• Romantický

Tajemný mstitel (2015)

Usíná se u toho dobře... Je to holt taková plochá naivní kravinka, která americké historii zamávala ze zadního okýnka.

Mr. Right (2015) odpad!

Chtěla jsem Annu Kendrick a Sama Rockwella, ale dostala jsem tuhle sra*ku pro černochy. A jelikož jsem si zrovna žehlila vlasy, tak jsem to teda už dokoukala - ač nechápu, jak je to možné, protože to je totální kravina, která nemá po žádné stránce co nabídnout. Proč někdo vyhazuje peníze na točení těhle "filmů", je mi záhadou.

Slídil (2014)

Uf, Jake je tady tak odporný psychopat, že těch pět hvězd musím napálit! Samozřejmě celý film úžasně podkresluje zneklidňující hudba, která tomu dodává tu správnou atmosféru. Meow.

Marťan (2015)

Chvílemi nuceně vtipné tam, kde bych ocenila větší dramatičnost. Takové trochu moc americké na můj vkus. Nemůžu ale říct, že by se mi to nelíbilo, rozhodně to bylo strhující, jen to má pár much.

Když zvířata sní (2014)

Úžasná kamera, dokonalá hudba, skvělé obsazení, jednoduchý (leč zajímavě pojatý) příběh a jeden podělaný holub, kvůli kterému jsem se děsně lekla, dělají tenhle film velice podmanivý. Já su spokojená!

Sutorobo eddži (2015)

To to trvalo, než přišla na to, že láska je sobecká. Pro mě je to těžký průměr.

Tantei no Tantei (2015) (seriál)

Jako bylo to fajn, ale takové přitažené za vlasy, co si budeme povídat :-D Když já mám ale slabost pro tenhle typ hlavní hrdinky - lone wolf, chytrá, mazaná, umí dát někomu přes papulu - jo, jo, to je moje. Navíc tu Keiko není uječená, takže to je plus.

Scream Queens (2015) (seriál)

Tak tohle je pecka! Já se u toho tlemím a zároveň i znechuceně odvracím hlavu. Parádní atmosféra, spousta známých tváří, které si to vyloženě užívají, absurdní situace, které mě dostávají do kolen - no skvělé kombo pro relax :-)

Všemocný (2015) (seriál)

Jsem zvědavá, co bude dál! Zatím to vypadá slibně, až na tu Jennifer Carpenter (ten, kdo tuhle ženskou obsadil, by potřeboval dostat pár facek). 3,5*