Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (672)

plakát

Milion mil daleko (2023) 

Je to tak za silnější tři hvězdy, ale dám čtyři. Když tomuto filmu může dát odpad, nebo jednu hvězdu můžu si to dovolit. A teď k filmu. Je to příběh o tom jak si šel mexický maník čtyřicet let za svým snem. Musím říct že bych možná nějaké scény zkrátil, ale jinak se tahle cesta podařila vecpat do dvou hodin, což je obstojný výkon. Jak jsem napsal je to pro mě nadprůměrné dílko. Peña, jako 23 letý mladík, byl taky celkem k smíchu, ale v pozdějších letech už byl uvěřitelný. Pro režisérku to bylo patrně dost velké sousto a dost s filmem zápasila.

plakát

Kdo je Erin Carterová? (2023) (seriál) 

Dal jsem tomuto seriálu šanci. Ale bohužel jsem zhlédl jen první díl a je mi jasné že mě vůbec nezajímá, kdo je Erin Carterová. Je mi to úplně fuk a je mi úplně jedno co s ní bude v dalších dílech. takže po prvním dílu končím, protože nejsem masochista a nebudu sledovat seriál, který mě nebaví. Takže sbohem a příště lépe, děkuji.

plakát

Kdo je Erin Carterová? - Epizoda 1 (2023) (epizoda) 

No nechytlo mě to. Nezajímá mě ani Erin, ani Harper, ani Carter. Nejsem masochista a nebudu dál ztrácel čas. Sbohem a příště lépe Netfixi.

plakát

Flash (2023) 

Co k tomuhle napsat? Nevím jak může mít jeden film části absolutně blbé a pak zase části absolutně perfektní. Tenhle film mě zároveň bavil i strašně sr.l! Jsem zmaten jak lesní včela! Díky moc! Ale nakonec jsem se soustředil spíš na klady a k nim rozhodně patřil Batman, Kara, Zod a Faora. Překvapivě mi nevadil Ezra (po přečtení jeho eskapád), ale Flash mu sedí. No nakonec dávám 4 hvězdy i přes některé naprosto příšerné chvíle, které jsem u tohoto filmu zažil.

plakát

One Piece (2023) (seriál) 

No přiznám se, že po Kovbojovi jsem měl docela strach, ale naštěstí tohle je jiná píseň. Už dlouho jsem neshlédl seriál na jeden zátah a končil ve 3 ráno. Takže ano. Netflix to dokázal a nezk....l to. Bravo. Asi taky neuškodilo, že si to Oda ohlídal. Jsem doopravdy zvědav na další řadu a jestli si i ona udrží takovou úroveň. A na závěr bych dodal, že mě znovu pobavili někteří místní odpadníci a mrmlalové. Koukat na osm dílů a všem dát odpad, já bych končil u druhého!

plakát

Přátelé z dovolené 2 (2023) 

Takže to čeho jsem se obával při sledování první části, se projevilo. Chování Kyly mě v tomto díle celkem dost otravovalo. Ron se naopak celkem umírnil. Vylepšilo to sice angažování Steva Buscemiho do role Kylina otce Reese, ale tahle postava byla taky vrchol nesympatičnosti. Takže první díl jsem trochu nadhodnotil, zde nevidím důvod. Celý film je vlastně taková kopírka jedničky přenesená do jiného prostředí.

plakát

Přátelé z dovolené (2021) 

Takže tenhle film byl celkem překvapením. Čekal jsem spíš velký problém, ale vlastně to je lehce nadprůměrná komedie. Zběsilost Rona a Kyly je celkem osvěžující, ale dlouho bych s nimi dovolenou trávit nechtěl. Dění na svatbě je už taková typická americká pohádka. Ale dobrá ty tři hvězdy dám.

plakát

Neslýchané: Johnny Manziel (2023) 

Pěkně nehezký příběh jak peníze a sláva dokáží rychle zlikvidovat nadějnou kariéru a nejen jí. Po sledování příběhu Johnnyho Manziela dokážu tak trochu chápat příběhy Fenina, Šimáka a spol. Nehezký obrázek odvrácené tváře profesionálního sportu a jeho destruktivní vliv na praktický každý aspekt života mladých sportovců. Musím ovšem dodat, že Johnny šel sebezničení značně naproti a ještě vlastně dopadl celkem dobře (viz třeba Aaron Hernandez).

plakát

Strašidelný dům (2023) 

Takže položím si otázku: "Proč utrácím za lístky na filmové představení?". No chci se bavit. Bavil jsem se u tohoto filmu? Bavil. Je pravdou, že děj je poněkud chabý.  Jaký děj by jste ovšem čekali u filmu podle atrakce v zábavním parku? V kině jde o zábavu, a jak jsem již řekl - bavil jsem se. Chtělo by to možná ubrat na dojení divákových slz a vystříhat tak 10 - 15 minut, ale zase taková otrava tento čas nebyl (pokus o rozvíjení charakteru?). Casting se vydařil, jen dětská postava mě poněkud otravovala. Od režiséra jsem viděl kulový a tady odvedl celkem ucházející výkon (také lepší průměr). DeVito se i přes blížící se osmdesátku stále drží (jsem rád). No měl bych dát tři hvězdy, ale vzhledem k těm odpadům a jednohvězdám (pro mě nepochopitelné hodnocení) dám čtyři.

plakát

Snafu: V háji jako obvykle (2023) 

Nu což. Jackie dobře ví odkud vítr fouká. Ví že dnes už není povinností úlitba bohům, ale straně a vládě Čínské lidové republiky. Když si odmyslím ten patos, který díky tomu do tohoto filmu vnesl a ty jeho rodinné starosti, tak to zase nebylo tak špatné. Akce slušně odsýpá a mně nezbývá než smeknou před tím, v jaké formě je v 69 letech. Cena rozhodně nevadí a zbytek nemá cenu hodnotit. Je znát že přes noty z komisariátu tady nejel vlak. Stále o něco lepší než sovětské hrdinské filmy z mého mládi. Takže lepší průměr.

Ovládací panel
3 body