DaNvYto

homepage
Skype: dandiliero

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 13.12.2017  23:09

Nejhorší díl ze všech dosavadních obecně. Vše špatně. Režije, scénář, herecké výkony, příšery, souboje... Filmová scéna zažívá období dekadence jako prase už tak 3 roky. Vše uzpůsobeno náročnosti, neboli spíše nenáročnosti dnešního diváka. (Prostě pro kretény), ale to vidíme i v herním průmyslu a všude jinde. Další díl a další recyklace, natahování scén, prázdné dialogy i multikulty.. všude se prostě bude cpát černoch, asiat a příšera.. .ať nejsme náhodou rasisti. Film tím trpí tak jako já trpěl u filmu. Zrovna když začal Luk ukazovat kdo je tady pánem, tak ho odstaví jako Jágr protihráče u mantinelu... Hlavně že tu všichni píšete jaká to je sračka, ale ty hvězdy tomu stejně dáte.

• 29.10.2017  23:07

Na obdobné snímky by se mělo povinně a pravidelně chodit bez vyjímky. Ať si každý člověk sám za sebe uvědomí, jak lidstvo jako celek ničí dar, který nám byl pouze zapůjčen. Jak je zázrak života jedinečný, a že vše ostatní... běžného života v civilizovaném světě plného nesmyslných pravidel nevyjímaje, je stejně tak nicotné jako vztah většiny populace k přírodě.

• 4.10.2017  23:35

Obrovské zklamání... přitom námět úplná jahodalahoda... a takhle to zahodit... špatný scénář... nepropracované postavy... velká čínská zeď, o kterou vlastně pořádně ani nešlo... nic se na ní nedělo... byla prostě a jednoduše podkopána a to i včetně její morálky heh. Zbytečné nerozvinuté postavy... Kostýmy skvělé, po vizuální stránce film také nekulhá, ale prostě tohle je taková nuda... Oberyn Martell ve vedlejší roli taky prkenný... jediná postava která hrála byla ta Matta Damona, ale na to že to byla hlavní postava s kouzelným lukem... tak to také nic moc. a ještě k tomu 104 min... :D tohle je prostě nepovedená rychlokvaška na kterou se budu snažit zase asi zapomenout a to pro dobro všech zúčastněných.

• 4.10.2017  20:50
    Řachanda (2016)

Avatar, hobiti a další absolutně vykradené postavy ve slátanině, na kterou by se neměli dívat snad ani děti. A když ne ony... tak kdo pak? Asi nikdo...

• 4.10.2017  19:14
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Prdel sama.

• 3.10.2017  00:42
    Wonder Woman (2017)

DC nás připravuje na příchod svoji ligy spravedlnosti, ovšem ty laciné efekty, trapný scénář... však je to stále dokola, ty filmy už jsou tak nudné.... Neustále to je nějaká malicherná zápletka, rozuzlení, neustále vítězící dobro, láska ... k tomu to má neustále stejnou stopáž... Ať koukáte na Spidermana, Ironmana, Batmana, Supermana, Wonder Woman, Hulka, Strange.. na cokoliv... děj úplně totožný... záchrana čehosi, většinou lidstva, vždy úspěšná, ze začátku hlavní hrdina dement, nebo bohatý a úspěšný playboy viz vyjímka Tony Stark, během času získá sílu, schopnosti, mnohdy ani nevidíme jak, později sám hrdina ani neví jak, ale sesmahne během deseti minutového finále všechno a všechny, tady k tomu stačilo spojit ruce do X... prostě na tom plátně vždy šaškuje jiný herec v jiném obleku a u Ligy spravedlnosti jich bude rovnou několik ... hvězdy dolu za scénář, efekty a trapnýho záporáka.

• 30.9.2017  19:01

Absolutní nostalgická Dudikoffka... pro mne snad nejvýraznější film s tímto hercem proto musím přihodit . Jako malý v první třídě jsem šel i do školy na karneval za ninju měl hračkoidní katanu... Pamatuji si ještě starý český dabing, tehdá na nadabování celého filmu prostě stačili dva dabéři... a nevadilo! :D

• 30.9.2017  16:23
    Páni kluci (1975)

VHS kazeta 20 let zpátky a na ní stálo: Páni kluci, Sněhurka, Terminátor...

• 29.9.2017  18:10

Bondovka, ale bez Bonda.

• 28.9.2017  11:59

Běloch, Asiat, Černoch a snad i Hispánec u kulatého stolu. Ten rasový trend dnešní doby nás jednou zničí. Kamera a scény často komické, není to ten Excalibur jak jej známe od Johna Boormana.. je to prostě Král Artuš odrazem dnešní komické doby plné nemocných lidí. Jo a Littlefinger může hrát kde chce... věřit mu prostě už nikdy nebudete.

• 24.9.2017  23:20
    The Last Kingdom (TV seriál) (2015)

Říkal jsem si že po první sérii to už nebude taková legrace. A ona byla. Těším se na další. Fakt nevím na co budu koukat, historických seriálů co mají hlavu a patu je málo. Tento začal patřit mezi mé oblíbené.

• 13.8.2017  01:45

Oblíbený snímek, který si pouštím často. Banderas i Stallone "za mlada" ... klasické devadesátky, akčňák jak má být. Asi nostalgie.

• 9.8.2017  00:06
    X-Men (2000)

To byla doba, kdy jste Gandalfa ještě nesnášeli.

• 9.8.2017  00:04
    Díry (2003)

Náhodně jsem to jako kluk viděl.. To vás tak nadchne, že by jste nejraději s těma klukama kopali vlastní jámu.

• 9.8.2017  00:01

Nějaký příliš rychlý spád ten konec měl. Je zajimavé jak se s dobou mění i film. První díl X-mena si dnes pustíte a sledujete ho s mírně úsměvným úšklebkem... ale tak se tehdá točilo... Tenkrát jste na tváři ten úšklebek ještě neměli. Teď když se doba posunula a spousta filmových projektů se dostala do fáze "zakončení". Nastala doba kdy nám přijde, že vše končí. Neustále se na plátnech s něčím/někým loučíme... Možná by bylo lepší, kdyby ten děj zůstal občas navždy nekonečný :)

• 26.7.2017  23:40
    Michael Jackson - Liberian Girl (hudební videoklip) (1989)

Jo tenkrát to se ještě netočili obscéní sračky do klipu. Tenkrát stačilo umět zpívat a být prostě nejlepší.

• 22.4.2017  18:25
    Pasažéři (2016)

Tak takovej konec jsem fakt nečekal... mohli si v klidu založit vlastní kolonii napříč kolosálním spektrem prolínajícího se incestu... nebo alespoň nějaký ten záběr ke konci... Svědectví prokeclého a polorozpadlého robota o tom jak 2 nymfomani zachránili 5000 pasažérů... ne prostě fik a konec... tak kde to jsme?!

• 14.4.2017  21:52

A víte, že to bylo celkem originální, že nadpozemské bytosti nakonec místo nadpozemských bytostí hráli herci? A teď se nad tou větou ještě jednou zamyslete.

• 12.4.2017  21:53

Nejvíce zaujme propojení se starou příběhovou linií, kde narazíme na naše oblíbené postavy.

• 3.4.2017  08:32

Českej Hollywood... víc jsem dát nemohl. Prkenný scénář, který mě nedokázal zcela vtáhnout do ne tak zcela originálního příběhu. Děj se tak odehrával neuvěřitelně rychle, že tomu prostě NEŠLO uvěřit :) Obsazení mále Emy... určitě se u nás najde mnoho charakterističtějších a vhodnějších dětí. Když ji Vetchý tahal do postele v náručí sám měl co dělat aby tam vůbec došli... Jo to naopak Geislerka nám zase ukázala, proč je to Paní Herečka.

• 31.3.2017  14:35
    Marco Polo (TV seriál) (2014)

Velmi překvapivé, povedené... veliká škoda že se pokračování teda nedočkáme?! FUCK Netfix

• 19.2.2017  13:09
    Zlato (2016)

Matthew se nám pěkně zřídil... takovej pupek jste ještě neviděli. Holou prdel vlastně taky ne... a k tomu si pohladil i tygra. Dokonalé.

• 28.12.2016  23:36

Van Dammovská klasika. Jedna z nejlepších.

• 28.12.2016  13:27

Až moc z toho čiší porevoluční invence. Je to ale stále mnohem lepší, než to co se točí dnes.

• 28.12.2016  02:45
    Eldorádo (2000)

Nejraději mám Prince Egyptského, ale toto je taktéž pecka!

• 28.12.2016  02:34
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Nějaká parodie na Piráty z Karibiku?, raději si pustím českýho Avatara - Řachandu.... rofl... děte se bodnout s moderním pojetím pohádek... Za tohle by měli zavírat.

• 28.12.2016  02:30

A co jste čekali? Ze sračkoidní hry od Uglysoftu nemůže být nic jiného než zase a jen sračka. (Ohodnotím později.)

• 28.12.2016  02:26

Když se podívám pouze na ty dnešní pohádky. Tak bych tomuhle musel dát 5.

• 26.12.2016  19:31
    San Andreas (2015)

Dal bych přednost zpracování dle Grand Theft Auto.

• 26.12.2016  17:59

S Krabatem nejlepší zemanovo pohádkové dílo.

<< předchozí 1 2 3 4 5