DaNvYto

Skype: dandiliero

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 8.12.2018  21:43

Absolutní pecka, která bourá stropy v kinech stejně tak, jako Queeni bourali stropy na stadionech bez střechy!

• 16.9.2018  11:02
    Sestra (2018)

Nejlepší jsou ty hořící svíčky a čerstvé jídlo v klášteře, ve kterém čerstvost obecně vzato vzala do zaječích tak rok zpátky. Co na to abatyše?

• 21.8.2018  18:46
    Jan Palach (2018)

Pomatenec, ze kterého jiní pomatenci udělali oběť a hrdinu zároveň.

• 29.6.2018  22:26
    To (2017)

Tak nějak jsem měl pocit, že koukám na část Stranger Things :D

• 19.5.2018  18:17

Letmo originálnější.. nemá kozy, svaly, ani cooliron oblek. A navíc je to superhrdina který nemá přezdívku ale pravé jméno Dr. Strange!

• 15.4.2018  14:50

A tak zasmál jsem se a hry mám taky rád. Víc v tom radší nehledat. :)

• 15.4.2018  14:49

Shlédnutých 15minut tady stačí k hodnocení.

• 15.4.2018  14:45

Pár minut to vypadalo koukatelně. Od doby zmenšení to byla slušná kýčovina. A nespravil to ani Norský Hobitín, ani jednonohá asijská příšera hrající si na mexičanku z neziskovky a ani děj, který tam zřejmě záměrem ani nebyl. Posledních 40 minut filmu jsem si udělal klikačku a dorazil to násilně. A to abych tak nějak viděl k tomu celému závěr, který postrádal závěr. :thinkingface

• 9.4.2018  22:58

Pro mě nejlepší filmové zpracování! Vynikající obsazení. Reed, Chamberlain, York, Heston... a další omlouvám se je jich moooc.

• 20.3.2018  18:30

Ještě dotočit tak 3 díly o Edovi a máme slušný seriál s dobrým výsledným hodnocením.

• 19.3.2018  22:27

Petr Freedom! Největší, nezapomenutelný, nejemotivnější a nejdokonalejší úspěch českého sportu v celé jeho historii. Ty absolutně nejlepší scénáře píše život sám.

• 16.1.2018  17:01

Nedokoukal jsem to do konce SORRY, ani na po 4té jsem nevydržel a usnul. A co teprve když jsem ani jednou z těch pokusů nezačal koukat od začátku ???

• 16.1.2018  16:57

Jednička lepší, ale za Ledečský hrad, kde jsem v jeho okolí prožíval pravidelně nádherné chvíle a dobrodružství u prarodičů na Horní Ledči dávám hvězdu navíc. Hrad s pohádkovou příjezdovou cestou a výhledem na Sázavu i město široko daleko. Trochu zapomenutý, přesto nádherný. Smál jsem se jak v něm běhají kolem dokola pro ty co znají, až nesmyslně :D

• 16.1.2018  16:52
    The Circle (2017)

Film o vymletých mozcích a obětech technologických "pokroků". Evidentně ještě dlouhá léta moudří budou převážně ti staří, ne mladí co lezou z univerzit. Nečekaně.

• 13.12.2017  23:09

Nejhorší díl ze všech dosavadních obecně. Vše špatně. Režije, scénář, herecké výkony, příšery, souboje... Filmová scéna zažívá období dekadence jako prase už tak 3 roky. Vše uzpůsobeno náročnosti, neboli spíše nenáročnosti dnešního diváka. (Prostě pro kretény), ale to vidíme i v herním průmyslu a všude jinde. Další díl a další recyklace, natahování scén, prázdné dialogy i multikulty.. všude se prostě bude cpát černoch, asiat a příšera.. .ať nejsme náhodou rasisti. Film tím trpí tak jako já trpěl u filmu. Zrovna když začal Luk ukazovat kdo je tady pánem, tak ho odstaví jako Jágr protihráče u mantinelu... Hlavně že tu všichni píšete jaká to je sračka, ale ty hvězdy tomu stejně dáte.

• 29.10.2017  23:07

Na obdobné snímky by se mělo povinně a pravidelně chodit bez vyjímky. Ať si každý člověk sám za sebe uvědomí, jak lidstvo jako celek ničí dar, který nám byl pouze zapůjčen. Jak je zázrak života jedinečný, a že vše ostatní... běžného života v civilizovaném světě plného nesmyslných pravidel nevyjímaje, je stejně tak nicotné jako vztah většiny populace k přírodě.

