italka63

okres Domažlice

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 18.4.2018  20:58
    Expert (1996)

Hlavně pro Sama Elliotta a jinak druhá polovina filmu docela ušla. Na vytvoření lidské bomby se opravdu musíte setkat s magorem.

• 17.4.2018  16:23

Malinko zklamání, ale já věřím, že se opět posuneme. Určitě atmosféra houstne. A oceňuji výstup manželky zemřelého kapitána, vysvětlila to pánům Angličanům dokonale a s grácií.

• 17.4.2018  16:19
    12 Strong (2018)

Byla jsem spokojena, kamera a hudba skvělé a příběh dobrý, rozhodně tu nebudu dštít oheň a síru. Ony totiž příběhy o hrdinství někdy skutečně existují, tak to bylo, je a bude.

• 16.4.2018  10:59

Tak trochu jiné a přesto zvláštní, s Clintem skoupým na slovo a obyvateli městečka, které svazuje jedno krvavé tajemství. A obzvláště nepěknými ženskými představitelkami.

• 16.4.2018  09:27

Klobouk dolů před lidmi , co se nesklonili. Lidský život nikdy moc v Kolumbii cenu neměl, v téhle situaci tuplem. A skvělý Wagner Moura.

• 16.4.2018  09:20

Perfektní.

• 15.4.2018  09:30

Souhlasím s uživatelem tron, proč tak brzy? Uvidíme, co nám to přinese v budoucnu.

• 15.4.2018  09:28
    The Terror - Gore (E02) (epizoda) (2018)

Jo jo, přitvrdilo a bude to super. Nikdy bych se dobrovolně nevydala na výpravu do zimy, ale tahle expedice pro poznání a pro královnu, ta bude zajímavá.

• 15.4.2018  09:25

Zdá se, že seriál má dost vysoké ambice, jen tak dál, rozhodně zajímavé téma a mám jen malou výtku, musíte nevnímat, že postavám nejde pára od úst. Zkrátka, nemůžete chtít všechno.

• 14.4.2018  08:57

No...látka zajímavá, leč až na dvě kupodivu pro mne romantické scény, se mi zpracování nejevilo nic moc. John Voight byl rozhodně dobrý a byla zde nádherná ukázka toho, jak vytrhování Bible z kontextu a vůbec fanatismus vede ke zkáze. Jo, mormoni...tak trochu sebranka, že? Politováníhodný masakr s ještě politovánější právní dohrou.

• 11.4.2018  16:57
    23 (1998)

Tak to vypadá, když je někdo moc chytrý, stane se z něj hacker, zaplete se do vysoké hry překračující hranice státu, skončí z toho na koksu a vůbec blbě. Velmi zajímavě natočeno podle skutečného příběhu.

• 8.4.2018  14:32

Liam pořád vypadá dobře, ale film trochu drhnul, zvláště scéna vykolejení vlaku. Potěšil Sam Neill, mám pro něj zkrátka slabost.

• 8.4.2018  14:29
    Godless - Homecoming (E07) (epizoda) (2017)

Perfektní finále. Co dodat víc. Skvělý Jeff Daniels a vůbec všichni.Mám jen jednu maličkatou výtku, proč ho sakra ženský ze střechy neodbouchly hned, když se jim tak krásně uprostřed vřavy vystavoval?Ale jinak super seriál, a jsem ráda, že druhý hlavní hrdina došel až tam, kde se modř oceánu snoubí s oblohou.

• 5.4.2018  13:53

Čtvrtá hvězda za závěrečné minuty a předchozí jemný humor na lovu.

• 5.4.2018  13:51

Tempo se vleče, ale vy víte, že pomalinku zrychluje, jen tak, mimoděk, a práce kamery vás v tom utvrzuje. Je na co se těšit.

• 3.4.2018  12:34

Kamera super,hudba solidní, to, že jsem se v polovině chvilku nudila beru jako daň věcí příštích, že se to časem určitě rozjede.

