Simpsonovi - Ponorkobus (1998) (epizoda)

Toto bol slabší diel. Homerova cesta za internetovým predajcom bola nevypilovaná a deti na stroskotanom ostrove boli skôr otravné.

Predátor: Evoluce (2018)

Neuveriteľne priblblá sračka s totálne priblblým dejom, ktorá nie je ani komédia (ktorou tak veľmi chce byť), ani horor (ktorým tak veľmi chce byť) a ani ničím iným. Predátor: Evolúcia je po každej stránke absolútnym failom, nakoľko sa režisér nevedel rozhodnúť, čo z filmu chce. Iste, vtipy do podobných filmov patria, avšak Shane Black tuna vôbec nepoznal mieru a tak z celého snímu robí situačnú komédiu. Herecké výkony mizerné, vedátorské decko strašne otravné (film až zachádza do vôd Spy Kids, wtf?!!), chovanie postáv je to najnelogickejšie vôbec, až radšej fandíte predátorom. Jedna hviezda za gore, hoci len digitálne. Najhorší Predátor aký bol kedy natočený.

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Strašná hovadina so scenárom, ako keby ho písali piati ľudia nezávisle od seba a potom to len dohromady nejako narýchlo spojili. Prvá polovica filmu nie je o dinosauroch, ale o nejakej dievčine, klonu, ktorý chce každý získať a ani nikto nevie poriadne prečo. Netuším prečo by mala práve ona niekoho z divákov vôbec zaujímať, keď to, na čo ľudia chodia do kín v súvislosti s touto sériou, sú dinosaury a príbeh o ľuďoch, ktorí sa snažia medzi nimi prežiť. Druhá polovica filmu je o niečo lepšia, nakoľko je typickou formulkou tejto série - partia ľudí v džungli - pričom mnoho scén doslova odkazuje na Spielbergovu klasiku. Druhá polovica je síce otrepané klišé, ale aspoň je to klišé zábavné, na rozdiel od prvej polovice so scenárom a atmosférou ako z treťotriedneho filmu od Asylumu. Chris Pratt je slabý a (viditeľne unavený zo série), to spomínané dievča je drevo, hlavný záporák je absolútne smiešny a tvári sa, ako keby sa mal každú chvíľu rozplakať, známa trojica (Neil, Dern, Golblum) to našťastie zachraňujú, avšak Goldblum mal dostať viac priestoru. Totálny miš maš bez vkusu a len niekoľkými dobrými scénami z celej ozrutnej dva a pol hodinovej dĺžky. 30%

Kung Fu Panda (2008)

Ako decku sa mi to páčilo, avšak s odstupom času, keď som vyzrel, sa o filme nedá hovoriť nijako inak, len ako mierne nadpriemernom. Kung-fu scény sú super, ale film ako keby nereflektoval to, že Mistr naučil Po kung-fu a ten Po sa aj napriek tomu chová ako úplný magor a ide si svoje. Final fight mal byť vrcholom filmu a namiesto toho to bola len prehliadka neschopnosti Poa a toho, že hlavný nepriateľ z ničoho nič stratil tú finesu, ktorú ukazoval počas celého filmu. Ubrať trápnych vtipov, pridať viac vážnosti v druhej polovici a bolo by to super. 7/10

Simpsonovi - Píseň chudoby (2022) (epizoda) odpad!

Totálny odpad, ktorý je snáď aj tým najhorším, čo Simpsonovci vôbec niekedy vyprodukovali. Načo ten seriál vôbec ešte beží?

Žhavé výstřely 2 (1993)

Zatiaľ čo jednotka bola brilantná v tom, že sa v nej nevyskytovala takmer žiadna vata, dvojka nie je konzistentná. V prvej tretine filmu na jeden dobrý vtip, pripadá jeden až dva zlé, pričom mnoho z nich sú otravné, až trápne. Jednotka bola brilantná v tom, že bola taká skromná a držala sa pri zemi a to si udržiavala počas celej stopáže. V prvej časti boli gagy súčasťou scén, v dvojke sú v spomínanej prvej tretine filmu scény len súčasťou gagov. Avšak, neskôr, keď sa postavy objavia v džungli, sa film stane úplne boží. V podstate to najlepšie, čo som kedy v paródiách vôbec videl. Neskutočná nálož brilantných nápadov, geniálnych momentov a bez jediného hluchého momentu. Prvá tretina za 3/5, zvyšok filmu za 6/5.

Predátoři (2010)

Ak by tento film mal o hodinu viac, vďaka čomu by sa dalo zapracovať na charakteroch postáv v štýle Saving Private Ryan, začiatok nebol tak na rýchlo spíchnutý a objavenie, že sú na inej planéte, by postavy viac postihol (fakt, doslova to s nimi ani nepohne a berú to úplne v pohode, LOL), mohla by byť z Predátori bomba. Takto len priemer na úrovni AvP 2.

Žhavé výstřely (1991)

Totálna genialita! :D Scéna kedy Toper spieva Ramade Only You (and You Alone) je tá najlepšia v histórii kinematografie! "Vaša misia je zničiť jadrovú základňu. Ak by to nevyšlo, máte dva náhradné ciele. Mliekareň a strednú školu."

Přátelé - Dva večírky (1996) (epizoda)

Absolútny nárez od začiatku do konca. Neskutočná smršť gagov a excelentne vypointovaných scén. Jeden z tých najnezabudnuteľnejších dielov Priateľov vôbec. Diel, kde sa objaví doktor Green, je vždy jednoducho excelentný diel.