giovanni3

Tomáš Procházka

okres Třebíč

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 6.5.2018  12:02
    Tři kluci a nemluvně (TV seriál) (2012)

Další z řady průměrných seriálů. Mnohdy se zde najde dobrý vtip, ale minimálně stejně tak často se zde buď neděje vůbec nic a nebo je zde trapná scénka. Nejvíce mi zde vadí Benova máma od té to je vždy katastrofa ať již skrze trapnost, tak samotný herecký výkon. Naopak mne baví Riley a povětšinou i Ben. U Dannyho to je jak kdy.. je to fakt tupec, ale sem tam pobaví svojí naivitou. Tucker mi přijde jako doplňková postava, ale toho taky beru. Suma sumárum zmíněný průměr, který hodnotím po shlédnutí několika nenavazujících dílů.

• 22.4.2018  10:10
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Je to průměrný seriál, který je i vtipem rozporuplný. Nejzábavnější je jednoznačně Max. Caroline taky zábavou ujde. Bohužel zbytek osazenstva je zábavný jen občas a převážně je trapný... Každopádně podívat se na to občas dá, ale že bych tento seriál nějak hltal to zase ne. Rozhodoval jsme ze mezi 2* a 3* a nakonec přidávám na 3z5.

• 18.4.2018  17:06
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

Nakonec zvedám na 5*. Pořadů o tom jak přežít v extrému je víc, ale tento mi přijde dosti autentický. Když se zde i pojídá mršina tak to je už co říct... 5z5

• 10.4.2018  19:28

Po delší době jsem tuto parodii shlédl znovu a zvyšuji hodnocení z 3* na 4*. Je zde opravdu mnoho vtipu a ač je občas "trapný" tak dost často pobaví. Je zde i happyend tak co chcete více? Na 5* to není, protože Žhavé výstřely jsou pro mě víc.

• 9.3.2018  18:10
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Na tom pořadu není moc co hodnotit. Je to pořád dokola, Matonohu člověk potká v každém druhém seriálu/filmy a soutěžící se někdy snaží být až moc vtipní. Na stranu druhou se to dá "přežít" a občas se člověk i pousměje. 1z5

• 4.2.2018  19:21
    Zmizelá (2014)

Tak toto byl hodně dlouhý a hodně zamotaný film... První půli to byla taková "klasika" co nenadchne ani neurazí, ale člověku zde pořád "něco" nehrálo. Rozplétání co se vlastně stalo děj krásně zamotalo, ač tam bylo pár okének (Viz kamery po celém domě i v kuchyni, ale ve vstupní hale ne? atd..). Stále jsem se přikláněl k 3*, ale ta koncovka, která vyprofilovala Amy "dokonale" byla skvělá a ty 4* přidám... opravdu až ci člověk říká kdo byl větší blázen zda Amy či Nick... 4z5 Hodně překvapilo herecké obsazení, kde byl Barney z "Jak jsme poznal Vaši matku" (Neil Patrick Harris), či modelka Emily Ratajkowski. "Barney" zahrál slušne u Emily to nebylo nic extra, když pomineme její odhalovací scénu...

• 2.2.2018  22:07

Film mne zaujal námětem i účastí Mortensena, ale dlouho mi trvalo film spustit. Obával jsem se, že událost se smrtí film posune do melancholického děje a na to jsem většinou neměl náladu. Ale o to větší překvapení bylo, že celý film se nese řekněme v mírně optimistickém duchu. Snaha mluvit vždy pravdu fakticky i posiluje lidi samotné. I zdejší střety konzumní společnosti s "přírodním životem" působí velmi realisticky a příjemně, i přez některé problémy. Celkově mi film skvěle sedl dějově, ale určitě i hereckými výkony. Celé to podkresluje skvělá hudba i exteriéry a vlastně i kamera... Opravdu jsem nečekal, že dám po delší době 5*, ale zde je dám. Jsou řekněme slabší, ale jsou za to velmi příjemné překvapení si to zaslouží. Jinak nejlepší bylo vyznání lásky ke Claiere :)

• 30.1.2018  16:29
    Řím: Impérium bez hranic (TV seriál) (2015)

Povedený dokument o tomto bájném městě a vlastně i celé říši. Měl jsme to vždy spíše jako podklad k jídlu a podobně, ale postupně mne ten pořad začalo bavit a rád jsem se dodíval na všechny díly. 4z5

• 25.12.2017  10:39
    BioBuddy (2016)

Vcelku zajímavý krátkometrážní film o konzumní společnosti s velmi trefným koncem, ale i tak víc jak 3* dát nemohu.

