italka63

Zuzana Horová

okres Domažlice

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51
    • 19.5.2020  08:04

Nejdříve jsem se na to dívala se zvednutým obočím, jakože co to proboha je, ale minuty přesto ubíhaly. Když z nádvoří zchátralého sanatoria vyběhla skupinka čehosi skoro retardovaného, vydržela jsem. Oni totiž všichni hráli jako o život a úplně poslední scéna filmu mě odrovnala. Absurdní hořkosladce, černočerně komediální snímek s podtónem toho, že všichni mají nárok na život, ať už jim šílený taťka, genetický inženýr, dal do vínku cokoliv.

• 19.5.2020  07:49

Vzhledem k tomu, že všechny marvelovky beru s rezervou, byla jsem mile překvapená, film jsem si pustila jen díky Cumberbatchovi, neboť se mi zazdálo, že jsem ty jeho oči barvy mořské laguny již dlouho neviděla, a jako dárek tam byl přibalený Mikkelsen, kterému to fakt seklo, takže jsem díky němu se sebezapřením viděla i Tildu Swinton, kterou jako herečku snesu, vizuálně hermafrodity fakt nedávám. No, začnu jako vždycky, neexistují jiná města než Londýn? Dále jsem chvíli brblala, že Počátek už tu byl před lety, ale ve finále to do sebe začalo zapadat a místy to bylo vtipné, dočkala jsem se i pěkného souboje, přičemž mě vždycky vyrazí dech Mads, ta jeho zvláštní chůze kdy nehne rameny a rukama, a najednou v prvním jiném pohybu se z něho v dere ven ten jeho bývalý tanečník a je tu úplně někdo jiný. Takže pokud to shrnu a zavřu oči nad nicmoc ztvárněným největším zlem vesmíru, doklopýtám ke čtvrté hvězdě s odřený a ušima, leč přece.

• 11.5.2020  09:20

Vadila mi chvilková žluť obrazu,nepochopila jsem princip tohoto snímání pro diváka, a přes skvělé akční scény jsem uvažovala o jejich realitě, ač chápu, že členové elitních ruských komand by mi je dokázali vyvrátit, no zkrátka jako žena to mám takhle, Chris pěknej, exteriéry též, souboje též a pouze úplný závěr si vybojoval čtvrtou hvězdu. A až bude dvojka, budu se na ni zvrhle těšit.

• 11.5.2020  09:11

Absolutně souhlasím v komentáři s Dwaynem, já si ten nadhled užila s plnou parádou, honičky super, krásná Salma a Ryan někdy tak roztomile zašilhá, že je vám toho čumáčka úplně líto a probouzí se ve vás ochranitelský pud. Tak proč ne čtyři hvězdy...

• 11.5.2020  09:06
    Noční hra (2018)

Na pozdní odpoledne příjemná, vtipná a nápaditá oddechovka, kdy se sice nebudete za břicho popadat, ale I za milé usmívání za doprovodu fajn muziky, tvůrcům filmu, Jasonu Batemanovi a Rachel McAdamsové, dík.

• 5.5.2020  14:03

Svižné, vtipné, italské... jo! Nejvíce zajímavé muselo být natáčení ve Florencii, když jsem viděla jak to praská i přes nádvoří světoznámého muzea, to jsem smekla. Bavilo mě to.

• 3.5.2020  08:54

Přišlo mi trochu za čáru, aby devadesát aut, každé obsazené nejvýše dvěma policisty, jezdilo ve frontě za jedním, kde je ohrožen jejich kolega. V Americe? No tak, manželský pár by neměl šanci. Předlohou je údajně skutečná událost, nejsem si jistá, jestli bych takhle praštěné ženské dítě vrátila. Ale jinak zahráno velmi dobře, to ano.

• 25.4.2020  09:32
    Odnikud (2017)

Trochu zklamání, bohužel, protože Diane Kruger si celý film vystačila se dvěma hereckými polohami, kde mlčí, nebo kouří, závěr byl o něco lepší ale dějově mi nesedl vůbec. Docela škoda.

