sssssycak

sssssycak

Marty Clandestine

okres Trenčín

30 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Někdo to rád blond (2004)

  Buranské, nechutné, perverzní, primitivní, ale především UKRUTNĚ zábavné !

 • poster

  Jeho fotr, to je lotr! (2004)

  Jedna z nejlepších komedií 3. tisíciletí se skvělým hereckým obsazením, která hnedtak neomrzí.

 • poster

  Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

  Tento film je v mé TOPce jako zástupce celé série Star Wars. Původní trilogie byla bezpochyby lepší než ta novodobá, byla a je to nepřekonatelná špička žánru. Ale ani ta z 3. tisíciletí nezůstává pozadu. Nejradši z ní mám 3. díl, na který jsem se těšil již od prvního. Trošku sem se obával, jak to všechno dopadne s propojením 2 trilogií, ale Lucas nedal žádných pochybovačům prostor. Vše je famózní a já jsem rád, že jsem mohl být při tom !

 • poster

  Drž hubu! (2003)

  "Takže hledáme ošetřovatele, jeřábníka, debila a zabijáka !" Svižná, nesutečně vtipná francouzská komedie. Dvojici Reno, Depardieu to v tomto filmu společně skutečně "sedlo" a vytvořili komedii, která dokáže zvednout náladu i při 10. shlédnutí.

 • poster

  Velký flám (1966)

  Nejlepší počín od jednoho z největších francouzských komiků. A když se k Funèsovi přidá i Bourvil, může to dopadnou snad jinak, než za 5* ? 2 hodiny nepřetižitého vtipu, který dá vaší bránici opravdu zabrat. Klenot francouzského filmu.

 • poster

  Božský Bruce (2003)

  Jeden z nejlepších Carryho komediálních počinů. Po Ace Venturovi vrchol jeho hereckého umění. To, co dělá Jima Jimem je v tomto filmu v té nejvyšší možné kvalitě. K tomu Jenn v 2. hlavní roli a Morgan Freeman jako Ten nejvyšší (kdo by to byl řekl, že bůh je černoch, že ?) a nemám co dodat, místo mezi oblíbenými filmy bezpochyby jasné.

 • poster

  Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

  Tak tohle, panečku, to byla jízda ! Ještě, že jsem se zdejším hodnocením nenechal zmást a tento bezvadný, oddechový a nenaročný film jsem si pustil. Je to sice hloupé, ale tak nějak nenásilně. Jak vidět, "teen" komedie se dá natočit i bez neustálého opakování slovíčka fuck v každé druhé větě. Hayden Panettiere je v tomto filmu sviňsky božská ;)

 • poster

  Blbec k večeři (1998)

  Inteligentní humor, ke kterému stačí jedny kulisy a je tu příjemně nekonečná zábava na 90 minut. A pak se v tom vyznejte, kdo že vlastně tím blbcem je. Vyšperkované umění Francise Vebera.

 • poster

  Interstate 60 (2002)

  Naprosto geniální snímek, který je pro mě vlastně něčím víc, než jen pouhou komedií. Plnoletost ve 13 ? Zlegalizování drogy pro využití naivních jedinců ? Každý může zažalovat každého pro nic ? "Chytráci", kteří tomu samozřejmě rozumí, ačkoliv o tom neví zhola nic ? To není jen náčrt vtipných scén z tohoto filmu - to je přeci dnešní svět ! Absurdita, která se stává v dnešním "svobodném" světě skutečností ! Tohle není obyčejná roadmovie, tohle je naše současnost. Perfektní, promyšlený scénář a perfektní herecké výkony. Nemám jediné mínus, kterým bych tento film mohl shodit.

 • poster

  Hlava rodiny (1991)

  Tenhle film jsem v dětství prostě zbožňoval. A mám ho rád i teď. Není lepšího a příjemnějšího rodinného filmu/komedie. Skvělé herecké obsazení - Steve Martin v roli starostlivého otce, Kimberly Williams-Paisley jako malá dcerka, která už vlastně zas tak malá není a Martin Short jako svatební koordinátor s citem pro růžovou. Nevím, jestli by šlo vůbec na prstech u rukou spočítat, kolikrát jsem ho to vlastně viděl, ale jedno je jisté. Vždycky jsem se u něj dobře bavil.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace