italka63

Zuzana Horová

okres Domažlice

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 19.11.2018  21:26

Hodně dobrý film se skvělým Jaredem, coby Stevenem Prefontainem, který neměl na růžích ustláno a přece si splnil běžecký sen.

• 19.11.2018  21:09
    Mrakodrap (2018)

O kombinaci dvou slavných filmů se nemá cenu zmiňovat, je zkrátka tam. Ale je tam též ten báječný Dwayne, ten chlap mého srdce, to se těžko hodnotí. Vizuál perfektní, a to až tak moc, že při některých scénách mě bylo achich ouvej, protože z výšek mám živočišný strach ohrožení života a infarkt už poťukává, fuj tajbl. Takže akční záchranářský film pro volný čas a to je vlastně dost.

• 19.11.2018  21:01
    Single Man (2009)

Herecký koncert Colina Firtha ve velmi smutném dramatu o životě, kde probuzená homosexualita není až tak to hlavní, oč tu běží.Vynikající hudba, která doznívá ještě dlouho v uších.

• 19.11.2018  14:28
    Amsal (2015)

Musím uznat, že bylo zajímavé sledovat vznik Koreje A aby k tomu došlo, musíte ji odtrhnout zpoza nadvlády Japonska. Všude najdete lidi oddané a zrovna tak prospěcháře a udavače. Líbilo se mi to, jen sakra, kdyby si jich polovina nebyla podobná jako vejce vejci ! Výprava dobrá, válečné scény taktéž, tudíž tu stopáž ve zdraví přežijete, stojí to za to.

• 18.11.2018  10:31
    Soudce (2014)

Skvělé obsazení a rodinné drama se soudní zápletkou dělají z tohoto filmu velmi slušnou podívanou. Tvrdé palice se dědí, z otce-soudce na syna, právníka. Zvítězila spravedlnost a smrt.

• 13.11.2018  22:41

Takové neurazí, nenadchne, kouknete a zapomenete.Ale jedno musím uznat, svižná cyklistika tu byla k vidění, troufám si říci, že něco o ní něco vím, i když připlést se mi takovýhle magor do cesty, určitě ho proplesknu. Chvilkami jsem se trochu nudila, podruhé to určitě nedám.

• 13.11.2018  15:10
    Odhalení: Mimozemské spisy (TV seriál) (2012)

Najdou se tam zajímavosti, jo, jo...

• 7.11.2018  17:42

Pohoda, vtip, dobrá nálada. Jen nevím, jestli bych si tuhle rodinku nastěhovala domů....-)

• 27.10.2018  13:17
    Příchozí (2016)

Tohle se velice těžko hodnotí, zůstává jen pocit naděje, že pokud nás skutečně něco podobného čeká, lidstvo se nemusí zákonitě chovat jako banda dementů, ale rozum převládne. Kéž má Villeneuve pravdu! Skvělá Amy Adams a nádherná hudba.

• 27.10.2018  00:29
    Sestra (2012)

Natažený děj, místy zbytečně, leč velmi smutný a syrový. Mladá žena vydává svého dvanáctiletého syna za bratra a žije s ním ve skoro vybydleném bytě, s prací to také nepřehání a kluk ze zoufalství krade v luxusních horských letoviscích lyžařské vybavení. No...co říct...sociálku a začít dělat. Leč ouha, oba dva představitelé svoje role ztvárnili dokonale a tak mi nezbývá nic jiného, než tu čtvrtou hvězdu dát.

• 26.10.2018  20:14

Viděla jsem velmi slušné scifi béčko, takhle pěkně v noci, sama doma, nikdo tam do ničeho nekecá a nehází moudra typu vržou mu klouby jako v Číslo pět žije, a tak dál, spolkla jsem pár nelogických armádních nedostatků, obdivovala vojenské speciální helikoptéry s překrásným úchytovým přistáváním, burácení motorů, a z velkýho, přeprogramovýho robotickýho mameluka šel docela respekt, o tom žádná. Napadla mě ihned myšlenka, spojená se starověkými Kentaury, do kterých se namočila cizí, vyspělá civilizace. Vanessa Kirby se skutečně dost dobře tvářila jako počítový implantát v mozkovně a nebylo by co závidět, pokud nejste vyškolené psycho. Co si budeme nalhávat, nepochybuji, že nějací jedinci ve vojenských laboratořích se nenajdou. Pokud to shrnu, za film hvězdy tři, a ta čtvrtá, ta je za naprosto úžasnou, atmosféru vyvolávající hudbu.

• 21.10.2018  11:23

Když někdo nahlédne do pekla, tak peklo taky vidí do něho...absolutní pravda, se kterou se potýká agent Richard Gere v temném filmu, jehož nízké hodnocení absolutně nechápu. Možná to bude tím, že se každý na to dívá z pohledu FILMU, a ne toho, že kdesi , třeba za vaší zahradou...výborný Gere i Danesová, viděno se skvělým dabingem.

• 19.10.2018  23:40

Jak jsem mohla zapomenout na tuhle vydařenou komedii fakt nechápu.

• 19.10.2018  23:21

Jen kdyby ten uřvaný a uječený Rocco Maria Adorfa mě tak nepil krev, ach jo.Jinak slušný italský film z milánského podsvětí, kde pro ocelové pohledy, pěsti a střelbu se opravdu nejde daleko, kde polorozpadlá mafie na vzájemně soupeřící gangy spolupracuje s Američanem a točí velké prachy, kde policie je mírně natvrdlá, protože být chce, a jedna zchrtlá bledule se v prapodivné agonii svíjí na stole a bůhví, co se jí v makovici honí. To víte, bloncka...výborný Gastone Moschin, ten jeho minimalistický projev.

