italka63

Zuzana Horová

okres Domažlice

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 19.9.2018  09:37

Herecky obsazeno a zahráno výborně, mladinká Paradis a Crémer ve věku, který má k důchodu, co by filosofickou knihou na škole od katedry ke krásné studentce dohodil. No...prostě se mi to vleklo jak žvýkačka na slunci a posléze jsem se chytila při tom, že jedním uchem poslouchám dialog, ale ve skutečnosti si lámu hlavu, proč mají ložnici v patře starého sídla, mně nesympaticky kamenného vzhledu, kovově modrou s debilně umístěnými postelemi, kdy hlavu mâte přesně naproti otvírajícím se dveřím a jedna žabička na divných závěsech je chycena blbě. A to je pro mně konec, přátelé! Jo, hudebně dost dobré.

• 5.9.2018  16:28
    Narcos (TV seriál) (2015)

Skvělá režie, Wagner Moura a vůbec všichni, vážně vynikající seriál, který jsem doslova zhltla.

• 28.8.2018  01:32

Výborný film a skvělá Brenda Blethyn, která mě snad nejvíce zaujala ve filmu Bílá vdova. Je neuvěřitelné, co tahle dáma dokáže předvést. Tu obyčejnou ženskou s nevycválanou dcerou, kterou najde její dcera, kterou dala v šestnácti k adopci, aniž by na ni pohlédla.Černá dcera. Film o velmi křehkých vztazích, kdy už pravda o všech musí vyjít najevo.

• 27.8.2018  21:13
    Confucius (2010)

Mně se to líbilo, těžko čekat od životopisného filmu akčňák, I když život tohohle inteligentního pána pestrý byl. Pěkná výprava a slušný Chow.

• 24.8.2018  00:01

Pohoda, skvělé hlášky a bezva Belushi s ovčákem, který je ten nejbáječnější na světě, a vy to na nich vidíte. Není to světoborné, ale tenhle vztah za to zkrátka stojí.

• 21.8.2018  18:45

Ještě pořád to do doby, než padl výraz Bradavice, šlo. Pak to drhlo. Vůči přemoudřelé britské rádoby dámě mám živočišnou averzi, asi tak. Trochu nuda, jen to stolování bylo dost dobré, ovšem víc hvězdiček to nebude.

• 21.8.2018  18:41

Milé, vtipné, sice trošku místy ukecané, ale to ke španělské nátuře zkrátka patří, taková letní oddychovka...

• 13.8.2018  07:44

Třetí hvězda je jen za Dwayna, jinak slabota, přestože některé akční scény byly natočené hodně dobře. Ale to nestačí...

• 6.8.2018  09:08

Tak se nám to uzavřelo, mělo to švih, napětí, životní zklamání.Co mě mrzí, že se ani na chvilku neobjevil agent Murphy, zabili teplýho šmejda Pacha, který si držel svoji úroveň a rozhodně působil velmi zajímavě. Jinak skvěle zahraná role nasazeného agenta v kartelu, přímo jste viděli, jaké nervy musí mít a přitom má tak upřímný pohled těch hnědých očiček. No, nebyla by čtvrtá řada? Celkově to shrnu, jeden z nejlepších seriálů, který byl natočen, od samého začátku, kdy Escobara hrál vražedně vynikající Wagner Moura.

• 6.8.2018  08:57

Tenhle díl byl konečně opět dokonalý, hurá.

• 2.8.2018  09:19

Ano, přesně to vystihuje věta, která tam nezazní, ale existuje - milovala jsem Pabla, nenáviděla jsem Escobara.

• 31.7.2018  22:00

Zaplaťpánbůh za Abramse, jeho pojetí mi sedí, pro mne slušně koukatelné.

• 31.7.2018  21:57
    Narcos - Los Pepes (S02E06) (epizoda) (2016)

Moura je fenomenální.

• 27.7.2018  20:34

Carrillo je zpět z Madridu a jak pravil vypravěč, čili jedna z hlavních postav, každý má svůj bod zlomu, včetně prezidenta. Pěkná divočina to v Kolumbii byla, až z toho mrazí.

