giovanni3

okres Třebíč

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 2.5.2021  17:37

Od tohoto filmu jsem čekal horrorovou zábavu, možná dokonce splatter, v čele s Nohou. Výsledek byl totálně nudný děj, podprůměrné efekty a ničím nevynikající herecké výkony. Vtipu je zde minimum. Opravdu zde víc jak 1* "nevykřešu", protože fakt nevím za co. 1z5

• 2.5.2021  16:04
    O víle Arnoštce (TV film) (2001)

Od pohádek, které "běží" v televizi kolem nedělního oběda nelze moc očekávat. Jen málokterá dokáže něčím překvapit v pozitivním slova smyslu. Zde se tyto nízké předpoklady naplnily. Děj je zde průměrný včetně hereckých výkonů. Herecky mne zde baví "laškovná" Lucie Vondráčková. Za zklamání beru efekty, které působí až směšně. Chápu, že v roce 2001 pro nějakou televizní pohádku nebyly možnosti a rozpočet nějak honosný, ale i starší pohádky měly efekty slušné a zároveň decentní. Ne "rádoby hi-tech". Tudíž na relax po obědě fajn, ale celkově slabý průměr.

• 30.4.2021  21:49
    Poltergeist (1982)

Jeden z klasických hororů, který mi unikal celý život. Ostatně v době jeho vzniku jsem ještě ani nežil. Celý film táhne slušná atmosféra a výborné efekty (na tu dobu). Naopak dějová linie není až tak moc překvapující a herecké výkony též příliš neoslnily (max JoBeth Williams). Dějově potěšila vlastně až koncovka filmu. Celkově jsem rád, že mám tuto klasiku zhlédnutou, ale na víc jak 3z5 to není.

• 27.4.2021  19:28
    Like House (TV pořad) (2021)

Od této "show" jsem nic nečekal zvláštně když nikoho z účastníků neznám. Každopádně děj působí děsně strojeně, když komplet u všeho vedle Vás stojí někdo s kamerou. Úkoly jsou dosti trapné. A co víc tam jde o like/dislike, ale jako dát dislike "tak třeba jemu", či "ráno jsem se chtěl v klidu nasnídat a holky měly nahlas hudbu. Požádal jsem je ať ji vypnou. Prý jednu skladbu a vypnou. Nedodrželi to tak to dám jedné z nich", či "kauzy" kdy někdo něco plácne do bulváru... No prostě děs pro lidi tak do 15let.. Jeden díl stačil. Odpad...

• 18.4.2021  18:40
    Jsem matka (2019)

Solidní sci-fi s gradující atmosférou, slušnými efekty a skvělou kamerou. Děj není úplně dechberoucí a šel by říci několika větami, ale i tak za ty 2h nenudí. Clara Rugaard podala skvělý výkon. Celkově povedený film, který si klidně někdy pustím ( ne s titulky kde jde vidět vrchní půlka textu jako teď :D ) a kdo ví třeba i zlepším hodnocení. 3z5

• 11.4.2021  16:06

Need For Speed byla v mládí má oblíbená závodní herní série a tudíž tento film ve mne vzbudil zájem již stejným názvem. Dějově zde nešlo čekat něco převratného stejně jako v podobných filmech alá "Rychle a zběsile", či "Drive". Plusem bylo, že děj nestál čistě na klíčovém závodě, ale vlastně na cestě jako takové. Naopak záborem byla postava "mladšího brášky" klučina s vizemi, věčně usměvavý.. Na toho se šlo podívat a člověk věděl co se stane, kór když to je brácha Tobeyho bývalky, která se tahá s hlavním záporákem filmu. Každopádně slušná podívaná, která na ty 3z5 byla. Jinak krásná byla Dakota Johnson, ač moc prostoru nedostala.

• 5.4.2021  21:34

Velmi průměrná podívaná s pohlednými herečkami, ale to není moc. Děj je zde otrepany, humor průměrný a akce tu skoro není. Když akce nastane rak opět průměr. I tak ba 2z5 to stačí.

• 4.4.2021  17:18
    Deadpool 2 (2018)

Jak mne nadchnul první díl a lehce jsem jej nadhodnotil, tak tentokrát mi to přijde dosti jako opáčko již vyřčeného. I tak je zde záplava humoru. Ději hodně pomohla Domina, která pomohla v mnoha scénkách i vtipech. Celkově je je výsledek na slabší 4*.

• 4.4.2021  15:31
    Deadpool (2016)

O tomto filmu jsem měl samá pozitivní hodnocení, ale nějak mi tolik let unikal. A po dnešku si říkám "proč". Aneb skvělá zábavná komixová řežba s tunou hlášek a vtipu. Zdejší hrdina není hora svalů, nepřekonatelný v tom či onom, ani nějaký vyvolený, jedinečný, či budoucí vládce. Prostě obyč chlápek co se stal mutantem, zamiloval se do prostitutky a chce mít zpět svůj hezounský ksichtík. V mezičase od náctiletých koček odhání stalkery s pizzou a sem tam zabije pár záporáků... Luxus a 5z5 sice lehce nadhodnocených, ale 5z5.

