Avengers: Infinity War (2018)

Za mě 4,5 hvězdy. Stejně jako mě Temný rytíř donutil zkouknout další dva filmy, tak mě Infinity wars donutil zkouknout hromadu marvelovek které jsem nikdy neviděl. S Ironmanem jsem skončil u dvojky, Kapitána Ameriku jsem nikdy neviděl, atd... . Bohužel marvelovský záporáky prostě nemám rád. Je to samej ublíženej klučina, nebo si nepřítele sami vytvoří(Ultron). Ale Thanos mě dostal. První záporák kterému jsem i fandil. Krutopřísnej válečník a postava s vizí v jednom. Nejen že dosáhl svých cílů, dokonce donutil mě zkouknout Kapitána Ameriku. Žádný další díl už není tak dobrý, ani předtím, ani potom. A setkání všech dobráků v jednom filmu bylo super, vyloženě mě potěšil spiderman. Takže za mě...nejlepší film od Marvelu

Případ DeLorean (2018)

No...asi jsem trochu trouba...ale nechápu zdejší hodnocení. Film mě bavil, a rozhodně mi nevadilo, že se nevěnoval pánu Deloreanovy tolik, jak by si asi někdo přál. Je to vlastně komedie, zaměřená na postavu Jasona Sudeikise, o tom jak jeden chcípáček dokáže zničit život relativně seriózního člověka. Thriller to není ani náhodou:-D Ale ten styl vyprávění se mi líbil, a vlastně jsem ani netoužil po dalším životopise, kterých je teď více, než chlupů v kožichu bernardýna. Takže jako komedie inspirovaná skutečnými událostmi to funguje skvěle, přestože ten humor je spíše situační.

Šingeki no kjodžin (2015)

Hele, co vám jako je?? to jako vážně?? koukal jsem na stejnej film jako vy??předělat jednu serii seriálu do filmu je dost drzost, protože hodina a půl rozhodně nestačí na vysvětlení ničeho....proto si autoři i děj lehce upravily....ale kdyby ho upravily moc, jak jsem původně čekal, byly byste nasraný stejně... ale protože museli do filmu spojit úvodní masakr, několik hlavních postav, boje armády, a erenovo proměnu .....tak nezbyl čas na nic jinýho...jsem dokonce rád, že přeskočily výcvik...velmi se mi líbily dívky, i když mohlo být trochu více nahoty... miluju Japonky...každopádně ..jako kluk jsem miloval seriál Mission impossible...pak udělali film...nebavil mě a vůbec nebyl tak příjemnej jako seriál....přesto tu nad ním onanujete už asi 6 dílů....nejlepší film světa podle čsfd ....skoro....dokonce i hodně slabé adaptace mangy tu mají vyšší hodnocení....a pak natočej film podle předlohy kterou já bych teda netočil...chytit titány tak aby vypadaly děsivě, poprat se s efektama 3d manevrování, do toho zachovat příběh kterej zachovat nejde, protože jde o první serii nakonec miliondílnýho seriálu....a seriál to není epizodární...ani se nedá odbýt jako by šlo odbít naruta, stočit tři díly na začátku pro vysvětlení a pak hodit náhodnej souboj a pak hepík....a výsledek je, že za to klucí dostanou 47 procent:-)..přitom já byl jen mile překvapen....že bude děj nechutně useknut, bylo jasný....rozhodně by to chtělo pokračování...který dá konečně vysvětlení..tak jako to je v seriálu..celou první serii netušíte vůbec nic.....pro jistotu jsem se podíval podruhé...a film je opravdu hezky zmáknutý, dokonce narozdíl od seriálu se tvůrci snažily kulisy přiblížit nám a naší době, což je super, paneláky mi seděli víc než ty římský domky ze seriálu...animace je spousta, takže její kvalita tím u levnějších filmů trpí...navíc po druhém zkouknutí už člověk lépe rozeznává charaktery, s čímž jsem měl problém poprvé....pro mě jednoznačně dobrý film, netvrdím že je to zázrak století, ale splnilo to přesně to co jsem čekal...ani o chlup víc....velice jsem se bál tragédie, nebo nudy, a ani jedno jsem nedostal...abych jen nechválil, některé charaktery tam ani být nemuseli, ušetřilo by se tím dost času:-ú, film měl být delší, určitě přes dvě hodiny, na konci mělo být napsáno..to be continued...tu holku s brejlema mohli podat trochu vážněji, i když ona pako je:-D ale v seriálu je to šílená ženská, tady cáklá holka...Seriál je lepší, ale tohle by přes 60 procent míti mohlo....a pokud bude další díl, chci ho vidět.

Ex Machina (2014)

Komorní, napínavé, sexy. Tento film zřejmě nepřekvapil jen mě. Je to zásah do černého pokud hledáte sci-fi a už máte plné zuby namaštěných blbounů co metají blesky:-D

Interstellar (2014)

Noooooo...Další Nolanův film který byl dobrý...ale vy z něj šílíte....wow...koukám asi jsem opravdu trochu jiný...za mě to jsou 4 hvězdy, s tím že konec byl zase tak tajemný jak vždy u tohodle týmu:-D

Predestination (2014)

Tak tenhle film mě vlastně zklamal. Začíná parádně, herci jsou vynikající, postavy zajímavé... a pak to jde do kytek. Pozor spoiler: Celou dobu jsem očekával přesně to co se stalo, akorát jsem se mi nechtělo věřit, že by někdo, komu nikdy fousy nerostly, po plastické rekonstrukci spáleného obličeje najednou parádně zfousatěl... vlastně ani já jsem nikdy nedosáhl tak hustých zdravých vousů jako těžce popálená žena. Takže možná kdyby hlavní roli nehrál Ethan Hawke, a postava by vypadala jinak, přidal bych pár bodů. Ale takhle se mě film snažil přesvědčit, že tento foxteriér je opravdu moje ztracená kočka... a to mě trochu sere. A to že vlastně bojuje sám se sebou bylo jasné už od první minuty. Jak může někdo takhle zpackat vlastně zajímavý scénář, navíc když většina scén se Sárou je perfekt...film naláká, a pak už je to jen zklamání...

Avengers (2012)

každopádně nejlepší film s Ironmanem, Thorem, nebo Hulkem:-D teď shlédnu Hulka s E.Nortonem, tak jsem zvědavej. Konec dohnal vše, co mě do té doby vadilo:-)

Kronika (2012)

Mě se naopak zvolený styl líbil, rozhodně víc než u hororu....příběh zaujal, užil jsem si tento film..hawk

Naruto sugoi dorjoku: Rock Lee no seišun Full-Power ninden (2012) (seriál)

vím že 4 hvězdy je dost...ale tři mi přišli málo...je to parádní spin-off, který fanouškům udělá radost, ale jestli odloví neznalce, to si nedovoluji odhadnout...je pravda že jsem dlouho chtěl aby byl seriál jen o rock leem, sice jsem si to představoval drsněji...ale nakonec jsem docela spokojen, oživuje to vtipnou atmosféru prvních serií naruta, která se s dospíváním hrdinů vytratila:-)

Batman Rok jedna (2011)

Srovnatelné s Batman vs red hood. a to byl nářez:-) Takže kdo chce vidět pěknej animák, a zkrátit čas před novým batmanem, tohle jasná volba