italka63

italka63

Zuzana Horová

okres Domažlice


29 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Zelená míle (1999)

  Pořád nejlepší a pokaždé to obrečím........

 • poster

  Matrix (1999)

  Absolutní špička po všech stránkách filmu, byla jsem nadšená, protože sci-fi, to je moje, Keanu skvělý...a ta hudba, prostě paráda, neskutečný zážitek a pět hvězd zcela jasně. Mohu hodnotit jako celek.

 • poster

  Vetřelec (1979)

  Nejsilněji emotivní setkání z celé úžasné série.Vynikající.

 • poster

  Avatar (2009)

  Jen jedno slovo - nádhera.....

 • poster

  Svět podle Prota (2001)

  Skvělí Jeff Bridges, kterého mám opravdu ráda a Kevin Spacey jako možná mimozemšťan, který je svým způsobem víc lidský než někteří obyvatelé planety Země. Pro mě nádherný příběh se skvělou hudbou.....a pevně věřím, že skutečně zase odletěl na paprsku...........

 • poster

  Nae meorisogui jiugae (2004)

  Další z filmů, který mi byl doporučen a vlastně mezi asijskými jeden z prvních. Jednoduše to zkrátím - nádherný příběh u kterého jsem brečela jako želva a vím jistě, že ne sama.A nebudu už ani citovat tu úžasnou větu, která v něm zazněla, protože každý, kdo film viděl, s ní určitě mohl jen souhlasit.Plný počet bodů, nic jiného nešlo.

 • poster

  Požáry (2010)

  Tento film mi byl doporučen a skutečně stojí za toho vidět. Nemá cenu se rozepisovat o tom, co již napsal rejžánek, ale samotný závěr mě absolutně dostal do kolen a každému, kdo není otrlý cynik, musí zákonitě vehnat slzy do očí, jako se to stalo mě. Nemohu dát nic jiného, než plný počet bodů, protože text druhého dopisu si snad budu pamatovat pořád. Silný filmový zážitek, doporučuji každému.

 • poster

  Gravitace (2013)

  Tohle nebylo dokumentem o dobývání vesmíru.Tohle bylo o lidské touze, neštěstí, zoufalství a o naději a silou se poprat s celým světem, celým vesmírem. Sandra i Ryan to obě zvládly. Určitě vyvolaly spoustu emocí nejen u mně .Víc už asi film dát nemůže.Skvělé.

 • poster

  Bio Ráj (1988)

  Tohle byl malý zázrak režiséra Tornatoreho a hudebního génia - pro mně - Morriconeho. Jen jsem se tak dívala, a žasla, abych v poslední třetině filmu byla katastofálně dojmutá a úplně vyvedená z konceptu těžkou nostalgií. Jak už jsem tu kdysi kdesi pravila,můj dědeček s tátou, jako mladým klukem, jezdíval v padesátých letech s putovním kinem a něco podobného zažívali, tu obrovskou soudržnost, očekávání a humor lidí, kteří na promítání přicházeli jako na obrovskou událost, pohostinnost a vděčnost neznámých diváků, kteří je zvali k sobě na večeři a nocleh a vášnivé debaty o stříbrném plátně, tak tohle se na mně valilo, tím spíš, že na dědečka mám pár prchavých vzpomínek, zemřel když mi byly čtyři roky a zbyly jen fotky a příběhy. Ta chudá, nádherná Sicílie, s lidičkami v malém městečku, kde na náměstíčku stojí Bio Paradise a jeden neuvěřitelný, malý kluk do něj utíká za strýčkem Alfrédem, promítačem, aby po jeho ošklivém úraze, při kterém Alfrédovi zachrání život, převzal jeho štafetu. Ale život jde dál a tenhle malý kluk se svojí ovdovělou matkou, kamarády a ostatními sousedy dál dospěl...Obrovské pohlazení pro duši.

 • poster

  Sowon (2013)

  Bože, to nejhorší téma, co si lze představit. Někdo ublíží sexuálně, fyzicky a psychicky vašemu malému dítěti. O duši osmileté holčičky, Naději, rodičů, o chování okolí. O zpupnosti. Vynikající hudba, skvělá režie a neskutečné herecké výkony. Od scény s Kokomongem, převlečeným tátou, jsem to málem nedala. Něco více komentovat nemá vlastně žádný význam.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace