ivan bohatyr

okres Prostějov

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 30.11.2018  21:23
    Annihilation (2018)

Je to taková Alenka v říši divů pro dospělé. Sice to bylo už od začátku takové divné, hrozně chaotické, ale zdálo se že to nebude zase úplně zlé, ovšem ten konec to byla neskutečná krávovina, vůbec jsem nepochopil co to mělo znamenat a jak to vlastně skončilo.

• 18.11.2018  15:36
    Život (2017)

Nemuselo by to být špatné, ale je to taková nesmyslná fantasy. Z jedné bakterie se během pár dní vyvine super-silná chobotnice, odolná vůči elektřině, ohni, ve vesmíru přežije, no totálně nesmrtelná. Nemá oči ale vidí a asi má i nějaké parapsychologické schopnosti, protože třeba jim najednou nevysvětlitelně přestanou fungovat vysílačky apod. A od kdy proboha do kosmu posílají vozíčkáře, to je opravdu třešnička do dortu všech nesmyslů. Jasné je to sci-fi ale stejně je potřeba aby to trochu dávalo smysl, ne z toho fantasy bez zábran.

• 19.10.2018  18:44

Mělo to dobrý začátek, až jsem byl dost překvapen, že to zde má tak mizerné hodnocení, no ale v následujících minutách se to postupně pokazilo a konec už byl takový blbý. Jinak ale slušná akce, kupa bitek, nebylo to úplně zlé. Zbavit se těch nesmyslů jako blesky šlehající meč apod., doladit ten příběh a nedělat z toho bezduchou přehlídku v kulturistice a mohl to být dobrý film.

• 18.10.2018  22:18

Dobré nečekané zvraty, něco mě opravdu překvapilo. Dobře to plyne nejsou tam nějaké hluché momenty, nicméně je to v první řadě příliš čínské a potom hodně komerční - tak jak se to dneska dělá, aby se tvůrci zavděčili všem - ta malá holka tam byla k ničemu, namlouvání mezi Stathamem a Bingbing Li bylo k ničemu... je ten film potom takový bezduchý. Staré známé Čelisti jsou v tomto směru úplně jiné.

• 17.10.2018  21:54
    Mnichov (2005)

Nebylo to úplně zlé, ale moc jsem to jaksi celé nepochopil, strašně moc řečí a minimum akce, docela jsem se nudil. Drama obecně je můj nejméně oblíbený žánr v tom je asi jádro problému.

• 25.9.2018  20:24

Střílení bylo dost, ale celkově mi to přijde takové nezáživné, to chtělo zkrátit o 30 min a všechny ty nezáživné scény vystříhat, mohl z toho být docela dobrý film. Polovina filmu v angličtině a polovina ve španělštině, to mě taky docela dost vadí, kdyby to bylo jen tak občas tak ok, je tam té španělštiny moc.

• 25.9.2018  11:14
    Go On (TV seriál) (2012)

Pěkný pohodový seriál, žádná divočina, Matthew je pořád stejný, ty obličeje a tanečky, úplný Chandler, vzhledem k tomu že už je čtyřicátník tak to získalo takový řekněme nový rozměr. Nicméně vše se točí kolem něho, ostatní jsou jen takový komparz, takže je tak jako na to sám (i když v jedné epizodě byla i Monika - C. Cox). A když to srovnám s Friends tak je tam těch vtípků méně a nejsou tak dobré. Ale škoda že těch dílů není víc, díval bych se dál.

• 9.9.2018  19:04

Je to solidní, kupa akce, ale není to ono. Dinosaury snad chceme vidět někde v pralese nebo tak, tady jsou pořád někde zavření, jen mříže a betonové bunkry. Vždycky se samozřejmě nějak zázračně dostanou ven, přitom zlikvidovat dinosaury je prosté - ze dva tanky, pár těžkých kulometů a je hotovo. Nesnažte se cpát dinosaury do civilizace, lidstvo by je okamžitě zlikvidovalo, to se má odehrávat někde izolovaně v pralese, jinak je celý Jurrasic World pouhý blábol. Chápu že těch filmů už bylo hodně tak je těžké vymyslet něco nového, co bude mít hlavu a patu, no a právě v tom vidím první problém - proč to musí navazovat na předchozí díl, udělejte něco úplně od nuly. Druhý problém - dinosauři se koušou, drápou, 20cm zuby ale nikde ani kapka krve, tak udělejte to přístupné až od 18 let a ať ten film proboha trochu vypadá, ale to ne, potřebujete aby na to chodili i maly děcka abyste mohli vyždímat co nejvíc $$, je to hnus.

• 28.8.2018  22:24

Dobré příšery, zajímaví "super-hrdinové" (třeba jeden má takovou "schopnost" že v něm žijí včely), ale jinak víceméně nuda. Hodně mi to připomnělo Letopisy Narnie, tam lze najít dost podobností a jedna z podobností je bohužel - maly děcky co sotva přestaly chodit na nočník zachraňují svět - ne doslova, ale je to v tomto duchu, což mi přijde jako pitomina.