• 25.12.2017  10:32
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

U dvanácti měsíčků si každý vzpomene na shánění jahod v zimě atd... No prostě další povedená pohádka od Boženy Němcové. Zde mi přišlo, že bylo hned několik věcí navíc, ale z hlavy nevím přesně jaké. Každopádně dějová linka v základu zůstala zachována, ale celý děj degraduje mnoho věcí. V první řadě měsíčkové.. žijí v čemsi jako Stonehenge a vypadají pomalu jako druidi.. k tomu jeden z nich dělá nějaká "kouzla navíc".. Kolem nich se navíc dějí rádoby novodobé efekty s aurami kolem jejich "usedlosti", svítící holí atd.. Proč nejsou měsíčkové klasicky u ohniště v lese? Za druhé herecké výkony... Vojtek mi nepřijde jako herec spíše jen jako hezounek s hromadou svalů, Žilková neskutečně přehrává, Komínek nepředvedl vůbec nic a Korolová taky slabší.. Ano vynechal jsem Majkusovou, která překvapila jak kvalitně hrála a navíc se na ni dalo i koukat. Suma sumárum klasická podprůměrná Vánoční pohádka.

• 25.12.2017  10:21

Doposud jsem moc nepochopil všeobecné nadšení z této pohádky a jejího předchozího dílu. Dějově to zde nebylo něco extra. Do oslav pozemského Mikuláše jdou čert a anděl hledat ztracené jablko, skamarádí se s malou holkou pak si zamilují její máti, najdou jablko a hotovo. Dosti krátké že? Ale jasně vždyť tam je ještě Dyk, Liška, Polívka a na závěr dokonce pěje Lucka Bílá tak to musí být nejlepší pohádka.. Za mě tedy dějově slabší průměr, herecké výkony slušné,exteriéry též. Co se zábavy týče tak tu jsem čekal slabší takže budiž. Výsledné 3* jsou optimální.. prostě průměr

• 23.12.2017  17:30

Povedený dokument, ale má až příliš velkou stopáž. Na tomto ostrově je sice čisté moře, krásné pláže, teplo atd.. ale navíc zde je jen malé letiště, muzeum a tím to pomalu končí. Takže i proto dávám pouhé 3z5

• 10.12.2017  16:43

Z trailerů jsem se na tento film těšil. Ve výsledku zde byla klasická "střílečkovská" akce, správně ujetá Margot Robbie, krátká účast Jokera, povedené efekty atd.. Základy dobré, ale je zde spíše průměrný děj kde se 3/4 plácáme v klasice a finální zabití čarodějky a brášky je vcelku snadné na to jakou mocí disponovali... Dále bumerang byl zcela k ničemu (za co 3 doživotí?)... Ten lezec měl být k čemu? Když mám "průser" tak seženu bandu vrahů na které si najmu Batmana, Flashe atd.. proč si tyto superhrdiny nepozvu na vyřešení problému??? No chtěl jsem dát 4*, ale jak to tak promýšlím kolem a kolem tak silnější 3* jsou optimální.

• 8.12.2017  19:05

Povedené vizuální efekty, pohledná Mila Kunis, ale slabší děj s mnoha mezerami. Ono i ty skateboardové brusle, novodobá popelka (tedy uklízečka) atd.. byly slabé. Ve finále mne to ale ty 2 hodiny vesměs bavilo tak proto jsem se rozhodl hodnocení vylepšit a dát 3z5.

• 7.12.2017  21:44
    Spása (2014)

Westerny již sleduji minimálně, ale Dánský western v čele s Mikkelsenem a Evou Green? To znělo velmi dobře. Navíc jen 92 minut, takže žádné velké vymýšlení (ostatně ve všech westernech je dobro proti zlu ; pomsta ; přestřelky ; čest atd..). Dějově to je tedy "obyčejný" western. Klad je bezesporu kamera i výkony právě Mikkelsena a Green, kteří namluvily minimum ale o to víc jim to zlepšilo výkon. Navíc kamera byla skvělá. Velmi překvapil Eric Cantona jakožto herec... Já ho měl vždy za vynikajícího fotbalistu s nezkrotnou povahou a najednou je hercem. 4z5

• 3.12.2017  19:39
    Nespoutaná Brazílie (TV seriál) (2016)

Další skvělý dokument s překrásnou přírodou a jak jinak než 5z5 .

