kristynca

kristynca

Kristýna K.

okres Praha

• 6.9.2012  20:08

Ježíši, já vím, že je to pitomý! Taky se nechystám revoltovat svojí bravurní polkou proti pražským developerům, ale co mám dělat - jsem holt ta cílová skupina... Taneční čísla v duchu flash mobs na jedničku, zbytek o filmu se dočtete v ostatních komentářích, ale je to film taneční, tak co chcete víc?

• 20.8.2012  23:13
    People's Choice Awards 2012 (TV pořad) (2012)

Kaley Cuoco mě jako průvodce večera mile překvapila a pobavila. Pro ty, kdo nejsou přižnivci neustálého "OMG!" a "Thank you, guys!", doporučuji pustit si alespoň prvních 7 minut.

• 20.8.2012  22:56
    Show Ellen DeGeneresové (TV pořad) (2003)

Ellen rulez! Zbožňuju její styl humoru, její postřeh, i to jak dokáže poškádlit a zároveň pobavit své hosty. Nechápu tedy, jak si mohly naše TV stanice vybrat ze všech skvělých talk-show třeba tu unudlanou Oprah. Kdo stojí o její senzace a pohnuté osudy, já radši brečím od smíchu... Ellen nikdy nezklame. A proboha, umažte někdo to pos*aný "OVÉ" z názvu!

• 16.8.2012  23:04
    Cosmopolis (2012)

Četla jsem, viděla jsem a bezpečně vím jen to, že se musím dát ostříhat... Z filmu jsem měla skoro stejný pocit jako z knihy, takže to asi nebylo blbě natočené, ale bezpečně vím jen to...

• 7.8.2012  19:55
    Poslední výkřik (2012)

Luxusní pětihvězdičkový odpad! Kdo si myslí, že tuší… NEtuší! To se MUSÍ nejen vidět, ale hlavně slyšet! Tímto děkuju paní Olince a její kolegyni (ano, i titulky jsem četla) za výtečné ruchy. Holky, skvělá práce, zejména ten dramatický klapot Šmajdových tenisek. Dialogy jsou světový a všechny ty postsynchrony tomu dodávají netušený rozměr. Navíc jsem neměla ponětí, jak moc se v takovém slasheru heká - porno hadr, fakt. K obsazení snad jen toto: škoda, že to nebyla reality show… A ponaučení na závěr? Když vás honí týpek v pláštěnce a s kudlou, tak nikdy neutíkejte ven z baráku, ale vždycky po schodech do patra (opravdu hodně to prodýchávejte, hekněte). Pokaždé, než definitivně zkapete, nezapomeňte vyplivnout spoustu krve. No a nikdy nebuďte smutní, pokud vaši mrtvolu do konce filmu vůbec neobjeví.

• 5.8.2012  20:26
    Probuzení (2009)

Ach jo... zase jedno pitomý nedorozumění dovedený ad absurdum. To si to, ku*va, nemůžou vyříkat hned na začátku? Kdyby to alespoň bylo vtipný, když to jako má být ta komedie, nebo trochu dramaticky romantický, prostě nějaký...

• 12.7.2012  23:12
    Bez kalhot (2012)

Channing Tatum měl u striptýzu zůstat, protože herectví pro něj není úplně ten správný parket :-). Trochu toho hraní obstaral McConaughey, ostatní byli jen obzvlásť pohledné křoví. Já jsem každopádně spokojená - dostala jsem, za co jsem zaplatila ;-).

• 10.7.2012  22:08

Incroyable! Fantastique! Žádám o udělení výjimky pro šestou hvězdičku...

• 8.7.2012  12:15

Nevím, co přimělo Dermota Mulroneyho vrhnout se na režii, ale že si vybral zrovna tohle??? Ava v podání Mandy Moore je otravná a blbá kráva, navíc ona a Kellan Lutz jako pár jsou absolutně neuvěřitelní. Díky Bohu za vedlejší postavy!

• 7.7.2012  17:47
    Puls (2006)

Vyvalená a udejchaná parta studentů se snaží pomocí flashky zničit bandu eMozkomorů...

• 19.6.2012  18:07

Slabota, ale Joe Manganiello jako Mikael Blomkvist... suší, moc suší :-). Zvlášť, když se řídí "Taking Off Your Glasses Dramatically: A How To Guide". Teď si ještě vygoogluju “Joe Maganiello shirtless” a mám hned hezčí odpoledne :-P.

• 7.6.2012  23:49

Zrcadlo, které si dovolí říct Charlize Theron, že není nejkrásnější, snad neseženete ani ve výprodeji v IKEA... Kristen hraje až druhé housle, ale hraje je pěkně, přestože v první polovině spíš jen dramaticky dýchá, ovšem i to jí jde. Jen na ten polibek z čisté lásky dostal Chris Hemsworth proklatě málo času. V Temném lese to bylo dostatecně temné a strašidelné, trpaslíci budou nejspíš z přátelské výpůjčky od Petera Jacksona, takže stačilo už jen ubrat trochu té psychedelické vílí havěti, nedělat z krávy dvanácteráka, a byla by to skoro dokonalá pohádka pro fanoušky Game of Thrones ;-).

• 4.6.2012  11:14

Odpad!??? To tak možná vaše taneční, ne? Příběh je trochu zavádějící, ale zase jak jinak poslepovat jednotlivá taneční čísla do nějakého celku. Jakmile ovšem dojde na tanec, tak prostě nelze neobdivovat skvělé výkony a úžasnou choreografii. Za mě byli nejlepší Harry Shum Jr. (Elliot Hoo), Chadd Smith (Sp3cimen) a Christopher Scott (Copeland).

