giovanni3

okres Třebíč

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 31.5.2020  22:09

Závěr trilogie pokračuje v nastoleném trandu s tím, že ze slabší dvojky se bere pouze silnější Smith. Jinak děj jede opět kvalitně jako v jedničce obohacen o boj o Zion, důlní stroje atd... Záporem je určitě snadná cesta do města strojů takřka bez odporu, či až moc srdceryvné scény s Trinity. Každopádně na 4* to prostě je, ač jednička je stejně nejlepší.

• 31.5.2020  17:27
    John Wick (2014)

Střílečky/akčňáky již moc nevyhledávám, ale zde mne zaujalo vyšší hodnocení i Keanu Reeves, kterého jsme měl v minulosti hodně rád. Výsledek nebyl moc povedený. To co zdobilo Reevese v dobách Matrixu přetrvává a to jeho charisma, atmosféra z minima pohybů. Avšak zároveň nikdy neexceloval v samotném herectví. Zde samo neměl příliš prostoru něco ukázat, když zde šlo o zběsilou střelbu 1 vs 100, kdy co kulka to mrtví zabiják. Samotný děj též neměl co nabídnout, ač ten hotel byl velmi zajímavou novinkou. Celkově takový slabý průměr za 3*, kdy jsem dokonce občas "obracel oči v sloup" a zvažoval jít i níž. A to má tento film ještě další pokračování na které dlabu, když i "jednička" byla průměr. 3z5

• 31.5.2020  00:17
    Zulu (2013)

Hodně tvrdý film všude samé gangy, drogy, smrt, rasové nepokoje k tomu prasata, mačety a usekané ruce. Hrdiny Zulu se však nebojí ač nemá "koule". Orlando je takový pravý nesmlouvavý polda, který se však nebojí i jít za hranu zákona. Zklamáním bylo nezasifrovani harddisku, laxní ochrana hlavních zlounu, či policistka co po netu najde zcela vše do pár sekund. Velký klad je atmosféra a herecké výkony. 4z5

• 29.5.2020  21:50

Nejsem cílovou skupinou animáků, ale i tak je mám rád hlavně skrze jejich čistotu a animace. Zde bylo obojí, ale děj byl dosti slabý, vtipu minimum (max jeden pták který byl adaptací "veverky" z "Doby ledové" potažmo "veverky" z "Za plotem") a napětí taky moc nebylo. Celkově průměrný animák a na víc jak 3z5 to není.

• 24.5.2020  22:04

Vůči "jedničce" je tu víc akce, víc soubojů i mimo Matrix atd... Ač vše už bylo viděno a "jen" znásobeno. I tak slušné, ale z 5* jednoznačně po x-tem shlédnutí klesám na 4* ač jsem dumal i níže.

• 16.5.2020  22:40

Povedená, již klasická, komedie se skvělými hereckými výkony i fůrou zajímavých vynálezů. Velmi mne bavilo zde hojně používané nářečí stejně jako jména postav ( Teleke z Teleke a další). Naopak mne zde vcelku vadil operní zpěv, ale ten k tomuto filmu patří. 4z5

• 16.5.2020  00:17
    Predátor 2 (1990)

Predator je moje oblíbená sci-fi "potvora" a jeho filmy jsem hltal. Bohužel u tohoto dílu musím po letech snížit hodnocení na 3z5. Na skoro 2hodiny se tu nic moc neděje. I akce s vražděním gangů je taková zrychlená a je z vidět prd. Námět zajímavý, ale prostě ten scénář je slabý. 3z5

• 9.5.2020  23:53

Čekal jsem parodii na natáčení akčních s válečných filmů s nic moc hereckou sestavou. Bohužel z toho vyšel nic moc film u kterého jsem se zasmál jen párkrát. Většina filmu je dosti trapná. Slušný výkon podal Robert Downey Jr. . Celkově však zklamaní a 2z5.

• 8.5.2020  13:26
    Predátor (1987)

Tuto žánrovou "kultovku" jsem viděl již mnohokrát, včetně jejích následovníků, či příbuzných Vetřelců. Dokonce jsem hrál mnoho her na to navazujících. A proč? protože to je prostě "jízda" od začátku do konce, akce střídá akci a je zde velmi solidní atmosféra. I efekty jsou na tu dobu povedené. Co na tom, že když tento film šel do kin,tak jsme se ještě nenarodil, ač tedy o chlup. :) Opravdu film co si zaslouží svůj legendární status. Hodně zvažuji zvednou hodnocení na 5z5, ale zůstanu při zdi.

• 2.5.2020  23:50

Moc jsem nevěděl co od toho čekat, ale 90minut ticha? To fakt ne, ač atmoška slušná a hlavně hudba vynikající. Záporem jsou určitě herecké výkony, které zásadně ovlivnil scénář. Ostatně děj se vleče i na 90 minutový film. Mezi klady beru vzhled potvor, koncovku filmu a účast Emily Blunt (ač nevýraznou). 3z5

• 2.5.2020  22:02

Již starší "čtyřky" nebyly něco extra. Zde to bylo ještě slabší. 2/3 filmu řešíme vývoj zařízení na cestu mezi dimenzemi a okrajově nějaké ty vztahy. Pak bum bum a doktor doom. A pak šup ultra zaporak padne za slabých 10 minut. Na 2z5 ti dávají slušné efekty a to, že mám tento druh filmů rád.

• 1.5.2020  23:36
    Hostitel (2013)

Vcelku zajímavé sci-fi jehož hlavním záporem je nic moc scénář na 2hodiny času. Každopádně film má příjemnou atmosféru, pohledné exteriéry i herečky a souboj dvou myslí v jednom těle. Celkově jsou 3z5 lehce nadhodnocené za úplnou koncovku.

• 26.4.2020  00:28

Průměrné fantasy, které hodně prvků čerpá ze Star wars, ale vse je o 50% méně promyšlené a má i horší efekty a děj. Vše se točí kolem veleskoku, šermu a lásky ke krásné Dejah. I tak slušná podivana, ale na víc než 3z5 to není.

• 25.4.2020  00:25

Vikingové, Thor atd.. v podání Malajců? To znělo děsivě, zvláště když důležitou postavou je "jackie chan". Dějově to též nebylo bůhví co, sem tam mizerná grafika i směšné paruky, či nic moc bitvy. I mne zarazilo, že cilem je zastavit Thora a vlastně Ragnarok, což je cyklus ktery se děje celou mytologii, tak je žádoucí... Dost negativ, ale i tak to na 2* je. Potěšila pohledná Natassia Malthe, či na béčko málo totálně laciných prvků.

• 19.4.2020  22:19
    Orel Eddie (2016)

Tohoto sportovce jsem neznal a ani jsem nevěděl, že se tento příběh udál. V dnešní době je to ojedinělý jev, ač nějaké malé státy občas mají na Olympiádě třeba 2 zástupce. Zpracování tohoto filmu bylo uvěřitelné a hlavně velmi pohodové. Ta atmosféra, a čiré sportovní nadšení, mne nadchla. Takové Kokosy na sněhu fungovaly jako komedie, ale zde to byl prostě ten správný zápal pro věc. 4z5

• 19.4.2020  14:17
    Motanice (TV film) (1988)

Dařbuján a Pandrhola z roku 1959 zná snad každý. A i já jsem jej viděl mnohokrát a ještě mnohokrát jej uvidím. Toto novější zpracování vypráví tentýž příběh, ale jde zde vidět výrazně menší rozpočet. I samotný děj je dosti zrychlený a vešel se do slabé hodinky. Právě tyto dva faktory snížily mé hodnocení, ale na ty 3z5 to je právem.

