harmonikar

okres Lučenec

<< předchozí 1 2
    • 27.2.2017  15:29
    Gangster Ka (2015)

Tento film bol pre mňa sklamaním.Pred dvoma rokmi,keď sa film iba chystal do kín, som videl rozhovory s hercami a ukážky z filmu aj z natáčania,ktoré ma veľmi zaujali.Páčilo sa mi ako zanietene sa vyjadrovali herci o svojich postavách aj tvorcovia o filme.Hynek Čermák ma predtým veľmi zaujal svojimi hereckými výkonmi vo filme Jana Hřebejka Nevinnost aj vo filme Díra u Hanušovic.Obidve postavy stvárnil skvele.Tvorcom tohto filmu sa bohužiaľ nepodarilo naplno využiť potenciál skutočného príbehu,ktorý im slúžil ako predloha.Dal sa podľa neho natočiť omnoho lepší film.V budovaní atmosféry filmu dosť zlyhali a aj postavy vystupujúce vo filme sú stvárnené nevýrazne a plocho.Niektoré scény vyznievajú dosť trápne,až smiešne.Vznikol iba ďalší český film,ktorý sa neúspešne snaží napodobňovať tie skutočne vydarené zahraničné krimi drámy.Škoda !

• 10.4.2016  14:30
    Mrtvý sníh (2009)

Predtým ako som si tento film pozrel včera na ČT2,tak som si vyhľadal o ňom nejaké informácie na internete.Keď som sa dozvedel,že Tommy Wirkola režíroval predtým film Kill Buljo tak som začal mať veľmi zlú predtuchu,pretože Kill Buljo bol dosť mizerný film.V kútiku duše som trochu dúfal že tento bude lepší.Moje najhoršie obavy sa napokon naplnili.Vo filme Dead Snow sú na začiatku nejaké náznaky zaujímavého príbehu ale ten sa potom ďalej skoro vôbec nerozvíja a filmu chýba akákoľvek gradácia deja.Malo ísť o horrorovú komédiu.Tie akože horrorové scény sú skôr iba nechutné a film nieje ani vtipný ale skôr idiotský.Postavy mladých študentov medicíny sa správajú ako úplny debily.Na tích Nazi-zombies sú dobré akurát iba uniformy a make-up,ináč sa ani príliš nesprávajú ako nacisti ani ako zombíci.Pôsobia dosť neškodne a sú iba ľahkou obeťou pre tích študentov,ktorí sa na nich môžu sadisticky vyblázniť.Je to v podstate film o ničom.Vlastne by sa dal ohodnotiť dvoma slovami:Totálna hovadina ! Tommy Wirkola týmto filmom ukázal,že je to úplne neschopný a mizerný režisér.Už nechcem nikdy vidieť žiadny z jeho filmov !

• 15.2.2016  10:03

Celkom dobrý film so zaujímavým hereckým obsadením.Tá pesnička Kansas City shuffle nemá chybu,je naozaj veľmi vydarená.Najviac mi však na tomto filme vadilo to ako sa režisér Paul McGuigan snažil napodobňovať štýl Guya Ritchieho.Podľa mňa je Guy Ritchie aj tak o dosť lepší.Pri tomto filme mi nedá nespomenúť aj titulky,ktoré boli urobené dosť fušerácky.Evidentne ich robil nejaký filmový analfabet,ktorý sa o filmy príliš nezaujíma.V scéne keď sa Slevin a Lindsey rozprávajú o filmoch tak sú v titulkoch mená hercov poriadne skomolené.Napríklad Kerry Grant namiesto Cary Grant,Rogger Moor namiesto Roger Moore,Telly Salavas namiesto Telly Savalas,Eva Marie Sant namiesto Eva Marie Saint.To je riadna hanba !!!

• 2.2.2016  14:04
    Hořkost (1986)

Naozaj krásne natočená trpká komédia so skvelými hereckými výkonmi.Jack Nicholson bol výborný a Meryl Streep zahrala svoju rolu nádherne,bola radosť ju sledovať.Aj hudba bola prekrásna.Veľmi sa mi tento film páčil aj so všetkými drobnými detailami,ktoré prispeli k celkovému dobrému dojmu z neho.

