Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Animovaný
  • Sci-Fi

plakát

Útok na Bílý dům (2013) odpad!

Dokoukal jsem to jen proto, že jsem byl zvědavej, co za kktinu tam ještě bude. Nic horšího jsem od Twilightu neviděl.

Nespoutaný Django (2012)

Ve chvíli kdy umřel Cristoph Waltz i Leonardo DiCaprio, tak pro mě skončil i celý film. Připadalo mi, že Jamie těm dvěma moc nestačil a na jeho výskoky při vytahování pistole z pouzdra (Zasouvání, s efektním obtočením okolo ukazováku už je věc jiná) asi dlouho nezapomenu :-)

plakát

30 minut po půlnoci (2012)

Výborné, syrové a hlavně uvěřitelné! Celých 150 minut jsem hltal děj a ani mi kupodivu nevadilo mládí hlavní představitelky. Jeden z mých tipů na Oscara.

Přepadení (2010)

u konce filmu jsem už ani nemrkal, *****

plakát

Dexter (2006) (TV seriál)

Poslední 2 série jsou pro mě velkým utrpením, začínal jsem s hodnocením na ****, teď už musím snížit na 3 a když se nic nezmění tak časem třeba i na 2. Škoda, první série mě bavily...

Vyměřený čas (2011)

Předvídatelné, spousta nelogičností, ale dobře jsem se bavil - 70%

Býčí šíje (2011)

Povedené psychologické drama s vynikajícím hereckým výkonem hlavního hrdiny. Škoda že ve filmu nebyl dán větší prostor "hormonální mafii", mohlo být hvězd 5.

Colombiana (2011)

Na filmu mi nejvíc vadily nedomyšlené průběhy vražd (hlavně ta ve vězení, u ní jsem se hodně nasmál), nespočet mřížek vedoucích do šachet, které se otvírají jako padací most a nikdy nejsou přišroubované a když náhodou ano, tak stačí dva prsty na povolení :-) Neměl bych taky zapomenout, i když bych radši kdyby se mi to povedlo, na pár vyloženě stupidních scén a dialogů (škola, dům agenta FBI, atd.). Celej film je postvenej na príma tělíčku Zoe, ale ještě že tak, jinak to mohlo dopadnout daleko hůř. I přes hromadu těchhle kravin film docela odsejpal, vyloženě jsem se nenudil a hlavně jsem si od něj na začátku nic nesliboval. Proto hezkých 60%. PS: Taky jí mohl režisér svlíknout trošku víc a ukázat nám aspoň jednu mléčnou žlázu :-)

plakát

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Mám rád draky a tady byl jeden parádní. Kvůli němu nemůžu jinak, než (naštěstí) poslední díl odvážného kluka s větvičkou proklatě nízko u pasu nadhodnotit: 60%