• 4.10.2017  23:35

Obrovské zklamání... přitom námět úplná jahodalahoda... a takhle to zahodit... špatný scénář... nepropracované postavy... velká čínská zeď, o kterou vlastně pořádně ani nešlo... nic se na ní nedělo... byla prostě a jednoduše podkopána a to i včetně její morálky heh. Zbytečné nerozvinuté postavy... Kostýmy skvělé, po vizuální stránce film také nekulhá, ale prostě tohle je taková nuda... Oberyn Martell ve vedlejší roli taky prkenný... jediná postava která hrála byla ta Matta Damona, ale na to že to byla hlavní postava s kouzelným lukem... tak to také nic moc. a ještě k tomu 104 min... :D tohle je prostě nepovedená rychlokvaška na kterou se budu snažit zase asi zapomenout a to pro dobro všech zúčastněných.

• 4.10.2017  20:50
    Řachanda (2016)

Avatar, hobiti a další absolutně vykradené postavy ve slátanině, na kterou by se neměli dívat snad ani děti. A když ne ony... tak kdo pak? Asi nikdo...

• 4.10.2017  19:14
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Prdel sama.

• 3.10.2017  00:42
    Wonder Woman (2017)

DC nás připravuje na příchod svoji ligy spravedlnosti, ovšem ty laciné efekty, trapný scénář... však je to stále dokola, ty filmy už jsou tak nudné.... Neustále to je nějaká malicherná zápletka, rozuzlení, neustále vítězící dobro, láska ... k tomu to má neustále stejnou stopáž... Ať koukáte na Spidermana, Ironmana, Batmana, Supermana, Wonder Woman, Hulka, Strange.. na cokoliv... děj úplně totožný... záchrana čehosi, většinou lidstva, vždy úspěšná, ze začátku hlavní hrdina dement, nebo bohatý a úspěšný playboy viz vyjímka Tony Stark, během času získá sílu, schopnosti, mnohdy ani nevidíme jak, později sám hrdina ani neví jak, ale sesmahne během deseti minutového finále všechno a všechny, tady k tomu stačilo spojit ruce do X... prostě na tom plátně vždy šaškuje jiný herec v jiném obleku a u Ligy spravedlnosti jich bude rovnou několik ... hvězdy dolu za scénář, efekty a trapnýho záporáka.

• 30.9.2017  19:01

Absolutní nostalgická Dudikoffka... pro mne snad nejvýraznější film s tímto hercem proto musím přihodit . Jako malý v první třídě jsem šel i do školy na karneval za ninju měl hračkoidní katanu... Pamatuji si ještě starý český dabing, tehdá na nadabování celého filmu prostě stačili dva dabéři... a nevadilo! :D

• 30.9.2017  16:23
    Páni kluci (1975)

VHS kazeta 20 let zpátky a na ní stálo: Páni kluci, Sněhurka, Terminátor...

• 29.9.2017  18:10

Bondovka, ale bez Bonda.

• 28.9.2017  11:59

Běloch, Asiat, Černoch a snad i Hispánec u kulatého stolu. Ten rasový trend dnešní doby nás jednou zničí. Kamera a scény často komické, není to ten Excalibur jak jej známe od Johna Boormana.. je to prostě Král Artuš odrazem dnešní komické doby plné nemocných lidí. Jo a Littlefinger může hrát kde chce... věřit mu prostě už nikdy nebudete.

• 24.9.2017  23:20
    The Last Kingdom (TV seriál) (2015)

Říkal jsem si že po první sérii to už nebude taková legrace. A ona byla. Těším se na další. Fakt nevím na co budu koukat, historických seriálů co mají hlavu a patu je málo. Tento začal patřit mezi mé oblíbené.

• 13.8.2017  01:45

Oblíbený snímek, který si pouštím často. Banderas i Stallone "za mlada" ... klasické devadesátky, akčňák jak má být. Asi nostalgie.

• 9.8.2017  00:06
    X-Men (2000)

To byla doba, kdy jste Gandalfa ještě nesnášeli.

• 9.8.2017  00:04
    Díry (2003)

Náhodně jsem to jako kluk viděl.. To vás tak nadchne, že by jste nejraději s těma klukama kopali vlastní jámu.

• 9.8.2017  00:01

Nějaký příliš rychlý spád ten konec měl. Je zajimavé jak se s dobou mění i film. První díl X-mena si dnes pustíte a sledujete ho s mírně úsměvným úšklebkem... ale tak se tehdá točilo... Tenkrát jste na tváři ten úšklebek ještě neměli. Teď když se doba posunula a spousta filmových projektů se dostala do fáze "zakončení". Nastala doba kdy nám přijde, že vše končí. Neustále se na plátnech s něčím/někým loučíme... Možná by bylo lepší, kdyby ten děj zůstal občas navždy nekonečný :)

• 26.7.2017  23:40
    Michael Jackson: Liberian Girl (hudební videoklip) (1989)

Jo tenkrát to se ještě netočili obscéní sračky do klipu. Tenkrát stačilo umět zpívat a být prostě nejlepší.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6