• 11.1.2016  15:14
    Horko (1984)

Od začiatku filmu bolo zrejmé,že to nebude len tak hocijaký film.ktorý by zapadal do bežnej filmovej produkcie.Celý film je natočený veľmi svojským,nekonvenčným štýlom a je plný zvrhlého a drsného humoru pri ktorom diváka občas aj poriadne zamrazí.Tvár toho nezbedného chlapca zo statku mi bola akási povedomá hneď ako sa objavil vo filme.Neskôr som si spomenul,že ten herec hral aj chlapca v slávnom filme Volkera Schlondorffa -Plechový bubienok.Herci zahrali svoje postavy znamenite a Lee Marvin bol jednoducho neodolateľný!

• 25.12.2015  10:18

Z tohto filmu som bol dosť sklamaný.Všade o ňom písali samé chvály,že aký je to skvelý a vtipný film.Podľa mňa to je jeden z najpreceňovanejších filmov za posledné roky.Trápny film,trápny humor,trápne herecké výkony !

• 7.12.2015  15:52
    Bolero (2004)

Pri tomto filme ma absolútne nezaujímajú jeho filmárske kvality, pretože si myslím že je to hovadina od začiatku až do konca.Tvorcovia filmu síce uvádzajú že sa inšpirovali kauzou Cervanová,lenže ho natočili podľa oficiálnej, deformovanéj,bolševickej verzie,ktorú komunisti predostreli verejnosti v médiách v 80.rokoch.Tomu,kto sa chce o tomto prípade dozvedieť skutočné fakty odporúčam,aby si pozrel dokumentárny film Kauza Cervanová,pozrel si na YouTube reláciu Večer pod lampou,ktorá bola venovaná Kauze Cervanová a aby navštívil webovú stránku www.kauzacervanova.sk.Veľmi som sa čudoval,že sa do tejto zlátaniny nechali nahovoriť známi českí herci.Neskôr som sa dozvedel,že David Kraus potom ako si zistil podrobnosti o tomto komplikovanom prípade povedal o tom svojmu otcovi Janovi Krausovi,ktorý neskôr pokrstil DVD Kauza Cervanová.

• 8.10.2015  10:26
    Zrůda (2003)

Na tomto filme mi najviac vadí to akým spôsobom bol príbeh Aileen Wuornosovej spracovaný.Na Wikipédii som si preštudoval jej životopis.Podľa mňa sa režisérke Patty Jenkinsovej nepodarilo výstižne zobraziť brutalitu,násilie,hnus a nenávisť,ktoré sprevádzali celý život Aileen.Síce použila vo svojom filme niekoľko vulgárnych výrazov a zopár drsnejších scén,ale v podstate natočila romantickú love story odohrávajúcu sa medzi Aileen a jej lesbickou milenkou.Všetko dosť prikrášlila a zromantizovala vrátane postavy Aileen,ktorú vykresila v celkom priaznivom svetle oproti jej skutočnéj podobe.Myslím si že režisérka nevystihla podstatu celej tej hrôzy,ktorá presakovala z prípadu Aileen Wuornsovej.Aj hudba,ktorú zložil pre film muzikant známy pod skratkou BT podľa mňa pôsobí miestami trochu nevhodne.

• 9.9.2015  10:33
    Experti (2006)

Tento film som si pozrel hlavne kvôli Kryštofovi Hádekovi,ktorý patrí medzi mojich najobľúbenejších českých hercov.On osobne ma vôbec nesklamal.Od tých protagonistov súťaže Česko hledá Superstár som toho ani veľa neočakával.Naopak Roman Holý ma sklamal.Očakával som od neho o niečo lepšiu muziku pretože jeho tvorba v skupine Monkey Business sa mi celkom páči.Napriek tomu bola hudba asi tou najlepšou zložkou tejto trochu trápnej komédie.

• 7.9.2015  11:21
    Vendeta (2011)

