Mol

Mol

Pavel Spáčil

okres Olomouc
Takovej ten malej motýlek co ti sežere svetr!

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46
    • 18.12.2018  18:32

Pro dítě v devadesátkách bylo něco takového v televizi požehnáním a vrchol zábavy společně s pořadem hry bez hranic. Neskutečné vzpomínky.

• 18.12.2018  16:21
    Dotek zla (1958)

COME ON! READ MY FUTURE FOR ME! YOU HAVEN'T GOT ANY! Omlouvám se všem fanouškům tohoto díla, ale já se do filmu prostě nemohl dostat. Plejáda skvělých herců a fantastické úhly kamery mi nestačili k tomu, abych si film užíval, protože až na pár výjimek (rvačka v baru, hádka o dynamit, závěr..) jsem se po celou dobu děsně nudil, ale jakože hodně.

• 18.12.2018  16:20
    Maroko (1930)

ANYBODY WHO HAS FATE IN ME IS A SUCKER! Neskutečně nádherný film. Marlene není moje nejoblíbenější herečka této doby, ale tady byla prostě úžasná. Ty gesta a ty pohledy co dělala. Hned první vystoupení, když přišla na pódium s cylindrem a cigaretou a jen koukala do lidí. Koukal jsem na to s otevřenou pusou. Její setkání s Garym v jejím pokoji bylo tak skvěle natočeno. Cigarety, gin a absence hudby pod scénami. Tento snímek je z roku 1930 a vyrazil mi dech.

• 18.12.2018  16:19
    Arrowhead (1953)

I'D NEVER THOUGH YOU KNEW HOW IS TO BE SCARED! NAME HE DAY WHEM I'M NOT!!! Hodně dlouho jsem otálel s tím se na tento film podívat a dnes konečně přišla jeho chvíle. Hned na úvod musím říct, že Charlton Heston je zde nekutečnej tvrďák a připomínal mi nejdrsnější role Johna Wayna. Stále chtěl někoho věšet nebo mu aspoň podřezat hrdlo a jen šustlo ve vzduchu slovo Apač, tak viděl rudě. Byl drsný celý film a všichni mu byli u zádele. Pro mě neskutečně koukatelný hrdina. Přesně takhle to mám rád. Závěrečný souboj s Torianem byl taky pěkný adrenalin a některé chvaty co tam použili, byli docela promyšlené. U mě dobrý.

• 18.12.2018  16:17

SOMETHING LIKE THIS CAN REALLY FUCK UP YOUR WEEKEND! Na legendárního Carpentera je to teda slabota. Kde jaký jiný béčkový horor z 80. let je na tom mnohem lépe. Postavy hrozné, jejich chování taky a jediné co bych pochválil byl 'porod' a následná přeměna bloncky v monstrum. Potěšil až samotný závěr, který film přeci jenom trochu zvedá. Sebeobětování ve filmech bude vždycky in. Jo a ukřižovanej holub na mě udělal dojem.

• 18.12.2018  16:14

YOU REMIND ME OF THE MAN I WORK FOR! I DON'T LIKE HIM EITHER! Parádní film, který si udržel mou pozornost od začátku až do konce. Mistr Widmark jako naprostý profesionál FBI mě bavil a Harry spolu s vyděračem byly skvěle obsazené role. Už jsem si i říkal, že ten film je dokonalý, ale závěrečný zvrat vše pokazil. Kolem pachatele stojí celý houf agentů, Harry ho dokonce postřelí a on jim s nádherným náskokem uniká, aby vběhl zpátky k Harrymu a ještě se nechá zvalchovat vozíkem. Tohle je prostě špatně.

• 18.12.2018  16:13
    Ze záhrobí (1986)

YEAH, BUT HE WASN'T DOWN THERE WITH THE AMOEBAS! Ty vole, to bych chtěl vidět člověka co to napsal a člověka co tohle financoval. Neříkám, že bych si v takovým filmu nezahrál, kdybych měl tu možnost, ale je to fakt síla. Doktorka s brýlemi vypadá ze začátku tak nevině a když je potom převlečená v koženým oblečku, tak jsem valil bulvy. Nice. Bubba je nejlepší postava a škoda, že ho epifýzový termiti sežrali tak brzy. Závěrečné finále v domě je něco a závěrečný skok z okna v poslední vteřině byl hodně cool. A co teprve ta otevřená zlomenina po tomhle skoku z druhého patra.

