Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Nechci hanit film, ale prostě mě moc nenadchl ani neoslnil (označení "komedie"?)semtam jsem se zasmál,ale tohle rozhodně bych jako komedii nedal:D Hnedka jsem poznal herce Sama Rockwella, opravdu ten člověk má něco do sebe a měl by určitě plnit filmová plátna.:)

Nedotknutelní (2011)

112 minut jménem Intouchables = Dokonalost. Nejen důvtip,emoce,děj i lehké soucítění a vpravení se do deje. Tento film mě opravdu nadchl a patří mezi ty filmy co si znovu rád pustím:)

Gorodok (1993) (seriál)

Tento seriál mi je jako snímek Malá Velká Británie sice o trochu mín vtipná ale zasmál jsem se:)

Jak se to dělá (1999) (seriál)

Miluju tyhle seriály, které Vás zavedou někam třeba do továrny a od základu a až po hotový výrobek ukáží a odhalí tajemství výrobních postupů.Myslím že od tohoto dokumentárního seriálu se chytlo hodně lidí které točí podobná videa viz Jak se co dělá na streamu. Rozhodně tyhle věci mě baví sledovat a dál sledovat budu

Hale and Pace (1988) (seriál)

Čumíš na mě? Hej povídám to čumíš na mě?...Jo ty...tak bacha ty čumíš na mě....chceš jí cáknout co! Pocem a zopakujto...né ty pocem a zopakujto ...co bych ti měl zopakovat...sem řek pojd sem a zopakuj pojd sem a zopakuj ....ha...smi drc do piva - a co s tim jako uděláš? ............................prostě machři:)

U mě dobrý (2008)

Film hodnotím třema hvězdama ale, dal bych za čtyry.Film bych rozdělil na dvě části ze začátku žádná sláva a na konci se to rozjelo

Přešlapy (2009) (seriál)

Pro mě velmi úspěšný humorný a skvěle obsazený seriál!

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Seriál který dokáže pobavit a zvednout náladu. Je krátký, vtipný, žádný zbytečně dlouhý seriál o ničem. Zde je vidět, že Charlie Sheen ještě z daleka nepatří do hereckého šrotu