Na začiatku filmu sa odohrá scéna v poschodovéj garáži kde jeden z pomstiteľov vytlačí autom druhé auto v ktorom sedí cieľ jeho pomsty.Potom sa to auto zrúti cez okraj garáže.Úplne rovnaká scéna sa odohráva aj vo filme Rozsudok smrti,ktorý režíroval James Wan a hlavnú úlohu v ňom hral Kevin Bacon.Obidva filmy sa zaoberajú témou pomsty ale ich celkové vyznenie je úplne opačné.Hlavná postava vo filme Rozsudok smrti sa snaží za každú cenu dokonať svoju pomstu.Naproti tomu postava vo filme Vendeta sa tomu vzpiera a je do toho nútená tajnou organizáciou.Will Gerard (Nicolas Cage) nemá na vykonávanie pomsty povahové vlastnosti a má morálne zábrany.Toto nieje hlavný problém filmu Vendeta.Viem si celkom dobre predstaviť že pod vedením nejakého zručnejšieho režiséra by mohol vzniknúť o dosť lepší film.V hereckom obsadení sa skrýval silný potenciál.Nicolas Cage aj Guy Pearce sú vynikajúci herci,ale v tomto filme odviedli rutinné výkony.Najslabšou stránkou filmu je neprepracovaný scenár.V niektorých scénach sa mi zdalo,že režisér R.Donaldson považuje svojich divákov za úplných hlupákov.

• 24.8.2015  10:39
    Carlos (TV film) (2010)

Na scénach odohrávajúcich sa 21.decembra 1975 vo Viedni si tvorcovia filmu očividne nedali príliš záležať.Podľa nich sa asi toho roku v Rakúsku udial zázrak pretože nenastala zima.V tých scénach krásne svieti slniečko,po snehu nikde ani stopy,na stromoch sa veselo zelenajú listy,vtáčikovia si štebocú.Jednoducho zázrak.Pravdepodobnejšia je verzia,že pán režisér Assayas si asi myslel,že diváci sú slepí a vôbec si to nevšimnú.Najskôr ma aj napadlo či sa tvorcovia filmu nepomýlili v dátume tej teroristickej akcie a pre istotu som si to overil na wikipédii.Naozaj sa však odohrala 21.decembra 1975 !!! Veľmi zaujímavé!

• 17.8.2015  09:39

Bola to nuda od začiatku až do konca.Jednotlivé charaktery boli vykreslené plytko a nezáživne.Jedine Tommy Lee Jones sa snažil a mal aj zopár vydarených hlášok.Príbeh bol hlupučký.Ashley Judd bola úplne trápna a v niektorých scénach až smiešna.Bol to môj prvý a zdá sa mi že aj posledný film,ktorý som s ňou videl.Je to ten druh filmu,ktorý začína divákovy veľmi rýchlo vyprchávať z hlavy zároveň so záverečnými titulkami.Zbytočná strata času!

• 10.8.2015  09:23

Bol by to celkom dobrý film nebyť pre mňa úplne nepochopiteľných chýb,ktoré sa v ňom objavili.V scéne z konca 20-tych rokov (keď bol Joe Valachi ešte mladý) padá auto do rieky a vpozadí jasne vidno dvojičky World Trade Center !!!!! Počas automobilovej naháňačky z 30-tych rokov sa vedľa auta v ktorom sedí Joe Valachi zreteľne objavia autá z konca 60-tych,alebo začiatku 70-tych rokov !!!!! To sú naozaj hrubé chyby,ktoré sa len tak nevidia ani v televíznych filmoch a tobôž nie vo filmoch určených do kinodistribúcie.Nechápem ako to vôbec mohol režisér dopustiť aby zostali v hotovom filme.

• 1.8.2015  13:12

Film ako taký je dosť dobrý,len hlas ktorý nadaboval Malcolma McDowella sa k nemu vôbec nehodil.Za prvé znel o dosť staršie ako bol v tom čase Malcolm a za druhé mal veľmi smiešne zafarbenie.Skôr by sa hodil do nejakej komédie.Počas sledovania filmu pôsobil na mňa veľmi rušivo a úplne mi pokazil celkový dojem.Naozaj ,,geniálna" voľba.Film vysielala Česká televízia,ale na konci filmu bolo uvedené že dabing bol vytvorený v TV Nova.

• 13.7.2015  09:45

Tak toto bol poriadne fušerácky natočený film.Dokonca v jednej scéne ( v ktorej sa Tůma rozpráva so svojou sestrou) vidno na stene izby tieň mikrofónu!!!! To by sa nemalo stávať ani v televíznych inscenáciách a nie to ešte vo filme,ktorý išiel do kín.Herecké výkony boli vyslovene katastrofálne.Jedinými hercami,ktorí sa snažili hrať boli Karel Roden a Jiří Langmajer.Pán Petr Hapka bol skvelý hudobný skladateľ, no do tohto filmu zložil hudbu asi ľavou zadnou.Počas celého filmu sa dookola opakoval ten istý hudobný motív.Po čase mi už začal liezť poriadne na nervy.Tvorcovia filmu sa snažili navodiť dojem,že vojenská služba za komunistov bola vlastne jedna veľká švanda.To nieje vôbec pravda.Celý film bol vlastne sledom trápnych scén a pôsobil na mňa dojmom ako keby bol narýchlo zbúchaný dokopy.Záverečné titulky boli vykúpením a ukončili to trápenie.

