p.a.douch

okres Děčín

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 13.3.2018  11:15

Tak Pavel Novák st. byl pro mně zpěvákem 60. a 70. let. pak už mi prakticky zmizel z očí i mysli. No jsem rád, že jsem mohl tento dokument shlédnout a seznámit se s jeho dalším osudem.

• 31.12.2017  09:19

Takže rozhodně nejpovedenější zfilmované dobrodružství tohoto komiksového hrdiny. Dobře vyvážený co se týče humoru. Zjevně se zkrátka nechtěl brát Thor moc vážně, ale nepřehnal to. Do universa se nám přidali další postavy. U některých bych byl i zvědav na další vývoj (En Dwi Gast). U Scurgeho mě naopak štve, že již rozveden nebude a myslím že ho scénáristi poněkud odflákli. Blanchettová jako Hela dost dobrá. Celkově u mě tenhle film zabodoval.

• 31.12.2017  09:03

Ač tady měla být za hlavní hvězdu Amy Schumerová, u mě si tenhle film ukradla pro sebe Goldie Hawnová. Tahle komedie není žádný zázrak, ale rozhodně neurazí a člověk se zasměje. No a to od komedie čekám - zasmát se. Takže jestli tenhle film dávají zrovna v telce a vy se chcete zasmát - klidně si ho pusťte. Možná bych přidal na kadenci vtipů, ale nemůžu chtít všechno. Některé hlášky obou dam jsou dost dobrý.

• 30.12.2017  19:45

Jdete se do kina bavit? Jděte na Jumanji. Musím říct, že mi tenhle film sedl. Sympatičtí jsou jak představitelé hrdinů z reálného světa (Isemanová, Turnerová, Blain a Wolff), tak jejich alter ega ze hry. Gillanová, Black, Johnson, Hart a Jonas jsou sice o něco lepší. Je to ale hlavně proto, že Ti měli velkou šanci pořádně se vyblbnout. Bobby Cannavale jako zloduch taky ujde. Jake Kasdan to zvládl obstojně. Jumanji se nesnaží původní film kopírovat a tvůrci udělali dobře. Takže můžu jen vřele doporučit.

• 30.12.2017  03:45
    Bright (2017)

Tak to jo!! Moc mě baví ty odsuzující komentáře. A metascore 29 %? Tak to už je úplně k popukání. Ale co s tím nadělám? Nic. Film je úplně v pohodě. Universum je pěkně nahozený. Orkové, elfové a lidi smíchaný v jednom kotli. Moc pěkný. Postavy dobrý. Škoda, že Smith tomu nedal větší nadstavbu. Edgerton dobrý, Rapace a její komando (Ngoová a Meraz) - to byli slušní zloduši. Zbytek taky ušel (zejména Fryová, Ramírez a Anderson). Ayer je už dost zkušený na to aby nějaký film vyloženě zkazil. Tady sice mohlo být asi lepší, ale film určitě nezkazil. To že je v plánu druhý díl mě potěšilo. Takže jen tak dál. Mohlo by se to vymanit ze stínu Lebkounů a nezůstat jen u filmů. Seriál z tohoto světa by mohl pobavit.

• 14.12.2017  02:50

Pane jo co by kdo chtěl? Jednou je to samý "To je jako původní trilogie.", "Furt se opakujou." No a teď jim tam Johnson smahne něco původního, a máme tady zase: "To neni jako původní trilogie." Ničej nám původní kánon." Pro mě paráda. Návrat Luka je impozantní a Yoda taky perlí. Ren a Hux se jako záporáci dobře doplňujou. Rey a Finn se někam vyvíjej a zdaleka mě tolik nevadí jako v VII. Do toho nové postavy Rose a DJ (na toho jsem obzvláště zvědav a doufám, že jeho postava bude dále rozvinuta). Docela jsem zklamán, že Johnson nebude pokračovat i v IX. Za mě spokojenost a velká paráda.

