italka63

Zuzana Horová

okres Domažlice

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 17.7.2018  19:57

Bylo to skvělé, prostě o hořkosladkém , čí více hořkém, životě slušného člověka, se skvělými hereckými výkony. A ten konec, to je něco! Stačí si vybrat...

• 9.7.2018  09:20
    Bright (2017)

Cože??? To byla Rapace ? Pořád jsem netušila, kam s ní, no ne...Joel Edgerton hrál shrbeného, tak trochu zakomplexovaného Orka skvěle. Víc než tři to nebude, to zase ne, ale musím říct, že si dám pozor na ty malé létající vílí zmetky, jedna neví, co provedou.

• 6.7.2018  12:55
    Křišťálek meč (TV film) (2007)

První polovina byla znatelně lepší, obsazení ale bylo slušné.

• 5.7.2018  11:40

Vynikající Hopkins a velmi dobrý Morgan v mírně mysteriozní krimi, slušný.

• 4.7.2018  17:23

Bylo to velmi slušné a Jeffrey Dean Morgan byl perfektní, plus výkony obou holčiček. Zasloužené čtyři hvězdičky.

• 4.7.2018  10:32

Konečně po dlouhé době večer jen sama pro sebe a nemohla jsem ho strávit lépe, než v přítomnosti mých oblíbenců , kteří se dokonce objevili v jednom snímku najednou, no to bylo jako Ježíšek. Když jsem kdysi viděla prvně Morgana v nemocničním seriálu, kde hrál Dennyho trpícího rakovinou, úplně jsem přestala dýchat. Ty jeho oči, ty byly pravé, vědoucí, a ten úsměv...nechápu, že nemá lepší role, protože ať je kde je, všude je skvělý. No a Dweyn, to je bez komentáře, zkrátka super monster jízda, co si na nic nehraje, jen vás chce bavit i s napětím a akcí, což se povedlo a bylo to super. Nejlepší byl krokouš, To byl frajer !

• 4.7.2018  10:15
    Terče (1968)

Kvalitně natočený snímek o mladém psychopatovi, kterého jeho nutkání dovede k vystřílení rodiny a bude se stupňovat až do tragického finále v letním autokině. Musím uznat, že natočené to bylo skoro až brilantně a film vás i po spoustě let dokáže oslovit. Nikdy jsem netušila, že Boris Kartloff měl tak příjemný hlas...

• 30.6.2018  12:40
    Marťan (2015)

Velmi mne překvapil Matt Damon, zjistila jsem, že dokáže hrát I se smát. Moje oblíbené scifi téma, zaslouženě čtyři hvězdy, a to též za hudbu.

• 30.6.2018  12:37

Velmi dobré a smutné. Je jen dobře, že je tato tragická událost lidem připomenuta. Výborný Josh Brolin podtrhl skvělý zážitek.

• 20.6.2018  00:00

Mně se to líbilo, spousta výborné akce, mělo to švih, vynikající efekty a Arnoldův úsměv byl nepřekonatelný, tudíž trochu nechápu zdejší hodnocení. Co dělat, ale mně ty čtyři hvězdy zkrátka nikdo nevymluví.

• 19.6.2018  19:59

Jedním slovem zajímavé, s pěknou atmosférou.

• 19.6.2018  19:57

Takhle to dopadá, když je někdo v pubertě naivní, zamilovaný a narazí na stejně starého psychopata. Dobře zahráno, to se musí nechat.Doporučuji film pustit všem mladistvým coby výstražný příklad.

• 19.6.2018  19:50

Závěr seriálu byl mazec jako hrom, Jared Harris skvělý, tak trochu pro otrlé povahy.

• 19.6.2018  19:47

Velmi smutné, s dlouhými záběry, které podtrhovaly zoufalou situaci mladé dívky a fanatismus církve, přes kterou se dostal mladý kněz. Hezká hudba.

• 7.6.2018  09:03
    Transamerika (2005)

Nečekala jsem mnoho, dostala jsem hodně. Skvělá Felicity Hofman, kterou jsem opravdu podezřívala že je chlap. Roli vystřihla neuvěřitelně, ta její chůze, gesta a typicky špatně namalovaná rtěnka...O obrovské toleranci a lásce, I když to je těžké.

• 7.6.2018  08:57

Film byl natočený na základě schopnosti zlaťáčka jednoho ze členů filmového štábu. Bohužel tento pes zemřel na tuším nádor nedlouho po natáčení. Tak jsem šla do plného letňáku s mojí malou dcerkou a protože jsme sami měli doma nádherného zlaťáčka, já, z dosud mě nezjištěných debilních příčin, jsem prozradila, že pejsek už zemřel. Takže, celé kino se smálo, uprostřed moje zoufale brečící dcerka a já spustila kvůli ní taky. Z rodinného filmu jsem odcházela s pocitem, že I na krásné oddychovce můžete ze sebe udělat úplnýho idiota a dítěti způsobit trauma, pozor na to! Jinak byl zlaťáček báječný.

