Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (2009) (TV film) odpad!

Rakovinotvorna nevtipna a priam dovolim si tvrdit trapna fraška´, snaziaca sa skoro scenarom miast moje citlive bunky,ale nedam si sliapat po hlave. Snaha o hviezdu zlyhava vo vsetkych kategoriaćh, smyka sa, pada a pada. Som poriadkumilovny , preto vypukleho Acea hadzem do smeti, za to ze som trpel nielen ja, ale aj zvierata tam hrajuce. Verim ze si o tom myslia svoje.

Adamova jablka (2005)

Cierne genialne mysterium danskeho charakteru. Atmosfericko- metaforicky konverzacny spektakl cese zjezene vlasy, horkne v krvi (neboji sa ju ukazat) , jemne drazdi branicu a zaroven prijemne hladi po dusi.. Tomuto "absurdnu" kraluje (ako stale) Mads, jeho farar je tajomnom samym o sebe a "nacek" adam? ano, ide z neho nejaky respekt, (budme poslusní) ::-HH- ostatne postavy nezaostavaju a davaju kolorit celkovemu pribehu. Cele je to usadene v pokornom a komornom prostredi , kde sa dobre relaxuje. Zda sa ze dansku kuchynu este neopustim. Chutí vynikajuco, sice trocha horka, ale zvykam si.

A.L.F. - The Frontline (2004)

Moj druhy komentar : A.L.F ma moj rešpekt a činia mi z duše, i ked trocha brutalne, ale prečo nie :) Den je hneď krajší :))

Aluna (2012)

Bratranci z Kogi maju vo vsetkom jasno od pociatku a ja im davam za pravdu a kazdemu zvuku, ktory z nich vyliezol. Naopak zle mi prichadza z pochybovacnosti a skeps "odbornikov" v bielych satach a perom vo vrecku, ktorí dupu do zeme tvrdenia domorodých kmenov a snaziac sa presadzovat ,v podstate ten isty pohlad , no odbornym slovom, ktore tak pekne s istotou zerie stado. Vsetko je zasraty biznis, ..vratme sa na zaciatok ..k myslienke.

Andrew W.K. - She Is Beautiful (2002) (hudební videoklip)

Sikovna spinava uderna "punk"-rock-podgarazovka nad zemou veselo pili usi, vyzyva do kmitania palicou a Andrej je spinavy , sympaticky pan s prijemnym jemnym chrapliakom a mikrofonom s dlhym kablom. Jeho audio-vizuo splnilo ucel na jednicku, - a vlastne ani neviem kto je bjutiful....:/

Animal Liberation - The Movie (1993)

Siesty komentar: Zvrhlost a zvedavost vacsiny jedincov zaznamenaných na planete ako: človek, nema obdoby. Je toho strašne veľa, snad sa to raz obráti alebo skončí. Dakujem A.L.F, zaplatim kauciu, keby vas nespravodlivo zatvorili za mreže ..

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Tento nevinný civilák je vlastne mojim osobným kultom. Netuším ako sa toto podarilo splácať dokopy ( Cera bol najlepší, aj keď krátko a pak ostatné známe ksichty), každopádne sa hoši tady riadne vyblbli, a ukázali svoje pravé ja ( poznáme z ich výprdkov) . Verím , že sa neskôr žiadny mockbuster nebude konať :)

Apostle (2018)

Ako verím v Garetha, tak v silu prírody. Sypol som mu plný mešec, zaslúžene. Odbočil mimo mesto, vratil sa trocha v čase, pridal na mystériu, zaprel sa poriadne lakťami A nepoľavil. Zosilovač ostal v "Záťahovom" prúde, takže nekopíruje, len pokračuje. A to mu žeriem.

Arch Enemy: Revolution Begins (2007) (hudební videoklip)

.V mene šestnasteho komentara :Milujem Arch Enemy a ich dravost a uprimnost.