Ric007

Ric007

Tomáš Martinec

okres Pardubice
Obyčejný kluk, který miluje filmy!

homepage

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 30.7.2020  09:04
    Artemis Fowl (2020)

Fantasy blbůstka. Zkouknout se to dá (Judi Dench je dobrá, ale zároveň i k smíchu), pokračování už raději ne!

• 30.7.2020  08:57
    Hamilton (2020)

Zajímavý muzikál spojený s Rap/hip-hopem. Bohužel nedokážu vydržet koukat na celý vzhledem k tomu, že mě americké dějiny až tak moc nezajímají. Každopádně dobrý počin z Broadwaye, který si můžete vychutnat přímo v kině či TV.

• 13.7.2020  06:33
    365 dní (2020)

"Vošukám tě tak tvrdě, až tě uslyší všichni ve Varšavě!" Tak pouze tuhle hlášku se vybavuji z tohohle filmu.

• 13.7.2020  06:28
    Moji kamarádi Tygr a Pú (TV seriál) (2007)

Kamarádi Tygr a Pú jsou docela fajn. Dobré příběhy pro děti, ale trošku slabší 3D animace. Nevím, proč na dnešních animovaných seriálech pro děti takhle šetří!

• 25.6.2020  06:40

Studio B a Krobot dobrý. Dá se na to koukat a zasmát se.

• 25.6.2020  06:37

No moc se mi do toho nechtělo, ale jako oddechovka k pousmání dobrý :-)

• 2.6.2020  07:01

Zajímavý a nadějný rozjezd (zdá se kvalitního) seriálu. Překvapilo mě, že hned v první epizodě jdou už na to.

• 19.5.2020  06:40

Důstojný, ale přespříliš krvavý animák. Každopádně jsem si Mortal Kombat zase po letech rád připomněl.

• 19.5.2020  06:35

Jako námět dobrý - udělat supermana ze strany SSSR, ale jinak mě to moc neoslovilo. Čekal jsem zajímavější podívanou vzhledem k potenciálu. Možná kdybych četl komiks, tak bych to více porovnával.

• 5.5.2020  07:05

Skvělé špionážní drama s excelentním Redfordem. Vadilo mě jen pár nelogickým scén - hned se vyspí ženou, kterou sotva potkal - článek otisknou, neotisknou -a další.

• 5.5.2020  07:01
    Westworld - The New World (série) (2020)

Třetí řada seriálu Westworld (nevím, proč se pořád tak jmenuje) mě totálně srala. Vadila mě ta tzv. reálná současnost (budoucnost), i když futuristické stavby Delosu a roboti mě fascinovaly. Vadil mi tam chcípák Vincent Cassel, kterého by Anthony Hopkins jedním lusknutím strčil herecky do kapsy. Vadila mě ta tma, neustálé souboje, přestřelky a jak se postavy z první série dostaly do téhle břečky (chyběl mi i Hector). Na druhou stranu musím uznat, že to nebylo alespoň tak zapeklité s časovými liniemi jako druhá řada. Přesto bych rád zapomněl - koukal jsem jen z povinnosti a mrzí mě, že toho není už Konec.

• 24.4.2020  07:33
    Westworld - Genre (S03E05) (epizoda) (2020)

Proč na to furt koukám, když to díl po dílu jde do sraček.

• 24.4.2020  07:29

Mizerové pořád jedou, ale dějově je to slabý odvar s nelogickými scénami. Čekal jsem záživnější film, tohle je po scénáristické stránce jen lepší béčko se sympatickou dvojicí. I když tým AMMO mě taky dost bavil. Nelíbí se mi záporáci, kteří se chovají jako bůhvíco a přitom to jsou strašný sračky - pche, čarodějnice a ten její synator!

• 24.4.2020  07:21
    Mizerové (1995)

Akční oddechovka, kde dvojce Lawrence + Smith prostě funguje na výbornou.

• 23.4.2020  08:01
    Hádej, hádej s kocourkem (TV seriál) (2009)

Animace na prd, ale je to poučné. Děti na to občas kouknou.

