RajCZitko

Vojtěch Nedvěd

okres České Budějovice

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 3.4.2015  12:01

hrozný střihy... chaos nějvětší.

• 26.3.2015  12:57
    Dr0ne (TV seriál) (2012)

dobrý námět, hezké zpracování, ale je toho málo - necelých 40 min hlavně střílení a bitek člověku neřekne opravdu nic a ani ten "mind-blown" moment nijak nepřichází

• 18.9.2014  14:30

Hodně vidět, jak polevili jak na příběhu, tak i samotné animaci, kde nehorázně vyčnívá ta umělost, se kterou jsme se i u nejstaršího dílu prostě nesetkali. Na 2* to vytáhl akorát konec, kde nemůžeme zapřít epiku SPOILER: transformera na diosaurovi. Jinak ale fuj fuj fuj. Jestli někdy budu jen tak sjíždět sérii transformerů, tomuhle dílu se vyhnu.

• 20.5.2014  02:10
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Je to dobrý, ale o absolutní 5* záležitost, kterou jsem tady po tomto hodnocení čekal, opravdu nejde. Líbí se mi ta syrovost, kterou je celá story podaná s minimem podkladové muziky. Někdy to na mě působilo ale až moc nereálně a zcestně, jen aby lidem předvedli nějaký ten další zvrat. A u posledních 2 sérií bylo vidět, jak to zase už jen natahovali a natahovali, je to vidět i už na netrefných dialozích. Kdyby to podle mě skončilo po 3. sérii, nechali otevřený konec, udělali by líp. I tak to ale stálo za investovaný čas.

• 27.8.2013  18:01
    Podfukáři (2013)

Film se mi líbil, čekal jsem pořád nějaké hodně velké završení všech epických kousků, to se ale nedostavilo, tak proto jen 3*.

• 18.8.2013  02:56
    Stmívání (2008)

Docela v pohodě příběh a zápletka, ale opravdu příšerný scénář a zpracování. Celkově kelly family, ghotici, debil a kráva.

• 16.4.2013  20:20
    Defiance (TV seriál) (2013)

Prozatimní hodnocení. Konečně zase nějaký sci-fi seroš, u kterého můžete prostě vypnout a čučet. Promyšlený svět, sympatické postavy, vcelku chytlavá zápletka jak v tomto dílu, tak mírně obnažená zápletka celé sezóny. Osobně si myslím, že Defiance má velký potenciál. Záleží na jaké vlně se vše poveze dál. Dost mi to připomíná styl Stargate (rádoby Borderlands, Eureky trocha z Firefly a Terra novy). Tudíž vůbec nic špatného. U mě za vše zatím jmenované velké plus. Co ale musím vytknout, je stejně jako u dalších nových sci-fíček docela naivní PC grafika. Chápu, že poslední dobou je úmrtnost seriálů větší než komárů, a že se do toho bojí narvat bandu prachů, tak snad se Defiance ujme a po této stránce to ještě trochu vylepší. (po 3 dílech nadšení neustává)

• 4.2.2013  10:30

Protože herní série Mass Effect je pro mě srdeční záležitostí, mám tento snímek už delší domu ve svém hledáčku. Zároveň mě ale anime zpracování odpuzovalo od okamžitého zkouknutí. Takže když jsem se k tomu nakonec dostal, a překousl jsem hroznou 1 FPS animaci, tak to odvyprávělo absolutně dokonalý příběh Jamese Vegy, chodící hory svalů s názorem, známého parťáka z Mass Effectu 3. Wow. Fakt jsem Nečekal, že to bude až takle provázaný s Universem Mass Effectu s nelehkými rozhodnutí. Kdyby nebylo anime zpracování - byl by hvězdiček full house.

• 3.8.2012  14:50

O tohoto filmu mě mrzí, že jsem na něj nešel do kina. Ano, sice to není kdovíjak o příběhu, a upřímně, pro ty, kdo od toho čekal velkolepou zápletku tak se znovu koukněte na to spojení - NAVY a sci-fi...Jinak ale geniální čumendo, vizuální nebe, má to vtip, hromadu akčních zvratů, porci respektu ke starším lidem (to je fakt pecka), hrdinu jak má být, opravdu geniální hlášky se stylovou hudbou, no a ten konec, který nám předhodil otec Liam Neeson... Jedno z největších překvapení roku

• 10.2.2012  23:20

2 hvězdičky za důvtip a trochu akce. Jinak je to ale totální fraška...

