Spalující touha (1999)

Moc pěkně zpracovaný snímek do duší dvou lidí po určité době v monogamním svazku. Sice moc tuto dvojici nemusím,ale v tomto snímku mě oba přesvědčili, že asi nedělám moc dobře! Tento film byl pro mě překvapením a také krásnou podívanou!!

Spálené vzpomínky (2007)

Velmi krásný vyvážený příběh. Jen nevím který ze dvou herců v hlavních rolích byl podle mě lepší. Asi Benicio Del Toro, který bravůrně zahrál roli feťáka.

Čas zabíjet (1996)

Dost dobrý film! Poprvé jsem ho viděla v neděli 15.8 na Nově v dost pozdních hodinách a film mě i přítele dost zaujal a překvapil. Jen nevím kdo z obsazených herců se mi zdál lepší.

Souboj Titánů (2010)

Pěkná novodobá podívaná, kdybych ale už dřív neviděla a nemilovala předlohu.

Muži v říji (2009)

Hrozná kravina!!Ztráta času!! Dívala jsem se, jen proto, že jsem kousek od Mouřínova chodila do školy.

Nezapomeň na mě (2010)

Film mě dostal. Na konci jsem v kině brečela tak, že mě musel z jedné strany za ruku držet přítel a z druhé kamarádka. A to nejsem žádná plačka, ale tenhle film k tomu absolutně nesměřoval a tak jsem nečekala, že mě tak zasáhne.Já osobně ho umístuji do své TOP 10.

Legie (2010)

Celkem dobré a tři hvězdičky dávám jen kvůli andělům, které já miluju ať se šustnou kdekoliv.