• Romantický

The DUFF (2015)

Operuje se s novým termínem, ale schéma je stejné jako tisíckrát předtím. Mae Whitman je duff jak vyšitá, s Robbie Amellem mají skvělou chemii. Film určený pro nenáročné večery.

Víkend s Alexem (2014)

Tyhle filmy mi hrají na tu správnou strunu. Ne každý ocení obyčejnost.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Po zkouknutí 2. série zvyšuji hodnocení. Luxusně napsané! Kdo si myslí, že jde o teen hovadinu, těžce narazí!

Hateu too hateu (2015) (seriál)

Wow. WOW. I přes moje silné antipatie k Gang-hee Choi jsem se překonala a zkoukla to - a nelituji! Má to parádní rozjezd, některé scény mě úplně dostaly. Asi nejoblíbenější díly budou už navždy E04&E05, protože jsem to vůbec nečekala a pak ta "červená" scéna Cha Hong Do ve skříni? :D Moc dobře to znám :D Dále to má nádherný, přenádherný OST. A samozřejmě Jung Myoung Chun - já toho chlapa prostě miluju, skvěle mě bavil. No, ale existuje jedno velké mínus, za které strhávám jednu hvězdu - ten závěrečný twist. Nope, to se mi tam vůbec nelíbilo.

Choegoui sarang (2011) (seriál)

Tak tohle ne-e. Za prvé - vůbec, ale vůbec mě to za celou dobu nijak neoslovilo a vyloženě jsem se nudila. A za druhé - Hyo-jin Kong je tady tak hrozně vyblitá, až jí snad přestanu mít ráda! Mezi ústřední dvojicí jsem neviděla ani náznak chemie a jediné, co si z tohoto seriálu budu pamatovat, jsou dvě špatné ofiny.

Syn zmaru (2014)

Já jsem královsky spokojena. Je to perfektně natočené, výborně zahrané a ta hudba tomu dodává tu pravou vořechovou atmosféru!

Padesát odstínů šedi (2015)

Zfilmovaná červená knihovna v novém hávu tohoto století. Upřímně - co víc se od toho dalo čekat? Ale koukat se na to dá.

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Velice "jiný" seriál. Naprosto mě však okouzlil, hlavně svojí atmosférou a skvělými herci. A ty barvy! :-) Zatím u mě v oblíbenosti vede čtvrtá řada.

Cheongookeui namoo (2006) (seriál)

První čtyři díly byly parádní, pak to šlo tak neskutečně rychle do kytek, až jsem tomu nemohla ani uvěřit. Naprosto nehorázným způsobem se to plácalo v scénáristických nesmyslech! Celý seriál se kompletně rozpadl a nebylo cesty zpět. Jednou a stačilo.

The 87th Annual Academy Awards (2015) (pořad)

Nuda. A ty proslovy? Už jsem skoro zapomněla, proč jsou Amíci tak votravný, ale včera (dnes ráno) mi to opět připomněli.