• 26.8.2018  22:27

Jako dívatelné, ale nic moc, rozhodně nečekejte nějakou komedii, je to sotva k zasmání, spíš takové rodinné (ale pro dospělé, pro děcka ne) a spíš taková cestománie - jedem do světa poznávat nové místa a lidi.

• 19.8.2018  23:20
    Máš ji! (2018)

Docela dobré, dost se mi líbí ten nápad a podle mě se z toho dalo vytěžit mnohem mnohem víc srandy, škoda, třeba ještě bude nějaké pokračování. Každopádně trochu mi vadí, že s tím potratem to bylo velice nefér, očividné porušení pravidel, měli za to dostat po čumáku, ale nestalo se tak, zůstalo to bohužel nepotrestáno.

• 16.8.2018  10:51
    Deadpool 2 (2018)

Těžko si vybavuji, že bych někdy viděl superhrdinu, který by byl vyžraný špekoun a tohle je přesně styl filmů Deadpool - neortodoxní nápady s lehce humorným podtextem, občas to už trochu nudí a je za hranou, ale přesto je to takový svěží vítr v porovnání s dokonalými Avengers apod.

• 1.8.2018  11:52
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

První díl se mi vůbec nelíbil, to jsem myslel že se to celé vykašlu, ale další díly jsou lepší, pořád to ale není nic extra. Je tam cítit napětí ale nic moc se neděje - jezdí se od města k městu, vyslýchají se svědkové nebo sérioví vrazi ve věznicích, spekuluje se o motivech... Je to až takový dokument - někdo sedí u mikrofonu a vykládá svoje zážitky, samozřejmě když sériový vrah vykládá o tom, jak někoho zabil, tak to není úplně nuda, ale je to takové suché, prakticky žádná akce.

• 31.7.2018  23:09

Vydalo by to na 5 samostatných filmů, ale dobré - kupa akce, efektů, hrdinů, bitek... určitě to nenudí, po stránce dějové je to v duchu všech Avengers, čili taková splácaninka. Cením si toho resetu na konci, protože čeho je moc toho je příliš.

• 31.7.2018  20:58

No hrůza, jako ta hlavní představitelka, ne film, ten je docela slušný, především první půlka baví, pak to začne už nudit a konec byl docela trapný. Bral bych to jako takovou parodii, holka se toho fakt nebojí, 30kg nadváha, špeky na břichu, dvojitá brada a stoupne si vedle Emily Ratajkowski - no sranda, ale jak říkám tohle nemůže vydržet celý film, postupně se sranda změní v trapas. Kdo už je unavený z hollywoodských dokonalých herců a chce si trochu spravit sebevědomí bez návštěvy psychiatra, tak tohle je ten film.

• 19.7.2018  20:03
    Spojenci (2016)

Nečekal jsem vyloženě válečný film, přesto na můj vkus akce pomálu, pořád se chodí po večírcích, vykládá se, kujou se pikle ale pořád se jaksi vlastně nic neděje. Je to takové suché drama, občas už přímo nudí. Další problém je tam spousta pasáží ve francouzštině, takže jen sleduji titulky.

• 19.7.2018  16:30
    Mumie (2017)

Moc logiky to nepobralo, dějově nic extra, ale slušná akce, nenudí to. Čekal jsem co bude s Jekyll/Hide, jakou to bude hrát roli a nebylo vůbec nic, jen takový slepý výstřel do tmy. Po klasice Imhotepovi zde máme ženu v roli mumie, proč ne, ale škoda - je to kočka a přitom skoro celý film nastrojená jak zombie.

• 13.7.2018  21:05

Dost podobné The Conjuring, ale je to méně "duchařské" a více krvavé, umře tam dost lidí. Slušný náboj a napětí, ale nelíbí se mi scény jak je někdo odmrštěn na zeď že tam udělá díru, to není horor.

• 9.7.2018  22:59
    Safe (TV seriál) (2018)

V Michaelovi pořád vidím Dextra, jen čekám kdy už někoho sejme. Ale docela dobry, napětí mohlo být lepší a ne všechno mi tam sedělo - především holka uteče z domu, při vyšetřování se zjistí že si i sháněla falešné doklady apod. očividně tedy chtěla utéct, nebyl to žádný únos, tak pro ji všichni hledají? Životnost staré kazety do videa podle mě bude těžko 30 let a i kdyby tak záznam bude tak mizerný to nemůže jako důkaz obstát. No některé věci nedávaly úplně smysl.