• 3.4.2021  17:13
    Spojenci (2016)

Kombinace Cotillard + Pitt mne velmi lákala, ač téma 2. světové války je již dosti "přebrané". Počátek v Casablance je vcelku "o ničem" a hlavně mnoho částí působí až počítačově/nepřirozeně. Londýnský děj je o malý chloupek zajímavější, ale ten sráží "cesta do Francie", kdy není problém se jako vyšetřovaný člověk jen tak vyrazit proletět. Tudíž děj je zde řekněme průměrný, kulisy též a "do plusu" filmu pomáhá skvělá ústřední dvojice a vcelku i koncovka filmu. I tak pouze průměrné 3z5 a lehčí zklamání.

• 26.3.2021  22:47
    Aquaman (2018)

Skvělé herecké obsazení včetně nádherné Amber Heard, ale to není zdaleka vše oč jde. Děj je zde na 143minut dosti triviální s nemnoha zvraty. Souboje mnohdy působí až příliš "počítačově". Prostředí vypadá zajímavě ač dosti "vesmírně" což je škoda. Za mne celkově podprůměr, který mohl dopadnout lépe. 2z5

• 24.3.2021  21:19
    Zvířecí smysly (TV seriál) (2017)

Velku zajímavý pořad, který porovnává dokonalé zvířecí smysly. A to vše v nádherných záběrech i vhodných efektních doplňcích. Prozatím 4z5.

• 21.3.2021  21:10

Nádherné scenérie i skvělý výběr státu a vlaků samotných. Je tu také nějaká ta historie, ale nejlepší je že ze seriálů dýchá ta vlaková pohoda. Prozatím 4z5 .

• 20.3.2021  23:58
    Drž hubu! (2003)

Tuto komedii jsem viděl již mnohokrát s vím, tě ji ještě párkrát uvidím. I tak po letech snižuji hodnocení z 5* na 4*. Důvodem jd hlavně úcta k lepším filmům, kterým jsem udělil 5*, ale hlavně děj této komedie. Ten je "pořád dokola", kdy se sice člověk směje, ale vesměs "na stejné brdo". Každopádně se bavím a 4* po zásluze.

• 20.3.2021  22:15

Film je to zajímavý, ale zklamal mne hlavně dějově. Nosné scény se zde vcelku rychle ukončují obdobně jak zde policisté mění strany. V asi 3/4 se děj trošku rozjel a čekal jsem jak dopadne ta pravá pomsta, ale fakticky to celé tak něj vyšumělo solidním posledním zvratem, ale jinak kde nic tu nic. Herecky exceloval Daniel Auteuil, ale naopak Gérard Depardieu mne zde moc nenadchl. Zaujala krásná Camilla (Valeria Golino). Celkově lehké zklamání a tak pouze silnější 3z5.

• 14.3.2021  18:52

Takový průměrný starý horror v kterém je na dnešní dobu málo lekaček, krve a podobně, ale naopak má skvělou atmosféru. Tu budují jak solidně zvolení obyvatelé zámku, tak zámek samotný. Překvapují zde až lesbické scény, či odhalená ňadra když uvážíme rok 1971. S tím souvisí i pohledné herečky (ač v době vzniku filmu jsem ještě dlouho nežil :) ). Trošku mne zklamala koncovka, která tak nějak vyšumí. Ostatně i vraždy za "smrtelné hříchy" šly až moc rychle po sobě. Každopádně slušný film a řekněme slabší 3z5. P.S.: Film jsem nalezl skrze skladbu "Succubus" od české kapely "Trahir" (https://www.youtube.com/watch?v=i0qxquKg2JU).

• 13.3.2021  22:33

Skvělé herecké obsazení, vysoké hodnocení, gangsterka a skvělý režisér? Ideální základ, ale celý děj mne spíše zklamal. Souboj krys byl zajímavý, ale postupně až příliš natahovaný kdy začal chvílemi až nudit. Ostatně mne ani příliš nenadchlo až moc úzké propojen krys a to jak vzhledově, tak vztahově. Celkově tedy zklamání i se samotnou koncovkou a pouhé 3z5. P.S.: Zaujalo mne zde využití mé oblíbené skladby "I'm Shipping Up To Boston" od kapely "Dropkick Murphys" (https://www.youtube.com/watch?v=x-64CaD8GXw).

