Velký červený pes Clifford (2021)

Viacfarebná vykorisťovačka, ktorú som viackrát spracovával so synkom (ten by dal 5, ale zakazal somu počítať, max. do 3) a tá lieta vo všemožných cliché-šlágroch, kanáloch, propagandách, sračkách a podobných. Hudobne skvelé podkreslená háveď.

Southbound (2015)

Skoro UG oddychovka o 5ich "nezmysloch" zliepajúc sa v jednej horkej oblasti, ktorá nabudí ,uspáva, a neskôr sa vyserie na hlavu. Šampón nutný. Zaokruhľovačka bola povinná, inak by nebol zber.

Nezvěstná (2023)

O5 nezvestná, online pátračka, kombinovka ale už nespoľahlivá, lebo človek to už pozná, vie ktorá bije, kam sa zosúva, a kto a prečo . Hnusne napísané: lacno bolo psychicky i fyzicky. Pôvodnú mašinu je už ťažšie nakopnúť, ale nižšie sa nemôžem spustiť, keďže strihovo som sa nenudil.

Curve (2015)

So "survivalmi" niesom extra kamoš, pokiaľ neponúkne niečo , čo som ešte "nezažil" alebo kde som ešte "nebol" . Tuná som už niekedy "zažil" a aj tuším aj bol. Len neviem kedy, kde a s kým. Matný pokus, rejža sa isto nudil a žvejkal o106.

The Last Voyage of the Demeter (2023)

Vo veľkom očakávaný sceluloidovaný výpich kapitoly 7. _ ! Po faynovo H-áčkovo popasovanej atmo-fúha Prvohodine, sa ale zvrtne v cgi modernú klišé besnú vitráž ( ospravedlňujem sa, v "prirodzenom háve a bez "zblejdovanych kreacii" by omnoho viac chutilo) . "Mistr" je 50/50 funkčný, škodili mu len časté Nuly a Jedničky, tým stratil v poctivosti, ale myslený dobre ( spomeňme si na podobu z 92ho.) Záverovo sa bolestivo blížil k "Van Helsingovi ", i keď jeden obrázok veľmi potešil ( klop-klop! kto spozná? ) Ale neutratím, vedel som sa aj heknúť.

Víkendový útěk (2022)

Celkom fajn prdel. Otočky /skoky/ obhliadky/ ľahké motanice. Veď to už dobre poznáme z časov minulých, i keď, aj tak je človek zvedavý čo nové prinesie. Veru nič. Ale, celkom dobrá, a nenudná prdel.

Mrakodrap (2018)

Takýchto je už neúrekom. Z iných uhlov, stien, smetných košov alebo fritéz na hranolky. Nepomôže ani zlý kukuč ošemetného Dwayna, nepomôže ani nadsázka. Ani prdel !!! Bolo mi smutno.

Vyproštění 2 (2023)

Šikmejší zoskok dole, o poličku s plyšákmi nižšie. PreCGI- ovaný nadnesený ten oný One Shot ma pobavil, hej, ale tak sa do hory volá, až sa ucho odtrhne a stal sa z neho studený Očibôľ. ( nie, nie lokalitou) Liam zmäkol, a spolu s rejžom asi papali strúhaný kartón.

Šťastně až do smrti (2022)

Príjemná severská manželská veselohra s pár škaredými komparzistami , na čele s bielou verziou LLCool J-om. Pár prekrútiek na papieri, vyžmýkaných do absurdu, ale nevadí, niesom realista + záver na ktorý sa vlastne ani nehnevám. Tak či onak, nenapadlo by mi , že by to malo mať nejaký.

Invalida (2023)

Bez strachu nadhadzujem, lebo toto mi doma chýbalo. A Jonáš nech ostane tam kde je, nech si "požičiava", sekne mu to.