Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Romantický
  • Dobrodružný

Recenze (482)

plakát

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022) odpad!

*spoilery* Tohle si Vanda nezasloužila. Jedna z nejzajímavějších postav z Avengerů a skončí směšnou fraškou amíkovského typu "tu sílu jsi měla vždy v sobě". Tfuj na stokrát a 2 hodiny, co mi nikdo nevrátí.

plakát

Avengers: Endgame (2019) 

Ano, bulela jsem na konci, ale pořád to bylo takové nijaké, moc roztříštěné. Lepší průměr na závěr. Fňuk.

plakát

Robin Hood (2018) odpad!

Strašný. Otřesný. Šišlání, kožený kabátky a vyvalený kozy. Je mi líto těch peněz za kino.

plakát

Black Panther (2018) 

Mmmm tak já nevím. Mělo to fajn vychytávky, ale přistihla jsem se, že se vlastně strašně v tom kině nudím. Takový film o ničem. Potrhlého záporáka mi zabili moc brzo a zůstal už jen takový nijaký negřík, který ani neměl moc prostoru ukázat, co vlastně jako tak záporného umí. Ehm, ehm. Za mě nuda, pruda.

plakát

Kilmi, hilmi (2015) (seriál) 

Hlavní hrdinka byla poměrně otravná, ale kvůli Ji Sungovi to opravdu stojí za to - úžasné herecké výkony, hlavně když na scénu přišla Yo Na :D

plakát

Star Wars: Poslední z Jediů (2017) 

LOL. Bacha na spoilery - Kde začít? Tak třeba u děje. S*ačka! Jako zabrat půl filmu tím, že snahou o "vyřešení" problému všechno podělaj, takovou trapnou vycpávku jsem naposledy viděla snad jen v Suicide Squad. Navíc tady ani není žádné poučení - drahý kapitán Poe si pořád dělá co chce a nikdo mu to očividně nezazlívá. Prostě přeskočíme to, že všechno podělal, důležité je, že se nám líbí. Příběhově se tam v podstatě nic, ale vůbec nic nestalo. Pro jakýkoli vývoj charakterů není prostor, hlavně ať tam narvem cool vycpávku. Tfuj. A další věc - opět trapná vykrádačka předchozích dílů se smrtí Snokea. Jako vážně? Takhle snadno? Oukej... Další z věcí - postavička Kylo Rena se jeví jako ukřivděnej spratek. Nevím, jestli to je hercem nebo napsáním postavy, ale prostě ubohé. Fakt ubohé. Čekala jsem od toho víc, hlavně asi konec dělení na černou a bílou, což se chvíli nabízelo mezi Benem a Rey, ale opět nic a nic. A výcvik Rey? Opětovně pohrdavě LOLuji a nebudu to víc komentovat. Já jsem si z dalšího pokračování SW do gatí opět neucvrkla a silně pochybuji, že závěrečný díl bude jiný.

plakát

20segi sonyeonsonyeo (2017) (seriál) 

Feel-good seriál, po kterém chvíli zůstane příjemná atmosféra, ale do paměti se mi úplně až tak silně nevryje. 3,5*

Reklama

Reklama