• 18.12.2018  16:12
    Bony a klid (1987)

RELAX, DON'T DO IT! Naprostá pecka a dost možná nejšpinavější a nejdrsnější film té doby. Kluci jsou strašný bouráci a jejich vzestup a následný pád, doprovázený songy od Frankie Goes To Hollywood je neskutečná jízda. Rvačky, sex, násilí a bony. Závěrečné rozloučení Evy a poslední polibek po kterém začne hrát písnička 'power of love' je dech beroucí. Kluci dostanou klepeta a už se vezou za bránu věznice, která se za nimi zaklapne při dohrávání písničky 'relax don't do it'. Myslím, že ty dva songy tomu filmu dali neskutečný drive a dělají polovinu filmu.

• 18.12.2018  16:10

GINNY? YES, PAUL? NO SECONDS ON DESSERT FOR JEFF AND SANDRA TONIGHT! Ve všech ohledech mnohem lepší než první díl. Hudební motiv "ččč" konečně zní, jako když ho někdo vyklepává na 'čínu' a ne, jako když ho někdo dělá pusou. Holky jsou o něco hezčí a vraždící Jason s pytlem a nulovým periferním viděním, je mnohem lepší, než stará vraždící důchodkyně. Závěrečný souboj o přežití je hodně dobře zvládnutý a postava Ginny mi nepřišla, že by dělala vyloženě hloupé věci. Je fajn, že to má návaznost s prvním dílem, ale je škoda, že představitelka z minulého filmu, zemřela tak náhle. Zase na druhou stranu je fajn, že náhle zemřel i místní blázen, který vypadal jako Somr z chalupářů. Ten mě sral už i minule. Díky Jasone.

• 18.12.2018  16:08
    Konvoj (1978)

GODDAM PIECE OF WHITE JUNK! I KNEW I SHOULD HAVE BOUGHT MYSELF A BLACK TRUCK! Protože to točil Sam, tak jsem očekával surovost a zpomalovačky a protože je to ze sedmdesátejch, tak hudba stojí za hovno. Na tiráky se dobře dívá, jsme na jihu a tak všichni pijou Pabst Blue Ribbon a šerif je pěkně nasranej. Asi tak shrnutý celý film, který měl možná skončit již na mostě, protože ta scéna byla fantastická. Duck nahodí brýle a rozjede se na jistou smrt. To je Peckinpah. Jo a myslím, že ta holka z bistra byla mnohem lepší, než ta mulatka, ale Kačer má asi jinej vkus.

• 12.12.2018  23:01

ANYONE ELSE WITH PORCELAIN FILLINGS OR CLEAN TEETH? Mě se teda tenhle remake líbil dost a koukám jak z jara na tak slabé hodnocení. Atmosféra, hudba, to vše tu šlape na výbornou a Katy s plamenometem je prostě neskutečně sexy. Zase zamilovanej. Digitální monstrum a finále v lodi jsou asi jediné výtky, které bych měl, ale film to dohání ve všech ostatních aspektech a tak půjdu na silné 4 hvězdy!

• 12.12.2018  20:10
    Život (2017)

I BELONG UP HERE! I DON'T WANT TO GO BACK DOWN TO 8 BILION OF THOSE MOTHERFUCKERS! Zajímavá podívaná a hlavně se po dlouhé době nechovali členové posádky jako naprostí amatéři nebo iracionálně. Hudba skvělá, s trikama taky nemám problém a závěr se stal milým překvapením. Víc takových filmů a tak kvalitně zpracovaných.