• 23.4.2020  07:55
    King Kong (2005)

Viděl jsem rozšířenou verzi King Konga, ale oproti Pánovi prstenů není v těch scénách nic zásadního a je možná i dobře, že je vystřihli. Nepřidávají nic podstatného, jen jednoho Triceratopse, pár brouků a nestvůru z hlubin. Každopádně film pořád oceňuji pro jeho výpravnost (přestože se mi nelíbí ta přeplácanost).

• 23.4.2020  07:49

Musím říct, že ten film po těch letech vůbec nezestárl a jako starší jedinec to více oceňuji, obzvláště v dnešní pandemické době. Skvělé obsazení, záběry, hudba i námět. Měním hodnocení ze 3 na 5 hvězd.

• 14.4.2020  07:50

Přijde mi to jako vynucený animák po úspěšném "Jak vycvičit draka". Studio Dreamworks se prostě snažilo udělat něco podobného. Jen v tom nehraje divný černý drak, ale divná bílá chundelatá koule :-)

• 14.4.2020  07:38

Zatím je to takový slabší Eragon, ale překvapivě s dobrou výpravou.

• 14.4.2020  07:32
    Pod vodou (2020)

Plus za to, že připomíná vetřelce. Mínusy za to, že je všude tma, není nic vidět, nudný a nepřekvapivý příběh. Kristen Stewart je sice v pohodě, ale pořád je to vychrtlá koza bez koz, co věčně jen běhá v plavkách ve vodě někde v těch tunelech na mořském dně v Mariánském příkopu. Vicent Cassel si jako vždy odehrál svoje - nezklamal a neohromil.

• 14.4.2020  07:26
    Tlapková patrola (TV seriál) (2013)

Koukáme na to každý den, až mě to leze krkem. Sbíráme autíčka a samolepky. Jinak seriál je pořád to samé dokola.

• 14.4.2020  07:24
    Top Wing: Ptačí kadeti (TV seriál) (2017)

Je to podobný jako Tlapková patrola (Paw Patrol), ale slabší. Ale jde to.

• 14.4.2020  07:18
    Pošťák Pat (TV seriál) (1981)

Podobný seriál jako Požárník Sam, který neurazí.

• 14.4.2020  07:17
    Požárník Sam (TV seriál) (1987)

Typicky britský animovaný seriál o požárnících, který neurazí a dá se na něj dívat

• 14.4.2020  07:14
    Lokomotiva Tomáš (TV seriál) (1984)

Nepřišli jsme tomu na chuť. Myslím, že je lepší český večerníček o mašinkách.

• 14.4.2020  07:12
    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)

Jednoduché, nenáročné a uklidňující. Příběhy jsou takové sympatické ze života. Jen mám pořád problém s názvem, jestli je to - prasátko Pepa či Pepina, anebo svině Pepina. Skvělý je ale táta Pašík :-)

• 14.4.2020  07:07
    Plamínek a čtyřkoláci (TV seriál) (2014)

Děti baví a je to i poučné. Mám rád když takovéto věci zapojí i děti do myšlení.

• 6.4.2020  11:15
    Frčíme (2020)

Svým způsobem originální, ale chtělo by to barvitější ten fantasy svět. Něco tomu prostě chybělo.

• 6.4.2020  11:14

Fakt pěkný výpravný snímek, na kterém je překvapivě nejlepší ten digitální pes. Kupodivu to vůbec nevadí, že je počítačový. Moc to vzhledem k nádherným obrazům nerozlišujete. Příběh známe všichni. Omar Sy je fajn, ale problém mám s Harrisonem Fordem, jehož postava starce je utahaná, nudná a nezajímavá. Chtělo to více šťávy do života.

• 6.4.2020  11:07
    Vlastníci (2019)

Začátek super, kdy mi to připomínalo "Dvanáct rozhněvaných mužů" a vlastní SVJ v baráku, ale pak se to strašně zvrtlo a ten KONEC jsme moc nepochopili. Škoda, vypadalo to nadějně na dobrý film. Každopádně co musím vyzdvihnout je herecké představení, kterému není co vytknout. Však všichni na jedničku super!!!

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17