• 1.3.2021  21:17

Velmi průměrný pořád, který není tak moc o vlacích, jsk by název napovídal. Hodně se tu řeší historické události a vlak je mnohdy jen dopravní prostředek. I komentátor mi příliš nesedí, kdy je dosti toporny. Průměrné 3z5

• 26.2.2021  22:16
    Keith (2008)

Na film jsem narazil skrze pohlednou herečku Margo Harshman, kterou jsem objevil v Teorii velkého třesku. Od filmu jsem čekal prostě "teen film", ale zaujala mne i zdejší rozporuplnost hodnocení, kdy to tu "lítá" od 1* po 5*. Postupně jsem do filmu zabředal, unášen skvělou hudbou, slušnými hereckými výkony a výbornou kamerou. Děj plyne velmi citlivě, dramatičnost je zde taková až příjemně zabarvená, ale i v ní je vždy nějaké "ale". Tudíž scénář je v souhrnu jakoby "o ničem", ale až překvapivě to je jeho kouzlo... To tajemno, to střídání pláče, upřímné radosti, zaslepení, lásky, zloby, strachu... A v neposlední řadě je zde i ukázka toho, že není zlato vše co se třpytí a ne každý má cíl být na nejprestižnější škole a žít život dle šablony. Celkově jsem z filmu až překvapivě nadšen a mám jej plnou hlavu. A právě proto nadhodnocuji a dávám slabších 5z5.

• 7.2.2021  00:04
    Stigmata (1999)

Vcelku průměrná podívaná kde jsou slušné herecké výkony, ale děj až tak skvělý není. Ani solidní efekty a obstojne znázornění stigmat celkové hodnocení nezvedá. 3z5

• 6.2.2021  21:48
    Jumper (2008)

Tento film jsem viděl skrze nádhernou Rachel Bilson, kterou mám rád již od "teen seriálu" O.C. . Avšak ona zde moc prostoru nemá a hlavně děj je zde jedna velká díra. Nelogičnosti se na sebe vrství a na pozadí jsou až tupé vztahové linky. Tudíž slabá podívaná, které nepomohl ani Samuel L. Jackson. Jen 2z5

• 6.2.2021  16:11
    sKORO NA mizině (TV seriál) (2020)

Reference jsem měl na tento seriál velmi pozitivní, ale osobně jsme o to více zklamán. Vulgarismy mi nevadí mnohdy skvěle rozseknou danou situaci, ale hlavní potíž je slabší děj. Děj je uzavřen do divadla, kde se řeší stream a pořád "máme až moc peněz" potažmo "máme minimum peněz". Samotné scénky jsou až příliš přehrávané a tak uvadá i vtip. I tak jsem se občas solidně zasmál, ale jak říkám zklamání. Slabé 3z5 a vážně jsem zvažoval jen 2*. Po 4.dílu jsem už neměl sílu na pátý.

• 4.2.2021  20:14
    Válečné továrny (TV seriál) (2019)

Další z řady dokumentárních seriálů, který však klade důraz na samotnou výrobu. Povedené záběry, ale začátek dílů je vždy +/- stejný s "průletem jak USA nemělo armádu a pak řekli stop a makáme". Tak jako tak slušný pořad. 3z5

• 2.2.2021  20:13

Velmi podrobný dokument o vozatajských závodech, ale také o hodně souvisejících fragmentech celého Říma. Slušná podívaná. Slabší 4z5.

• 29.1.2021  21:45
    Muž z oceli (2013)

Supermana jsem sledoval hodně let zpět a až letos jsem viděl tohoto řekněme nástupce. Solidní podívaná s možná až moc "počítačovými" efekty a zrychleným dějem. I tak na vyplnění večera proč ne. 3z5

• 25.1.2021  20:35

Solidní podívaná z hodně vzdálené a ne moc známé země. Je tu od všeho trochu. Příroda, ekonomika, rybolov.. I tak na víc jak 3z5 to není.

• 20.1.2021  17:12
    Ocelová srdce (TV seriál) (2014)

Vcelku zajímavý seriál v kterém člověk vidí mnoho americké vojenské techniky a bláznů do ní. Na zabití času fajn. 2z5

• 10.1.2021  21:50

Velice průměrná podívaná, která ma slabší děj, který se z kraje tváří jako pohádka, pak jako Grimmové a nakonec jako horror. Tudíž vše a nic. Efekty jsou překvapivě slušné. Herecké výkony mizerné a vůbec herci nesympaticti (až na pohledné Rusky). Průměrné 2z5

• 1.1.2021  21:59
    Ragnarok (2013)

Norské filmy mám rád a ač zde bylo jasné, že půjde o "béčko", tak mne lákali vikingové a vůbec celé téma. Bohužel dějově to jr slabé, herci průměrní a stvůry též nejsou bůhví co. I ta hamižnost, která je po právu potrestána smrtí je postupně až otravná. I tak jsem zo čekal horší a dávám 2z5.

• 27.12.2020  22:12
    Solomon Kane (2009)

Průměrné fantasy, které dává vzpomenout na film Van Helsing. Akce je zde slušná, ač koncovka je dosti rychlá až snadná. Ostatně celý děj není bůhví co. Na víc než 3z5 to není.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37