• 12.12.2018  17:35

NOT TO WORRY, HERE IS URI!! Černobylská katastrofa mě vždycky fascinovala a zasadit do tohoto místa horor je brilantní nápad. Jak lépe napsat scénář, než posadit bandu amerických mládežníků do dodávky a nechat je tam vykysnout přes noc. Za mě super a jen mě mrzí, že frajer Juri šel z kola jako první, i když jsem to očekával. Atmosféra houstne a strach ve tvářích "hrdinů" taky. Díky roztřepané kameře a baterce jsem měl pocit jako bych tam byl s nimi, prožíval ten strach a utíkal za velkého křiku.

• 12.12.2018  14:23

I BELIEVE EVEN THE MOST RATIONAL MIND CAN PLAY TRICKS IN THE DARK! Film obsahuje spousty ohraných hororových situací, ale přesto smrtících. Lekačky jsou drsné, svíčky zhasínají, dveře se otvírají a zase zavírají, hračky hrají samy od sebe, postavy v pozadí, mrtvé děti, hřbitov a tma. Přesto je všechno tohle strašidelné, protože vizáž začátku 20. století dělá divy. Jen by mě zajímalo co se stalo s pejskem a proč konec musel být takový jaký byl.

• 12.12.2018  11:36

NOW ALL WE NEED IS SKIN! Tak pro tohle pokračování mám jen jedno slovo.. šokující! Hodně filmu svědčí, že pokračuje tam, kde skončil díl první a že se zde účastnili stejní herci. Kirsty je stále ta stejná bojovnice, která mi ukradla srdce již minule, jen mi přišlo nechutný, že se líbala s doktorem všivákem, ale aspoň tím zachránila malou Tiffany. Pinhead opět málo prostoru, ale opět s ním nejsilnější scény. Bohužel to vypadá, že po tomhle díle šla celá série už jenom z kopce.

• 11.12.2018  18:36
    Boss Nigger (1975)

SORRY, WE AIN'T GOT TIME TO STAY FOR SUPPER, BUT WE, UH, GOT SOME MORE WHITIES TO CATCH! Našlapaná akce s uřezanou hlavní Winchesterovi opakovačky, z které náš hlavní a parádně ustrojený hrdina, střílí jako smyslu zbavený. Jediné slabší místečko filmu bych viděl v části, kde Boss jede za Jedem a nechá se okamžitě chytnout a zvalchovat. O to sladší je pomsta a závěrečná akce, končící v prachu před saloonem s důrazným klavírovým doprovodem. Výborný film.

• 11.12.2018  14:43
    Sestra (2018)

THIS FELT LIKE AN EMERGENCY! Sestra mnohem více děsila v druhém pokračování Démonů než ve svém vlastním filmu a nechápu, proč Vatikán rovnou nevyslal bombardéry s biblemi a hasící letadla se svěcenou vodou, aby si daly přelet nad Rumunským klášterem a v takovém množství, aby zastínily i slunce, aby obloha zčernala pod stíny jejich perutí. Místo toho, tam pošlou nevyrovnaného kněze a poloviční sestru. Pche.

• 11.12.2018  12:07

NOTHIN' CAN CALL IT OFF, BUT I'M GONNA SEND IT BACK TO WHATEVER THE HELL IT COME FROM! Dost slabota. Redneckové jsou špinavější než krysy ve stoce a městský děcka zrovna nepobrali moc inteligence. Dialogy jsou ubohé a jediné co nějak obstojněji funguje, tak je monstrum, i když nenahání hrůzu a v noci se mi o něm zdát fakt nebude. Tak snad jen vyseknout poklonu panu Wintonovi, za dobrou práci na masce Pumpkinheada.

• 10.12.2018  19:13

I MADE UNICORN. I'M SORRY, IT'S.. IT'S PIECE OF SHIT! Na rok 2018 a se značkou jakou je Predator, bych čekal mnohem víc. Scénář je otřesný, lokace nevýrazné a nudné a CGI co se kvality týče je na úrovni filmů jako Shartonádo. Křivka debility stoupala s každou minutou filmu.