• 19.11.2017  21:06

Takže co? Dal bych tak 4, a to úplně v pohodě, ale vzhledem k těm jednohvězdičkovým známkám a hlavně těm zdůvodněním v komentářích dávám jednu navíc. Do kina se chodím bavit, a to tenhle snímek splňuje. Bavil jsem se dobře. Možná by to dopadlo hůř, kdyby to nepřevzal Whedon. Snyderův přístup mě nebaví. V Lize spravedlnosti bych ještě pár scén vynechal, ale nešť. Celkově mě zkrátka film bavil. Spolek hrdinů je ucházející, jejich představitelé to v klidu zvládli. Hudba mi taky nevadila, triky v pohodě. Pravda na záporákovi si mohli dát víc záležet, takže snad příště. Jinak je třeba čekat až na konec titulků.

• 18.11.2017  01:23

Tak co dodat? Perfektní a poněkud zvláštní western. Clint velmi dobrý, ostatní osazenstvo rozhodně nezaostává. Begley, Hingle, Johnson, Dern, Steele. V neposlední řadě Inger Stevensová (škoda, že neměla víc času - tím nemyslím v tomto filmu). Co víc si přát? Nic. Na tenhle western se dá podívat i takřka po padesáti letech. Od Teda Posta je to taky moc dobrá práce.

• 10.11.2017  11:23
    Zulu (2013)

Tak tenhle film jsem viděl někdy před rokem a docela mě překvapil. To že Whitaker bude minimálně dobrý jsem čekal, ale že s ním bude držet krok Bloom to teda ne. Detektivka je to zajímavá a moc se s tím nemaže. Salle nejen režíroval, ale i spolupracoval na scénáři, takže věděl jak to natočit a povedlo se mu to. Takže kdo neviděl má dnes (12. 11.) na Primě šanci, já se na to kouknu znovu.

• 6.11.2017  23:30

Musím z překvapením říct, že tenhle seriál, od kterého jsem nic nečekal, je startrekovější než Star Trek. Tenhle díl mě opět zaujal. Postava Isaaca je dobrá. Data mi moc nepřipomíná, protože Isaac zatraceně dobře ví, že je umělý a nechce na tom nic měnit. Takže tento díl mě zase potěšil. Brian Thompson byl perfektní.

• 6.11.2017  22:58

Za mě dost dobrý. Gérard Jugnot dost překvapil. Přerod pana Batignola zahrán dost dobře. Pan Batrignol zkrátka pochopil, že hranice morálky překročit nemůže a já to Jugnotovi věřil. Takže já se bavil a přemýšlel u tohoto filmu o tom jaký to v té době muselo být svinstvo.

• 6.11.2017  22:33

Vcelku průměrný film, s nadprůměrnou Michelle Pfeifferovou. Moc komiky tady nezažijete, ale naštěstí všechno vytrhne pohled na mladou Michelle. Taky se tady ukáže Nancy Travisová, a pak už pro mě stojí za zmínku jen Mercedes Ruehlová. Takže kdo nemá rád osmdesátkový filmy moc se nepobaví, ale zase tenhle film nijak neublíží a dokoukat se dá bez problémů.

• 5.11.2017  11:24

Primě se začínají ty krimi seriály nějak dařit. Exner se mi líbí a Polda má také stoupající tendenci, alespoň podle mě. Páté přikázaní přineslo pěkné vedlejší postavy. Sitta jako napravený zloduch mě překvapil.

• 5.11.2017  11:19

Tak tenhle díl se mi prozatím líbí nejvíc. Obsazení opět luxus. První půlka případu téměř bez hluchých míst. Paráda. Škoda že příští díl je poslední. Seriál mi seděl díl od dílu víc. Dlouhý jako Exner vůbec nevadí a to měl před sebou laťku velmi vysoko.