• 1.2.2012  01:51
    Alcatraz (TV seriál) (2012)

Naprosto nudné, nic neříkající, postavy totálně do tohoto typu seriálu nepasující, sry ale hlavní postava v "akčním" thrilleru nemůže být asi-metrický týpek (asi metr v každém rozměru). Jediné, co je tam trochu zajímavé, a díky čemuž si zasluhuje tu jednu hvězdičku je zatimní celková mysterka, o které jsme se teda zatim dozvěděli velký koulový. Zatím nevidím budoucnost tohoto seriálu, ale kdo ví, když nám zručili firefly, tak je asi možné všechno.

• 31.1.2012  18:21
    Tráva (TV seriál) (2005)

Weeds, seriál, který někdy zachází do krajností, a někdy zase bere všechny věci s úplným nadhledem. Někdy se u nějakých scén můžu potrhat smíchy, nIcméně už je to podruhé, co se přemlouvám s tím neseknout. Ve Weeds je totiž spousta s prominutím kreténů, magorů a totálních idiotů, a když se toto sejde, udělají nějakou blbost a pokusí se pláchnout a tam zase jako že "začínají" od znova, mno tak to mě dokáže namíchnout. Vůbec se nedrží původního náměťu, který byl tak suprový, nové postavy, které nejsou tak absolutně nenormální, tak zahazaujou, bez většího úsilí je v seriálu nechat, do odpadkového koše, a mám docela chuť nakopat Nancy a Shana do míst, kde normálně slunce nesvítí... Nebýt těch asi 2 totálně ulýtlých a úplně dementních přeletů, šlo by hodnocení o dost nahoru. Jenže...

• 26.1.2012  12:58
    Válka Bohů (2011)

Nuda. Děsná nuda. A ani zlatý záliv, zpomalené akční záběry a sebedivočejší kloubouky bohů to nedokázaly zachránit. Dlouho jsem se už u žádného filmu takto nepřemlouval, aybch to přece jenom shlédl až do konce.

• 7.1.2012  16:12
    Oscar (1991)

Absolutně náhodou jsem přišel k televizi a právě začali dávat toto - až na samotný konec, kde zasahuje policie jde o nehorázně vtipnou komedii s opravdu příjemným, zábavným a přitom oddechovým humorem :)

• 7.1.2012  02:35
    Dokonalý podraz (TV seriál) (2008)

Jako velký fanda Podfukářů (Hustle), mám sto chutí toto polat do odpadu. Totálně stupidní napodobenina, kde jsou jen 2 postavy jakž takž sympatické (vlasáč a černoch). Jinak ale hrozná fraška

• 7.1.2012  02:15
    Ve službách FBI (TV seriál) (2009)

Shlédnuty mám všechny dosavadní díly (to znamená do 3x10) a musím říct, že jsem docela nadšen. Zajímavá a především inteligentní podfukářský seriál s (až na pár vyjímek) úplně novými, sympatickými tvářemi. Stežejní příběh se pořád zatím vyvýjí a mno, prostě to nemá sebemenší chybku.

• 7.1.2012  02:08

Ačkoli jsem ze začátku ke Crazy, Stupid, Love přistupoval trochu skepticky, musím, uznat, že i ty 2 docela dlouhé, nikoly nudné hodiny se za to opravdu vyplatily dát. Přirovnal bych to k dalšímu vyleštěnějšímu kousku mezi hromadou bezceného a nudného kamení romantických komedií.

• 6.1.2012  11:02

Opravdu až nečekaně vtipná a přitom krásně oddechová akcí narvaná komedie. Kdo máte ty necelé hoďky času a už jako já nevíte co by, toto berte všema 8 z 10.

• 4.1.2012  10:30

V roce 2011 se sice neurodilo moc sci-fi filmů, za to ale většina měla co nabídnout. A Real Steel se řadí mezi ten vrchol sci-fi tvorby minulého roku. Filmu opravdu nemůžete nic vytknout (možná jen to mrtvá_matka-syn-otcovské klišé, které zase ale na druhou stranu vyvažují herecké výkony malého Dakoty, Hugha a dvou docela slušných momentek Lilly the Lost :D, páč ta si tam jinak moc nezahrála). Hodnotit opravdovou ocel procenty - 95% (5% dolu za to do očí bijící klišé)

• 28.12.2011  11:47

Horory dělají hororem hlavně nasvícení, hudba a samozřejmě nějaký ten důvod proč se bát. O atmosféru zde nebyla vůbec nouze, ta se dala krájet nožem. Scénář se taky docela povedl, nezaznamenal jsem tam žádné zbytečné nebo dementně nepřirozené řádky. Mno a nebýt úplně nehorázně hrozného zpracování Věci, tak by hodnocení, a věřím že nejen u mě, vyšplhalo výše - to prostě bije do očí a není to hezký.

• 28.12.2011  11:42
    Catch .44 (2011)

Nevím, jestl náhodou toto opět děj jen nechápu nebo je to opravdu takové NIC. Mno prostě totální nuda, žádný vzrůšo, příběh naprosto žádný, samý blbý kecy atd atd...

