Divoké historky (2014)

Historky divoké. O čom je reč? O pomste...tento film je o pomstách. Pomsta nás ženie do varu, udržuje pri živote..je to náš kyslík. Keď si ju berieme za milenku, sme tak krásne živý. Alebo mŕtvy, alebo neživý a živý zároveň. Tuna sme však diváci a môžeme rozdávať rozumy.... len to sa zas nedá :D Tuna každý vyjebáva s každým a všetko má svoje následky... jak vo filme. Alebo skôr v živote... poznáte to, ktosi vás zabije, vy ho za to zabijete dva krát... Divoké historky servirujú ten krásny striedavý prúd, ktorý vás nakopne jak hergota pátera do prdele.

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

"Ameno amenosto, dorime dorime, ochh aach, ezare perüme..." No ktorý fanúšik Návštevníkov by nedostal orgazmus už len ked to počuje? Prichádza Godfrua udatný a jeho pes neverný ŽakChuj..a ja k ním nakoniec tiež (zmýlil som si sálu a zistil som to až po desiatich minútach:) Návštevníci 3 dosiahli chválabohu kvalít predošlých dielov. Český dabing je úplne perfektný, film vtipnými scénkami nešetrí, konečne komédia, čo podráždi bránicu jak sa patrí. Ešte natočiť štvorku, ok?

Sám doma (1990)

Jedného temného dňa (dnes) ma znova prefuckal obrázok Macaulaya Klaunšulina, a tak ma napadlo, že aký boli vôbec tvorcovia Sam Doma vtedy nadčasový! Že vlastne ani nemožno nič vyčítať rodičom malého Kevina, že nechali doma takého smrada!

Chraň nás od zlého (2014)

Perfektný horor. Všetko funguje ako má: zvuky, strih, kamera a hlavne posadnuté postavy vyzerajú "dôveryhodne". Tento typ mysterioznych filmov, ktorý je založený na tom, že existuje niečo aj mimo nášho reálneho sveta, o ktorom nemáme potuchy je presne to, čo vyhľadávam. Keby som mal tak desať rokov, tak by som sa dnes bál zhasnúť :)

Divoká budoucnost (2002) (seriál)

Každému dospelému človekovi musí byť jasné, že predpovedať budúcnosť na mnoho milionov rokov dopredu je nezmysel. O tom to je...že takéto niečo by "mohlo" byť. Ked to takto zoberieme, tak je to veľmi zaujímavé. Chcem ešte niečo podobné..

Terminator Genisys (2015)

20€ v prdeli, ale neľutujem. Po dni zúčtovania je to asi najlepší Terminátor. Nové časové paradoxy, skvelá akcia... John Connor bol perfektne zahraný..akosi to všetko fungovalo dobre. Teda asi. Priznávam sa, že som vypil jeden aj pol litra monster energy drinku, v kine som sa smial ako šialený a nohy som mal tajne položené na operadle podomňou, čo umocnil môj filmový zážitok. Paráda.

Doktor Živago (2002) (TV film)

Zaujímavý silný príbeh, mať tak viac času, tak by som si určite prečítal knihu.

Tyran (2014) (seriál)

Salam alejkum, pozrel som premieru a nenudil som sa celých 54 minút. Je predpoklad, že scénar môže byť v tomto seriáli veľmi sľubný, lepší ako v Homeland. Kľudne sa môže stať, že Tyrant bude apelovať na seriál roku.

Matrjoški (2005) (seriál)

Wau, tak toto je špička medzi seriálmi! Násile a arogancia je na dennom poriadku, hustý dej, fakt pochúťka na osem hodín! Aby ste boli v obraze, tak sa tu dá dočkať takých scén ako nájdenie dvoch hlav stripteriek v mraziaku, odstrelenie gulí... Takže určite choďte do toho a snáď potom niekto z vás spraví titulky na Matroesjka's 2 ;)

12 let v řetězech (2013)

Takže drahí bratia, drahé sestry a potomkovia Cháma, podme si teraz prečítať niečo zo svatého písma: ,, Noach bol prvý roľník, ktorý vysadil vinicu. Raz sa napil vína, opil sa a obnažený si ľahol vo svojom stane. Chám, Kanaánov otec, však videl svojho otca obnaženého a povedal to vonku svojim dvom bratom. Šém a Jefet vzali plášť, obaja si ho položili na plecia, šli chrbtom, a tak zakryli nahotu svojho otca. Tvár mali odvrátenú, aby nevideli svojho otca obnaženého.Keď sa Noach prebral z opojenia a dozvedel sa, čo mu urobil jeho najmladší syn, povedal: Buď prekliaty Kanaán, otrokom otrokov buď svojim bratom! Dodal: Nech je zvelebený Hospodin, Boh Šémov! Nech mu je Kanaán otrokom! Kiež Boh dá, aby sa Jefet rozšíril a býval v Šémových stanoch! Kiež mu je Kanaán otrokom!" Genesis 9, 20-27