• 6.12.2018  19:14
    Mlha (1980)

TO THE SHIPS AT SEA WHO CAN HEAR MY VOICE, LOOK ACROSS THE WATER, INTO THE DARKNESS. LOOK FOR THE FOG! Hudební motiv je výtečný a herecké obsazení taky ujde, ale co se týče mlhy, tak ta už dnes nikoho nevyděsí. Přišlo mi to, jako starší bratříček pirátů z Karibiku. I přes to nepopírám, že nápad a myšlenku to mělo a závěrečný boj o přežití na střeše majáku, byl napínavý. Městečko Antonio Bay utrpělo po této noci nevyčíslitelné ztráty, protože se zredukoval počet místních obyvatel o 1/10. Teď zůstává otázkou, kdo bude hlídat malého Andyho, když paní Kobritzovou rozsekali na kusy pirátští duchové.

• 6.12.2018  04:29

YOUR GIRL IS HERE WITH ME. GET OUT OR I'LL BREAK HER LEGS! I'M NOT HIS GIRLFRIEND! Film braný dost s nadsázkou a notnou dávkou infantilnosti. Na jednu stranu se snaží být akční komedií a na stranu druhou zase vážným dramatem. Nicméně závěrečná hra pokeru je zvládnutá dobře a jí předcházející přestřelka taktéž. Líbil se mi trik s vyndáním nábojů z koltu a od srdce jsem se zasmál, když falešný Ray lovil zbraň z kalhot nepřítele. I tak se jedná pouze o podprůměrný snímek.

• 3.12.2018  16:10

..AND JUSTICE FOR ALL! Hodně silný příběh, který v režii Stevena dostává hloubku. Zarputilost, s jakou Donovan obhajuje Abela, jako kohokoliv jiného, to vše podle ústavy US, je famózní a chápu obě strany. Jak si může Donovan dovolit obhajovat lišku v kurníku a jak Američané mohou opovrhovat ústavou. Vizuál je mistrovský a Tom hrát prostě umí. Tady není co vytknout. Byla to hrozná doba a jsem rád, že dnes žijeme ve svobodné zemi. Měl bych se snad obávat, že tomu někdy bude jinak? WOULD IT HELP?

• 3.12.2018  10:33
    Halloween 2 (1981)

IT'S TIME, MICHAEL! Horor to je, ale hlavně pro diváka, který se na to musí dívat. Jelikož film navazuje přesně tam, kde skončil díl první, tak se z toho stává fajn podívaná, kde ale opět selhává závěr, který je ještě infantilnější než v jedničce. Nejen, že Michael je prostě IDDQD, ale navíc všichni kolem něho jsou naprosto retardovaní. Myers chodí rychlostí slimáka, nemá žádnou strategii, ale prostě štěstí, že si ho nikdo nevšimne, když se tam tak plouží a nechápu, když byl 15 let zavřen v sanatoriu, kde podle doktora nic nedělal, tak jak to, že má sílu jako medvěd, dokáže najít v nemocnici telefonní vedení a přerušit ho a v prvním díle dokonce jezdit autem. Doktor mu měl vysypat ten svůj kolt do hlavy. Totální hell.

• 1.12.2018  22:06
    Gong pu (1984)

IF I'VE NEVER KILLED ANYONE. I'D SHOOT YOU TO DEATH! Tak tenhle film jsem chtěl dlouho vidět a dnes jsem se k němu konečně dostal. Slyšel jsem o něm, že je dosti dobrý a že inspiroval i mistra Woo k jeho přestřelkám a proto jsem očekával syrový film ze špinavých ulic Hong Kongu. K mému překvapení, je policista v podání Danny Leeho dosti zábavnou postavou a například krádež benzínu mě i přímo rozesmála. Film však má své temné místo a to přichází při honičce s Blackym, kde Chief B nedopatřením sundá z koloběžky děcko. Zpomalené záběry, dotáčející se kolečko na dětském kole a dítě valící se po zemi s krvavou ránou je silný zážitek a díky tomuhle film dostává úplně jiný rozměr. Šel bych i na pět hvězd, kdyby konec skončil přímo v okamžik, kdy B. vystřílí z koltu všechny náboje.