• 18.4.2020  23:38
    Mamut (TV film) (2006)

Věděl jsem, že to bude bída, ale na tu 1* to bylo. Přeci jen mizerný byl mamut, dialogy, zrychlené sekvence atd... Ač i tak sem tam sranda jako ozivla ruka. Nejvic mne zaujala účast pohledne Summer Glau (na 25 tu nevypadá), která moc hereckého umu nepředvedla, ale úsměv má odzbrojující. Ta mne překvapila, že ji znám a ona byla v Teorii velkého třesku. 1z5

• 18.4.2020  22:46
    The Circle (2017)

Film který takřka pojednává o Google. Vše je zdarma, skvělé, sdílené atd... Důvodem není jen blaho, ale hlavně centralizovaná moc a peníze. Je třeba byt transparentní ve veřejných funkcích, které platí občané. Naopak do soukromí nemá kdo komu zasahovat. Bohužel nastolený trend již nezměníme a tento film na to ve finále neupozornuje moc silné. Celý děj je vlastně o Mae která žije svůj život v Circle a sem tam se ukáže na výše zmíněný problém. Zápor jsou díry v ději viz návštěvy podzemí. Každý ma čip, pásku a vstup musí přes otisk a nikdo s tim nemá potíž. Kamery jsou všude, ale u citlivých dat ne? I zvrat s milováním.. tak vypnu kameru ne? Celkově průměr co táhla velmi uveritelna a něžná Emma Watson. Hanks tu neměl moc co ukázat. 3z5

• 11.4.2020  23:34

Průměrná komedie o jedné velké pařbě podpořené drogami, následující oknem. Bohužel zábavy tu moc není a hodně věcí tu je dělaných "na sílu" (tygr, nahý Číňan, krádež policejního auta atd...). Pak se tu vykrádá i Rainman... K tomu klasiky jako svatba se striptérkou (mimochodem krásná Heather Graham), či ohrožení svatby s krásnou "Sasha Barrese". Celkově 3z5.

• 10.4.2020  23:22

Solidní film na pomezí "teen komedie" v duchu zlaté éry jako Eurotrip, Roadtrip či Prcičky. A z druhé strany oslava starých her ala Tekken, Mortal kombat a dalších. I grafické efekty jsou dosti herní a to navíc cíleně v duchu her před rokem 2000. Scénář není bůhví co, ale zabaví. Herecké výkony totéž, ale herci mi sem pasují hlavně vzhledem. Zábavný film se solidní hudbou, ač přes 3z5 nedám z úcty k lepším filmům.

• 10.4.2020  21:37
    Mravenec Z (1998)

Velmi milé překvapení. Pohledná čistá grafika, super dialogy, kvalitní hudba a hlavně na animaky solidní příběh. Opravdu tleskam, ač těch 5z5 je přeci jen trošku nadhodnocené.

• 10.4.2020  16:09

Film mne nalákal na pohledné herečky, slovo pokušení a Keanu Reeves. Ač Reeves není můj vyloženě oblíbený herec, tak od něj mám rád hned několik filmů. Tento měl očekávaný děj, který se kapánek vyhrotil. To vyhrocení bylo pojato až moc rychle a zároveň stavělo na mnoha drobných věcech, které byly až příliš náhodné. Či dokonce nesmyslné. Dalším záporem byla atmosféra filmu, která mi nebyla příjemná. A hlavně ona srazila film na pouhé 2z5.

• 4.4.2020  23:00

Velmi zvláštní film, ač to je sice o von Triera běžné. Zde jsem vlastně za ty 2,5h dostal studii masového vraha a několik jeho exemplárních vražd. Vraždy nikterak sofistikované, sem tam inspirované nacisty, oběti jsou běžné tupé atd.. Celkově takové podivné až mnohdy nudné. :( Až posledních 10 minut dává filmu "něco navíc" alespoň obrazy a jakousi snahou o mystické rozuzlení. Ve finále dávám sotva 2z5 a zklamání.

• 3.4.2020  21:48

Průměrný dobrodružný akčnák který nenadchne ani neurazí. Prostě béčko. Bál jsem se odpadu, ale dopadlo to lépe. Děj je průměrný, herecké výkony slušné, pavouci též. Sem tam zklamaly efekty co byly řešené lacinější počítačovou animací (hlavně písečná bouře), ale to se dalo čekat. Celkově milé překvapení a 2z5 .

