Beze stopy (2002) (seriál)

Člověk tomu musí přijít na chuť. Ze začátku nic moc, ale postupně se díly stávají čím dál lepší. Zajímavý náhled na postupy a způsob, jak hledat pohřešované. 5* a doporučení je jasné :)

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Kultovní záležitost své doby. Kdo neměl v té době naladěnou TV s pobřežní hlídkou, jakoby nebyl! :)

Železná srdce (2014) odpad!

Tolik blbostí a přímo fatálních jsem v jednom filmu snad ani neviděl. Pohádka pro americkou armádu... Skvělý to popsal uživatel flanker.27.

Nezapomenutelní (2014) (pořad)

Oni jsou opravdu Nezapomenutelní .... :( Zbytečný pořad...

Virály týdne (2014) (pořad) odpad!

Posbíráme v lese dřevo a doneseme jej do vedlejšího lesa... P.S.: modarátoři by se mohli konečně naučit česky. Není každý z Praheee!

Vši ve škole (2014) (pořad) odpad!

Mám opravdu rád lidi, co do všeho kibicují. V současné době je to na Streamu samý odborník. Všichni všemu rozumí a k tomu se dělají odpovídající pořady, kde se melou „moudra". Opravdu si myslíte, že ředitel je v té škole od toho, aby se zodpovídal rodičům? je tam od toho, aby řídil. A vy od toho, abyste se podívali na informace o škole (např.www) a poté eventuálně řešili vše s učitelkou a pak ředitelem. Vážně nechápu tyto zbytečné pořady, kde se dělá z komára velbloud (či velryba?!). Vyberu si školu dle vlastních kritérií, s přihlédnutím k tomu, co škola může nabídnout. Tečka. Ohledně hrubek a všeho - když se děti učí, pak není problém látku pochopit. Když se neučí, nesnaží a neptají se, pak bude problém vždycky... Tento typ pořadu je zbytečný a dělá vědu z něčeho, co je dávno podchycené jinde. Jenže ono je moderní ze sebe dělat odborníka na všechno, že?!

Tobruk (2008)

Snaha byla, úsilí marné :(