• Romantický

Legenda o Tarzanovi (2016)

Překvapivě to byla zvěř, která působila reálněji... Ale stejně by mě zajímalo, jak se ten Saša s takovým vrškem udržel vůbec na nohou?!

Mělčiny (2016)

Ani tady není napsaný, že je to podle skutečnosti? To opravdu někdo vymyslel? Klobouček! A Blake? Pěknej zadek...

Oscar 2016 (2016) (pořad)

Bojkotujte komentář! Diskriminace! Je tu na výběr jen ČERNÉ písmo!

Pařba o Vánocích (2016)

Takhle u nás na firemním večírku pařej lidi z analytickýho... Ale ten Bonus box navrhnu vedení jako ideu!

Sebevražedný oddíl (2016)

Zřejmě slušnej oddíl, no... Někdo nám vymazlil hustopřísnou skvadru, aby ji vzápětí zazdil do průměrný storky s podprůměrnými efekty a celé to ještě korunoval úděsnou Carou Delevingne.

Souboj na špičkách (2016) (TV film) odpad!

Sorry jako, ale nedám ani tu jednu z úcty k prvnímu dílu a to je moje velká srdcovka! Taneční filmy jsou založené na předvídatelných klišé, ale v podání těchhle panáků? Buď najdu někoho, kdo umí alespoň trochu hrát, nebo natočím dokument o taneční škole. Navíc tam nebylo snad jediné taneční číslo, jen takové rozkouskované nic.

Svátek matek (2016)

To už mě víc sebraly "mommy issues" u Batman v Superman: Dawn of Justice!

Učitelka (2016)

Klobúk dole! A aby som nezabudla... Moja mamička je operátorka MPZ a môj tatinko strojný zámočník.

Zhasni a zemřeš (2016)

Po čtrnácti letech se odvážím na horor a vystraší mě až záchodky v hospodě U Peronu?!