ivan bohatyr

Aleš Trunda

okres Prostějov

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 10.5.2020  22:32
    Hlava 22 (TV seriál) (2019)

Nic moc, trochu jsem čekal Bratrstvo neohrožených s letadly, ale slabota. Hlavní hrdina je takový ubrečený zbabělec, který se snaží vykroutit z války a utéct domů - jak v seriálu zaznělo "You're f*cking coward". Seriál rozhodně není chlapský a rozhodně není komediální, co potom zbývá u válečného filmu... nic lepšího než jen průměr?

• 8.5.2020  11:09

Přehnaně vlastenecké, rusové neohrožení hrdinové, němci patlalové. Místy jsou záběry jako z počítačové hry, i když neříkám že to je vyloženě špatně. Bohužel je to plné nesmyslů - němci jsou vyobrazeni jako úplně neschopní, pak střelit granátem odrazem o zem tak to asi těžko, koncentrační tábor vypadal pomalu jak dovolená a vysvětlete mi jak může jeden člověk zajmout celý tank. To je problém novodobých válečných filmů - tolik se z toho snaží udělat senzaci, že výsledek je nesmyslná kravina.

• 27.4.2020  22:29

Ty souboje trochu začnou ztrácet šťávu jak to trvá moc dlouho, je to vše hodně stejné, ale tady to bylo docela ok, asi největší problém že velká část filmu je v čínštině, což mě osobně docela vadí že nerozumím ani slovo a na vše musím sledovat titulky. A přece jen Donnie Yen už je trochu starší, úplně na to nevypadá že by mohl být nejlepší ze všech.

• 26.4.2020  21:41
    Grimsby (2016)

Taková novodobá "Bláznivá Střela", ze začátku se mi to dost líbilo, bohužel ale postupem času některé vtípky byly až za hranou vkusu, to chtělo trochu decentněji, ale jinak dobrá sranda.

• 26.4.2020  14:10

Na začátek to chtělo trochu nějakou hudbu nebo tak, protože když je pár desítek minut ticho, tak člověk samozřejmě začne řešit že mu nejde zvuk. Nebylo to špatné ale postrádalo to hodně rozumu - nahrávací studia mají zvukotěsné místnosti, proč nežili v něčem takovém - problém vyřešen. No jednoduše nedává smysl jak by takový post-apokalyptický svět mohl vůbec vzniknout.

• 26.4.2020  11:20

Ve dvou tam zabili snad stovku policistů a ne jen nějakých pochůzkářů, co se jen cpou koblihami, ale speciálních jednotek s neprůstřelnými vestami, ozbrojených až po uši. 2 vs 100 je samozřejmě naprosté sci-fi, nemám to rád když jsou ve filmu takové nesmysly, to si nechte do Avengers. Jinak dobré, kupa akce i když ten konec se mi moc nelíbil.

• 6.4.2020  20:23
    Přes prsty (2019)

Těžko si vybavuji kdy jsem naposledy dal odpad, ale tohle byl tedy horký kandidát. Prvních 5 minut filmu bylo otřesných, v naději že se něco zlepší jsem se díval dál, ale nic se nezlepšilo. Komu se nebude líbit prvních 5 minut, vypněte to, ani se na to nedívejte, ztracený čas. Langmajer vypadá pomalu jak bezdomovec, v šatně stáhne trenky a slečny mu najednou začnou skákat do náručí. Bohužel ženy obecně byly vyobrazeny jako sprosté ožralé prostitutky. V zápasech na konci bylo úplně vidět jak tam hrají místo hlavních hrdinek dablérky, no to už byla třešnička na dortu.

• 5.4.2020  21:41
    Čertí brko (2018)

Pěkné zpracované, výborné kostýmy, příběh taky nebyl úplně zlý, ale největší problém - herecky mi to přišlo opravdu hodně slabé a postavy obecně byly takové pitomé.

• 29.3.2020  17:28
    Dolittle (2020)

Je to takové pro mladší diváky, ale docela dobré, příjemný rodinný film, trochu legrační, ten konec nebyl zrovna dobrý, ale jinak ok, přijde mi že některé komentáře tady jsou až moc negativní.

• 28.3.2020  21:49
    Bloodshot (2020)

Hodně podobné jako Upgrade (2018) ale kvalita příběhu je v tomto případě velice špatná, naivně se to tvůrci snaží vynahradit kupou speciálních efektů. Výsledek je jen taková bezduchá akce. Ono je to možná to co diváci od akčního filmu čekají, ale já bych si tam určitě představoval něco víc.

• 27.3.2020  22:12

Kevin Costner tam výborně seděl, dobrá akce, solidní příběh, ale ty dojemné chvilky s dcerou byly až trochu moc, to byly hluché chvilky.

• 27.3.2020  17:38

Mělo to solidní náběh - staří přátelé se po letech potkají a vyráží objet všechny hospody ve svém rodném městečku. Co se stane potom - začnou bojovat s nějakými roboty nebo mimozemšťany nebo co, no prostě druhá polovina filmu totální nesmysl, bez špetky humoru.

• 26.3.2020  20:31

Docela dobré, chybí tomu takové to kouzlo, které má zrovna ta původní verze a je to trochu už přitažené za vlasy, ti hrdinové byli až moc dobří, spíš bych řekl že to je o té statečnosti než o tom že jeden vydá za 20 chlapů. Ten konec mi hodně připomněl film The Last Samurai. Na divokém západě těžko najít kovboje černocha a už vůbec ne asiata, ať mi někdo vysvětlí proč tam tedy jsou? To nemůže být 7 bílých, to je jako rasizmus, jo? WTF... lidi vzpamatujte se, vždyť jde o kovboje na divokém západě.

• 25.3.2020  20:40
    Déjà Vu (2006)

Přišlo mi to podobné s "Next (2007)" ale slabší a příliš zamotané. Akce tam byla solidní, ale osobně bych v akčním filmu uvítal méně romantických chvilek a moc ten příběh smysl nedával, slabší 3*.

• 24.3.2020  18:08

Hodně kontroverzní film, různě se přelévá, občas komedie jindy nahořklé drama. Každopádně zajímavé, i když úplně mě to neoslovilo, ani jako komedie ani jako drama to příliš nevyniká a ten řekněme dětský pohled na nacismus nebyl úplně správný, třeba v The Boy in the Striped Pyjamas mi to přišlo výstižnější.

• 27.2.2020  17:53

Bylo to nějaké divné, pomalu by člověk řekl že to byla nějaká divná verze x-men - jakési ovládání mysli, pohybování věcmi atd. Do toho to taky byla docela nuda, kdo čeká nějaké krváky, tak se určitě nedočká. Raději než tohle se podívám na předchozí The Shining.

• 2.2.2020  19:24

Nechal jsem se zlákat dobrým hodnocením, ale tohle rozhodně nebylo pro mě. Trochu jsem čekal komedii, ale to vůbec ne, to je spíš romantické drama, těžko tam hledat něco srandovního. Naopak se tam najde kupa hádání, brečení, rozvody, dohady, právníci... rozhodně nic co by mě zajímalo.

• 22.12.2019  19:40
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Není to úplně skvělé, ale taková středověká fantasy je přesně můj žánr. Dějově je to takové zamotané, možná tvůrci předpokládají že divák už o Witcherovi něco ví z knížek nebo poč. her, pro je to úplná novinka. Čekal jsem že tam budou spíš nestvůry než kouzla a co mě docela překvapilo, že to moc není ani o Witcherovi, ale je tam víc hlavních postav se svým vlastním příběhem.

• 2.12.2019  22:04
    Irčan (2019)

Začalo do docela zajímavě, ale postupně to začalo trochu nudit. Přece jen délka přes 3hod je hodně a moc té akce nebo nějakých zvratů tam nebylo. Trochu to prostříhat na nějaké 2hod a dal bych 4.

• 17.11.2019  14:39

Nic moc, vtípky takové divné, moc dobrých jich tam nebylo. Celkové mi to přišlo takové přeplácané a zmatené. K Batmenovi nacpou Pána prstenů a Godzilu no tak jako nevím no. Joker byl taky dost trapný. Uvažuji 2-3*

• 28.10.2019  12:33

Docela dobré, sranda i když občas už trochu za rozumnou mezí, ale žádná divočina, takové příjemné jak to u Jasona Batemana bývá. První polovina se mi dost líbila, pak to bylo trochu slabší a konec taky mohl být lepší, celkově 3-4*.