• 7.3.2015  10:26

Veľmi silný film o vnútornej slobode.Nekonečné americké diaľnice,rozľahlá krajina,prírodné scenérie-proste nádhera.Takých sprostých,primitívnych buranov,ktorí na konci filmu zabili Billyho a Wyatta je aj na Slovensku požehnane.A nie iba na Slovensku.Podobných idiotov je určite mnoho v každej jednej krajine.

• 27.2.2015  20:28
    Surfařka (2011)

To čo zažila Bethany Hamilton je veľmi silný príbeh,ktorý by si určite zaslúžil lepšie filmové spracovanie.Miestami mi tento film pripomínal tie hlúpe tinédžerské seriály,ktoré dávajú na Disney Channel.Podľa mňa by mal dobre natočený celovečerný dokument o príbehu Bethany Hamilton oveľa väčšiu výpovednú hodnotu.

• 21.2.2015  20:09
    Ber 52 (1986)

Menej známy film od Johna Frankenheimera.Určite,natočil aj lepšie filmy,ale aj tento bol celkom dobrý.Pozrel som si ho na stanici MGM(teraz už AMC) za čo im patrí vďaka.Pochybujem že by som mal ináč šancu ho niekde vidieť.Najväčšou slabinou filmu bola asi hudba,ktorá nijako nevybočovala z priemeru typickéj filmovéj hudby 80.rokov.Dojem z filmu mi pokazila aj záverečná scéna s Jaguárom,ktorá mi pripadala trochu hlúpa.

• 21.2.2015  19:54

Skvele natočené akčné scény,nadupaný soundtrack,podarené hlášky,dobrá herecká zostava,adrenalínové tempo.Užíval som si tú jazdu od začiatku až do konca.Sanchezová(Michelle Rodriguez) mi trochu pripomínala Vasquezovú z filmu Votrelci.

• 18.2.2015  10:12

Meno režiséra a herecké obsadenie sľubovalo skvelý filmový zážitok.Bohužiaľ prišlo k poriadnemu sklamaniu.Herecký potenciál Mickeyho Rourka a Anthonyho Hopkinsa ostal až trestuhodne nevyužitý pretože scenár bol slabý ako desaťkrát prevarený čaj.V podstate ani nemali príliš čo zahrať.Ich postavy by dokázal zahrať hociktorý priemerný televízny herec.Celý film na mňa pôsobil dojmom ako keby išlo o nejaký tuctový televízny film a nie o film slávneho režiséra.Píše sa mi to ťažko pretože filmy od Michaela Cimina ako napríklad Thunderbolt a Lightfoot,Lovec jeleňov a Nebeská brána boli naozaj vynikajúce.Je smutné vidieť ako kariéra tak nadaného režiséra postupne upadala.Rozdiel medzi filmom Nebeská brána a Hodiny zúfalstva je naozaj zarážajúci.Ako keby ich ani nenatočil ten istý režisér.Ak by som si pozrel tento film bez toho aby som videl úvodné titulky tak by ma ani vo sne nenapadlo že ho natočil M.Cimino.Boh vie ako by sa vyvíjala jeho kariéra nebyť tích známich okolností okolo natáčania Nebeskéj brány.Mal v pláne viacero veľmi zaujímavých projektov,škoda že sa mu ani jeden z nich nepodarilo zrealizovať.

• 29.1.2014  23:42

Tento film som začal pozerať s určitými obavami pretože Joela Schumachera považujem za dosť rozporuplného režiséra.Občas natočí naozaj vynikajúci film(8 mm,Voľný pád) a inokedy zase typicky hollywoodsku limonádu.Tento film bohužiaľ musím zaradiť do tej druhéj kategórie.A okrem toho,keby som vedel,že bol tento film nakrútený podľa knihy Johna Grishama tak by som si ho ani nepozrel.Jeho literárny štýl príliš nemusím.Jediný kto vo filme vytŕča z priemeru je Matthew McConaughey.Radosť ho sledovať.Ináč je to čistá rutina.Celý film je presiaknutý sladkým sentimentom,ktorý mi je dosť proti srsti.

