Ric007

Ric007

Tomáš Martinec

okres Pardubice
Obyčejný kluk, který miluje filmy!

homepage

2 body

• 23.5.2019  13:37
    Robin Hood (2018)

Neusnul jsem u toho... ale jo šlo to. Čekal horší průser :-)

• 23.5.2019  13:35

Mě to překvapivě bavilo. Krváky sice moc nemusím, ale tady to naštěstí není přehnané (už kvůli dětem ve filmu). Závěrečnou scénu v autě samozřejmě kvůli tomu nemusím. Naštěstí nic neukazali. Chudák kluk!

• 15.5.2019  13:50
    Shazam! (2019)

Fajn film, který je sice dost pitomý, ale dobře natočený a zábavný. ZACHARY LEVI v hlavní roli je opravdu skvělej SUPER DEBIL :-)))

• 6.5.2019  09:41

Osud postav se uzavírá. Dlouhá noc na Zimohradě skončila (loučení s postavami, sázel bych spíše na Obrozhoubu než na Jamieho, Jonův zlovlk nějak přežil bitvu aby se zase jako Duch na okamžik objevil). Docela povedená střelba na draka a na lodě, Tyrion pěkně uskakuje. (Ne)čekáné zajetí. Chudák Šedý červ. Sázel jsem spíše na trpaslíka, že jej Cersei nechá prošpikovat šípy. Byla by to zajímavá a zároveň tragická smrt. Tyriona asi spálí dračí královna zaživa, že opět selhal (každopádně jako Pobočník určitě končí). Za mě konečně zajímavá epizoda, i když tam jsou nějaké ty chybky. P.S. Docela mě zajímá jak dopadne ta linka s žoldákem co pro prachy udělá cokoliv...

• 29.4.2019  07:37

Nepřehledné a temné. Po dvou natahovaných dílech konečně bitka o Zimohrad. Slušná a uctihodná smrt některých hlavních postav, Melisandru měli představit víc co je zač (na druhou stranu můžeme být rádi, že se v epizodě objevila a zapálila ohně). Souboj draků nepřehledný a zbytečně dlouho natahováný. Smrt nočního krále překvapivě rychlá a nečekaná, (na to že se trmácel dlouho cestu od Zdi, aby pak první velkou bitku prohrál). Jinak na televizní poměry slušná bitka, kterou kazí ta temnota a nepřehlednost. Nebýt Melisadry a draků tak vidím velký prd! Tak teď zbývá ta Cersei a počítání dalších mrtvých...

• 28.4.2019  22:06

Jako oproti Sídlišti bohů po scénaristické i humorné stránce o dost slabší, ale pořád je to fajn animák, který neuráží a nejde s již ohraným tématem galovské vesnice a Ceazarem do kytek! Na druhou stranu nic zvláštního ani nového nenabizí. Dokonce mi přišlo, že Asterix a Obelix se tu moc neobjevují a hrajou spíše druhé housle!

• 27.4.2019  22:17

AVE JÁ :-)))

• 27.4.2019  22:17

Zatím nejhorší hraný Asterix!

• 24.4.2019  09:04
    Shaolin (2011)

Nezáživný Shaolin, jenom o válce a bolesti. Kuchař Jackie Chan v pohodě ;-)

• 2.4.2019  13:31

Není co vytýkat - možná nepřekvapivý příběh. Jinak vše je na špičkové úrovni, co se týče grafiky, akce, nádherných scén, spoustě draků a hodně lásky. Jako vždy u tohoto animáku se budou bavit jak děti, tak i dospělí. Důstojné zakončení, ale moc tomu nevěřím, že je opravdu konec.

• 15.3.2019  10:47
    Mickeyho klubík (TV seriál) (2006)

Měním názor - pro prcka dobrý, jelikož na tom ujíždí, i já jsem tomu přišel na chuť. Trochu poučné. Hej, Ouško!

• 14.3.2019  15:46

Emociálně vypjaté drama z call centra tísňové linky. Napínavé, nečekaný zvrat a dobrý protagonista. Škoda, že je to proťaté s jeho osobními problémy, po kterých nechápu jak člověk co má dost s prohnaností života se tak usilovně snaží pomoct. Jinak ale fakt dobrý dánský drama!

• 7.3.2019  13:16

Dlouho jsem hledal zlaté město a našel. V tý době možná dobrý, dneska blbost.

• 17.2.2019  20:43
    Creed II (2018)

Docela zklamání proti skvělé jedničce. Zbytečně se to táhne, je to pochmurný, nevyužitý a nepropracovaný konflikt s Dragem, pitomý trénování v poušti. Rocky se vždycky objeví a rozdává ty svý moudra až to člověku začne lézt na nervy. Creedův synek je tentokrát takovej sterilní nemluvě o Dragovi a jeho synkovi. Celkem by to šlo ale prostě je to strašně nevyužitý ten konflikt - tys mi zabil tátu. Prostě se nic neděje a je to jen další soupeř v Creedově etapě.

• 5.2.2019  15:18

Park celkem dobrej, ale jinak slabota.