• 31.5.2012  23:27

Moc pěkně se na to koukalo, vo tom žádná, ale jinak to jako úplně nebylo ono. Beru to tak, že si Burton s Deppem udělali radost.

• 22.5.2012  23:02
    Noc hrůzy (2011)

Jedna hvězda za to, že jsem to dokoukala, druhá za Colina Farrella. A ať mi ještě někdo povídá, že Stmívání je kravina.

• 22.5.2012  20:31
    Avengers (2012)

Ať se ti lůzři z Blaníku jdou vycpat. I když Kellner by třeba za Starka mohl zaskočit... Vtipné, svižné, maskulární ;-).

• 20.4.2012  22:41

Skvělá ukázka toho, jak se od "Will You Be There (Free Willy Song)", B2, F8, zásah, zásah - loď potopena, přes "My Heart Will Go On" dostat až k "I Don't Wanna Miss a Thing". Sorry B., ale film, kde je na plátně Rihanna víc než Liam Neeson, nemůže být myšlen vážně :-P.

• 18.3.2012  01:38
    Bez dechu (2011)

Právě jsem se dočetla, že to bylo "mysteriózní", tak to bude asi řeč o hereckém nadání Taylora Lautnera ;-). Těch pár "fejsů" znám už od Twilightu, takže ve "vypjatých" scénách jsem fakt čekala, že vyletí z kůže a promění se ve vlka :-). Tak či tak, jsou horší filmy, proto netřeba nějakých hanlivých slov. Navíc mě potěšil Dermot Mulroney, který byl hlasem a polovinou obličeje Martina Price (pravého otce).

• 15.3.2012  21:57

Těžko si užijeme parodii pro nás cizí, ale v Americe notoricky známé, vánoční básně. To je jako chtít po Američanovi, aby se plácal do kolen, když Jiří Wimmer recituje Bezručovu Ostravu.

• 3.3.2012  15:43
    Camelot (TV seriál) (2011)

Zatím viděny 3 díly, ale už teď můžu říct, že prsa dobrý seriál fakt nedělají. Na co jsem zatím nepřišla je, proč se Merlin v podání Josepha Fiennese pořád tlemí jako dement. Artuš je nemastnej neslanej, ale zdaleka ne nejhorší. Chce se říct "uvidíme", ale nevím, jestli se mi ještě bude chtít...

• 24.2.2012  22:34
    The Artist (2011)

Krásné, nápadité a vtipné i beze slov. Přes půl filmu jsem se culila jako debil, ale to ten božský Valentin... Po Hugovi je to letos už druhý vymazlený pohled do světa filmu. Tady navíc ještě extra body za Uggieho.

• 19.2.2012  14:01
    Jonesovi (2009)

Vtipné neotřelé téma. V druhé polovině o něco chudší, ale přesto pěkné pokoukání.

• 19.2.2012  12:14
    Laskavý dotek (TV film) (2010)

Průměrný americký TV film, ale s Jennifer Love Hewitt v roli zoufalé matky tří dětí to působilo víc jako parodie než drama.

• 11.2.2012  23:42
    Rent: Filmed Live on Broadway (divadelní záznam) (2008)

BRAVO! Jen do budoucna dám asi přednost sice o dost kratšímu (věčná škoda) filmu, ale za to s původním obsazením (ne, že by tohle bylo jakkoli špatné) a budu nadále vroucně doufat, že se RENT nikdy nedočká českého nastudování třeba s tím chudákem Savkou v jedné z rolí!

• 1.2.2012  22:52

Obdivuhodný počin, ale psychoanalýza je pro mne přeci jen příliš velké sousto.

• 2.1.2012  22:26
    Den zrady (2011)

Více než lákavé obsazení, vynikající plakát, ale zrovna volební kampaň...? Pátá hvězdička za napětí, se kterým jsem sledovala (pravda, hlavně v druhé polovině) film z prostředí politiky. Ryan Gosling For President!

• 1.1.2012  01:45
    Pyramida (1996)

Pořád říkám, že ten dabing dřív byl úplně o něčem jiným. Doteď jsem myslela Funèse a spol., ale tohle je geniální! Dost to připomíná hokejový zápas komentovaný pro rozhlasové vysílání, ale konečně si u porna užijí FEST i nevidomí ;-).

• 29.12.2011  22:29

Tak co jsme ještě neměli... Jo! Nukleární válka... Taky jak nám zbyly nějaký ty nálože od minule, tak že bysme jako nechali vyhodit do vzduchu něco fakt velkýho... Ne, ne, to taky ne... Co třeba Kreml? Pak máme ty fajnový rukavice, a to by chtělo něco super vysokýho s výhledem. Jak se to tam jenom jmenovalo? A přemýšlel jsem, co třeba bouře... Písečná? Hustý! A co masky? Budeme dělat masky? Asi ne, to je moc okoukaný, ale nějaký ty hi-tech parádičky přihodíme a trochu šrotu naděláme. Neznáte někoho, kdo nám půjčí HRAD?

• 26.12.2011  21:46

3 a půl hvězdičky, ať nežeru, ale za mě by to sneslo víc Ewana McGregora a o dost míň ksichtů Jima Carreyho.

• 26.12.2011  21:29

Příští rok Vánoce kvůli avizovanému konci světa nejspíš nebudou, takže jsem ráda, že TV Barrandov na Štědrý den zařadila právě tenhle skvost. Podle csfd drama, podle televizního programu romantická komedie... Ve skutečnosti je to jen stupidní, ale s talířem lineckého se skvěle pobavíte ;-).