• 26.12.2011  00:24

Příběh, který lze někomu převyprávět pár slovy a scott z toho dokáže udělat ještě takový "drámo". Tento film není ničím výjmečný ani kdo-ví-jak originální, ale přesto dokáže navodit atmosféru nebezpečí. Trochu mi tam teda vadila až neuvěřitelná shoda náhod, mno prostě to, že se pos*alo, co mohlo - sice možné, ale pravděpodobnost je tak malá, že i přežití sněhuláka v létě vám přijde jako tutovka.

• 26.12.2011  00:17
    Barbar Conan (2011)

Nebýt opravdu děsně odbytého příběhu a téměř ničeho pořádně popsaného a vysvětleného, tak je to i docela nářez. Jako, vizualní zpracování pecka a hudbě taky vcelku nevím co vytknout. Bez pořádné a alespoň trochu inteligentní storky to ale nejde. Autoři asi spoléhali na to, že celý film utáhnou jen na akčních scénách.

• 25.12.2011  14:54
    Porota (2003)

Sice Cusack moc nemusím, ale jeho jedinečný ( v tomto případě jako že má jen jeden) výraz tomuto filmu stačí. Nicméně film totálně neohromí, ale špatný vůbec taky není. V celém příběhu se docela svižně pohybujete, vše je docela dostatečně vysvětleno, samozřejmě, pár nedostatků se najít může, jinak se ale jedná o docela pohodové čum'n'do.

• 19.12.2011  19:41
    50/50 (2011)

Film byl moc pěkný, ale co mě štve, že byl hrozně moc deprimující. V životě jsem rakovinu na blízkém už zažil a je to téma, o kterém když nepřemýšlím tak lépe.

• 19.12.2011  14:59

Moc hezký příbeh, pro děcka naučný, vtipný, barevný, hned je poznat kdo je badguy a poselství v podobě ponaučení taky krásně zřetelné a film navíc není tak dlouhý, že by u toho usli. Mít děcka, tak na toto bych je klidně vzal. Mě se jinak ale tento film také moc líbil. Mělo to originální příběh a co se animace týče, krásně provedené. Při koncových titulkách dokonce i zobrazují, jak se to natáčelo, kde všude měli herci snímače atd...

• 19.12.2011  14:51

Mno musí se nechat, že jednou * to vykopává ta vtipná totální absurdita filmu. Jinak absolutně se nesluší ani komentovat...

• 18.12.2011  15:43
    Komici (2009)

Film, na který prostě musíte mít náladu, protože ta silná hořkosladká atmosféra vtipu, ponurosti, zklamání, smrti, a všech těch dalších pocitů, které tidle lidé mají, se nekonzumuje tak zlehka, jako například bitka mimozemských autorobotů. Nicméně fajn si zase jednou dát trochu vážnější téma, ne jen total entertainment movie, ale jak říkám, musí na to být nálada.

• 18.12.2011  11:40

Velice zajímavě zpracovaná myšlenka času jako zdroje života, měny a taky společenského zařazení. Kdybych neviděl film, tak řeknu, že to má opravdu veliký potenciál. Nebýt troškař, trochu to roztáhnout, popsat více jednotlivé sekvence příběhu, probrat více psychologii postav jejich hlubší motivy, proč co doopravdy dělají - přitom například ještě prolnutí dějových linií při tomto vysvětlování atd, tak bych si to viděl třeba i na (pro mě) trilogii. Vcelku i mezi řádky řečeno všechno. Dobrý, zajímavý a pro mne i originální příběh, který není to, co mohl být. je to všechno tak trochu sříznuté, vysvětlené jen to, co divák potřebuje a konec. Nicméně vůbec neurazí, naopak.

• 18.12.2011  11:26

Už z obsazení a z trailerů bylo docela jasné, že na poli romantických komedií se tento snímek nespokojí s průměrem. Charismatický Adam Sandler nezklame, děcka narozdíl od jiných filmů hrála opravdu dobře mno a kráska jako Jeniffer byla už jen třešničkou na dortu. Nicméně se mi zdá, že se všechno se zde sešlo a vznikla opravdu hodně vtipná komedie s příjemným romantickým příběhem. Uznávám, že tento film nebude asi pro takové ty „umělecké diváky“, kteří, v přirovnání k obrazům, vyhledávají pár tahů štětcem, co normálně nikomu nedávají smysl a autor to prohlásí za „smyslnost“ nebo "řeka v náruči duší" nebo podobný melancho-blábol. Rozhodně si tento film ale užijí normální filmoví konzumenti, kteří vyhledávají pouze hezky strávený čas ztrávený u hezkého filmu.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18