• Western

Pošetilost mocných (1971)

Nejlepší role slavného Louise de Funese. Jeho lakomej don Sallusto je naprosto geniální gauner. Okrádá chudé a okrádá i bohaté. Nein mein liebe , ich bin komfortabl.

Velký flám (1966)

Tak tohle je prostě úžasnej film. Funés vs. nazis :o) Nechápu jak někdo mohl tomuhle filmu dát odpad! že Dawson321 kterej dá pět hvězd Baywatch night :( fakt smutný..

Strážní andělé (1995)

Jestli se jde zamilovat do nějakýho filmu, tak tohle je fakt moje láska. Viděl jsem ho milionkrát a cpal jsem ho i přítelkyni, která u něj usnula. Film je hláškama nasypanej, jak šrot v korytě u prasat a duo Depardieu a Clavier má takový kouzlo, že to nemá ani Saxána pod sukní. Rychlej střih všem těm gegům dodává na síle a některý scénky jsou na umření. Frantíci komedie uměj.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Sice né možná tolik akce jak by se mohlo zdát, ale přesto nádherný seriál z prostředí druhé světové války. Třetí a čtvrtej díl byly nejakčnější.

Bláznivé poslání (1983)

Jako dítě jsem to naprosto miloval. VHS a pořád se ségrou dokola jsme na to čučeli jak kuny z nory a nikdy nás to nepřestalo bavit. Například hláška "češu si vlasy" u nás doma zlidověla a používáme ji jen co někdo popadne hřeben.

Rambo: První krev (1982)

I COULD HAVE KILLED'EM ALL, I COULD'VE KILLED YOU. IN TOWN YOU'RE THE LAW, OUT HERE IT'S ME!! Rambo je borec a jednička je určitě nejvíc surová ze všech. Nesnášel jsem ty poťápaný policajty a toho sviňskýho šerifa a jsem rád, že je John začal likvidovat, jako prasata na jatkách. Ze strany vojáků je zde i pár skvělejch hlášek a českej dabing je fakt síla. "to byla cigaretáá."

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

THE WHOLE THING GOES: THE FUTURE'S NOT SET. THERE'S NO FATE, BUT WHAT WE MAKE FOR OURSELVES! vancík v nejlepších letech. Kdyby měl ty svaly ještě větší, tak mu explodují jako továrna v Černobylu. Samo sebou film na tu dobu táhne neskutečná akce a triky a ženy si přijdou i na nějaký ty nahý chlapský zadky. Malej Johnnie je floutek k pohledání a jeho role mě neskutečně bavila. To jak T-800 učil mluvit: "když na tebe někdo vyskočí, tak řekneš 'neser me!'" Nevím co k tomu jinýho dodat. Všichni to známe a milujeme.

Mistrův syn (1978)

Krásná vzpomínka z mých dětských let. Tenhle film jsem na VHS s rychlo dabingem viděl nespočetně mockrát. Tenkrát jako malej špunt jsem v tom ovšem ještě neviděl to nejlepší a to, že je to z velké části o chlastu.

Americký ninja 2 (1987)

NINJA? WHAT THE HELL ARE NINJA? THEY'RE A SECRET JAPANESE SOCIETY EXPERT IN THE ART OF ASSASINATION! Bože, jako dítě na VHS jsem to viděl milionkrát. Hned úvodní scéna, kde se tři frajeři prohání na mašinách po cestě kolem pobřeží, u které hraje nadčasová muzika, Vás naprosto ochromí. Na VHS k českému dabingu přes ten německý, pan překladatel ještě utrousil něco jako "americký bojovník, číslo 2.. úkol". To v dětských očích znamená hodně. Michael je sympoš a nejlepší scéna celého filmu je jisto jistě ta, kde stojí ninja uprostřed cesty a čeká na Joeyho, který se proti němu řítí v pickupu. Nepopsatelnej zážitek pro 5 letýho kluka. Však co hodin jsem strávil máchající klackem, zabíjející imaginární bojovníky ninjutsu.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

JUST WHAT SORT OF BAT ARE WE TALKING ABOUT? Ace je totální magor a tahle komedie je prostě pro mě asi jedna z nejlepších. Co scéna, tak to úder na solár. Za chvíli z toho smíchu člověka bolej lícní kosti, a to už je pak peklo. Ale myslím, že je to celkem i poučný film. Já se například naučil, že v nosorožcích je strašný vedro.