Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Dobrodružný

Obsahy (5)

Skryté věci

Skryté věci (2001)

Owen, reportér hudebního časopisu z Los Angeles, se vrací do svého rodného města na Floridu, aby zde udělal rozhovor se Sherry, místní rockovou zpěvačkou. Sherry a její kapela jsou stále více populární, hlavně proto, že stěžejní píseň napsala Sherry především o tom, jak byla jako dítě po dobu 5 let sexuálně zneužívána. Píseň se stala obrovským hitem v místním vysokoškolském rádiu. Důvody reportéra a novináře Owena nejsou jen profesionální, přijíždí i z důvodu, že se Sherry v dětství byli dobrými přáteli. Proto chce napsat a natočit snímek o minulosti zpěvačky. Starší bratr Owena Daniel, který v dětství Sherry pracoval v domě jejího nevlastního otce a byl jedním z aktérů znásilnění zpěvačky, kontaktuje Owena a poskytuje mu podrobnosti o událostech, které se v domě děly. Popisuje svou roli v trestné činnosti gangu, ve kterém kdysi byl. Znásilnění Sherry bohužel nemohl zabránit, jak popsal Owenovi. Znásilněných dívek bylo v tu dobu více, proto se Owen vydává některé z těchto dívek najít a požádat je, aby svědčily proti Danovi a gangu.

Juke box urli d'amore

Juke box urli d'amore (1960)

Mario se snaží po návratu z vězení, kde seděl za podvody, žít stále z druhých. Přichází za svou dívkou Marisou, kterou vždy jen využíval ve svůj prospěch a nyní tomu není jinak. Ač je Marisa je již zralé dívče, vlastní dům a má dostatek peněz, chce si ho vzít. Mario nemá v úmyslu se ženit, v hlavě má jen plány, lsti a podvody. Od té doby žije dvojím životem. S Marisou je naoko zamilovaný, avšak ji podvádí, chystá lstivé pasti, aby zbohatl a mohl si užívat s prostitutkami a svými kamarády. Jednoho dne jej Marisa přistihne při činu a dává mu na vybranou: Buď vězení, nebo manželství.

Dogville: The Pilot

Dogville: The Pilot (2003)

Snímek byl natočen roku 2001 v předprodukční fázi. Měl být zkouškou pojmů, křídových linek a náhradních scenérií. Zahrálai si v něm oblíbená dánská herečka Sidse Babbet Knudsen jako Grace a dánský herec Nikolaj Lie Kaas jako Tom. Nakonec byl režisér s výsledkem nadmíru spokojen, a proto se s producenty rozhodl natočit celovečerní film.

Vražedné sny

Vražedné sny (1988)

Tormovi jeli na piknik do odlehlého lesa. Nenormální lovec je označí jako lovnou zvěř a zabije všechny kromě syna Alexe, který má každý den noční můry, jak mu lovec vyvraždil rodinu. Deset let po masakru začíná Alexe pronásledovat vize člověka v loveckém oblečení. Jeho noční můry začínají nabývat konkrétních rozměrů, když Alex zjistí, že ho zabiják skutečně honí. Alex má strach nejen proto, že se opět objeví řada vražd.

Der rote Rausch

Der rote Rausch (1962)

Martin utekl z ústavu pro duševně nemocné zločince a ukrývá se v blízkosti východních hranic poblíž Drážďan. Cestou stačil zabít čtyři ženy, ale ze všeho si pamatuje jen léčbu v nemocnici. Vraždí vždy, když vidí na krku oběti červený korálový náhrdelník.

Reklama

Ovládací panel
3 body