Moje ségra má prima bráchu (2014)

Dávam naplno, lebo "Starship" jede! Sympatická "veselohra" o triu W-H-W trocha donúti popremýšľať (ale nie hocikomu) Od "Jeho" narodenia som to spatril až teraz. Nevadí, že "indie" , aspoň viac povedal a neskrýval, ako dáky iný vytunený flák. A síce buzny na celuloide nemusím, zde bolo všetko pod kobercom. Takže veľké OKá za každé okienko.

Cold Creek Manor (2003)

Stephen Dorff je frajer a kapacita. Pochybujem že nie je z ľadu, pretože z neho mrazí. Dalea si namachroval parádne. Ostatne, Moja (2.) srdcovka, o tom žiadna. Podžáner "Redneck vs. "zombies" je u Mňa vysoko a je jedno ako, no stále vedú Strašiaci. Cold Creek Manor je viac než dobrý sused.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Hlavne "experimentálna" prdel. Chlapci skúsili o niečo viac, no... Muzk'... " it'party time!!!! Zakončovačka nutná!!

Pouť (2010)

Veľmi príjemná cesta, na ktorú ja nemám ( v akomkoľvek zmysle).

Poslední skaut (1991)

Kapitán akčného "kámo" škatulky. So "zbraňou" ruka v ruke a v kapse. Pľuvanec kade ľahšie

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

po "druhom" (tisícom) zhliadnutí, poviem aj koment. A to , že toto nadčasové veľdielo, koment nepotrebuje. Všetci to už napísali, ale nech zmarí hmla toho, kto to podcení. O tom bol život, mládí, ... James videl v budúcnosti aj to, že sa to aj v tejto dobe zaryje pod pokožku aj psovi a mačke.

Orel Eddie (2016)

Športoviny idú mimo mňa, no tento ostrovský kúsok sa mi zasekol v kabáte , ktorý nenosím. Fajn retro štylistika, podobná Jemu. Proste prdel o sne, ktorá je nenudne dynamická, parádne britská, suchá a mokrá. No a hudobne prepeckované! Jump a Dexter válí z kopce.

Hanebný pancharti (2009)

TOTAL TARANTINO!!!! maniakálny masaker audio-vizuálny a dokonale aktorsky zakomponovaný. Každý vie, načo niečo písať. Len zahryznúť a celý život bude tá parádna " pachuť" cítiť vo všetkých zmysloch!!! Quentin sa veľmi dobre vyspal.

Dějiny násilí (2005)

Krištáľovo čistá, minimalistická, ale pritom veľkolepá precízna režisérska epopeja. Zožral som aj s navijákom a celou rybárskou loďou. Písmená ma donútil naškriabať donut, ktorý chcel definovať "dokonalosť" . Zmrzlina Trio : David, Viggo, Howard !

Bratislavafilm (2009)

Ťažko povedať, ľahko zaznamenať, no žiadna prdel. Niekomu nesadne, lebo "rodinne prípady" @le toto je iná cesta. Silnejšia autenticita, trocha 1planovka, ale asi to tak malo byť, pre prvencov, a ktorí veria/neveria. Za mňa uplne šum a fuck.( Hudobne pochopiteľné,no tento žáner ide kilometre odomňa, ale zobrazuje správne) Jedem naplno, lepšiu diplomovku nenatočili od " Kuvajtu napadení" . Snáď to "turistov" neodradí, veď sú aj iné "ulice". Takže FAYN a u Roba Rotha neviem prečo tiež. Ruku na to.