Samotáři (2000)

Tento film, i když to není kdovíjaká pecka, tak má prostě svoje kouzlo. To se nejspíše odvíjí z luxusní nahulené atmosféry, vtipných situací a nezapomenutelných hlášek.

Labyrint lží (2008)

Velice zajímavý snímek veřejností známého soukromého boje Ameriky. Na tomto filmu se mi líbila jeho sirovost. Podává prostě veci tak, jak jsou (alespoň co uvažuje divák za reálné). K tomu samozřejmě dopomohly vinikající herecké výkony a 2 prsty rozbouchané kladivem na paděru. I přes tyto fakty se jedná o jednoduše zapomenutelný snímek, na čemž se také idráží mé hodnocení.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Tak nevím čím to je, ale todle jsem buďto nepobral, jak to tvůrci zamýšleli, nebo to na mě bylo hooodně moc ujetý. Sice se mi zaimponování her fakt líbilo, ale bylo to hrozně moc, a to jako že opravdu moc přehnané. Never more

Utajená operace (2010)

co to má sakra být? Pointa téměř nulová, výsledek jakbysmet vtipy nejsou asi tak vtipný a tudíž dojem zkažený. Hodnocení trochu vyzvedávají akorát pěkně krvavé scény.

Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space (2009) (TV film)

Sice je super, že se tvůrci snaží udělat i nějaké ty eventové animáky, ale zde se jim to moc nepovedlo. Příběh o ničem, dle mého hodně triviální i pro děcka a taktéž málo fórků. Myslím že tam byl 1 moment, kterému jsem se i zasmál. Takže se toto muselo odrazit i mém hodnocení.

Red (2010)

Jeden z nejlepších filmů co jsem viděl za poslední dobu. Vtipný, akční, všechno brané trochu s nadsázkou atd. Prostě se do mě úpa trefil.

Zakázaná zóna (2010)

Tento film byl pro mě takový unikátní. I když se tam stalo docela kulový, tak jsou celou hoďku a půl byl totálně vtažen do suprové atmosféry, která by se dala krájet. Jenže když to zase zkončilo, tak se z toho zase stal v klidu zapomenutelný film. Kdo uviděl, tak asi bude vědět co tím myslím.

Benga v záloze (2010)

Řeknu vám tedy nic moc. Na film jsem se již od uvedení trailerů do kin těšil jak něco, ale film mě pak zklamal. Asi vypjatý a hlasivky natřásající situace, které měli podle McKaye vtipné mi vtipné moc nepřipadaly.

Kung Fu Kyborg (2009) odpad!

Tak todle fakt nechápu, jak měll někdo vůbec tu drzost natočit. Todle dělá ostudu celé filmařině. Vřele doporučuji se na to nekoukat.

Test (2003)

Tento film byl na moje poměry trochu více zmatený, než je některým divákům libo. Ovšem to do zkorumpované CIA určitě patří. Bytřejšímu oku ale neunikne, že když všechno co se ve filmu řekne, budete brát trochu doslova, tak ihned víte o čem film je a co se bude dít. V tom je ten joke, že nikdo to nebere vážně, každý za tím hledá nějakou metaforu, ale že je to takle simple tak to je nenapadne. Nicméně je zde ke zkouknutí banda lepších filmů než je toto, a i když se zde (jako všude) mimicky Al Pacino moc nenadřel, pořád vypadá krutě (ještě s tím dubingem... )