Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Romantický
  • Dobrodružný

Obsahy (24)

Peiji teoneo (2016) (TV seriál)

Yoo Seul, nadaná pianistka, je studentkou střední umělecké školy, avšak za jejím úspěchem se skrývá nátlak její matky. Jednoho dne ji postihne nehoda, kvůli které by už nemusela nikdy hrát. Za pomoci Cha Shika, jehož sen o kariéře ve sportu díky úrazu skončil, a Jin Moka, který je rival Yoo Seul, začne žít zcela nový život.

Lady Behave! (1937)

Po oslavě Mardi Gras se nezodpovědná Clarice (Patricia Farr) vrátí v opilém stavu domů, kde své sestře Paule (Sally Eilers) mezi řečí oznámí, že se v noci provdala za milionáře Stephena Cormacka (Neil Hamilton). Ta se zhrozí, jelikož je Clarice již půl roku vdaná za stejně nezodpovědného a prohnaného gigola. A protože jí díky tomu hrozí stíhání za bigamii, rozhodne se Paula, že se bude na čas vydávat za svoji sestru, než se jim podaří anulovat Claricino první manželství.

Adam and Evelyne (1949)

Když Adamův přítel zemře při pádu z koně, rozhodne se, že se ujme jeho dcery Evelyne, která vyrůstala v sirotčinci. Ta si nejprve myslí, že Adam je její otec, protože se za něj její pravý otec vydával v dopisech, jelikož sám byl nechvalným gamblerem. Když se nakonec dozví pravdu, Adam ji pošle vzdělávat se do zahraniční. Jak léta plynou, prohlubují se i jejich vzájemné city. To však ještě Evelyne neví, že i Adam má slabost pro gambling.

Bride for Henry, A (1937)

Když Eric (Henry Mollison) nezvládne přijít k oltáři včas, rozhodne se Sheila (Anne Nagel), že si místo něj dočasně vezme svého právníka Henryho (Warren Hull), čímž zároveň unikne společenské potupě a potrestá tím i svého nedochvilného snoubence. S čím ale nepočítá, je fakt, že Henry je do ní již léta zamilovaný - tak začíná boj o nevěstu.

Hit the Floor (2013) (TV seriál)

Ahsha Hayes vstoupí do divokého světa profesionálního basketbalu, když se zúčastní tanečního konkurzu do elitního týmu Devil Girls, a to i přes přání její matky Sloane, která je bývalou členkou týmu z Los Angeles. Brzy však zjistí, že pro udržení si místa v týmu nestačí být jen talentovanou tanečnicí...

Tut (2015) (TV seriál)

Mini série Tut prozkoumává drama o moci, politické zradě, válce, vraždě a zachycuje vzestup krále Tutanchamona ke slávě, jeho snahu vládnout chaotické říši a hádanky obklopující jeho smrt.

Jako ve snu (2014) (TV film)

Natalie (Katharine McPhee) i Nickovi (Mike Vogel) něco v životě chybí, ať už je to láska nebo úspěch. Oba ve stejný moment vhodí do fontány minci a vysloví své přání. Když pak večer oba usnou, sdílí společně svůj sen. Podle legendy fontán však mají jen týden na to, aby tyto sny proměnili v realitu.

The Outside (2009)

Ned Blakey je mladý profesionální surfař, který žije svůj sen. Naneštěstí se jeho život obrátí vzhůru nohama a on, bez jakéhokoli útočiště, se opět nachází na úplném začátku.

Broken Kingdom (2012)

Broken Kingdom líčí dva vzájemně propletené příběhy - na jedné straně zobrazení lidskosti a lásky v moři krutosti a chudoby slumů Bogoty, kde 14letá dívka z ulice a americký spisovatel objeví nevšední pouto, na druhé straně losangelská učitelka, která dělá vše pro to, aby se vyrovnala s tíhou tragického tajemství.

Holiday Switch (2007) (TV film)

Když se Paula Fergusonová dozví, že její bývalý přítel ze střední školy je nyní bohatý a slavný, přeje si, aby v životě udělala rozdílné rozhodnutí ohledně výběru manžela. Vtom ji vánoční přání přenese do života, který mohla mít, kdyby se rozhodla jinak, a Paula si uvědomí, že se chce vrátit zpět.

Vánoční cesta lásky (2011) (TV film)

Ellie Davis, která před nedávnem ztratila svého muže a dceru při hurikánu, jede strávit vánoční svátky ke svému bratrovi Aaronovi a jeho dvěma dětem Christopherovi a Annabelle. Ellie se snaží i přes veškeré události prožít příjemné svátky. V městečku navazuje přátelství s místní majitelkou obchodu paní Thompsnovou a Michaelem, pohledným zástupcem šerifa. Když se Aaron rozhodne odjed na pár dní z města kvůli koupi pozemku, Ellie souhlasí s tím, že dohlédne na děti. Vánoční slavnosti jsou ale v ohrožení, když se Aaron nevrací ze své cesty.

Kamisama no karute (2011)

Film, natočený podle stejnojmenné knižní předlohy, je příběhem doktora Ichita Kuriharaie, který pracuje na klinice v prefektuře Nagano. Díky nedostatku lékařů a neustálému přívalu pacientů nemá mnoho volného času. Doufá, že jednou bude pracovat ve větší nemocnici, aby mohl trávit více času se svojí ženou Harunou, a také aby se mohl specializovat pouze na svůj obor. Na druhou stranu se staví proti příchodu nových doktorů a následné přerušení svých vztahů s pacienty. Jednoho dne najde děkovný dopis od pacientky, kterou léčil, jelikož ale trpěla nevyléčitelnou nemocí, zemřela. Poté Ichito přichází na to, co všechno ve skutečnosti ukrývá lékařská zpráva, kterou drží v rukou.

Lidé zítřka (2013) (TV seriál)

Příběh několika mladých lidí z různých koutů světa, kteří reprezentují další stupeň ve vývoji lidské rasy. Každý z nich oplývá nadpřirozenou schopností, například schopnost teleportace nebo telepatické komunikace. Pracují společně za účelem porazit síly zla.

An na yu wu lin (2003)

Kin je manažerem PR společnosti, která ve snaze získat klienta uspořádá turnaj bojových uměních. Anna se připojí k soutěži, protože chce obhájit čest svého otce, který byl vyhnán ze shaolinckého kláštera. Není to však její jediná motivace. Rozhodne se po tom, co si s Kinem na ulici vymění vášnivý polibek. Samou láskou Anna nevidí, že Kin není tak úplně ten, za koho se vydává. Když pak vyjde pravda najevo, Anna uvažuje o odchodu ze soutěže a návratu domů. V sázce je ale stále čest jejího otce, a jak se ukáže, čest samotného shaolinského umění.

Dating Rules from My Future Self (2012) (TV seriál)

Jaké by to bylo, kdybyste se mohli spojit se svým minulým já a poradit mu, čeho se vyvarovat a naopak, do čeho se s chutí vrhnout? Právě tohle se děje Lucy, které její já z budoucnosti začalo posílat textové zprávy a radit jí, jak naložit s životem.

Geu namjaui chaek 198 jjok (2008)

Jednoho dne uvidí knihovnice Eun-Soo Jun-Ohna, trhajícího stránky z knih a nařkne ho z vandalismu. Brzy však zjistí, že za jeho činy se skrývá velmi komplikovaný příběh a sama se mu bude snažit pomoc najít skrytou zprávu ze strany 198.

Yeonpoong yeonga (1998)

Byznysmen Tae-Hee žije s nemocným otcem, kvůli jehož nemoci zrušil svatbu. Vezme si pětidenní dovolenou a odjíždí na Jeju Island, aby se rozhodl, jestli přijme pracovní úkol v zahraničí. Při příjezdu narazí na osamělou průvodkyni Young-seo, kterou požádá o soukromou prohlídku ostrova. Jejich vztah se začne vyvíjet, ale než si stačí cokoli potvrdit, dovolená je u konce a oni se rozdělí, bez možnosti kontaktu. Tae-Hee se brzy bude muset rozhodnout, jak naloží se svou budoucností.

Adresa: L.A. (2012) (TV seriál)

Seriál sleduje příběh několika mladých lidí, žijících v jednom bytovém komplexu v Los Angeles, kteří se snaží prorazit v Hollywoodu jako herci, tanečníci, producenti nebo komici. Vztahy mezi nimi začínají i končí, jejich touha po úspěchu je testována každým dnem a žene je až na hranice jejich možností.

Taneční akademie (2010) (TV seriál)

Patnáctiletá Tara Webster vyrůstala na farmě v australském vnitrozemí a již od dětství snila o tom, že se stane balerínou. Když se dostane do National Academy of Dance (Státní taneční akademie), je si jistá, že se její život stane jedinečným. Neuvědomuje si však, jak pozadu je s tréninkem a že v Akademii jde o mnohem více, než jen o tanec.

Reklama

Reklama

Reklama