• 1.2.2019  05:36
    Vikingové - Série 5 (série) (2017)

Musím se přiznat, že tahle pátá série mě až tolik nebavila. Navíc to roční čekání na druhou polovinu, která byla bohužel o ničem, bylo dlouhé a bezvýznamné.

• 1.2.2019  05:32

No čekal jsem větší čistku a velkolepější finále s překvapením od Freydis. Bohužel nic velkého se nekoná, v menších bitkách u bran zemřou pouze bezvýznamné postavy a Ivara toho zmetka taky nikdo nedostal. Trochu zklámání ale nebylo to zase tak špatné.

• 1.2.2019  05:04
    Dangal (2016)

Bezva natočené se srdcoryvným trenérem a skvělými protaganostkami, kterým přejete úspěch od začátku do konce (i přes ty tři hodiny koukání). Disney opět úřaduje se sportovním pojetím, tentokrát překvapivě v bojovém sportu. A vychází mi to perfektně. Škoda jen, že je to zaměřené převážně na ten sport a cílem dosáhnout olympijské medaile. Dál bych tam nějakou lásku a jiné problémy. Na druhou stranu je to podle skutečnosti, takže u té indinské kultury se není čemu divit.

• 30.1.2019  06:42
    Bumblebee (2018)

Přehledné a nepřeplácané se sympatickou hrdinkou v hlavní roli. Bumblebee je přesně tím sympatickým čmelákem, kterým byl na začátku. Ne žádní přeplácaní Transformeři kde logika už přestala už dávat smysl a šlo jen o monstrózní demolice a pitomé modelky. Tohle je celkem fajn i trošku rodinná podíváná. Je vidět, že to jde i bez velkoleposti, americismu a přeplácanosti.

• 28.1.2019  21:46

Jako propadák to vyloženě není. Postavy jsou v poho a příběh klasika normál. Možná že je to právě to, že smrtící stroje se točej kolem okoukaného příběhu. Na obří města se pěkně kouká ale místy to trhaně až uměle záběry. Na Jacksona zase pěkná omalovánka, která ztrácí kouzlo v nudném příběhu a kromě město-strojů zvlášť nezaujme.

• 25.1.2019  05:58

Vyzrálá filmařina a výborní protagonisté. Škoda, že je to tak vnitřně uzavřené - jen o zpívání, chlastu, lásce a problémech. Paradoxně to k filmu právě patří a společně s Bohemian Rhapsody bezpochybně nejlépe odvedená práce. Bradley Cooper tu hraje fantasticky nemocného ožralu, Lady Gaga zase bravůrně zpívá. Těžko říct jestli je to na Oskara, možná jo.

• 21.1.2019  15:13

Pestrá pohádka s typickým korpuletním vizuálem disneyovek, ale s průměrným příběhem bez překvapení a nápadu. Prostě slabší mix Alenky za zrcadlem a Mocného vládce OZ. Žádný lepší moment k zapamatování tam není, aby se člověk na to podíval znovu či těšil se na pokračování.

• 19.1.2019  04:18

Divnej díl. Začínám být s blížícím se koncem páté sezòny poněkud rozpačitý. Jak tohle dopadne?! Vlastně pořád je to nastavovaná kaše před jakýmsi finálem. Co se do prdele stalo s Laghertou a Lokim? Mám strach že finále 5. řady původně skvělých Vikingů bude děsná sračka a vyvraždovačka postav.

• 16.1.2019  21:31

Zábavné a parádní!!! Dobře napsané. Jen ty postavy mi přišli furt divný, ale jinak skvělý!

• 14.1.2019  06:47

Dvojka Raubíře není zbytečná. Jen ta nostalgie ze starých her je trošku slabší s propojením na internet a zavítání k disneyovským princeznám. Jinak ale člověk se baví a není to otravný. Trojky bych se však už vyvaroval!

• 11.1.2019  08:13
    Pátrání (2018)

Zajímavej počin pátrání po nezvěstné prostřednictvím internetu, médií a sociálních sítí s překvapivým rozuzlením. A všechno to dává smyslu, přestože se tvůrci snažili nás svézt z cesty. Zkouknutí na podruhé už to nebude ale ono. Každopádně plusové body za ztvárnění snímku a překvapení v závěru.

• 8.1.2019  15:24

Slabší English, ale zkouknout se to dá. Nic záživného. Okoukané patálie vysloužilého komika, který už nemá co nabídnout. Směšné kreace ani moc toho Mr. Beana nepřipomínají a otravná premiérka ta jen furt řve.

• 7.1.2019  15:31

Divný i trapný, ale pro děti v pohodě. Tak proč nevypnout hlavu a užít si Yetiho naruby.

• 6.1.2019  08:52

Dobrej počin s Vaderem a jeho souboj. Palpatine by mohl být ale lepší... čekal jsem více epizod. Vím sháněj na druhou prachy.

• 4.1.2019  08:59
    Aquaman (2018)

Působivý vodní svět Atlantidy a zajímavá hlavní postava, kupodivu to vše dobře šlape oproti ostatním DC filmům. Prostě přeplácaný Star Wars pod vodou... p.s. Momoa mi příjde dobrej i jako herec, zelený Ariel s rudými vlasy mohli do toho jejího kostýmu udělat digitálně větší prsa ;-)