• 22.4.2020  09:44

Kdyby tam nehráli Woody Harrelson a Christopher Walken, šla bych o hvězdičku níže, ale to zkrátka kvůli nim nejde. Absolutní mix všeho, na co si vzpomenete, s obrovskou černohumornou nadsázkou, obzvláště vysvětlení Gándhího výroku Oko za oko a svět zůstane slepý, to mě dostalo. Pěkný vizuál.

• 21.4.2020  11:51

Výborná atmosféra tohoto filmu, báječná Sigurney i ostatní. Kdo může s určitostí říci, co se děje mezi nebem a zemí? Snad nám to v závěru tvůrci nastínil, ale i oni jen hádají, tak jako vědci. Každopádně jsem se ani chvilku nenudila.

• 20.4.2020  10:47
    Verdikt (1974)

Byl to herecký zážitek dvou osobností, radost pohledět!

• 15.4.2020  11:28
    L'immortale (2019)

Pecka. Marco vede režisérsky i herecky svoji postavu perfektně a flashbacky z jeho dětství nám pomáhají pochopit jeho osobu. Pro fanoušky Gomorry zkrátka povinnost. Opět skvělá hudba.

• 14.4.2020  21:48

Bylo to fajn, dostala jsem všechno, co jsem chtěla, vesmír, koráby, letecké souboje, pěchotu, trochu romantiky, trochu humoru, která přešla v závěru do smutku a jako třešinku na dortu, kromě Madse, také Donnieho Yena. Zasloužené čtyři hvězdy, i za hudbu.

• 14.4.2020  21:41
    Gentlemani (2019)

Vtipné, svižné a pro mne úplně nejlepší Hugh Grant. Co se vizuálu týče, kdyby tam nejezdil Mercedes a tuším Jeep, byla by to pro mne, absolutní hrůza, protože ohozy, kromě Matthewa a jeho filmové ženy, to bylo jako přehlídka poválečné krize před sto lety, panenko skákavá, hrůza Anglie.

• 13.4.2020  10:09

Důstojné zakončení s vynikajícím Donniem Yenem rozhodně nezklamalo. Z toho chlapa čiší neskutečný klid a rozvaha, upřímné oči a kouzelný úsměv.

• 8.4.2020  10:24
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Vynikající seriál se spostou postav a výbornou zápletkou, u kterého jsem se opravdu nenudila, doufám, že na pátou řadu nebudeme čekat dlouho.

• 8.4.2020  09:47

Vtipné hlášky, občas se skvěle tvářící Dwayne v roli dědečka a jinak takové neurazí, nenadchne, čistý průměr.

• 4.4.2020  20:27

Dokument o citlivém klukovi Pantanim, který byl absolutně fenomenální, až to začalo ostatním vadit, a tak na něj něco upekli, jen ať nemá, proboha, titul z Gira a Tour najednou, to by bylo moc! Tak mu to nějak osolíme, že?A to se, přátelé, zadařilo. Zlomit kluka, který chtěl zkrátka jezdit a vyhrávat a nepočítal s mašinérií, ve které se točí obrovský prachy. Troufnu si říct, že o silniční cyklistice snad něco vím, jsem pár let proškolovaná a zapojovaná jedním silničním šílencem. A je jasné, zobalo se zobalo, jestli nechceš, tady končíš. Viděli jste Pantaniho oči? Duši obyčejného kluka? To všechno tam je. A jako zlatý hřeb byl Lance . Takový milý křivák, ve sportu I v soukromí. Hlavně hodně peněz, já za ně budu zatloukat a pak se klidně přiznám. Tady to opět potvrdil.

• 24.3.2020  10:06
    Taboo - Epizoda 8 (S01E08) (epizoda) (2017)

Perfektní zakončení celé série, kdy inteligence zvítězila nad nechutným mučení ve jménu Krále a slušné opuštění přístavu, kdy všem naloděným držíte zkrátka palce, protože si to zaslouží.

