávil.

• 23.1.2015  14:54
    Interstellar (2014)

Na Interstellar som sa tešil a očakával som od toho hravé fantas-magory dobrodružstvo. To sa príbehu zo začiatku aj darilo, ale potom to spadlo celé do riti. Spôsob, akým tu bol znázornený časový paradox tu vôbec nepasoval, teória láskovych superstrun mi nesadla, a myslím, že sadne len Aštarom Šeranom. A teraz si predstavte v reálnom živote situáciu, že niekto vám podpáli kukuričné pole, prídete domov nie dvakrát dobre naladený a podpaľačka vám ukáže hodiny a objíme vás so slovami, že už to chápe... do toho si pridajte romantickú hudbu... a nechajte sa objať! Blbosť čo? Toto mi tam takisto nesadlo, nuž nie je to film podľa môjho gusta, ale lepšie ako drôtom do oka.

• 30.12.2014  18:07

!!!BOJLER!!! Príbeh o detektívovi, ktorý si bol svojou vlastnou materou.

• 8.12.2014  20:11
    Doktor Živago (TV film) (2002)

Zaujímavý silný príbeh, mať tak viac času, tak by som si určite prečítal knihu.

• 1.11.2014  12:22

Tri stopäťdesiat ročné babky predvádzajú tanec.

• 7.10.2014  12:21

Kurvahoši, tak toto bol podraz! Dedictvi aneb kurva sa snaží vytrieskať z jedničky, čo sa dalo... objavil sa Arnošť s plastickým frňákom, Bohouš s pľaskáčom, Dagmar Havlová tam hrala mrtvú (paradoxne najpresvedčivejší herecký výkon vo filme, skoro som hodil šabľu). Objavili sa aj dalšie celebritky ako anjel strážny, advokát z jedničky... a vlastne na tom stavia celý film, čo by ani nebolo na škodu, keby tam boli hlášky, dej, či fungujúca atmosféra. Bohužiaľ film je o tom, že sa pár hercov stretne po 22 rokov, ukážu sa pred kamerou, zasmejú a povedia si : "Éééj, ale je nám je stále fajn, hohohóóó! " Tak celkovo ma dvojka rozladila, ako Schwarzenegger v najnovších akčných filmov, kde hrá ramba až mi ho príde ľúto. V celom filme je len jedna naozaj podarená scéna: NIKDY NIKOMU NEVĚŘ!

• 21.9.2014  12:58
    Hunger Games (2012)

Tak hunger games som ani nemal v pláne vidieť, ale ked som si pozrel tie fotky Jannifer Lawrence od toho hackera, tak som sa teda sám seba ukecal... taký priemer.

• 15.9.2014  21:32

Zaujímavý dokument. Nahodenie káblu cez atlantik v tej dobe malo stať asi 1,5 miliona dolárov. 150 kilometrov koľají na dobrom teréne sponzorovaný vládou USA stalo takisto 1.5 miliona dolárov.. a myšlienka jedného človeka predbehla štáty.

• 21.7.2014  10:32
    Transformers: Zánik (2014)

Čo je na nových Transformeroch zaujímavé? No predsa epic fail! Tuna sa dostali transformeri až pod hranicou trapnosti, to úplne doslova. Nedá sa povedať, že tu existuje nejaké napätie, logika, humor...dokonca som začal pri filme rozmýšľať, že robiť herca vyžaduje občas odhodiť všetké zábrany, stratiť česť a vylízať ľubovoľný hnis podľa potreby scénaristu. V momentoch, kde som nemihol ani brvou sa herci snažia vyvolať emociu v podobe krčovitých výstupov, ktoré úplne nefungujú a vyvoláva to neuveriteľný pocit falošnosti. Alebo napríklad pri pol minútovej bitke dvoch transloserov pripomínajúcu bitku 2 powerrangeroch kamera zrazu zachycuje gesto Marka Wahlbergera, pri ktorom kýva pomaly hlavou a v duchu si myslí: "To áno, máš môj obdiv a uznanie rytier Transformer. Viem, čo to obnáša takto bojovať... " Takéto momenty, ktorých je tu v tejto dva a polhodinovej zlátanie mrte, úplne kazia celý, už aj tak dosť chabo premyslený film. Spomeniem ešte námatkovo napríklad to, že jeden transloser mal počas celého filmu v papuli cigaro zo železa, znejú tu neustále debilné dialogy (veľmi debilné!!), a nakoniec ešte prišli transloseri v podobe dinosaurov, ktoré sršili oheň, mali IQ 30 a škriekali. Najväčie umenie na celom filme je dopozerať ho. Jeden z najhorších blockbusterov, čo som kedy videl.

