italka63

Zuzana Horová

okres Domažlice

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 7.6.2017  08:12

Rozhodně nelituji. Na tehdejší dobu výborně technicky zvládnutý film. Dva staří přátelé se po čase sejdou, aby pro banku splnili úkol, a to vykoupení zlata v těžařském městečku. Do cesty se jim přimotá jeden prudký mladík se zvýšeným egem a jedna dívka, beroucí roha před svým prudérním taťkou na farmě a touhou vdát se, no kde jinde než zrovna v tom samém zlatokopeckém hnízdě. Svatba byla úžasná, v bordelu, přiopilý ženich se svým početným, výjimečně umytým bratrstvem, družičky dojaté šlapky, oddávající soudce na plech, organizátorka korpulentní bordelmamá v ohozu, v kterém se kdysi shlédla Madonna a způsobila poprask, a natěšení chlapi, že si v noci užijí též, leč nevěstě se nechce. Zkrátka film o tom, že i velmi staré přátelství může dostat trhliny, a život je tak nevyzpytatelný. A jinak, hlavní představitel měl úžasný hlas, takový sametový témbr...

• 5.6.2017  07:09

Neuvěřitelně nudný a hloupý film. Takováhle mládež Německo rozhodně nespasí.a to tam ještě neměli nové Arabáše. Netuším, co by režisér zplodil nyní. Educators...svatá prostoto !

• 26.5.2017  09:49

Horší triky místy řešit nebudu, Travis je prostě Travis co dělá občas grimasy jako pošuk a patří to zkrátka k němu, tudíž pěkné čtyři hvězdičky.

• 25.5.2017  12:00

Nemáte pocit, že se díváte na film, ale že jste jeho účastníky. Vynikající drama z Nového Zélandu a když jste Maour, máte to sakra těžký. Když jste výborný šachista a máte bipolární poruchu, to je dílo. A když máte synovce, kterého táta svazuje s tradicemi, to už vůbec není žádná hitparáda. Před Genesisem Potinim se lze jen poklonit.

• 24.5.2017  10:19

Tak jsem si to pustila...hm, hm, dvacet minut v trapu...hmmm, no ne...třicet minut v trapu, ...no tohle jako...čtyřicet minut, ...no dost dobrý...přestávám počítat,...no to je hovadina...no nekecej...dobrý...hooodně dobrý...to bude mazec...no Božínku, masakr...se tu lámu jako pako...uf, fakt hustý. A to je konec, přátelé, víte úplně všechno!

• 24.5.2017  10:10

Velkou dobu jsem měla ke Craigovi odpor coby k Bondovi. Tohle není Bond! Všem filmům s ním jsem se důsledně vyhýbala. Vybledlej, ušatej, našpulenej, takovej hybridní Viking se Skopčákem, no nic pro moje oko, leč figura dobrá. Každopádně jak se postupně přemáhám, občas hodím někde oko, kde se ten větrolap nachází, musím svůj názor pokaždé poopravit. A tak nerada říkám, je dobrej. A tenhle film se mi líbil. Vzpomínky do doby, kdy jsem byla malej prcek. Nemám ráda Anglii. Tady jsem ji ustála, snad je to tím mořem. Příběh, který napíše sám život. A slané moře z očí na závěr.

• 21.5.2017  14:12

Perfektní podívaná a rozlučka s Loganem na absolutní špičce. Ač je film místy vážně dost brutální, jeho závěr hovoří i čemsi úplně jiném. Že můžete být stvoření s genetickou úchylkou a přesto zachovat lidství. A pozor, to co je zde fikce, nemusí být už zase za určitou dobu úplně nereálné. Tajné pokusy v přísném utajení armád běží hezkou řádku let a nedělejte si iluze, že ten výsledek časem nepřijde. Přijde vážení a realita se klidně změní. No, snad už budu mít vodícího psa a porcelánový zuby, nemusí to tolik spěchat. Tak. Obsazení skvělý, jak jinak, natočeno parádně, co si přát víc, plný počet.