• 9.7.2018  13:28
    Malý Sheldon (TV seriál) (2017)

V první řadě je to dost odlišné od Big Bang Theory, tam to je vyloženě sranda, kdežto tady jsou tak 3 vtípky na díl. Už jen to, že tam nepřidávají smích (jak jsme na to zvyklí třeba z Friends nebo z Big Bang) jasně značí, že to moc sranda není. Dále Jim Parsons (dospělý Sheldon v Big Bang) dává té roli opravdu hodně, což tady ten 10-ti letý klučina je samozřejmě podstatně horší, ten má celou dobu jen vážný výraz, nic víc. Úroveň dílů je docela kolísavá, některé jsou slušné a některé o ničem, zrovna ten úvodní díl je docela blbý. Ale dá se to, něco mezi 3-4*.

• 1.7.2018  14:07
    Zmizení (2013)

Především si cením napětí, které trvalo opravdu celý film, žádné hluché momenty, žádná nuda. Nicméně film je hodně ponurý, barvy světle červená, světle zelená, žlutá... to tady neexistuje, téměř pořád prší, hodně tma, slunce vůbec... nic pro slabší nátury. Z pohledu toho otce (Hugh Jackman), který byl celý film hodně prozíravý a "ostrý", tak ten konec vyřešil hodně blbě, to mi k této postavě nesedělo.

• 22.6.2018  16:13

Je to takové bezduché ničení. Spousta věcí takových "divných", místy to ani trochu nedávalo smysl - třeba s tou potravou, sami to tam i zmínili v tom filmu, že ty zvířata k růstu potřebují spoustu potravy, ale vůbec nebylo vyřešené kde teda tolik potravy vůbec mohli vzít. Nebo si trochu stačí představit tělo krokodýla, je očividné že s krátkýma nohama bez úchopu v žádné případě nemůže být schopný lézt vertikálně nahoru. Trochu slátaninka z Jurského parku, King Konga a Pacific Rim. Hodnocení na hranici 2-3*

• 20.6.2018  22:01

Některé pasáže až moc dlouhé a ty silácky řeči a pohledy už mě taky trochu nudily, ale jinak dobré, kupa akce.

• 17.6.2018  21:58
    Brimstone (2016)

Dobry, konec mohl být lepší - myslím větší pomsta, tam to bylo takové slabší. Ovšem film jen pro silné povahy - týrání, mučení, bičování malé holčičky, smilstvo, znásilnění, krev stříkala, střeva... jako hnus, tohle už teda víckrát vidět nechci.

• 14.6.2018  17:02
    Já, Simon (2018)

Docela dobry, i když přece jenom prostředí středoškoláků je pro mě už pryč. No a na konci líbačka kluků to opravdu vidět nemusíme, sice takové decentní ale 4x! Ovšem ty obří luxusní baráky se zahradami a všechno, to snad není možné. Před domem samozřejmě 3 nablýskané káry a každý patnáctiletý fracek má vlastní auto, kterým si jezdí do školy. V takovéhle pohádce neexistují reálné problémy, ale řeší se takové nesmysly jako že někdo na facebook napíše, že je gay. Asi American Dream.

• 13.6.2018  23:28

Dechberoucí přehlídka efektů, to jo, ale jinak po všech stránkách nuda. Pár děcek zachraňuje svět a ty jejich trapny oblečky... nevím je to takové připitomnělé, vůbec to nemělo šťávu.

• 8.6.2018  18:45

Slušné, nicméně přestože film je docela krátký už trochu nudí, přece jen ty mlátičky jsou pořád to samé. Navíc ta gorila zafačovaná v řetězech, to bylo jak z Mlčení jehňátek, tohle už bylo opravdu příliš. Scott Adkins je opravdu zabiják, že by vzali do Avangers jako Boyku, zdá se že tam už berou každého.

• 1.6.2018  20:49

Čekal jsem nějakou parodii, ale sotva jsem se zasmál. Těžko si z hodin dějepisu vybavuji nějaké podrobnosti ke Stalinovi, takže kolikrát jsem ani netušil, jestli se to tak opravdu stalo, nebo to má být jako sranda. Každopádně jsem se docela nudil.

• 30.5.2018  21:09
    Steve Jobs (2015)

Asi to zase není tak úplně špatný film, ale je úplně mimo mě. Celou dobu jsem z toho měl strach a oprávněně - žánr životopisné drama je nejspíš něco, co mě ani bavit nemůže.

• 30.5.2018  14:21
    Tomb Raider (2018)

Příběh teda nic moc, ale jinak docela dobry. Alicia je fakt kočka, konečně pořádná akční hrdinka. S Jolie nemá smysl srovnávat, ta byla úplně k smíchu. I novodobé akční hrdinky jako Gal Gadot ve Wonder Woman teď vypadají hodně trapně, Alicia je našlapaná, jde vidět že měla tvrdý trénink včetně posilovny. Cením si toho, že tam nebyly nějaké nesmysly jako, že 50kg Lara sama zbije pět 90kg chlapů apod. Doufám, že pokračování bude alespoň stejně kvalitní.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17