italka63

• 21.1.2019  16:08
    Mechanický pomeranč (1971)

Odpuzující.

• 20.1.2019  16:01

Flokiho parta na Islandu prořídla nehezkým zpùsobem a tak doufám, až se filmové počasí umoudří, že se vrátí ke svým méně zbožným přátelům a snad též jejich krásná, teď bělovlasá královna.

• 20.1.2019  13:14
    Velká hra (2017)

Musím předeslat, že jsem nikdy Jessicu Chastain nemusela. Pořád mám z ní vizuální dojem, že z ní opadává suchá kůže a minimalistickým líčením ten dojem ještě umocňuje. No ale tady to bylo jiné, viděla jsem krásnou s typickou bambulí na nose, a byla to nejen žena vamp, ale také žena, které to neuvěřitelně pálí a dokáže si stát na svém. A když ke Costnerovi, který stárne s neuvěřitelnou grácií, přibyde Idris Elba, nemůžu už žádat víc. Velmi slušný film.

• 17.1.2019  21:46
    Rozpolcený (2016)

Před McAvoyem jsem jen smekla.

• 16.1.2019  17:50
    Venom (2018)

Skvělý Hardy a porce nenáročné zábavy, dobrá oddychovka.

• 13.1.2019  21:35
    Válečník (1965)

Velice mne rušila předramatizovaná hudba, ale tehdy zkrátka to tak bylo, hudba velice silně podtrhovala děj. Jinak slušný Heston a zajímavé reálie středověkêho Normanska. A začalo to chtíčem a láskou a vygradovalo v boj.

• 13.1.2019  16:40

Uthred je prostě válečník se svými klady a zápory, životními ztrátami a průšvihy, ale to, že vymete s královskou Výsostí chodbu, to je síla. A další malér...

• 12.1.2019  12:44

Kameramanská a divácká bomba.

• 8.1.2019  22:50

Ke čtyřem hvězdám trošku něco chybělo, snad víc akce, ale obsazení velmi dobré. Pokud je film opravdu inspirován skutečnou událostí, zrovna psina to nebyla. Film je film, ale život je jinde.

• 8.1.2019  20:51

Bohužel mi to přišlo trochu roztahané, ale kdo jsem já, abych soudila tohle téma...slušná Sigourney i Kate Bosworth.

• 3.1.2019  22:05

Hořkosladký příběh z Dalmácie, kdy se nejdříve pobaveně usmíváte, ale na konci sakra zvážníte.Co všechno život nepřipraví mladému knězi, který v dobré víře zachování porodnosti na ostrově začne propichovat se svým kamarádem Petrem, prodejcem, kondomy a přiberou si k tomu lékárníka. Typicky balkánská hudba a přímořský kolorit jen podtrhuje bizarnost života i s vážnými důsledky.

• 3.1.2019  17:22
    Švýcarák (2016)

Možná jsem natvrdlá, ale byla to pro mne jen ztráta čau, i když Dano byl docela obstojný.

• 2.1.2019  21:22

Snímek plný malých gagů, kterým vévodí bijec ve formě Spencer, spolu poněkud nečekaně s ukecaným Gemmou, který mu ovšem zdatně sekunduje. Kterak se wrestler a bývalý zmrzlinář zapletou v italské čtvrti s mafií a všichni tušíme, jak to dopadne. Jenže to nic nemění na tom, že snímek je úsměvný, s parádní hravou hudbou a Spencer v ringu vynikající, zkrátka, nenáročná oddychovka.

• 31.12.2018  10:56

Nechápu, ty připitomnělé komenty typu Pan Míša byl zpocenej ... no, kdo nikdy na žádném jevišti nestál, těžko pochopí. Takže, není to můj oblíbený hardrock či speedmetal, ale přátelé, tenhle pán je hitmaker a šoumen, to se popřít nedá. Koncert odsýpal a Aréna zpívala. To není málo!Jo, a jinak kytarista se po R píše měkké I, a pokud pánové vypadali vidlácky, tak trochu ano, jenže kytaristé jsou dobří. Celá kapela byla po muzikanrské stránce sestavena velmi dobře. Tudíž, nemusím ho milovat, ale dobře odvedenou práci není třeba hanět.

• 31.12.2018  10:35
    Vikingové - Hell (S05E15) (epizoda) (2018)

Skvělý díl s bitvou, jednou z nejdůležitějších jak pro Sasy, tak pro Vikingy. Jediné, co mi zvedá mandle, je překlad. Protože byli Vikingové, a ne Vikini, nemůžu přeci použít slovo vikinské, třeba lodě. Poslední dobou se to dost objevuje, je to do očí bijící.

• 30.12.2018  17:44
    Bez kormidla (2014)

Velmi mě to nebavilo a hlavní postavě otce jsem nevěřila nic, vůbec ničím mě nedokázal přesvědčit, Miles Heizer mě nesednul a hudba moc taky ne, škoda.

• 30.12.2018  14:20
    Kdysi dávno (1980)

Trochu nuda, trochu kýč, trochu sentiment, takové neurazí, nenadchne, jsem trochu na rozpacích. Tak tedy tři hvězdy.

• 28.12.2018  13:04

Ivar není Bůh, je to fanatický ďábel, to bude ještě zajímavé.

• 25.12.2018  11:52
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Kříž a Vilhelmová byli dobří, jinak pohádka se mi jevila průměrná, peklo působilo velmi bakelitově, kostýmy pochválím, ale jinak docela zklamání.

• 23.12.2018  23:54
    Albatros (2011)

Takový hořkosladký film o náctiletých a dospělých, o starostech, radostech a touhách, o tom, co život nese a záleží jen na nás, jestli nás semele nebo naopak nastartuje jít dál. A můj oblíbený Sebastian Koch, dobrá hudba, zkrátka slušný film.

• 19.12.2018  17:16

Je to jasné, zrodil se perfektní seriál, super.

• 12.12.2018  23:07

Není nad lásku ke křesťanskému bratru, hlavně hodně stříbra mu dej, krále poslouchej a cti, slepě jemu I církvi věř, nech se ponížit a zapomeň, že tě coby Dána vychovali Vikingové jiným přístupem a s více Bohy. Jen se to dá velmi špatně skloubit. Musím uznat, že děj nikde nevázne a dobře se na to kouká.

• 12.12.2018  22:59

Takhle nějak bych si to představovala nadále, děj I akce ,to vše se perfektně rozjelo. Fuj, to byla hnusná doba...

• 10.12.2018  20:26

Rollo je tady, takže se to rozjede.

• 10.12.2018  20:24

Lagertha je s bílými vlasy úchvatná...

• 10.12.2018  20:20
    V peřině (2011)

Ale atmosféra a krásné bezčasé kostýmy, to docela ušlo!

• 10.12.2018  20:14

Tak se nám to zajímavě rozjelo. Hurá!

• 5.12.2018  21:31

Život se s lidmi nemazlí a tento film s dějem zasazeným do padesátých let v Americe, ten je toho jasným důkazem, neb je to autobiografie. A velmi povedená, to se musí nechat. Robert de Niro, fantastický křupan se třemi dětmi na kraji městečka a žena se synem, ti to dají dohromady. Synek Leo, neboli Tobias, ten zkrátka stoupne před kameru a vy nevidíte Di Capria, jen toho dospívajícího Tobiase, kterému už to všechno jde krkem. Velmi dobré.

• 2.12.2018  12:45

Trochu nám ta úroveň spadla, snad ne natrvalo.

• 2.12.2018  12:44
    The Last Kingdom (TV seriál) (2015)

Rozjelo se nám to výborně, z klučiny vyrostl vcelku pohledný rádoby Dán, který, jak jsem si všimla, hodně obstojně jezdí na koni a větší porce ega mu není cizí. Tak uvidíme, jaké to bude dál.

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46