Aiden

Richard Šariščan

okres Košice

• 11.4.2021  00:06
    Vlkochodci (2020)

1* dole za dementneho otca. Uplne mi pokazil dojem.

• 19.1.2021  00:45

113 min mi zbehlo ani neviem kedy. Bolo by to za 5* keby to bol splatter ;).

• 8.1.2021  00:01
    The Boys (TV seriál) (2019)

1. Séria na výbornú hlavne kvôli nápadu a Butcherovi. 2. sa len nesie na vlne ale neponúka ani humor, ani akciu a aj ten príbeh je už len seriálová rutina. Superhrdinovia, Boys a vlastne už aj Butcher stratil svoje múžo. Dopozerané nasilu.

• 25.12.2020  23:50
    London Hughes: Polapit ptáka (TV pořad) (2020)

Smrdelo to stereotypom ale dal som tomu šancu. Nenaplnilo to ani to najhoršie očakávanie. Kevin Hart ma nikdy nebavil ale podpísať toto nemehlo je aj pod jeho úroveň.

• 8.11.2018  16:14

IMF su lepší superhrdinovia než Avengers. Poriadna dávka akcie, záporáci na úrovni a ani to nepotrebuje dementné one-linery pretože si to udrži pozornosť diváka aj počas dialógov. Dostal som to čo som čakal ale naservírované na zlatom podnose. Chcel som dať 4 ale napálim konečne 5*.

• 1.10.2018  12:55
    Upgrade (2018)

Nemam chuť sa v tom hrabať. Naposledy ma takto bavil John Wick.

• 5.5.2018  14:30

Hrozná vtákovina. Vôbec neviem o čom to bolo. Africká angličtina ma tak bavila a iritovala zároveň, že som sa nedokázal sústrediť na dej filmu. I do not know the way. Spit on him.

• 30.3.2018  13:56

Forma-Gýč/Obsah-Cliché. Pekne sa to hovno zablýskalo. Keď sa do filmu nezmestí 30 superhrdinov dajme tam aspoň 200 odkazov na iné filmy. Nebolo to zlé, ale až nechutne vypočítavé.

• 31.12.2017  19:08

Jasných 5* v každom smere. Ak by to bolo možné, pridal by som ešte aspoň 1* za otcov monológ(dialóg) so synom. Slová, ktoré by zachránili nejeden mladý život.

• 29.7.2017  16:50
    Rozvedený se závazky (TV seriál) (2010)

V podstate californication pri zemi. Louis C.K. je môj najobľúbenejší komik a to ako svoj život premieta do svojích predstavení je neuveritelne úprimné. Nikdy som nevidel niekoho tak elegantne napádať menšiny, ženy alebo aj vlastných potomkov. U mňa kvalita najhrubšieho zrna v každom smere.

• 30.6.2017  13:17
    Bůh ví, co (2014)

Milujem takéto filmy. Myslím, že tá atmosféra sa nedá zachytiť lepšie. Život feťákov nemusí byť tak dramatický ako v Trainspottingu alebo Requieme aj keď je to pre obrazovku príťažlivejšie. Je z toho cítiť, že sa na tvorbe podielal niekto, kto skutočne zažil to čo tento film predstavuje.

• 28.6.2017  17:41
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Jediná pozerateľná vec Netflix/Marvel ale radšej zabíjam čas pri sitcomoch. To čo je na netflixe najlepšie sa mi zároveň hnusí a to je táto nekonečná tvorba priemerných/podpriemerných brakov. To dobré je síce výborné ale je toho tak málo že ľudom začina pripadať OK aj odpad ako Flash. Dávam 4* aby som nemusel znížiť aj Arrowa ale keď to porovnám s Banshee, ktoré tiež nebolo dokonalé, žmúrim obä oči.

• 9.5.2017  00:02

Medajlón generála mohol farebnej armáde privolať megazordov a bolo by to dokonalé.

• 28.2.2017  10:09

2 debilné dejové línie a hopsajúci FASsbender. Žalúdok sa mi obracal pri každom zábere a môj mozog tu prázdnotu nedokázal spracovať, ani napriek značnej snahe. Scénaristi zrejme nemali informácie jeden o druhom, pretože takto zle sa nezladí ani Sisa Sklovská s Lelkesom. Le parkour je "so 2004" a to aj bez pričinenia CGI. Bohužiaľ už nemám 12, aby som sa na takto povrchnom výkvete detských, mokrých snov bavil. 25%

• 30.11.2016  13:50
    Army of One (2016)

Pozerať sa 92 minút na Cage-a mi vadilo 1. krát. Neviem si spomenúť kedy ma hlavná postava iritovala viac, a to ma filmy Larryho Charlesa, Jareda Hessa a podobne prekopnuté komédie bavia. Bohužial, vtipné to teda nebolo. 1* za trefné zobrazenie hlúposti američanov skrytej za vieru a národnú hrdosť, čoho ale bolo dosť v predošlej tvorbe. "Well, do you believe in God? And America? And justice? And freedom?!"

• 3.11.2016  03:37
    Anthropoid (2016)

Ak by to nerežíroval Sean Ellis a v hl. úlohe nebol Cillian Murphy... tak ani neviem. Veľmi mdlé v každom smere to bolo už takto.Tak trochu som dúfal, že po atentáte utečú na bicykloch a za sprievodu Bedřicha Smetanu si nepozriem záverečné titulky.

• 19.10.2016  02:44
    Westworld (TV seriál) (2016)

Prvý diel vynikájúci. Po 2. a 3. uberám hviezdu. Zatiaľ to pôsobí tak trochu zbytočne a nezáživne, že scenár by stačil na minisériu o 3, alebo možno seriál s MAXimálne 8 dielmi. Nesie sa to na vlne "počkajte na finále!" a ja čakám, a čakám... V každom prípade to dopozerám a uvidíme. Dúfam že sa mýlim.

• 12.12.2015  16:10

Najlepší sci-fi film všetkých čias. Nikdy som sa tak nebavil. Takto to má byť. Marvel a jeho smiešne jednohubky by sa mali učiť od B-čkových tvorcov tohto skvostu. A vôbec každy by si to mal pozrieť aspoň 10 krát a svoje hondotiace merítko definovať na základe Hviezdnej Pechoty. Ak niekto nemá rád toto, nemá rád film ako taký. Dovidenia.

• 16.9.2015  13:09

Nedokážem odôvodniť ani tu jednu chabú hviezdičku. Digitálne peklo. Radšej si pozriem trilógiu Sharknado ako čokoľvek od Marvelu. Komixové knihy mam priveľmi rád na to aby som toto prznenie vkusu podporoval.