• 24.3.2020  09:54
    Taboo (TV seriál) (2017)

Tak za prvé, jasný, vynikající Tom Hardy, za druhé, Jonathan Pryce, který si roli doslova užil a za třetí, Stephen Graham, okamžitě jsem se rozzářila a pronesla, no hele, Al Capone je tu taky, nikdy mu ho neodpářu. Oona Chaplin se svojí podobou opravdu nezapře, i kdybyste ji nikdy předtím neviděli, ač na svůj věk vypadá staře. Tudíž, temná série z Londýna, u něhož je vždy pozoruhodné, že pupíci mají paláce že zlata, ale venku chodí v blátě, že ten shluk domů povětšinou ve špíně, vypadá jako o čtyřista let dříve. Nedivím se, že rozumní obyvatelé houfně zemi opouštěli. Každopádně se velmi těším na druhou sérii, která by nás měla zavést do lepších míst, kde na moři vrže dřevo korábů, plachty se třepetají ve větru a bude teplo. Jinak hodně dobrá muzika, včetně úvodní titulkové části.

• 24.3.2020  09:28
    Banshee - Requiem (S04E08) (epizoda) (2016)

Velmi dobré zakončení seriálu, který se stal návykovým jako naložené drogy pro kolumbijský kartel, které Brock poslal dobře mířenou střelou až do nebe a já jen řekla, sakra, Brock, a tímhle?

• 24.3.2020  09:22

Job tedy válel, jeho závěrečné hlášky byly perfektní.

• 24.3.2020  09:06
    Banshee - Série 4 (série) (2016)

Důstojné rozloučení se všemi postavami seriálu a mohu říci, Banshee mi bude chybět. Jeho vášeň, lásky, zrady, mafie, drogy, to vše smotané do klubíčka a rozmotávané místní policií, kde šerif není šerif, pravý zástupce je vlastně zakuklený skvělý chlap s upřímnýma očima, kde dostane místo nedávný napravený nácek, kde obyvatelstvo je někdy jako Tajemný dům v Karpatech a nad tím vším vzájemné vztahy propojují děj. Krom všech postav se mi velmi líbila postava Joba, jeho vizuál a stručné hlášky. Jakožto žena musím říct, že ještě nikdy jsem neviděla seriál, ve kterém ani jedna představitelka nemá prsa. Začala jsem autory podezřívat z úchylky. Ještě poděkování za skvělý dabing v čele s Lukášem Vaculíkem.

• 24.3.2020  08:48

Excelentní díl, který uzavírá třetí řadu, se spoustou akce a zásadním dějovým zvratem.

• 24.3.2020  08:44

Postava Bunkera se stává postupně velmi zajímavou, včetně jejího hereckého představitele.

• 24.3.2020  08:30

Tak tohle považuji za nejlepší dosavadní díl od počátku natáčení seriálu, kdy se napětí a akce stupňuje, policejní stanice je ostřelována jako Sarajevo tak, že i osazenstvo, které by se normálně vzájemně pozatýkalo a bůhví, co ještě, táhne za jeden provaz a na konci dílu jen nevěřícně pronesete Pane Bože, ač nejste věřící.

• 17.3.2020  08:35
    Banshee - Série 1 (série) (2013)

Odlišné od mafiánských seriálů a přece dobře koukatelné. Po třetím díle jsem uznala, že to bude návykové. Nikdy nevíte, jakého mají v Pensylvánii šerifa...

• 17.3.2020  08:24

Velmi dobré a závěrečný díl byl opravdu bomba, po které se Vám v hlavě honí leccos. Těším se na trojku.

• 6.3.2020  20:44

Abych uzavřela celkové pocity z první série, přiznávám, byly velmi dobré. Gomorru nečekejte. Tenhle seriál jde více do hloubky života hlavních postav, typově velmi odlišných, za doprovodu smyčcové hudby a vy už z ní cítíte, že to všechno je velmi smutné a nevytáhne vás z průšvihu ani krásný Řím.

• 6.3.2020  20:39

Anton Yelchin byl skutečně ve svých pocitech uvěřitelný, leč Bèrenice Marlohe se mi neustále jevila jako před astmatickým záchvatem, ani chvilku neměla pusu zavřenou a neustále cenila zuby, tak trochu paťavá...vyznění filmu bylo hořkosladké ponaučení o tom, co všechno našim citům život dokáže přichystat.

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51