• 25.9.2019  18:42

Není to úplně tak skvělé, viděl bych to na 3-4, ale docela sranda a určitě mezi kupou takových těch pitomých zamilovaných komedií je to něco jiného, takový svěží vítr. Je to tedy hodně pro dospělé a obecně ty vtípky takové ostřejší a dospělácké.

• 12.9.2019  15:41

Docela slušný nápad, za začátku to vypadalo zajímavě, ale nakonec nijak extra zábavné ani humorné, žádná srandovní komedie to tedy určitě není. Závěr taky nic moc, celé je to takové nemastné neslané, 2-3*.

• 9.8.2019  10:26
    Aladin (2019)

Docela dobré, hodně barevné, nenudí, občas nějaká ta sranda, ovšem na můj vkus strašně moc zpívání a tancování. To zrušit, udělat to více komediální a mohl to být výborný film.

• 10.7.2019  15:01
    Lucy (2014)

Ze začátku to nevypadalo špatně, ale potom proboha totální kravina. Vezme si drogu která jí dovolí využívat větší část mozku, což jí dá schopnosti jako třeba rentgenové vidění nebo cestování zpátky časem k dinosaurům :) no doufám že za tohle někdo dostal padáka. Pokud někoho láká takový film, raději se podívejte na Limitless, to je solidní.

• 25.5.2019  19:15
    Overlord (2018)

Nic extra světového, ale dobrá oddechovka, především kupa akce, střílení, mutanti, krev... to by šlo.

• 25.5.2019  19:13
    Shazam! (2019)

Nazval bych to dětská verze Deadpoola. Konec se mi moc nelíbil, to chtělo vymyslet lépe, jinak dobrá akce, některé scénky byly sranda, ale obecně to chtělo víc srandy. Hodně jsem se rozhodoval mezi 3 a 4*.

• 22.5.2019  19:39
    Eurotrip (2004)

USA rocks, ze všech evropanů udělali prvotřídní hlupáky, ze Slováku především, během filmu jsem se párkrát ironicky pousmál, toť vše. Ve vlaku mu gay olizuje ucho, v sex-klubu mu vrazí dildo do zadku, v restauraci se zhulí z marihuanových buchtiček, malý kluk se špínou pod nosem hajluje... tohle někomu opravdu připadá směšné? No mě rozhodně ne, očekávám humor na úrovni, tohle mi přijde že je tak pro lidi s IQ 50.

• 20.5.2019  21:44

Byl jsem přesvědčený, že tohle je komedie, ne-li přímo parodie, protože nedokážu si představit že by si někdo snil o tom, že vyhraje cenu ve wrestlingu, který je samozřejmě zfixovaný. Ale oni to myslí vážně, je to takové sportovní drama, do komedie to má opravdu daleko. Jako není to nic extra, že by někoho zajímalo jak si průměrná holka hraje na wrestlerku o tom pochybuji, ale ok, není to špatný film. Mimochodem Dwayne Johnson je pouhá reklamní vábnička, ve filmu se objeví sotva na pár minut.

• 20.5.2019  09:51
    Robin Hood (2018)

Po všech těch negativních recenzích jsem čekal odpad, ale zase až tak zlé to není. Je tam dost akce a příběh taky není nějak špatný. Ale střílení šípů atd. to je hodně přitažené za vlasy, dále je tam pár trapně romantických chvilek a přední problém vidím v obsazení - myslím že z předchozích filmů o Robinu Hoodovi je jasné, že do těchto rolí se hodí typ herců jako je Kevin Costner nebo Russell Crowe, ale rozhodně ne našámpónovaný chlapeček Taron Egerton, nic proti němu ale tyto role rozhodně nejsou pro něho. Myslím že jádro problémů je v tom, že režisér má úplně zvrácenou představu o postavě Robina Hooda - třeba během toho filmu má Taron Egerton 2x slzy na krajíčku, no takto jestli si někdo přestavuje hrdinu Robina Hooda to jsem blázen.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18