• 12.6.2013  10:37

Tohto filmu sa musím zastať pretože si podľa mňa vôbec nezaslúži také zlé hodnotenia aké sa objavili na CSFD.Len úplný idiot môže ohodnotiť tento film ako odpad.Mike Newell dal dokopy skvelý štáb.Krásnu hudbu k filmu zložil brazílsky skladateľ Antonio Pinto.Spolu so Shakirou zložili skladbu Despedida za ktorú boli nominovaní na Zlatý Glóbus.Dobrú prácu odviedol aj kameraman Affonso Beato,ktorý predtým spolupracoval aj s Pedrom Almodovárom.Natáčalo sa v kolumbíjskom prístavnom meste Cartagena,kde sa odohráva aj román Gabriela Gárciu Márqueza(v oficiálnom texte distribútora je jeho meno nesprávne napísané ako Gael namiesto Gabriel).Hoci sa vrománe nespomína názov mesta,predpokladá sa že sa jedná o mesto Cartagena, kde strávil Márquez svoju mladosť.Skvelé herecké výkony podávajú Javier Bardem a Giovanna Mezzogiorno.V úlohe otca Ferminy sa objavuje výborný John Leguizamo a v úlohe matky Florentina slávna brazilská herečka Fernanda Montenegro. Vo filme sa nádherne prelína humor so smútkom a melanchóliou.

• 23.4.2013  10:17
    Nevinný (1976)

Skvelé herecké výkony,dekadentné kostýmy a dekorácie,nádherne natočené posteľné scény.Vynikajúca hudba vytvára tú správnu atmosféru a spolu s precíteným herectvom napomáha vzniku jedinečného filmu.

• 14.4.2013  10:25

Asi najlepšia rola Jeana-Paula Belmonda.Mohol v nej naplno prejaviť svoj talent a vyblázniť sa do sýtosti.Vynikajúca zábava,jeden skveký gag za druhým.Film má výborný spád.Režisérovi sa podarilo vytvoriť filmovú koláž zloženú z parádne vtipných scén.Bravó,bravó a ešte raz bravó!!!

• 7.4.2013  11:25
    Náš vůdce (2008)

K tomuto filmu som pristupoval s určitými obavami,lebo obsah filmu od distribútora mi veľmi pripomínal film Das Experiment.Tieto obavy sa ešte zväčšili,keď som sa dozvedel,že režisérom filmu je Dennis Gansel,ktorý predtým natočil film NAPOLA.Bohužiaľ sa tieto mje obavy počas sledovania filmu potvrdili.Režisér zopakoval tie isté chyby.ktoré urobil pri natáčaní filmu NAPOLA a akých sa dopustili aj tvorcovia filmu Das Experiment.Téma je vynikajúca,len jej spracovanie má viacero nedostatkov.Niektoré scény sú dosť naivné,až smiešne.Herecké výkony niesú príliš presvedčivé,až na Jurgena Vogela,ktorý je celkom dobrý.Jednoducho som replikám.ktoré vychádzali z úst hercov neveril.Lepší herci by ich podávali určite presvedčivejšie.Nejaký schopnejší režisér by mohol kvalitnejšie spracovať danú tému a vytvoriť plnohodnotnejší film.

• 8.10.2012  13:21
    JFK (1991)

Herecké obsadenie snov.Herci boli ochotní hrať v tomto filme za výrazne nižší honorár ako obvykle pretože považovali danú tému za veľmi dôležitú.Cieľom Stonea bolo vytvoriť kontra-mýtus voči mýtu,ktorý predostrela verejnosti Warrenova komisia.Chcel vzbudiť v americkéj spoločnosti znova záujem o prípad a aby sa znova prešetril.Čiastočne sa mu to podarilo.V októbri 1992 prezident George H. W.Bush podpísal zákon nariaďujúci vytvorenie výboru na opätovné prešetrenie atentátu.Výbor pracoval do roku 1998 a počas jeho existencie sa znovu vypočuli svedkovia,aj takí,ktorí predtým vypočúvaní neboli.Vláda USA odkúpila Zapruderov film a predstavila ho verejnosti.Vo filme si zahrali cameo aj skutočné osoby zainteresované do prípadu.Napríklad Jim Garrison si zahral Earla Warrena,ktorý vypočúval vo väzení Jacka Rubyho.Herci sa v rámci príprav na svoje roly stretli s príbuznými a priateľmi osôb,ktoré mali stvárniť.Stone si najal bývalú študentku z Yale University-Jane Rusconi,aby zostavila tím,ktorý mal nazhromaždiť toľko faktov o prípade koľko je len možné.Zo všetkých skvelých hercov,ktorý sa vo filme objavili urobil na mňa najsilnejší dojem Gary Oldman stvárňujúci Lee Harvey Oswalda.Silne mi utkvela v pamäti aj postava Davida Ferrieho(Joe Pesci) a jeho hrozná parochňa.A to obočie!Fantázia!Aj Tommy Lee Jones v úlohe Claya Shawa je veľmi rozkošný.