• 26.11.2018  22:09

I'LL LET YOU OFF TODAY, BUT IF I MEET YOU NEXT TIME, I MUST KILL YOU!! Hong Kong podle mého gusta. Je zde všechno od romantiky, uderných kopů, rozžhavených hlavní až po brutální násilí. Hodně se mi líbilo, jak drsná motorkářka gangu, měla slabost pro Lau Chia Tina a drsné vyřízení sestry v bytě. Takhle to má totiž vypadat.

• 26.11.2018  19:35
    Noc démonů (1988)

OH, THERE YOU ARE. I WAS JUST WARMING MY HANDS IN THE FIRE! Otázka zní, zdali to bylo točeno s nadsázkou nebo na vážno. Co se týče postav, tak jednoznačně u mě vyhrává floutek Sal a prase Stooge, v závěsu je Susan a pak je teprve zbytek. Oceňuji samolepky Circle Jerks, Fear a TSOL na radiu Stoogeho a song od kapely Bauhaus. Masky taky nebyly špatný, ale celkové vyznění filmu ve mě nezanechalo nic a věřím, že za nějaký čas si z toho budu pamatovat maximálně tu taneční scénu.

• 26.11.2018  15:12

MR. BROWN, LET ME TELL YOU, FROM NOW ON, OUR RELATION BREAKS!!! Hong Kongská akční záležitost a dosti dobrá. Hned úvodní masakr s noži diváka navnadí, ale pak začne hodinový příběh, během kterého stihneme jen jednu přestřelku a nechutný psí zápas. Už jsem to viděl na dosti průměrný snímek, s příjemnými herci, v čele s Andy Lauem a menší roličkou Fui-On Shingem, když se náhle film změní v akční jízdu, kde motorky jedoucí po silnici, vydávají zvuk smykujícího automobilu, Mr. Brown si to rozdává ve vaně s Mimi, kohoutky se mačkají rychlostí s jakou Mr. Brown mačká zadek Mimi, Mimi se koupe v krvi a Cindy přijde o život. Závěrečný souboj s meči je velice koukatelná záležitost a proto tomu ty tři hvězdy dát prostě nemůžu.

• 26.11.2018  11:14

YOU'RE LIKE THOSE CARNIVAL JOINTS I USED TO WORK IN. BIG FLASH ON THE OUTSIDE, BUT ON THE INSIDE NOTHING BUT FILTH! Parádní příběh talentovaného trumpetisty Rick Martina s oslnivým obsazením. Jak na scénu přišla Lauren, tak mi bylo jasný, že to Ricka potopí. Ta holka hrála vždy jen potvory, přesto její zastřený hlas a tajemná tvář, vždy táhnou do záhuby i přes uvědomění si čeho je schopna. Smoke byl sympaťák a Doris je prostě Doris. Postava Ricka má u mě obrovské plus za to, že nikdy nelpí na majetnictví nebo penězích. Vše co potřebuje pro život je hudba a ta je tady skvělá.

• 24.11.2018  21:28

PAUL, I'LL NEVER BE ABLE TO TELL YOU, HOW SORRY I AM! Film je to dobrý a díky své krátké stopáži i velice intenzivní, co se obsahu týče. Příjezd Jane do bažin, noční odhalení pianisty, napínavé pobíhání mezi aligátory a následné šlapání a zakopávání o ně, do toho všeho bouře, Paul bojující s místním pobudou, to jsou pasáže co táhnou. Navíc mi profesor neskutečně připomínal pana Jana Třísku. Hlasem i vzezřením. Závěrečný souboj s aligátorem je nervy drásající podívaná a když potom Paul zajíždí do bahna a Jane má ve hlase zoufalství, tak to s divákem hne, pokud není ze žuly.

• 24.11.2018  18:39

I SWEAR TO JESUS CHRIST ON THE GODDAMN CROSS, IF THAT KID THINKS HE'S MAKIN' A JERK-OFF OUT OF ME, I'M GONNA BREAK HIS LEGS! Špinavé ulice města New York, vysoká kriminalita a parta italskejch hejsků, která bavila po celý film jen tím, že si nadávala a rvala se mezi sebou jako pouliční psi. De Nirův Johnny byl prostě blbec a Michael udělal to co musel. Finále je díky tomu epické.

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46