• 26.7.2018  13:12
    Šéf (2014)

Takové milé, pohodové pohlazení s báječnými kubánskými rytmy a sympatickým hereckým obsazením, skvělá letní nálada.

• 24.7.2018  20:14

Stále jsem se usmívala, zkrátka život mírně odlišných lidí se vším všudy a perfektní herecké výkony kde víte, že je musíte brát maličko s rezervou a přesto to nevadí.

• 24.7.2018  10:24
    Jonah Hex (2010)

Takové obsazení a vcelku to zase tolik neoslovilo, škoda...

• 17.7.2018  19:57

Bylo to skvělé, prostě o hořkosladkém , čí více hořkém, životě slušného člověka, se skvělými hereckými výkony. A ten konec, to je něco! Stačí si vybrat...

• 9.7.2018  09:20
    Bright (2017)

Cože??? To byla Rapace ? Pořád jsem netušila, kam s ní, no ne...Joel Edgerton hrál shrbeného, tak trochu zakomplexovaného Orka skvěle. Víc než tři to nebude, to zase ne, ale musím říct, že si dám pozor na ty malé létající vílí zmetky, jedna neví, co provedou.

• 6.7.2018  12:55
    Křišťálek meč (TV film) (2007)

První polovina byla znatelně lepší, obsazení ale bylo slušné.

• 5.7.2018  11:40

Vynikající Hopkins a velmi dobrý Morgan v mírně mysteriozní krimi, slušný.

• 4.7.2018  17:23

Bylo to velmi slušné a Jeffrey Dean Morgan byl perfektní, plus výkony obou holčiček. Zasloužené čtyři hvězdičky.

• 4.7.2018  10:32

Konečně po dlouhé době večer jen sama pro sebe a nemohla jsem ho strávit lépe, než v přítomnosti mých oblíbenců , kteří se dokonce objevili v jednom snímku najednou, no to bylo jako Ježíšek. Když jsem kdysi viděla prvně Morgana v nemocničním seriálu, kde hrál Dennyho trpícího rakovinou, úplně jsem přestala dýchat. Ty jeho oči, ty byly pravé, vědoucí, a ten úsměv...nechápu, že nemá lepší role, protože ať je kde je, všude je skvělý. No a Dweyn, to je bez komentáře, zkrátka super monster jízda, co si na nic nehraje, jen vás chce bavit i s napětím a akcí, což se povedlo a bylo to super. Nejlepší byl krokouš, To byl frajer !

• 4.7.2018  10:15
    Terče (1968)

Kvalitně natočený snímek o mladém psychopatovi, kterého jeho nutkání dovede k vystřílení rodiny a bude se stupňovat až do tragického finále v letním autokině. Musím uznat, že natočené to bylo skoro až brilantně a film vás i po spoustě let dokáže oslovit. Nikdy jsem netušila, že Boris Kartloff měl tak příjemný hlas...

• 30.6.2018  12:40
    Marťan (2015)

Velmi mne překvapil Matt Damon, zjistila jsem, že dokáže hrát I se smát. Moje oblíbené scifi téma, zaslouženě čtyři hvězdy, a to též za hudbu.

• 30.6.2018  12:37

Velmi dobré a smutné. Je jen dobře, že je tato tragická událost lidem připomenuta. Výborný Josh Brolin podtrhl skvělý zážitek.

• 20.6.2018  00:00

Mně se to líbilo, spousta výborné akce, mělo to švih, vynikající efekty a Arnoldův úsměv byl nepřekonatelný, tudíž trochu nechápu zdejší hodnocení. Co dělat, ale mně ty čtyři hvězdy zkrátka nikdo nevymluví.

• 19.6.2018  19:59

Jedním slovem zajímavé, s pěknou atmosférou.

• 19.6.2018  19:57

Takhle to dopadá, když je někdo v pubertě naivní, zamilovaný a narazí na stejně starého psychopata. Dobře zahráno, to se musí nechat.Doporučuji film pustit všem mladistvým coby výstražný příklad.

• 19.6.2018  19:50

Závěr seriálu byl mazec jako hrom, Jared Harris skvělý, tak trochu pro otrlé povahy.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44