Osvobození (2022) odpad!

Co to bylo? Zatím nejhorší herecký výkon co sem viděl. Ani vteřinu sem Willovi nevěřil jeho roli. Už by měl asi ukončit herectví. 1 hvězda za atmosféru

Vřískot (2022) odpad!

Pardon za tak tvrdé hodnocení, ale na tohle se nedá dívat. Horor v tom nějak není vidět. Dlouho sem se takhle nenudil. Musím ale přiznat že hned na začátku bylo řečeno že The Babadook je nejlepší horor a s tím naprosto souhlasím

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021) odpad!

Tak málo dávám kvůli neherci Chrisu Rockovi. To co předvedl v této roli je hrozný výkon. Myslím že kdokoliv jiný by to zahrál lépe. A opravdu bych už sérii Saw nechal být, myslím že už je to dobré vyčerpáno. Natočte něco pořádného prosím

Sebevražedný oddíl (2016)

WTF! Co to mnělo sakra být? Taková nehorázná slátanina. A ten JOKER to nemyslíte vážně. Horšího JOKERA sem ještě neviděl. Vzpamatujte se a takový zbytečný filmy už netočte. Prosím

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Obdivuji George Millera hlavně za ten nápad. Drží se od samého začátku i když první díl mě zklamal, tak zase ten dosavadní poslední mě překvapil. Všechny ty auta jsou reálné což je pecka. Svět se zbláznil a takhle to dopadne.

Interstellar (2014)

Nemám slov. Natočit film téhle velikosti. Každý záběr z vesmíru, anomálie, možná budoucnost lidstva vše je konzultováno s předními vědci a blíží se to dosavadnímu vědění lidstva. Prostě úžasný film.

Prometheus (2012)

Krásné pokračování Vetřelce. Jsem fanoušek tohoto filmu a doufám že u Prometheus 2 to neskončí. Pořád mě láká vidět kam až to může zajít. Nejlepší na tom je otázka "co když je to pravda" že nás stvořila chytřejší civilizace.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Stereotypní život s kterým se potýká v téhle době asi každý obyčejný člověk. Jde zde hlavně o ten moment rozhodnout se a jít do neznáma a pořád zkoušet nové věci. Na konci je krásně vidět jak je z Waltera úplně jiný člověk.

Neutečeš (2014)

Tak začnu hudbou. Geniální k hororovému filmu s nádechem stylu Chiptune. Dá se říct že kvůli těm zvukům sem se místy doslova nemohl nadechnout. Herecké zpracování je trochu slabší ale neodradilo mě to a dávám 5*

Kon-Tiki (2012)

Tak tohle je můj sen. Odhodlat se sebrat finance a udělat něco šílenýho. Moře je nádherný z lodi a ne z pláže. Doporučuji všem dobrodruhům.