• Romantický

Hon na čarodějnice (2011)

Nijak mě tento film nezaujal. Celou dobu se to vleklo, zápletka mě nijak neuchvátila a "moment překvapení" pro mě nebyl vůbec překvapivý.

Svůdná krása (1996)

V jednoduchosti je krása.. Celý film vyznívá tak poklidně, líbezně.. Tu a tam jsem si myslela, že někdo už už udělá něco vyloženě nechutně perverzního, ale to se naštěstí nestalo. Film hodnotím 4*, ale za OST přihazuji ještě jednoho bludišťáka.

Maerineun wibakjoong (2010) (seriál)

Nádherný Jang Geun-Seok se svojí kytarou a božským hlasem, roztomilá Mun Geun-Yeong a vážný Kim Jae-uk - kdo by mohl odolat?? Už jenom obsazení tohoto trojúhelníku mě zlákalo. A nelituju toho! Zápletka je sice trochu absurdní a ke konci to začne váznout na svižnosti, ale kupodivu mi to vůbec nevadí. Rozhodně jsem neskončila u jednoho zhlédnutí - je to tak výborné, že si to říká o repete :-)

Pýcha a předsudek (2005)

Ach ano, moje srdcovka. Miluju knížky od Jane Austen a tato adaptace jejího románu mě prostě nadchla a pravděpodobně mě nikdy neomrzí. Keira podává vynikající herecký výkon, s Matthew MacFadyen vytvářejí krásný pár. Spolu s hudbou, prostředím a atmosférou je to dokonalost. Všechno v tomto filmu prostě šlape jak má.

Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)

Zase mě jednou něco dostalo:-) Skvěle skloubená romantika s humorem, to vše podtrženo hudbou, která to všechno výborně doplnila. Ústřední dvojice je dokonalá (Lee Seung-Ki je dokonalost sama), vedlejší role taky nezklamaly. Největší pecky byly v podání režiséra Bana Doo Honga - tomu se snad nepřestanu smát! Nemám prostě nic, co bych mohla vytknout.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Ach jo, co nadělám - nostalgia is a bitch. Pokaždé, když se podívám na nějaký díl Twilight ságy, probudí se ve mě ta 15letá nanynka, co hltala knížky jedním dechem.. Film byl trochu zdlouhavý, ale prostě s tim musí už člověk počítat. Co opravdu oceňuji je, že v tomto díle se nevyskytly žádné chrochtavé zvuky z hrdla Edy, které byly nedílnou součástí 2. a 3. dílu, a díky nimž jsem se mohla nejednou počůrat smíchy. Každopádně je tenhle film určen pro lidi, kteří mají Twilight rádi - a opravdu nechápu ty, kteří dávají odpad - přeci to není první díl, takže už musí vědět, o co jde a co májí očekávat. Proč by se na to odpaďáci teda koukali (nebo hůř - utráceli za kino), když moc dobře vědí, že to je teen slátanina? JInak jsem už přišla na to, co mi vadí na všech dílech po prvním Stmívání - ty barvy. První díl byl zahalen do tajmené modro-zelené barvy a k tomu příběhu to krásně sedělo. Jak v Rozbřesku, tak i v předešlých dílech jsou ty barvy moc jasné a to tomu ubírá na "důvěryhodnosti".

Vyměřený čas (2011)

Horší 3*... Není to utahané, má to šmrnc a hlavní dvojice má jiskru. Justin se pro tento akční snímek poměrně hodí, Amanda taky nebyla nejhorší. Trošku mě zaráží myšlenka "vyměřeného času" a já osobně bych uvítala trochu více infa. Ale jinak je tohle záležitost pro nenáročný večer.

Umění zapadnout (2011)

Hlavní myšlenka filmu? To řekněte vy mě.. Naprosto povrchově zpracované. Nakonec to je film absolutně o ničem, kde máme jednoho flákače, který celý film pindá o tom, jak je všechno zbytečné atd, atd.. A co z toho? Nakonec všeeechno najednou jde. Rozhodně se z toho dalo udělat něco lepšího než tahle teen kravina.

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008) odpad!

Békovina, co dodat. Škorpika jedničku mám i vcelku ráda, je to tak trochu horší komedie pro unavené večery. Ale tento tzv. "film"? To je prostě k pláči..

Honey 2 (2011)

Mmm..tak co říct k tomuto počinu? Příběh sám o sobě nemá žádnou cenu komentovat, protože to je tááák průhledné, že nemá smysl na něm plácat písmenka. Jelikož jsem anti-fanynka Kat (u které horší než herecké výkony jsou snad jen její oblečky a zpěv) tak tím, že je obsazena do hlavní role, pro mě film ještě před zhlédnutím ztrácí na kvalitě.. a nemýlila jsem se. Dávám hvězdu za taneční kreace.