• 16.10.2018  22:08

Nádhera, skvělý mladinký Jake Gyllenhaal v pravdivém příběhu o snu, jeho, a dalších tří kamarádů o touze dobýt nebe.

• 15.10.2018  11:39

Když odpustíte, někoho osvobodíte. Sebe...hrůzy španělské války a její dozvuky. Jinak cítíme ve filmu, jiný je život. Mizernej život. A hodně zajímavá postava kněze Josemaríi, dá se říci, skutečný věřící. Film za podívání rozhodně stojí, skvělá hudba a slušná kamera.

• 11.10.2018  22:41

Řeknu to, co vždycky, ach, ten Benicio, jen tak si nakráčí a uloupí si vás sám pro sebe, jako by jiných nebylo.No, jen tak, někdy slušně vyzbrojen a skrupule rozhodně nemá, kdo by se taky divil, že. Velmi dobrý Josh Brolin spolu s ním ve velmi dobrém filmu, tak pěkně pospolu, včetně slušného armádního vybavení. Film nedosáhl jedničky, ve druhé třetině jsem se docela nudila, ale tvůrci to opět nakopli, tudíž jsem viděla ve finále velmi slušný film s obstojnou hudbou a kamerou. Ta jednička se asi dohnat nedá, ovšem už budu nedočkavě vyhlížet trojku.

• 11.10.2018  22:29

Jak je to dávno, mírně praštěná oddechovka s Budem Spencerem, i když, lepší by se vážně našly.

• 11.10.2018  22:22
    Byt (1996)

Mladinký Cassel s Bellucci a výborná, pro mne ne moc známá Romane Bohringer ve vynikajícím francouzském dramatu o zamotaných vztazích. Opravdu se bylo na co dívat a děj příjemně gradoval. Moc hezké, skvěle natočeno, hudba fajn.

• 11.10.2018  17:31
    Micro Men (TV film) (2009)

Perfektní vizionářský cholerik a skvělé hlášky, pohled do vývoje počítačů, přátelství, konkurence a perfektní závěrečný záběr, zkrátka dobrý film.

• 8.10.2018  20:24
    Iluzionista (2006)

Byla jsem spokojena, co jsem očekávala, toho se mi dostalo, slušného Nortona, sympaťáka Giamattiho, krásnou Jessicu Biel a jako bonbonek Rufuse Sewella, to vše v našem domácím prostředí, tak nač hledat další blechy?

• 8.10.2018  20:19
    Godzilla (2014)

No nějak jsem nepobrala ty dva létající exoty, co si odskočili z Černočerné tmy, aby povyrostli a dali té nebohé Godzille na frak. Triky doopravdy nic moc, můj dojem je dost rozpačitý. Ještě že ta holka ježatá to dala, vždycky mám dilema, za co, soudruzi, za co?

• 8.10.2018  20:05
    Zprávičky ze světa (TV pořad) (2000)

Klaus má pravdu !

• 8.10.2018  17:02

Herecký koncert, tím je vše řečeno.

• 19.9.2018  09:37

Herecky obsazeno a zahráno výborně, mladinká Paradis a Crémer ve věku, který má k důchodu, co by filosofickou knihou na škole od katedry ke krásné studentce dohodil. No...prostě se mi to vleklo jak žvýkačka na slunci a posléze jsem se chytila při tom, že jedním uchem poslouchám dialog, ale ve skutečnosti si lámu hlavu, proč mají ložnici v patře starého sídla, mně nesympaticky kamenného vzhledu, kovově modrou s debilně umístěnými postelemi, kdy hlavu mâte přesně naproti otvírajícím se dveřím a jedna žabička na divných závěsech je chycena blbě. A to je pro mně konec, přátelé! Jo, hudebně dost dobré.

• 5.9.2018  16:28
    Narcos (TV seriál) (2015)

Skvělá režie, Wagner Moura a vůbec všichni, vážně vynikající seriál, který jsem doslova zhltla.

• 28.8.2018  01:32

Výborný film a skvělá Brenda Blethyn, která mě snad nejvíce zaujala ve filmu Bílá vdova. Je neuvěřitelné, co tahle dáma dokáže předvést. Tu obyčejnou ženskou s nevycválanou dcerou, kterou najde její dcera, kterou dala v šestnácti k adopci, aniž by na ni pohlédla.Černá dcera. Film o velmi křehkých vztazích, kdy už pravda o všech musí vyjít najevo.

• 27.8.2018  21:13
    Confucius (2010)

Mně se to líbilo, těžko čekat od životopisného filmu akčňák, I když život tohohle inteligentního pána pestrý byl. Pěkná výprava a slušný Chow.

• 24.8.2018  00:01

Pohoda, skvělé hlášky a bezva Belushi s ovčákem, který je ten nejbáječnější na světě, a vy to na nich vidíte. Není to světoborné, ale tenhle vztah za to zkrátka stojí.

• 21.8.2018  18:45

Ještě pořád to do doby, než padl výraz Bradavice, šlo. Pak to drhlo. Vůči přemoudřelé britské rádoby dámě mám živočišnou averzi, asi tak. Trochu nuda, jen to stolování bylo dost dobré, ovšem víc hvězdiček to nebude.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44