• 27.10.2017  09:16
    Kutil Tim (TV seriál) (1991)

Tento seriál jsem docenil až v současné době při sledování na Nova 2. Chemie mezi Allenem a Richardsonovou je úžasná. Vůbec celá rodinka a její okolí působí sympaticky. V dnešní hyperkorektní době by podobný seriál, u společnosti jako je Disney, patrně neměl šanci vzniknout. Takže za mě, i přes některé slabší díly zejména ke konci seriálu, pět hvězd. Přeji pěknou zábavu zejména expertům udělujícím jednu hvězdu nebo odpad.

• 26.9.2017  14:47

Takže rád bych věděl co za inteligenta nechalo rozbít každý případ do dvou dílů. To je podle mě hlavní důvod nižší sledovanosti. Jinak tento díl opět velmi dobrá profesní práce. Obsazení velmi dobré a velkým překvapením je podle mě výkon Jiřího Maryšky.

• 18.9.2017  02:27

Čím dál lepší. Nedivím se ale klesající sledovanosti. Žádné kozy, střelba, digitální šílenosti. Mně to ovšem nevadí. Jediné co mě na tomto seriálu dost vadí, je zbytečné rozsekání případů do dvou dílů. I to podle mě přispívá k nižší sledovanosti.

• 15.9.2017  15:46

Nerad bych The Orville přechválil, proto velmi silné 3 hvězdy. Zatím to ani parodii na Star Trek moc nepřipomíná. Spíš to připomíná klon Star Treku s trochou vtipu. Takový Galaxy Quest se takhle zkrátka nedržel. Ale pro fandu sci-fi je to příjemná podívaná, postavy zajímavé a jsem celkem zvědav na další vývoj.

• 30.8.2017  13:19

Jakže? Rok 1936? Tajemný komorník a šílená rodina dokážou určitě pobavit. Hlavně v první polovině filmu po sobě postavy pálí neuvěřitelné hlášky. K tomu přidejme skvělé obsazení, kterému vévodí Carole Lombardová v roli poněkud přitroublé a infantilní dcerušky. Dále stojí za pozornost Mischa Auer v roli příživníka Carla (zejména je gorilí scéna). Rozhodně bych ale nechtěl snížit ani ostatní přítomné herečky a herce. Tenhle film mě velmi pobavil. Silné čtyři hvězdy.

• 27.8.2017  22:06

Mám rád případy kapitána Exnera. Tento seriál přenesl případy z doby vzniku do současnosti a vypořádal ss stím celkem dobře. Michal Dlouhý směle konkuruje stávajícím představitelům kapitána Exnera. Zatím jsem spokojen a odpouštím trochu pomalejší rozjezd. Myslím že 3 hvězdičky si tento díl bez problémů zaslouží.

• 27.8.2017  19:59
    Jesse Stone: Smrt v jezeře (TV film) (2006)

Tahle série přišla v roce 2006 se dvěma případy Jesseho Stonea. Tenhle případ nám ukáže všechny staré známé. Znovu poklidné tempo, chmurná atmosféra a dobrý detektivní příběh. Jesse se stává čím dál umanutější a nekompromisnější.Velký potlesk pro Harmona se Selleckem, kteří si příběhy o Jessem dělají podle svého.

• 27.8.2017  15:57

Takže nečekal jsem nic, spíš průšvih než dobrý film. Ale byl jsem příjemně překvapen. Postupně jsem si zdejší hrdiny oblíbil. Jen škoda, že zdejší hrdinové a záporáci nebudou dále využiti. Rozhodně tenhle film nijak nesnižuje kvalitu základní série. Ba dokonce se podle mě řadí mezi to nejlepší co zatím ve filmovém světě Star Wars vzniklo. No a nakonec přijde i Darth Vader.

• 27.8.2017  15:12

Buckaroo Banzai mi hodně připomíná Dereka Flinta, ale dotahuje to ještě dál. Muzikant, vědec, zkušební vůdce všeho, lékař a já nevím co ještě - to je Buckaroo Banzai. Zběsilý film narvaný bláznivou a nesmyslnou akcí. Jakžtakž nad úrovní průměru tenhle film drží obsazení, ale na víc jak 55 procent to ani skvělý casting nevytáhne.