• 3.12.2017  19:37
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

Viděl jsem části hned několika dílů napříč sériemi a přijde mi, že je zde pořád totéž dokola. Všichni jsou hloupí a na těchto "pevných" základech s staví většina vtipu. Když nepomůže jen hloupost, tak se dá vždy trefovat do homosexuálního asiata a když ani to tak je zde rádoby nejvtipněší silná černoška, která se snaží dělat "hlášku za hláškou" a "vtipné výrazy"... Seriál nezachrání ani pohledná Aimee Carrero. 1z5

• 10.7.2017  17:31

Od Ridley Scott jsem čekal víc než převyprávět Starý zákon (?) část o odchodu křesťanů z Egypta, o morových ranách, rozestoupení moře atd... Co zde bylo "navíc"? Jedině smečka krokodýlů, úvodní "rychlobitva" a Mojžíšova žena. Efekty zde byly, ale celkově nic objevného. Osobně bych od názvu očekával cosi jako střet bohů a králů místo toho je zde Bůh, který 400 let svůj lid neřeší a pak sype z rukávu pohromu za pohromou jak kdyby se nechumelilo, nechává zabíjet děti a na závěr nechá vytvořit desatero kde jen tak mimochodem je "nezabiješ". Navíc chování toho kluka/posla sem tam zavání jako snaha o pomstu ne o jakousi formu lekce což se taky s křesťanstvím nějak neslučuje... Čekal jsem víc než Bibli se speciálními efekty a pár souboji. Pouze 3z5

• 25.6.2017  18:38
    Insidious (2010)

Čekal jsem duchařinu u které bude mrazit, což jsem i dostal, ale ne tak často jak bych čekal. Děj je spíše o soužití rodiny se synem v kómatu a občasným příchodem "návštěvníků". Samotná záchrana Daltona je zajímavá spíše chvílemi, ale zase úplná koncovka opět dobře zamrazila. Herecké výkony se daly chválit pouze u Rose Byrne, ale zbytek mi nepřišel moc uvěřitelný zvláště ti dva chlápci. Takže čekal jsem víc a proto jen 3z5, ač byly úvahy nad 4*.

• 21.5.2017  19:47
    Sirotčinec (2007)

Vyloženě hororem bych tento film nenazval to "drama / mysteriózní" dává větší smysl. Celkově se jedná o dějovou klasiku aneb velký starý dům, kde se v minulosti stalo něco zlého. Pak nastává nějaká ta duchařina, snaha komunikovat s duchy atd.. Vše je tak na 3* max lepší 3*, ale těch posledních 5-10 minut to ve mne udělalo tak úžasné pocity že jsem tu hvězdu nakonec ještě přidal. Opravdu příjemný pocit a konec takový jaký tam byl ideální. U hereckých výkonů lze hodnotit jedině Belén Rueda a ta zahrála skvěle. Jak jsem zmínil výše, tak hlavně za tu koncovku o hvězdu nahoru tudíž 4z5.

• 19.5.2017  22:28

No za mne zklamání to musím napsat rovnou. Film čerpá z klasik od Bonda po Bornera, sřílecí sekvence jsou jak vykopírované z Matrixu a sem tam dokonce jak z levnější počítačové střílečky. Animace jsou někdy super jindy zase těžký průměr. Sem tam je to super zábava a pak to je zase průměr. Sranda s uděláním zadečku švédské princezny.. no nevím to bylo dost zbytečné. Herecky to také nebylo něco extra... Samuel L. Jackson zklamal již od pohledu. Takže něco na tom filmu je, ale víc jak průměr to není a stačí to vidět jednou.

• 7.5.2017  13:54

Že existovali nějací Čačapojové, které vyhladili Inkové a Španělé jsem se dozvěděl až z tohoto dokumentu. Bylo zajímavé sledovat to jak vysoko se pohybovaly a co zde dokázali vytvořit. Za mne vcelku zajímavý dokument a na ty 4z5 to je.