• 7.6.2018  08:44
    Tvář vody (2017)

Fantasy romance se skvělým vizuálem a hudbou. Nechápu, proč v tom hledat něco jiného. Je to neobvyklé, mírně ujeté, ale je to o lásce dvou, kteří jsou jiní. Jen tak mimochodem, Shannon byl samozřejmě skvělý a kupodivu, báje o takto vyhlížejících bozích, jejich sochách a inteligenci, skutečně existují. Takže...kdo ví

• 5.6.2018  07:30

Co jiného, než si pustit v tomhle teplém obobí, než komedii ze slunné Itálie.Dobře jsem se bavila s trojicí kamarádů, nadšených sázkařů na koníčky.

• 5.6.2018  07:16
    Thelma (2017)

Nejde o to, co je vidět na povrchu, jde o to, co máte vidět uvnitř. Nenápadný děj o tiché studentce, která byla doma křesťansky vychována otcem lékařem a invalidní matkou. A pak přišel první záchvat. Tápaní a zničující poznání, že nic není, jak vypadá mez inebem a zemí. Skvělá Eili Harboe, perfektní atmosféra, moc se mi to líbilo.

• 29.5.2018  13:20
    The Hero (2017)

Sam je zkrátka stále neuvěřitelně krásný chlap s dlouhýma nohama a hlasem, co hladí. Tahle role byla snad pro něj přímo stvořená, a to je moc dobře. Život utekl s dobrým I zlým a přišel stín. Co s ním...

• 29.5.2018  13:13
    45 let (2015)

Velmi zvláštní film. Ramplingová s úsměvem Jiránkové byla opravdu skvělá. A nikdy nevíte, jaká tajemství vašeho muže vyplavou po 45 letech manželství na povrch, I když vás miluje.

• 25.5.2018  11:36
    Spectral (2016)

Bavilo mě to, dobrá atmosféra a hudba. České Tatry nasazené americkou armádou jsem poznala hned. Takové hodně dobré béčko.

• 25.5.2018  08:41
    O' Horten (2007)

Hluboce lidské, o ztrátách, životním přehledu, ale I o touze a naději. Když se postavil na ten skokanský můstek...brrrr...spoustu let lidé nadávají, už aby byli v důchodu, ale až do něj konečně doklopýtají, vědí, že život už je v pr...! Skvělý filmový zážitek.

• 22.5.2018  08:25

Nebylo to tak špatné, jak je zde prezentováno, vždyť kdo může soudit, pokud to nezažil? Jedním z nejhorším možných způsobů přijít o rodinu a řetězcem nešťastných náhod zapříčinit jejich smrt? Co všechno budete mít v hlavě? Jo, Arnold je vždycky koženej, ale tady to sedlo, protože člověk uzavřený neštěstím do sebe bude těžko hýřit přehnanou mimikou, že. Musím uznat, že stárne s grácií, i ta jeho chůze medvěda po obrně se dala snést. Slušný film.

• 22.5.2018  06:36

Jednička vzala moje srdce útokem a ještě dlouho tam příjemně hřála. Dvojka ji nepřekonala, ale i tak, byl to fajn strávený čas.Ty čtyři hvězdy zaslouženě dám.

• 20.5.2018  12:03

Pořád jsem si říkala, že je to utajený psychouš...a jo!

• 20.5.2018  12:01

Skvělá režie a důkladná probírka protagonistů. Hlad, mizérie, to špatné leze logicky z lidí na povrch. A společný, silný nepřítel...

• 15.5.2018  13:41
    Případ SK1 (2014)

Velmi, velmi slušné zpracování francouzskéhu případu sériového vraha v rozmezí několika let. Místy doslova polodokumentárně natočeno, no, kriminalisté si tedy užili spoustu probdělých nocí a není se čemu divit.

• 15.5.2018  13:35
    Mistr Meče (2016)

Takové neurazí, ale úplně nenadchne. Skvělé souboje, ty neměly chybu, ale toho digitálního koně zkrátka odpustit nemůžu, jinak vizuelně moc hezké.

• 10.5.2018  16:49
    Nepřátelé (2017)

Mělo to úplně všechno, co výborný film má mít. Skvělou kameru, hudbu, dobré herecké výkony, syrovost života. A já si nakonci říkala, jestli to neuděláš, bude z tebe prázdná lidská bytost...

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43