Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Dobrodružný

Partička (2011) (pořad)

Vymenit Suchanka a dam 5 *. Pokud tam bude trapak ... tak to nebude nikdy ono. Igor s Genou excelence. Ondra se obcas topi v chytrem humoru. Ten hloupy mu jde, ale treba na Vydru, ktery je mu nejblize proste nema ... Tri hvezdy se mi zda k situacim, kteryma protagoniste prochazi malo, 5* diky Suchankovi a Sokolovi moc.

plakát

Srážka s kometou (2007) (TV film)

Jako film nic moc ale ja se na film spise koukal jako na dost realny dokument. Ty 3 hvezdy jsou hlavne za vypravu filmu. Ta byla dokonala ;-) Cteme mezi radky ze?

Srbský film (2010)

Tento film by se mel vysilat ve skolach jako osveta zvrhle mladezi. A zapalky do oci. Urcite vim, ze tento film uz neshlednu. Podle me nejlepsi film vsech dob!

Hostitel (2013) odpad!

Takova herecka jako Saoirse je, se necha ukecat do takove sracky :-\ jedine jeji vykon stoji za zminku v tomto epickem hnoji :-(

plakát

Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (2016) (pořad) odpad!

Jako videl jsem krokodyla co lovil letadlo, chobotnici co si to sinula po Manhatanu, ale toto byla vazne ta nejbrutalnejsi picovina, co se da videt ... i teleshoping je zabavnejsi :-(

plakát

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Velmi levny porad prolozeny velmi drahou reklamou. 0%

plakát

Jak se stát Alfa samcem? (2014)

Jako dokument podprumerny, ale komentar "ala" Ctvrtnicek, Milan Steindler uzasny. Tleskam ...

plakát

O bílém hadovi (2015) (TV film)

Vazne nadherny pribeh, lepe natoceny, nez-li napsany

Ovládací panel
3 body