• 29.4.2017  22:00

Postupný pokles kvality této série nadále pokračuje. Omílání již vyřčeného na podobný způsob také. K tomu samotný děj se soubojem s piráty na x-ý způsob taky nějak extra nebaví. Každopádně je zde nadále vtip a pohledný vizuál takže na ty 3z5 to postačuje

• 15.4.2017  16:59

Velmi rozporuplný film s dlouhou stopáží. DiCapria nějak zvláště nemusím, ale v této roli byl opravdu skvělý. Když k tomu přidám super kameru, exteriéry a hudbu tak máme velmi dobrý základ kvalitní podívané, ale... Ta ALE jsou dost vážná jednak souboj s medvědem dopadl dosti skvěle a reálně by za něj Glass zemřel tak 4x dále finále souboje, kdy leží polomrtvý pod 200kg váhy medvěda no nevím.. Pád z obřího svahu do stromu a taky ok... plavba peřejemi vždy s hlavou nahoře ač má na sobě tunu hadrů co ho musí tlačit ke dnu atd... Toto bylo fakt moc. Závěrečná scéna působila taky podivně. Tudéž dosti rozporuplný film, ale to zpracování a výkon DiCapria to u mne nadhodnotil na 4*.

• 9.4.2017  11:29
    Nejlepší rytíř (TV film) (2008)

Zajímavý dokument o tom, že rytířské souboje nebyly "jen" pouhé turnaje na koních s dřevci, ale že to byl boj jako ve válce. Dokonce, že i velký "rváč" mohl zbohatnout a dal se i koupit za obří peníze jaké v dnešní době kupují miliardáři fotbalisty pro své kluby. Opravdu zajímavé. 4z5

• 8.4.2017  11:35
    Kouzlo finské divočiny (TV seriál) (2016)

Nádherný dokument, exteriéry a vše okolo. Finsko, a vůbec celý sever Evropy, je nádherná země, která mne neskutečně moc láká. Jako jediný zápor vidím, pro mne, ne moc povedeně pojaté vyprávění kdy mi vcelku vadí ten hlas. Každopádně silné 4*

• 8.4.2017  11:33
    Hangár 1: Akta UFO (TV seriál) (2014)

Jeden ze slabých pořadů na ZOOM. Ano ledasco může být pravda, ledasco je podivné, ale například událost, že někdo náhodně sjede výtahem níže než běžně a tam naleze nějaké obří pisoáry? Jako cože? Kolikrát to jsou opravdu šílenosti, ale dávám ještě 2* za alespoň nějakou zajímavost právě skrze UFO.

• 12.3.2017  20:16
    Soudy Kláry Slámové (TV pořad) (2017)

Tak z tohoto "veledíla" jsem viděl jen úryvky 3 dílů a to bohatě stačilo. Každý z účastníku soudu působí velmi amatérsky a navíc každý strašně přehrává. Svědci se hádají s žalovanými ty okřikuje "soudkyně"... A navíc vše je dle skutečných událostí s mírnými odchylkami. Jako cože? Dokonce i na konci jednoho dílu zjistíte, že když soud nepovolil rozvod tak to byl impuls páru aby se daly dohromady a že děkují soudu, že jim pomohl... nebo že chlap co chlastá, protože jeho žena chce pořád dítě po výroku soudu své ženě to dítě udělá, ač tedy "ve zkumavce"... Fakt kdo toto může sledovat to nechápu...

• 12.3.2017  14:20
    Fallout: Nuka Break (TV seriál) (2011)

Povedená adaptace této kultovní hry (hrál jsem ji již dávno a ne nijak dlouho). Jde vidět, že se jedná o vyloženě fanouškovský seriál jak o něco s obrovským rozpočtem. O to víc se dá hodnocení nadhodnotit. Děj je vcelku povedený a délka dílu od 10 minut do 17 je dostačující. Obě série se povedly, ale 4* mi přijde hodně kvalitní hodnocení a tak dávám silné 3*.

• 12.2.2017  11:38
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Tento pořad nesleduji od úplných začátků, protože jsem čekal slabý odvar Survivora po česku. Ano je to dá se říci kopie, ale udělaná velmi dobře že kdyby Vám někdo řekl, že je to "Kdo přežije: nějaký ostrov" a byl tam starý známý moderátor tak nikdo neřekne ani půl slova a i hodnocení bude vyšší. Co se castingu týče, tak to ujde. Niki je "na pěst". Od pohledu jsem fandil Katie (škoda brzkého konce) a Kačce (škoda zdravotních problémů) => obě hezké slečny pryč. Dál fandím Radovanovi a Davidovi.. tak uvidíme jak to bude dál. Zatím tedy 3z5 kde to očekávám i zůstane.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31