• Romantický

E Mo Zai Shen Bian (2005) (seriál)

Jo, má to svoje kvality. Konečně se nehraje na stupidní nedorozumění, kdy nikdo neumí otevřít papulu a vysvětlit, co se děje. JENŽE. Máme tu "záporáky", kteří naprosto otočí během pěti minut. Máme tu typického "rebela", který je vlastně úplný svatoušek. Máme tu fighty, kdy (pravděpodobně pro dokreslení "atmosféry") na účastníky někdo svítí baterkou (??!). Máme tady problémy, které vlastně vůbec nejsou problémy. Máme tu flashbacky na události, které se odehrály před pěti vteřinami. Máme vnitřní monology hlavní hrdinky, ze kterých si chci vystřelit mozek, jak jsou duchaplné a moudré. S čím mě na druhou stranu překvapili - nešetřili s líbačkami, ale hlavně - závěrečné pomuchlování. To jsem vážně nečekala. Ale to bude tím, že jsem zvyklá na JK dorama. Když to ale budu brát jako celek - ani úsměv hlavního hrdiny mě nepřesvědčí. Hodně chaboučké 2* a starý dobrý *facepalm*

Doggie Heaven (2008)

Než ho pes začal brousit zezadu, tak jsem to ještě tak na tři hvězdy viděla. Odpadová 1*

Othello (1995)

Kenneth Branagh a Shakespearova zfilmovaná dramata? Jinak si to ani nedokážu představit. A Fishburne taky nezaostává - hodně dobrá dvojka.

Bezpečný přístav (2013)

Z té duchařiny jsem drobet na rozpacích. Jako romanťárna je to ale fajn.

Raven, The (2010)

Ukázka efektů, nic víc.

You Instead (2011)

Ó bože, na týhle akci bych chtěla být! Výborná muzika, skvělé obsazení.

Twisted (2013) (seriál)

V podstatě je to PLL, kde hlavním lákadlem je Avan a v drobet vedlejší roli Grey Damon. Nic extra, jen zabíječ času na léto, než začnout nové řady dobrých seriálů.

Vikingové (2013) (seriál)

Počátek série byl plný akce, pak ale tenhle kick-ass rozjezd nahradily naprosto "žbla" nemastné-neslané díly... Holt budu muset doufat, že za rok druhá řada bude držet laťku dobrých epizod. Hlavně bych chtěla vidět zase nějaké ty nájezdy na Anglii! // Druhá řada splnila veškerá očekávání a mění hodnocení na fünf.

Nová holka (2011) (seriál)

Někdy úplně zbytečné díly, ale když narazím na pecku jako např. 2x19.. :D Prostě kopec srandy.