• 27.8.2017  15:00

Takže Marc Lawrence to u mě má jako režisér jako na houpačce. No a tenhle film se mu zase povedl. Hugh Grant je zřejmě jeho oblíbený herec a tady jim to zase jednou sedlo. Scénář je taky dost povedený a film pěkně odsýpá. Jestliže chce někdo strávit příjemný čas u dobré komedie, nechť si pustí tento film.

• 25.8.2017  16:46

Vala je sice jako představitel Exnera dobrý (Kodet se mi v roli kpt. Exnera líbí víc, ale budiž). Jeho souputníci jsou ovšem výborní. Vránová je excelentní. Sovák, Kemr, Libíček a další drží tento film doopravdy vysoko. Ivo Novák si podle knihy upravil scénář, přesně věděl co chce natočit a taky to udělal. Povedla se mu vtipná a zábavná detektivka.

• 25.8.2017  09:38
    Mladé víno (1986)

Takže co? Vznik v roce 1986, je to problém? No ne moc velkej. Odmyslete nezbytné úlitby režimu a je to pohodová komedie. Výkony Janžurové, Sováka a Větrovce jsou komediálně velmi vysoko. Na výkonu Vladimíra Menšíka je již znát jeho choroba, ale stále drží standart. Dál stojí za zmínku určitě výkon Andrlové, Poloczka, Somra, Vyskočila, Filipovského a Jandáka. Vorlíček komedie režírovat umí a nástrahám komunistické cenzury se vyhnul. Vůbec celá jeho trilogie o vínu mě baví. Já jsem s tímto filmem spokojen. Původně jsem chtěl dát jen tři hvězdy, ale vzhledem k podhodnocování některých účastníků dávám čtyři. Některé hlášky jsou super: "Myslíš jako fetišista? Coo? Hele politiku do toho netahej." "Soudruhu předsedo, mně se tam přimíchaly nějaký cizí krávy.".

• 18.8.2017  22:09

Pohoda. Mohlo by to být o pár minut kratší, protože pár slabších chvilek se najde. Jinak je to ale perfektní odpočinkový film. Samuel L. Jackson válí, Reynolds mu perfektně sekunduje. Akce je luxusní a Salma Hayeková taky. Soundtrack k tomuhle filmu dal dohromady génius.

• 9.8.2017  09:06
    Velký dar (2017)

No rád bych to ohodnotil, ale jsem na velkých rozpacích. Asi záleží na náladě v které tento film sledujete. V hodnocení jsem na rozmezí 3 a 4 hvězdiček. Film je pěkný, herci hrají dobře, zvlášť neuvěřitelné jsou Mckenna Graceová (teda tohle jméno přechýlit, to je opruz) a Lindsay Duncanová. Evans taky dobrý. Webb mohl zamakat víc a ušetřit mě toho dilematu s hodnocením. Tenhle film zkrátka nikoho neurazí a pokud máte náladu na vztahové drama sáhněte po něm.

• 23.7.2017  23:26

Celkem jsem udiven, že oba dva představitelé tohoto dokumentu Sebastian Junger u Reza Deghati, jsou ještě stále naživu. Jinak tenhle dokument je doopravdy dokument a žádný doku něco. Lezli tam v první linii a ukázali doopravdy pěknej humus.

• 22.7.2017  22:41
    Křižáci (1935)

No, rád bych věděl jaký filmy by ten megaloman DeMille točil dneska. Každopádně, na to že je tenhle film z roku 1935, je to dost dobrý. Wilcoxon je správnej magor a Schildkraut zase slušnej slizoun. Vzhledem k době vzniku je třeba přehlídnout některé chyby (zejména s historickou přesností si scénárista hlavu nedělal), ale jako celek si to ty čtyři hvězdy zaslouží.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16