• 29.3.2020  22:31

Uzavření seriálu finálním dílem/filmem je asi to nejlepší. Bohužel zde se celý vtip dílu postavil na "lije kávu na bezdomovce", "nesnáší malé lidi" a "auta s prsama" tudíž takové chabé základy. Dále zde byla snaha o vydolování již využitých vtípků, což taky není dobře (například krabička s internetem). I samotné finále filmu/dílu bylo nic moc. Naopak pobavila prezentace ochranného spreje, Richmond a první skvělá várka kávy pro Jenn. Celkově tedy pár povedených scének a pak slabota. Na předchozí díly/série tento díl/film opravdu nemá. Celkově tedy 3z5 a zklamání.

• 28.3.2020  22:42

Na filmu mne lákala Jennifer Aniston v kombinací s nevěrou. Bohužel nevěra byla jen spouštěčem a Jennifer tu víc času nebyla než byla. Děj samotný byl pro mne ne moc příjemný již od prvního setkání s Laroshem. Když to pominu tak děj byl vcelku předvídatelný. Proč by měl zloduch pouštět někoho kdo platí? Spíš nechápu, že Charles riskoval život dcery aby se neprovalila nevěra. Zvrat co poté nastal byl zajímavý, ač ne moc originální, i tak přetrvává nepříjemný pocit z děje. Úplný závěr naopak zklamal. Celkově tedy průměrné 3z5.

• 27.3.2020  23:50

Zajímavé pojetí post apocalypticke doby, kdy spolu soupeří celá mobilní města. A to celé v steam punk kabátu a se skvělou grafikou. Bohužel to je tak vše. Herecké výkony jsou průměrné jako celý děj. Robot z legie byl zajímavou postavou, ale měl málo prostoru. Vzhledově zaujala Leila George. Celkově tudíž film postavený pouze na efektech a to je málo. I tak ještě dám 3z5.

• 22.3.2020  22:18
    Focus (2015)

Slušný film plný podfuku v čele se solidně hrajícím Smithem a krásnou Margot Robbie. Margot herecky neuchvátila, ale ušlo to. Samotné podfuky procházely až extrémně hladce na to jak byly komplikované (pominu krádeže hodinek, peněženek atd...) a to je to proč jsem dal jen 3z5. Tudíž slušný film co zabaví, ale stačí jednou.

• 21.3.2020  23:21

Kombinace Tima Burtona a Evy Green byla to nejlákavější. Vzhled a animace byly opět Burtnovsky výborné. Herecké výkony moc nenadchly. Samuel L. Jackson nic moc a Eva Green měla par vět, ale výkon táhla vzhůru svojí krásou a charismatem. Děj mne příliš nebavil jako celek. A tak dávám prumerne 3z5 skrze zmiňované duo Green+Burton. P.S.: Překvapil zde Roy z IT Crowd.

• 21.3.2020  13:06
    The Boys (TV seriál) (2019)

Hodně zajímavý námět kdy superhrdinové nemusí být jen ti dobří, ale mnohdy jsou i ti nejhorší. Holt PR oddělení je mocné a je jedno zda to je hrdina, politik, sportovec či kdokoliv. Díky médiím může být z vraha hrdina, ale i z hrdiny vrah. Zdejší přelévání děje to jen krásně podporuje. Mnoho věcí člověk, předpokládá, ale zvratů tu je dostatek a to finále 1.řady je fakt zajímavé. Co se hereckého obsazení týče, tak to se opravdu povedlo. Každá ze stěžejních postav je nečím zvláštní a každá z nich má své kouzlo. A to se ještě úplně neprojevila Kimiko, ani přerod Annie. K tomu jsou zde pohledné herečky. Tudíž za 1.sérii tleskám, ale zatím nechám 4z5 a uvidíme co druhá série.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34