• 1.4.2018  00:00
    Annihilation (2018)

Velmi dobré a doufám, že lidstvo jako takové začne myslet.Nikdo neví, kolik času lidstvu zbývá,

• 27.3.2018  23:50
    A Teacher (2013)

Tak za prvé, odstranit tukovou bouli z čela. Za druhé, přestat vypadat jako strašidlo do zelí. Za třetí, vcelku nesympatická herečka hrála dost dobře svoji roli zamilované učitelky do svého studenta. Za čtvrté, snažila se najít svůj ztracený mozek. Za páté, to závěrečné zoufalství jsem jí věřila.

• 27.3.2018  09:20

Zajímavé, dobře obsazené a kus ruských dějin o kterých se zde u nás mnoho neví. A zajímavá postava Španěla.

• 27.3.2018  09:18

Trochu mi to nudilo, ale Meryl byla úžasná. Každopádně nutno ocenit osobní statečnost lidí.

• 21.3.2018  09:07
    Tetička (1941)

Viděno 3x, pořád to bylo dokonalé, skvělé obsazení.

• 20.3.2018  17:37
    Borgman (2013)

Byla to snůška bizarností k neuvěření, obrovské naivity a vtipu černého jako asfalt. Jedna skoro neví, co si o tom myslet. Ale dobrý! Každopádně, Alex van Warmerdam je mírný psychopat, který se to nebojí na sebe prásknout.

• 20.3.2018  11:26
    Válka es (TV seriál) (2017)

Komu něco říká pilot s přezdívkou Rudý Baron, bude spokojen. Před odvahou těchhle pilotů lze jen smeknout a celkově byly obě epizody zdařile zpracovány.Rozhodně zajímavé.

• 20.3.2018  11:20
    Masaryk (2016)

Obsazení skvělé, absolutně v hodnocení souhlasím se Snorlax. Poctivá filmařina.

• 19.3.2018  13:27
    Druhý muž (2008)

Výborný Liam Neeson i Antonio Banderas, toť asi vše. No, ještě samozřejmě Milano...scénář mě předestřel ženu, která falírovala mezi manželem a španělskobritským milencem a ona umře na rakovinu. Čím více jsem ji poznávala, tím více mi šla na nervy. Moje babička by řekla, pálilo ji dobré bydlo. Ovšem musím uznat, že Banderas by svým kouzlem omotal skoro každou ženu...a ty červené lodičky byly ólalá !

• 15.3.2018  23:41
    33 životů (2015)

V polovině filmu jsem se trošičku začala nudit, a i když se film určitě přesně nedržel skutečnosti, na záchrannou akci si vzpomínám. Těžko kritizovat, já tam s nimi dole v dole naštěstí nebyla.Banderas byl skvělý a představitel ministra pro mne též, celkově bylo obsazení slušné.

• 15.3.2018  23:37

Čtvrtá hvězda je jen a pouze pro Toma Hardyho, protože to, jak si střihnul svoje psychopatické dvojče, tak to bylo zkrátka úžasné. A ty likvidační metody...

• 15.3.2018  17:56

Hodně černé, to se musí nechat.

• 15.3.2018  08:36

Výborná Blanchettová a charismatický Clive Owen, to ano. Leč poněkud historii vzdálené, škoda.

• 15.3.2018  08:30

Takové pohlazení po duši. Jistě, velkou vědu v tom nehledejte, ale co když skutečně existují zázraky, které lidi spojí a proč by to nemohlo být jídlo? Vzpomínáte, jak bylo nasnímané dělání omelety s madame Mallory? Když to dojalo mne, která vaří nerada, neboť vaříte, napatláte, podáte, sní se to a ještě je nádobí a už dílo za vámi vidět není, takže, musí to dojmout každého cynika. Velmi příjemný otec indické rodiny v podání Oma Puriho, Hasan, jeho syn, s upřímnýma očima, z kterého charisma doslova kapalo, v podání Manishe Dayala a pak madam Helene Mirrenové, to vše v krásné krajině, že mi na malou chvilku nevadilo, že tam nešplouchá Velká louže. Jen relaxujte a užijte si pohodu, proč ne?

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42