• Romantický

Skyfall (2012)

Nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Celkově klady vítězí nad zápory, proto 4 *. K záporům - musím vyjádřit naprostou nespokojenost s "Bond girl"! V této bondovce se teda s ženským obsazením moc nevytáhli.. Plus ta "gay vsuvka" byla naprosto bezpředmětná a prostě divná. Jinak ještě musím pochválit intro - z mého pohledu nejlepší ze všech bondovek, a to nejen díky písni od Adele.

Kráska a zvíře (2012) (seriál) odpad!

Bezduchá slátanina. Scénáristu pověsit. Kreuk by zasloužila facku za ten """""""herecký výkon""""""" (jedny ironické uvozovky nestačí). V podstatě by to chtělo proplesknout úplně všechny, teda krom Austina Basise, ten se aspoň trochu snaží.

Arrow (2012) (seriál)

Trošku Batman křížený s Robinem Hoodem. Občas fajné díly, někdy nic moc. Proč ale seriál sleduji? Jedno slovo, obsahující dvě jména: Olicity. Hlavně postava Felicity dělá tenhle seriál sledovatelným.

Lie with Me (2005)

Kdo se dokáže dopídit toho podtextu, film se mu bude hodně líbit. Ostatní tohle budou nazývat porno.

Margaret (2011)

Opět jsem čekala víc, než je tohle nijaké zpracování. Na druhou stranu je tam pár kvalit, které jsem ocenila. 3,5*

The Forger (2012)

Bylo to jen tak povrchově zpracované.

StreetDance 2 (2012)

Tohle je důkaz toho, že jen pěkné taneční kreace nestačí.

Méďa (2012)

Rozhodně velké zklamání! Čekala jsem víc a teď mě mrzí, že jsem za tenhle film utratila peníze v kině. A to jsem fanatický fanoušek Family Guye! Naprosto nijaký film. Nezařadilo se to k žádnému žánru - nebylo to ani nijak extra vtipné, ani romantické a ten pokus o akční scénu byl vážně k pláči. No a o závěru snad nemá ani smysl mluvit. Dvě hvězdy s odřenýma ušima. Btw pokud máte rádi marihuanu, doporučuji se na to podívat pod vlivem této omamné látky, to se asi i zasmějete. (A naprostý souhlas s komentářem uživatele verbal)

Dating Rules from My Future Self (2012) (seriál)

Plný počet za první řadu. Rozhodně zajímavý počin a netrvá to ani dlouho. Navíc Taylor Kinney je k sežrání, co si budeme povídat :D Druhá řada - ač mám Candice ráda, první díl druhé série pro mě spadá do průměru. Až bude venku celá s2, uvidím, jestli své hodnocení nezměním. Každopádně můžu jenom doporučit. // Druhá řada stojí vážně za tři hvězdy, ale ta první.. no měnit hodnocení nebudu, ale těch pět patří pouze a jenom první řadě!