• 2.7.2014  14:54

Tak čítam tie negatívne kritiky céesfeďákov, a bud išli do kina v horúcich hicov a dostali úpal, alebo bolo hnusne sychravo a zo zlej nálady čmárajú, že toto tu už dávno nemali.. Ja som si to pekne včera pozrel na predčasnom DVD a chutilo! Toto je sci-fičko s novým zaujímavým námetom, je to originálne. Niečo medzi Tronom, Travnikarom a ešte niečim originálnym, ale teraz si nespomeniem. Po skončení filmu som začal snívať, aké by to bolo, keby... dal by som si aj transcendence 2.

• 1.7.2014  19:45

Dobrá oddychovka, ale kde bol dopekla IronMan, Superman, SuperMarioBoss, Tchor, Hulk a Spiderman? To sa mi nechce veriť, že si nehodili Kapitána na facebook alebo twitter! A záchrana celého sveta zas len ostala na pleciach amerického kapitána. Vysoký rozpočet sa nezaprel, akcia a efekty tu sú, ale chýbalo tu viac osviežujúcich scén typu: "Je v tomto aute niečo, čo tu ešte funguje? ". ,,Áno, klimatizácia." Tak ale zas určite je to ďalší film, čo treba vidieť.

• 26.6.2014  20:08
    Tyran (TV seriál) (2014)

Salam alejkum, pozrel som premieru a nenudil som sa celých 54 minút. Je predpoklad, že scénar môže byť v tomto seriáli veľmi sľubný, lepší ako v Homeland. Kľudne sa môže stať, že Tyrant bude apelovať na seriál roku.

• 26.6.2014  17:18

Zlatý Houdini.

• 17.6.2014  10:53
    Zemské jádro (TV film) (2011)

Ženské ňadro. Svojím tvarom sa podobá mesiacu a vie človeka rozpáliť jak slnko. Moje monštrum skryté hlboko až pod mojím kolenom toto ňadro nepretržite skúma, snaží sa odhaliť jeho tajomstvá a čo najlepšie pochopiť javy, ktoré sú s ním spojené. Až mi raz prestane tvrdnúť, príde naša planéta o svoj ochranný štít, a jej povrch bude podobne nehostinný, ako je dnes povrch Marsu.

• 14.4.2014  10:44

Buják porodený jednej noci počas veľkých bleskov vyrastie. Je veľký a zbalí babu svojím mohutným telom, zoceleným anabolikami. Na bujáka doľahla krivda a zrazu bojuje za slobodu celého národa. Mácha tonovými šutrami nad hlavou a vyzabíja plno darebákov. Potom mu kamarát pomôže vstať, lebo je asi unavený... Zabíja, zabíja, je unavený, je unavený.. premôže všetkých na svete, potom dostane po papuli od obyčajného smrteľníka.. Nakoniec sa naserie jak Žánt Klónt v krvavom športe vs Tong Poa a zvíťazí. Buják sa stal kráľom. Tak! Práve ste ušetrili jeden aj pol hodiny vašho života.

• 14.4.2014  10:21
    Vzpomínky Casanovy (TV seriál) (2005)

Pobavilo. Čert to zober, že dej je zas oproti realite trocha pozmenený, ale je to predsa z časti komédia, tak čo od toho čakať viac? No nejakú výtku by som predsa len mal, a to takú, že v posteľných scénach tam chýbal Point of View.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10