• 7.10.2012  09:45

Nevýrazné herecké výkony.Jednotlivé postavy postrádajú väčšiu hľbku.Tomuto filmu chýba potrebná sila akú si zaslúži daná téma.Miestami mi pripomína skôr lepší televízny film ako film určený do kín.

• 30.9.2012  10:08

Filmová pochúťka,akú nedokáže ukuchtiť len tak hocikto.Tomáš Vorel má na to svoju tajnú receptúru.Dáme do toho bylinky rôzneho druhu,všakovaké huby,chlast od výmyslu sveta,čerstvú zabíjačkovú krv,pridáme trochu erotiky,výdatne to ochutíme vorelovským humorom a okoreníme štipkou smútku.Marihuánový dym sa postará o dobrú arómu.Nesmieme zabudnúť na hlavnú ingredienciu,ktorou je Tomáš Hanák.On a jeho hereckí kolegovia tomu všetkému dodávajú ten správny šmak.Vrele odporúčam!Ja som si to parádne vychutnal.

• 29.9.2012  12:11

Milujem filmy a hudbu z tej doby,keď spoločnosť v USA prechádzala rozsiahlymi zmenami.Tie zmeny zasahovali do všetkých oblastí spoločnosti.Narastal rozkol medzi mladou generáciou a starou konzervatívnou Amerikou,ktorá sa nechcela zmieriť s prebiehajúcou premenou spoločnosti.Antonioni perfektne zachytil duch tej doby so všetkým čo k tomu patrilo:študentské nepokoje,hnutie hippies,rôzne radikálne organizácie,policajná brutalita,rasizmus.Dôležitou zložkou filmu je skvelá muzika.Skupina Pink Floyd je jednou z mojich najobľúbenejších.Jej členovia boli dosť naštvaní,keď prvýkrát videli hotový film.Venovali mnoho času a energie na nahratie skladieb do filmu,ale Antonioni napokon použil len dve.Rick Wright zložil skladbu,,The Violent sequence" ku záverečným scénam,ale Antonioni napokon použil prerobenú verziu,,Careful with that axe Eugene".Z,,The Violent sequence" sa neskôr vyvinula skladba,,Us and them",ktorú Pink Floyd použili na svojom slávnom albume Dark side of the moon z roku 1973.Vo filme zaznie aj zopár country skladieb,ktoré asi majú reprezentovať konzervatívnu časť USA.Nádherná je milostná scéna odohrávajúca sa na mieste zvanom Zabriskie Point v Udolí smrti.Do toho znie výborná skladba od Jerryho Garcii,gitaristu kapely Grateful Dead.Výborné sú záverečné scény zobrazujúce predstavy Darie plné explózií.

• 26.9.2012  14:19
    Le Mans (1971)

Slávny film,ktorý som už veľmi dávno nevidel,naposledy ešte v detstve.Až teraz sa mi pošťastilo ho vidieť na ČT2 v rámci projektu Chodníky slávy.Patrí im za to veľká vďaka.Vo filme si zahrala legenda filmového plátna-Steve McQueen,vášnivý automobilový a motocyklový pretekár.Film obsahuje len minimum dialógov,príbeh je strohý.Všetka pozornosť sa sústreďuje na samotné preteky.Tie zábery zo závodnéj dráhy sú naozaj úchvatné a atmosféra pretekov má v sebe nezabudnuteľné čaro.A v HD kvalite to bol fascinujúci filmový zážitok.Steve McQueen je jedným z najväčších filmových hrdinov môjho detstva.

<< předchozí 1 2