Lama.Lama

Lama.Lama

Lenka Medková

okres Liberec
Hledá se lama. Utekla ze svého vysokoškolského výběhu.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 18.1.2019  20:27
    Robin Hood (2018)

Strašný. Otřesný. Šišlání, kožený kabátky a vyvalený kozy. Je mi líto těch peněz za kino.

• 27.5.2018  08:52

Drobet film o ničem, ale ani neurazí.

• 16.2.2018  12:44

Mmmm tak já nevím. Mělo to fajn vychytávky, ale přistihla jsem se, že se vlastně strašně v tom kině nudím. Takový film o ničem. Potrhlého záporáka mi zabili moc brzo a zůstal už jen takový nijaký negřík, který ani neměl moc prostoru ukázat, co vlastně jako tak záporného umí. Ehm, ehm. Za mě nuda, pruda.

• 23.12.2017  14:53
    Kilmi, hilmi (TV seriál) (2015)

Hlavní hrdinka byla poměrně otravná, ale kvůli Ji Sungovi to opravdu stojí za to - úžasné herecké výkony, hlavně když na scénu přišla Yo Na :D

• 21.12.2017  10:35

LOL. Bacha na spoilery - Kde začít? Tak třeba u děje. S*ačka! Jako zabrat půl filmu tím, že snahou o "vyřešení" problému všechno podělaj, takovou trapnou vycpávku jsem naposledy viděla snad jen v Suicide Squad. Navíc tady ani není žádné poučení - drahý kapitán Poe si pořád dělá co chce a nikdo mu to očividně nezazlívá. Prostě přeskočíme to, že všechno podělal, důležité je, že se nám líbí. Příběhově se tam v podstatě nic, ale vůbec nic nestalo. Pro jakýkoli vývoj charakterů není prostor, hlavně ať tam narvem cool vycpávku. Tfuj. A další věc - opět trapná vykrádačka předchozích dílů se smrtí Snokea. Jako vážně? Takhle snadno? Oukej... Další z věcí - postavička Kylo Rena se jeví jako ukřivděnej spratek. Nevím, jestli to je hercem nebo napsáním postavy, ale prostě ubohé. Fakt ubohé. Čekala jsem od toho víc, hlavně asi konec dělení na černou a bílou, což se chvíli nabízelo mezi Benem a Rey, ale opět nic a nic. A výcvik Rey? Opětovně pohrdavě LOLuji a nebudu to víc komentovat. Já jsem si z dalšího pokračování SW do gatí opět neucvrkla a silně pochybuji, že závěrečný díl bude jiný.

• 30.11.2017  13:21
    20segi sonyeonsonyeo (TV seriál) (2017)

Feel-good seriál, po kterém chvíli zůstane příjemná atmosféra, ale do paměti se mi úplně až tak silně nevryje. 3,5*

• 2.11.2017  10:22

Bohužel zklamání - a naprostý souhlas s komentářem od Jirka_Šč

• 23.8.2017  10:01
    Habaekeui sinbu (TV seriál) (2017)

Jak tohle mohl někdo přirovnávat ke Goblinovi? LOL. Postavy jsou nezajímavé, příběhově je to na nule.

• 5.8.2017  01:09

Bizarní na všech levlech, ale koukatelná a úsměvná Béčkovina.

• 27.7.2017  01:53

Enšpígl to ve svém komentáři vystihnul celkem přesně. Začátek parádní, hudba úžasná, ale jinak průser.

• 27.7.2017  01:51
    Beulreodeu (TV seriál) (2015)

Vydržela jsem to do 8. dílu, ale... to se prostě nedá.

• 27.7.2017  01:07

Hodně povedené, skvěle napsané i zahrané. Plusové body za závěr.

• 29.12.2016  14:06
    Gohoeui byeoli bitnaneun bame (TV seriál) (2016)

Skvělá záležitost - vtipné, romantické, skvělé obsazení. Rozhodně doporučuji podívat se na 20dílnou verzi, protože jinak člověk přijde o spoustu dobrých a vtipných scén :-)

• 8.11.2016  15:48
    The Graham Norton Show (TV pořad) (2007)

Nejlepší "chat show", jakou jsem kdy viděla. Zhlédla jsem všechny díly, některé i víckrát. Naprosto skvěle koncipovaná show, ve které se doplňují méně i více známé celebrity. Graham je vynikající moderátor, miluji jeho hlášky, grimasy a ten jeho smích... no luxusní. Kam se hrabou trapné amícké talk show.

• 1.11.2016  22:31

Tak tohle byla jízda, na kterou jen tak nezapomenu. Rozhodně si to vysloužilo post v mých oblíbených seriálech a až budu emocionálně schopná, tak to znovu celé zkouknu. A pak znovu. A znovu. Už jen to obsazení je skvělé lákadlo, ale upřímně samotný děj, charaktery a kompletně celé provedení a vývoj - dokonalé, do-ko-na-lé. A závěr? Lehké zašeptání příslibu shledání v současnosti mi vyrvalo srdce z těla :)

• 19.10.2016  10:31
    Gureumi geurin dalbit (TV seriál) (2016)

Začátek byl úžasný, postupně se to ale přehouplo do "vážnější" polohy, kterou podle mě zase tak obstojně tvůrci nezvládli. Je to na lepší průměr.

• 18.10.2016  15:24
    Hamburo aeteuthage (TV seriál) (2016)

Woo bin je úžasný ve všech aspektech, ale zbytek? Nope.

• 29.9.2016  08:08
    Love O2O (2016)

Nejprve jsem viděla stejnojmenný seriál, takže mě to nutí tyto dva počiny porovnávat --- spoilery nevyhnutelné! Film je pro mě tedy lepší volbou - Wei Wei je ve filmu skvěle napsaná i zahraná. V seriálu z ní udělali jen pipku, která za sebe vše nechá řešit svým všemocným boyfriendem, z jejího snu stát se herní vývojářkou nějak v té spleti 30 epizod sešlo a jediné, co byla schopná dělat, je objednávat jídlo a starat se o to, aby pánové, kteří se těm hrám věnují, měli co největší pohodlí. Ve filmu je to vážně rovnocenné partnerství jak ve vztahu, tak i v práci, kdy hlavním cílem prostě není se jen dobře provdat a hezky vypadat. Další věc, která mě na filmu potěšila - Xiao Nai nebyl jen hezoučký stoik, který měl hafo peněz a nebylo možné ho napálit a nikdy nevyjádřil žádné emoce. Naopak realisticky začínala jeho firma skoro od nuly, pěkně s nimi vyje*ali, a dokonce mu i ta slzička ukápla! KONEC SPOILERŮ Vřele doporučuji tento příjemný film, který je kombinací počítačové hry a vysokoškolského románku. Rozhodně neurazí, ba naopak :)

• 12.9.2016  22:20
    Geu gyeowool, barami boonda (TV seriál) (2013)

Seriál z mého oblíbeného filmu? Yes, please! Dobré obsazení, zdařilé provedení, srovnatelné s kvalitou filmu, co víc dodat.

• 12.9.2016  22:15
    Švadlena (2015)

Originální až na půdu.

• 12.9.2016  22:05
    Barbara (2012)

Úžasná atmosféra plná neklidu a ohlížení se přes rameno. Brrr. Skvělé herecké obsazení a dobrý příběh, který pomaloučku odkrývá svá tajemství, ačkoli závěr lehce zklamal. I přes to ale film řadím mezi ty povedené s touto tematikou.

• 12.9.2016  22:01
    Pongdangpongdang Love (TV seriál) (2015)

Čistokrevná zábava, která je docela výsměchem historických k-dramat :D Krátké, vtipné a svěží.

• 19.8.2016  09:56
    Maryland (2015)

Uf, atmosféra napnutá jak trenky. Skvělé herecké výkony a naprosto úžasně dokreslená atmosféra hudbou - perfektní.

• 19.8.2016  09:54
    Osudová láska Jany Eyrové (TV seriál) (2006)

Asi jedno z nejlepších zpracování, jaké jsem zatím viděla.

• 19.8.2016  09:51

Pro milovníky The Lonely Islandu naprosto dokonalé. Jejich potrhlý humor, ale v kombinaci s poměrně výstižnými neřestmi dnešních celebrit - zaručená zábava :-)

• 23.7.2016  21:03
    Ddanddara (TV seriál) (2016)

Mělo to skvělý rozjezd, jenže pak to pro mě nějak ztratilo šťávu a skončilo to v průměrných vodách.

• 23.7.2016  21:01

Proč tohle někdo natočil? Nechápu. Ztráta času a mozkových buněk.

• 23.7.2016  21:00

Neotřelé, vtipné, milé, zajímavé.

• 23.7.2016  21:00

Oh, parádní atmosféra! Skvělá hudba! A úžasná parta, která v podstatě nic moc nedělá a nevyřeší, ale na konci jsem měla pocit, jak kdybych s nimi prožila kus života. Má to skvělé vyznění a zanechalo to ve mně příjemný pocit.

• 23.7.2016  20:57
    Jako ty (2015)

Má to skvělou atmosféru, solidní soundtrack, skvělého Nicholase Houlta, ale většinu času jsem měla pocit, že jsem to už někde viděla a trochu se to táhlo...

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16