• 21.5.2017  09:46

Chyběl mi tam Dwayne, opravdu, i když byl po bitce, v které dostal na budku, dost krank. Ráda jsem viděla Russella, který stárne s elegancí, no a pak už jen horší, Vin si vypěstoval podivnou muskulaturu s podivně odulou hlávkou na krku, Michelle je nesympatická, fakt se z ní stává ošklivka s křivým šklebem, nevěřila jsem jí nos mezi očima, Statham je perfektní záporák a je vizáží pořád hrubší, kde je ten krásnej chlap to teda nevím. Tak, všechny jsem tu sdrbla. Sečteno, nahuštěný film, v němż se i auta snáší z oblaků. Bylo to slabší, místy ujetý, ale zase, ty káry super, motory řvaly, joooooo. Víc jak tři to nebude. Ale Paule, s tvým krásným úsměvem a modrýma očima, buď sbohem, budeš mi chybět.

• 14.5.2017  14:14
    Sextánka (1936)

Viděno dávno, pradávno, koukala jsem na film s babičkou, která se u toho dojímala...

• 14.5.2017  14:10
    Deadpool (2016)

Perfektní hlášky, krásná Morena, ale jinak ať dělám co dělám, já s tím mým oblíbeným Ryanem nějak nemůžu sympatizovat. Jedno shlédnutí fakt stačilo.

• 11.5.2017  19:11

Ano, velmi milá blbina s vtipem a dobrými nápady. Taková vytvořená síť z malých leteckých bitevních lodí kolem obrovské nepřátelské, to byla hodně dobrá myšlenka tvůrců. Postavy sympatické, já se bavila, tudíž vzhůru na dvojku.

• 11.5.2017  19:05
    Vikingové - Série 4 (série) (2016)

Já si zase smlsla, byli to raubíři k pohledání a takový Krvavý orel vytažený do letecké pozice, to se teda musí nechat, to je hodně brutus!

• 5.5.2017  09:33
    Bojovník (2015)

Ty tři hvězdičky jsou za velmi dobrého Jacka a boxerské scény, jinak souhlasím s místními komentáři, moc předvídatelný děj. Škoda.

• 1.5.2017  08:51

Jak široká a nevyzpytatelná je ruská duše, jako řeka Kama, kolem které všichni žijí. Jak obrovské majetkové rozdíly jsou mezi všemi, jako mezi obyčejnými a krásnými loděmi v přístavu. A život řeší humorem, vodkou, depresí, prostě žijí, jak to jde.l konečně Viktor,má malou dcerku, kterou miluje, krásnou ženu, prachatého kamaráda z dětství a teď i desátou třídu, fabriku zavřeli, vzdělání má, tak je jde učit geografii. Je to banda, do si budeme říkat. Manželka se zakouká do kamaráda, jeho SUV a prachů a Viktor to chápe. Ať se má líp než s ním. Občas se zlískne, ale miluje svět. Ach ten život. A pak přijde za odměnu pár žákům výlet do divočiny. Se vším všudy, co život nese. No...Konstantin Chabenskij se mi líbí čím dál víc. Rozhodně.

• 28.4.2017  15:21
    Vymahač (2016)

Konstantin Chabenskij celý film nevyleze že záběru. Zvláště jeho rozhovory s klienty, tak trochu oběťmi, právě jeho, vymahače, jsou fenomální. Inteligentní, bystrý, bezskrupulózní, to je on, jeden z nejlepších. Už se chystá večer domů, vlastně i na vernisáž, se svojí přítelkyní, když v tom, nečekaný hovor od manželky jednoho z dlužníků, který měl spáchat sebevraždu. A ta paní, té to pálí. Je totiž stejná... No, přesto mě určitou chvilku film absolutně dojmul. Veterinární klinika, ach jo. Hodnocení je na vážkách, takže asi hodně silné tři hvězdičky.

• 24.4.2017  06:06
    Viking (2016)

Velmi jsem se těšila, abych já, milovnice historie a bitev, byla zklamána. Jak nerada to říkám, ach ach. Orientace v ději byla dost složitá, jakoby scénárista si vždy řekl jejda, tohle tam šoupnu taky a bez jakékoliv příčiny šup tam, a ty si to nějak přeber. No, vizuál fakt super, bitvy nebyly v rukavičkách a řezali se o život. Ale zkrátka, po šesti letech výroby mě film jako celek zklamal.

• 23.4.2017  18:06

Zajímavě natočený film o tzv.Pokračovací válce a bitvě v Karelii. Finové čelili obrovské přesile Rudé armády a rvali se jako lvi. Film začíná u průzkumáků v nádherné lesnaté krajině, aby vyvrcholil hlavní bitvou, při níž položilo život přes šedesát tisíc vojáků.

• 18.4.2017  20:49
    Hop (2011)

Byly tam někdy tak vtipné hlášky a utajeně nastrčenéf finty, až mě to rozesmálo. velikonoční zajda,jménem Hop, ten vyvolený, co letos musí provést velikonoční nadílku, radši buší doma do bicích . Kombinace hraného filmu a animáku se povedla a vznikl tenhle úsměvný rodinný film. Fakt je, že jsem netušila, co velikonoční zajda dokáže mít místo trusu a že kuřata jsou také pěkní křiváci, scéna s vymalováváním kraslic, kdy se muselo přidat v tempu, ta byla taky dobrá.

• 18.4.2017  20:39

Já si to užila, Co si přát více, že, Michaelova figura je vážně dobrá, v kápi mu to sedlo a artefakt, jo, jeden nikdy neví, jaké mocné civilizace tu před námi byly, když lidstvo ještě ani nevědělo, který kořínek je jedlý.A já věřím, že byly. Vizuál suprový, průlety krajinou nádherné, výborná hudba a lidstvo, to je nepoučitelné od svého vzniku. Ať žije víra, ona nám k moci dopomáhá, ve jménu Boha, nebo taky ne. Netvrdím, že ta čtvrtá hvězda bude silná, ale co, je tam!

• 12.4.2017  22:13

Rozhodně všechny ženské role skvělé zahrané, dominují však Shirley Mac Lane a Audrey Hepburn. Ten malý, oplácaný, pihovatý prolhaný spratek z dívčí školy hrál jako o život a fakt, v roce 1961 bylo tohle sousto, že spolu mají dvě učitelky lesbický vztah, nepřekonatelný skandál. Odsoudí vás nejen morálně, ale i soudně, rozjedou v tisku po celých Státech a zničí se vše, co jste budovali, včetně lásky k lékaři. Tohle bylo drama se vším všudy.

• 12.4.2017  12:54

Měla jsem tu dlouhý komentář a jelikož mi blbne tablet, už není. Tak to zkrátím, viděno s famózním dabingem a byl to zážitek.

• 12.4.2017  12:35

Nemám moc ráda trhlé komedie, Jima Carreyho, i když uznávám jeho talent, nesnáším Anistonovou, ale kvůli Freemanovi jsem ten film dala. Klidně by totiž tím Nejvyšším mohl být.

• 12.4.2017  12:28
    Nightwish: Wish I Had an Angel (hudební videoklip) (2004)

Mám ráda jejich hudbu, celkový poslech a vizuál mi kazí Tarja. Neupřímný pohled, dolování operní tóniny s obrovským sebevědomím, prostě mi v té jinak skvělé sestavě vadí. Pro šťouraly na adresu Uweho Bolla , ano , viděla jsem mix Vetřelce, Predátora, Akt X, prostě všeho. A vůbec mi to nevadí :-)

• 12.4.2017  12:17

Ale ale ale, nač zde panuje tolik odporu proti této fantasy? Tak hrozné to nebylo, to ani náhodou. Obsazení výborné, hudba skvělá a děj pohádka pro dospělé. Je třeba občas pohádek. Vykrádání Pána Prstenů? Možná trochu, ale kde všude nejsou mágové a armáda postav, které je poslouchají? Trollové, skřeti, loupežníci, démoni, každá kultura to má po svém. No, Statham zkraje nezaléval coby Farmář ředkvičky, nýbrž tuřín, tím se totiž chudí živili. A vytrhával ho. Tak jo, dějově průměrná fantasy s tím, že byla natočena tak, že jsem se nenudila, takže tři hvězdičky sedí.

• 11.4.2017  21:43

Drsná japonská vesnička v horách se svými obyvateli, těžkým životem a osudy, které t ato tíže přináší. souznění s přírodou, tragédie, láska. Skvělé.

• 5.4.2017  20:20

Pěkné s výtečným obsazením.

• 5.4.2017  10:18
    Pasažéři (2016)

Skvělý vizuál lodě a děj nebyl také k zahození, poruchou vzbuzený technik na lodi plující vesmírem s 5000 potencionálními obyvateli nové planety, kterou hodlá přetechnizovatelné lidstvo kolonizovat. A nechce být sám, s barmanem androidem. Tudíž vzbudí krásnou spisovatelku, jenže k cíli chybí ještě skoro devadesát let. Jenže netuší, že loď utrpěla poruchu...Mně se to v žánru líbilo, drobné nedostatky vážně pitvat nebudu.

• 30.3.2017  09:34

Viděno kdysi dávno, název zapomenut, nyní připomenut a zaslouženě ohodnoceno. Barbara Brylska bývala kočka.

• 30.3.2017  09:05
    Nordvest (2013)

Jak já tyhle reálie nemám ráda! Domy ošklivé, všude samá cihla, keře holé, počasí pod psa, matka dvou skoro dospělých synů a malé holčičky je tak trochu šmudla, která má byt zaneřáděný ptákovinama že máte dojem že sklad veteše je vlastně útulná klícka, a o kousek dál vesele krade gang arabášů, pro které občas starší synek provede nějakou najmutou zlodějničku, po jejímž odevzdání ho stejně arabáši ošidí a mladší brácha na to kouká, to je bída, ten život.Jenže o kousek dál, ve velkém domě, tam je jiný level, tam je banda z Kavkazu, šéf není ořezávatko, vousy má, skobovitý nos také, střílí jako profík z Čečny a Glock je jeho věrný přítel a parta jeho gorilek nejsou zrovna žádná neviňátka. A je tu dilema pro koho makat? Do normální práce se nám evidentně nechce, tak se vetřeme tím lepším, když se uvedeme, na jejich párty se hérák snáší jako sníh, ruličku si vyrobíme. Jo, vlastně jsem chtěla říct, že o tohle fakt syrové drama se sociálním průšvihem severu, kde imigranti začínají vládnout a blonďatého domorodce aby jeden pohledal , tak o to jsem fakt nestála, ale když jsem to jednou dala, tak za skvělou režii a perfektní herecké výkony ty čtyři hvězdičky dát musím, jinak bych se nemohla na sebe ani podívat. Ach jo.

• 29.3.2017  21:14
    Coherence (2013)

Vážení, slovy unikáta Franty Kocourka bych ohodnotila tento film - Furt ve střehu!! jinak to bude mazec na psycho a na rozum, protože když letí po nebi kometa, není nikde psáno, že se nebudou dít zvláštní věci, což vás logicky hned zkraje v krásném domě, plným letitých přátel jen tak nenapadne. ale co to, vypadne elektrika, mobilům praskne display, všude tma jen o dva bloky dál svítí dům.l. Tak se někteří seberou a jdou tam, ale co to vidí, ten samý dům a sebe samé...závěr to rozštípnul doslova parádně a když najely závěrečné titulky, tak jsem byla nemile zaskočena, prortože sakra, co teď s tím? Ony se v tom vesmíru dějí divné věci a teď přijdou až k vám domů. Milovníci scifi a napětí zbystřete, já byla navýsost spokojena.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36